IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
31. okt 2011

@vvia ahoj,aj my mame taku dg.myslim,ze pomoze len IVF...ale skuste...mozno sa postasti aj IUI 🙂 drzim palce

pici
31. okt 2011

@vvia IUI je vhodne pre pary s dobrym alebo mierne zhorsenym spermio.. ale zazraky sa deju... ak vam to vyslovene nezamietli, tak treba skusit...ale uprimne... moc tomu nedavaj. aj s dobrymi je to velmi malo pravdepodobne... ale stat sa moze vsetko, aj postastit.. vela stastia

tinka9075
31. okt 2011

@cmelica neboj dobre a možno pôjdeš aj ty v piatok na iui budeme sa podporovat navzájom 🙂

apolenka6
31. okt 2011

@majca55 dník bol pekný a ked som si pomyslela,že budem zajtra doma hned mi bolo lepšie 🙂

apolenka6
31. okt 2011

@mirka2010 to by bol krásne tehuľkovská téma 🙂

apolenka6
31. okt 2011

@dasaa tak držím palce ,budeme čakať 😕 a cítiš sa ?!?

apolenka6
31. okt 2011

@adikasala no ved bolo načase aby sa ti uľavilo 🙂 len krásne papkaj ,ved si 5kg v mínuse 😀 som zvedavá čo budete mať 😕 😉

apolenka6
31. okt 2011

@ursula5 aháá 😕 ták v práci máš toho veľa ..uvidíš ako ti to v práci vydá 😕 mesiac,hore dole 😉

mirka2010
31. okt 2011

@apolenka6 samozrejme 🙂 aj to tak bude 🙂

buba13
31. okt 2011

@tinka9075 @cmelica baby drzim palce! a vsetkym babam cakatelkam a aj tym, kt. to nevide. ono to raz pride 🙂

sijust
31. okt 2011

@mirka2010 @katy33 @apolenka6 @pici @alibabaa @adikasala @majca55 @dzuli08 @walta @cmelica @fomarik @tinasc babulky,tak dnes som bola na sone...som ostala ako obarena,ked tam bol dr.Galo(pre tie,ktore chodia do Heliosu)som pomaly zabudla aj ako sa volam 😀 cakala som Krajkovica na toho som zvyknuta(mal dovolenku)...ani mi nic nepovedal,len si cosi mrmlal,som tam ani nemusela ist a dat si spravit to sono u svojej dr 😖 ....no ale co uz...takze mame 11mm plodovy vacok,je tam pritomny žltkový vacok,naznacene fetalne struktury,bez volnej tekutiny v CD(to neviem co je)...srdiecko este nebolo pocut,zacula som,ze povedal,ze aj to bude...ze koncom 6teho tyzdna...ze sa mam hlasit u svojej doktorky a prist do centra o dva tyzdne...neviem,ci tam pojdem...chcete aj fotku? sa ma spytal,ja ze rada by som tak,podme odznova 😀 no ja neviem co s nim bolo 😨 a ze mam obrovske vajecniky,ale to z tej stimulky....neriesim... 😉

majca55
31. okt 2011

@alica311 tak je super že už to máš vyriešené to som rada 🙂

fomarik
31. okt 2011

@sijust moja drahá...Ale ved aj Galo je super i ked aj my sme viac boli zvyknutí na Krjakoviča,a averu, boli sme smutní, ked sme ho tam nezastihli. Ja som to potom ku koncu tehu riešila tak, že som si ho po telefone vyslovene vyžiadala 😉 . on nám ekne všetko vysvetlil. Galovi sme málo čo rozumeli, on pôsobí takým znudeným dojmom.
No ale idem k veci.... srdiečko bude...určite!! my sme ho mali až na konci 7 týždna!!!! A ked máš fetálne štruktury...nie je o čom... 😀 😀 😀 😀 . To CD neviem ani ja čo je, ale viem, že ked je nález bez volnej tekutiny, je to super!!!! Zlatko, budem držať palce,a a teším sa o dva týždne ked nám zase oznámiš, že si počula ten najkrajší zvuk v živote... buch-buch / buch - buch!!!!! ♥♥♥♥♥♥♥

mirka2010
31. okt 2011

@sijust ahoj zlaticko...ale Gallo je podla mna strasne zlty..nam robil 4D a mali sme cela rodina z neho skvely pocit...bol taky prirodzeny, vysmiaty, komunikoval s nami uplne skvelo...prave krajko je taky....no, nebudem sa vyjadrovat...ale jasne, ze kazdemu vyhovuje iny lekar a ked si zvyknuta na krajka, tak je jasne, ze iny lekar mohol byt pre teba sokom...dolezite aj tak je to, ze si bublinku videla...a naozaj je pravda ze srdiecko bude pocut co nevidiet....uricte vsak doporucujem chodit na sona do centra...maju kvalitnejsie sona a aj merania su detailnejsie ako u gyn.....mojinka zlata...ale si stastna, ze si bublinku videla, nie??? my ked sme bublinku videli na prvom sone, som aj plakala....taka som bola dojata 🙂

apolenka6
31. okt 2011

@sijust tak to sa tešíme,že už je niečo vidno 😵 čo ti na dr,Gala poviem?!? ,len sa dá na neho pozerať ja mu neviem prísť na chuť ako na dr 😕 ale ako na muža áno 😀 🤐

majca55
31. okt 2011

@sijust moja ja mám tiež z neho zlý pocit neviem hrozný prístup aj ☹ aja mám pocit že mi teraz zle vyrátal IUI tiež som bola ked mali všetci dovolenku a bol tam on.z celého vyšetrenia som bola znechutená ☹ ale aspon že ti povedal dobré správy a máš začínajúci životík v sebe 😲 moc gratulujem a teším sa stebou 😲 😲 pekne dalej papkaj 😵

majca55
31. okt 2011

@tinka9075 dnes si bola ktorý den?akú velkosť folíkov si mala?držím palce 🙂

apolenka6
31. okt 2011

@mirka2010 ja som tiež u dr, gala nemala šťastie ako ty 😕 usmievavý,zhovorčivý 😕 aj taký vie byť 😀 asi áno ked si ho takého zažila 😝 každá máme svojho doktora 😉

mirka2010
31. okt 2011

hmmmm, neviem, asi mate s nim inu skusenost....ja do tohto centra nechodim, boli sme tam len na 4D,,,,asi mal dobry den 😀 moj top lekar je v iscare, docent Tomas...to je clovek s velkym C a nikdy na neho nedam dopustit 🙂

sijust
31. okt 2011

@fomarik zlatik,dakujem za podporu!!ked som tam prisla natihla som ruku,zo zvyku,ved vies pri Krajkovi,potom som ju upazila,lebo k "nicomu sa nemal" ale mas pravdu, Silvester 😀 je zlaty....ale dnes bol nejaky, no co ja viem....taky akoze no pod, nech sa ti tam pozrem 😀 ale je mi jedno,nech sa mi tam aj Brad Pitt pozera,hlavne,ze uvidim to,co mam...to ti bolo take krasne,ved co ti budem hovorit,sama vies...uz by som to srdiecko tak rada pocula...neuveris,ja uz vyberam kocik...som ako trafena,ale ja som taka stastna 😔

@mirka2010 ja viem zlatinko,ze ty Krajka moc nemusis...len ja som na neho zvyknuta...lebo kazde sono pred OPU bolo u neho,opu mi robil...oznamil mi,ze som tehu...a teraz som ostala taka zaskocena,ked tam nebol...mozno nemal Galo naladu,neviem...bol tak unudeny,ale nevadi,hlavne,ze som tam videla bublinku...krasnu moju milovanu....Petko tam este chce ist,na srdiecko...ale pojdem este tento tyzden ku svojej dr.porozpravat sa...zatial mi nebyva zle...len mavam neuveritelny hlad,uz viem co to znamena,ze "vlci"petko mi musel zastavit v kauflande pri ceste spat,lebo sa bal,ze ho zacnem ohryzat 😀 a kazdy vecer tlacim kyslu kapustu,este sme ju nestihli ani natlacit poriadne a uz je zhlcem celu 😀

@apolenka6 no moja,fesak je riadny... 😉 no co si budeme nahovarat...len by som prijala trosku vacsi zaujem,dnes bol nejaky divny...neviem co sa dialo 😕

sijust
31. okt 2011

@majca55 zlatko,to ma mrzi,ze si mala z toho zly pocit,ale pevne verim,ze princezna je tam,kde ma byt 😉 nemozem sa dockat stredy...odolavas?netestovala si? 🙂

majca55
31. okt 2011

@sijust moja testla dnes a nič ☹ som hrozne smutná ani sa mi tam v stredu nechce ísť ☹

sijust
31. okt 2011

@majca55 moja,este pockaj na krv...zlatinko prosim mozno este neprodukuje hcg... 😢 jooooj nebud smutna,prosim 😢 😢

majca55
31. okt 2011

@sijust díky moja jasne,že pojdem ale už mám tých sklamaní dosť ☹ idem v stredu podpísať žiadosť na IVF prsia boliia stále ale už som negatívna ☹

mirka2010
31. okt 2011

@sijust no to tym hladom ta uplne chapem...aj ked ja ho mavam tak raz za dva mesace, ale vie ma prekvapit a ked na mna pride, tak mi je hned zle az na odpadnutie...inak, na kyslu kapustu mam chut aj ja..moji rodicia natlacili poriadny sudok, tak sa neviem dockat na vyberanie zo suda a s pecenymi zemiakmi, alebo zemiakovou plackou...mnaaaaaam....hned by som si dala....🙂mojinka, srdiecko budes pocut uz o malu chvilku, dockas sa....a uvidis, to budes najstastnejsia na svete...vsak si zober, ten vas zazrak v brusku....naaaaadhera 🙂 posielame s malym pusinku 🙂 obrovskuuuuu

mirka2010
31. okt 2011

@majca55 zlatko a ty si testovala dnes???? a preco o tom neviem??? mojinka, nic tam nie je...ciarocka ziadna??? ach jaaaaaj...moja, musis byt velmi smutna...ale stale je nadej 🙂

lenisko1
31. okt 2011

@majca55 moja este nemusi byt vidno... ved ktorý si den? niekomu ukaze az na 14 DPO este to môze dobre dopadnut

apolenka6
31. okt 2011

@majca55 zlatko netráp sa ,ešte krvičku nemáš 😕 a testy nie vždy ukážu ja som vtedy bola tehotná podľa krvi a na teste nič nebolo 🙂

apolenka6
31. okt 2011

@mirka2010
@sijust jááj babule!! kyslú kapustu nespomínajte,až mi gebrinky tečú ked to čítam,naši,len idú tlačiť kapustu do súdka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 mňam

dasaa
31. okt 2011

@apolenka6 Ahoj citim sa v pohode u mna nebola ziadna zmena 🙂 A ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre