IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
30. okt 2011

@alibabaa tak toto neviem moja.. ja som nemala kontrolu cez vikend iba vklad.... tak neviem...

mirka2010
30. okt 2011

@alibabaa jeeeej, 6 folikulov 🙂 to je uzaaaasne, to vyzera velmi nadejne...moc, moc prajeme aby krasne dozreli, aby boli naaaaadherneeee 🙂

cmelica
30. okt 2011

@tinka9075 to si presne ako ja,ale mne kazali ist o 2 dni neskor,koli tomu,ze mavam dlhsi cyklus 🙂
dufam,ze budu foliky krasne a sup sa na to 😀 😀

alibabaa
30. okt 2011

@pici ☹ tusim hovorili, ze budu volat, ak nezavolaju budem po 14,00 volat.. 😀

majca55
30. okt 2011

@alibabaa vau moja tak úrodička pekná 😵 držím moc moc palce 😵

alibabaa
30. okt 2011

@mirka2010 dokopy ich je 11 🙂 dakujem zlatko 🙂 ma to celkom potesilo ked ich pocital 🙂
kocik ste uz kupili?

alibabaa
30. okt 2011

@majca55 bola som milo prekvapena, zatial na lavej strane vzdy len 1 folik, a dnes ze 5 ... na pravej som uz mala aj 4 takze tych 6 oproti lavemu vajecniku ze nic 😀 no ale hlavne aby bola kvalita nie kvantita.. tak pevne duuufam, ze to bude len a len dobre pokracovat 🙂

alibabaa
30. okt 2011

@majca55 kedy mas ist na krv? uz som zvedava...

pici
30. okt 2011

@alibabaa jou.. zatial to vyzera na peknu urodicku :D

majca55
30. okt 2011

@alibabaa v stredu a bojím sa teda riadne 😨 ale aj tebe sa to už blíži 😵

alibabaa
30. okt 2011

@pici dakujem zlatko.. podarilo sa ti zohnat tych odbornikov?

mirka2010
30. okt 2011

@alibabaa tak az 11 ???? wau 🙂 to je naozaj skvela sprava...ja verim, ze budu krasne a hlavne ze je medzi nimi vase buduce, nadherne, zdravucke babatko 🙂 aky je dalsi postup???? kocik uz je kupeny, mam ho v albumceku, kukni 🙂

alibabaa
30. okt 2011

@majca55 no veru ale nejako pomaly.. som si myslela ze uz by som aj mohla mat po punkcii a stale nic.. oooch neviem do kedy ma budu trapit tymi injekciami.. ale pomaly ale isto ako @pici vravela, si na to zacinam zvykat 😀

alibabaa
30. okt 2011

@mirka2010 hmm to keby som vedela, maju volat dnes co bude dalej. 😕

mirka2010
30. okt 2011

@alibabaa tak mi daj vediet 🙂 ale je uzasne ze to takto ide....verim, naozaj moc,ze uz co nevidiet budes krasna tehulka 🙂

majca55
30. okt 2011

@alibabaa aké velké si ich už mala?tak možno už zajtra pojdeš 😵 ved si musíte nechať aj v mrazáčiku súrodenca 😵 joj moja moc ti držkám palce 🙂

pici
30. okt 2011

@alibabaa v podstate ano. v pondelok idem na hemato... a potom sa uvidi... na imuno pojdem do prahy ak to bude nutne...

majca55
30. okt 2011

@pici bývala si často chorá?tak za posledných 5 rokov?lebo myslím,že ak nie tak imuno ti nebude treba ja by som išla na tu endokrinologiu 😉

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica jasné pôjdeme na to a budeme si držat palce navzájom 🙂 a podarí sa inak mne už volali že mám schválenú žiadost na umelé 😉

majca55
30. okt 2011

@tinka9075 super a nebudeš ju ani potrebovať 😵 takže zajtra krásne folíky prajem 😲

tinka9075
30. okt 2011

@majca55 dakujem no uvidíme ako narástli budem na teba mysliet aby bola krvička pozitívna 😉

majca55
30. okt 2011

@tinka9075 dakujem 😵

cmelica
30. okt 2011

@tinka9075 parada 😀 😀 😀 ja dufam,ze mi ju tiez uz poslali do poistovne 🙂

@majca55 kocky drzime si palce navzajom,aby sme to nepotrebovali 🙂

cmelica
30. okt 2011

@alibabaa jeee tolko folikov 🙂 🙂 tfuj tfuj aby krasne rastli nadalej 🙂 🙂

tinka9075
30. okt 2011

@cmelica jasne ja tiež dúfam že ju nebudeme potrebovat ale je to posledná nádej ja som bola prekvapená ako rýchlo to schválili za jeden mesiac 😉

majca55
30. okt 2011

@tinka9075 to fakt rýchlo a akú máš poisťovnu?lebo ja v stredu pre istotu tiež idem podať žiadosť 😒

tinka9075
30. okt 2011

@majca55 všeobecnú ja som fakt bola v šoku že tak týchlo ked mi volali z iscare že mám schvalenú žiadost tak som nechápala 😉 ale ty nebudeš podávat žiadost budeš tehulka a hotovo 😉

pici
30. okt 2011

@majca55 ale toto je reprodukcna imunologia... nie klasicka imuno.. casto chora nebyvam vobec. posledny roko som mala dva krat hnisavu anginu inak nic... pojdem aj na tu stitnu sa objednam..

majca55
30. okt 2011

@pici aha tak to som nevedela ved jasne treba všetko vyskúšať 😵 pojdeš v novembri na vklad či radšej počkáš?

pici
30. okt 2011

@majca55 myslim ze urcite nie... neviem ako budu kde vysledky.. ale ked nas poslu do prahy na tu imuno tak tam sa caka tri tyzdne... cize pojdeme na vklad az ked sa toto preveri... ja nepojdem zase na dalsi proste... ked nikto rok nepatra co sa deje. ani jedno vysetrenie mi v centre nespravili. proste ved za rok sa barco mohlo zmenit nie? ja nechapem, som sklamana z pristupu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre