IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
3. nov 2011

@dasaa gratulujem moc a moc, držte sa, hlavne nech ste zdraví v tomto hnusnom, sychravom počasí 🙂 veľmi sa teším s Tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

simik22
3. nov 2011

@cmelica dakujem, snad to bude ok a budem ho dobre znasat. ty si nemala nejake vedlajsie priznaky?

dasaa
3. nov 2011

@mirka2010 Dakujem ti och ked mi to dnes oznamili tak som mala na krajicku slzicky od radoti 🙂 Zaludok este sa mi chvele s tej spravy.Mirka citim sa v pohode len manzel hovoril ze posledne dni som mala nejake divne chute.

dasaa
3. nov 2011

@cmelica dakujem moja 🙂 tak ze stafetu posuvam 😀

cmelica
3. nov 2011

@simik22 nie len ma trosku nafukovalo,ale to prejde 🙂 🙂 kedy to zacinas??

cmelica
3. nov 2011

@dasaa je to uzastne a hned si ju aj beriem 🙂 🙂 🙂

dasaa
3. nov 2011

@tinasc dakujem a tiez drzim prsteky 🙂

dasaa
3. nov 2011

@cmelica ok tak to som velmi rada 😉 ved zajtra ides na IUI tak ti drzim prsteky aby vsetko dobre dopadlo a aby si bola tehu 🙂 😉

adikasala
3. nov 2011

@dasaa gratulujem 🙂 🙂 si mala iui?

cmelica
3. nov 2011

@dasaa mojka idem dnes pychat pregnyl a IUI v sobotu 🙂 🙂 Dakujem 🙂

mirka2010
3. nov 2011

@dasaa dasenka moja, zlaticko...ja som tomu tak verila, ze vam to vyjde....a o to viac som rada....nie ze rada, ja som stastna, prestastna 🙂 a naozaj mas divne chute???

katy33
3. nov 2011

@dasaa No obrovska gratulka, mojenko, paraaaaaaadička, užasne, prajem z celeho srdiečka, nech sa fazulka prekrasne vyvija a rastie do krasy.....to je krasna spravička, každy den by tu mala byt minimalne jedna takato 🙂 😉 ...držim vam velmi palčeky 🙂 🙂 🙂 ...zlatinko a opatruj sa nam a aj fazulku 😉

simik22
3. nov 2011

@cmelica tak to si ma potesila

dasaa
3. nov 2011

@adikasala ano mala som uz 2 IUI a dakujem 🙂

dasaa
3. nov 2011

@mirka2010 no dakujem ti 😉 len nech vsetko dobre dopadne o tyzden a pol idem na kontrolu

dasaa
3. nov 2011

@katy33 juuj dakujem 🙂

adikasala
3. nov 2011

@dasaa super tesim sa stebou a opatruj sa!!! 🙂 🙂 teraz uz len hladkat brusko 😲

dasaa
3. nov 2011

@cmelica aha tak ze az v sobotu ale to nevadi aj tak ti budem drzat prsteky aby si bola tehu.A ty potom posunies stafetu dalej 🙂

cmelica
3. nov 2011

@simik22 neboj bude vsetko ok a foliky pekne podrastu 🙂 🙂 a sup na IUI 😀

dasaa
3. nov 2011

@adikasala dakujem a ja vam prajem aby ste boli zdravucky 🙂

cmelica
3. nov 2011

@dasaa Dakujem mooc 🙂 🙂 🙂 jasne ze posuniem dalej 🙂

dasaa
3. nov 2011

@cmelica musime si pomahat navzajom a stafetu si posuvat 😉

mirka2010
3. nov 2011

@dasaa ale to je jasne, ze vsetko dobre dopadne...to ani nemysli na nic zle...uz ked je malicke v brusku, tak to je najdolezitejsie....Dasenka a ako ti to oznamili? bola si na krvicke a potom ti volali?

majca55
3. nov 2011

@katy33 zlatko tak nejako ako ty by som si to predstavovala 😵 to by bolo super a dakujem ti že na mna myslíš dnes to nejako dolahlo a som sa riadne vyrevala až mi odlahlo ☹

majca55
3. nov 2011

@dasaa zlatko moc moc ti gratulujem a držkám palce na celých devať mesiacov 😲 som veľmi rada,že to tu zase niekomu vyšlo 🙂 tak len posúvaj štafetu a nechajte aj mne 🙂

dasaa
3. nov 2011

@mirka2010 vies co som ti pisala ze co chcem urobit tak dnes som im to oznamila a dohodli sme sa.Ano bola som na krv a sone.Volala drGatova a povedala mi ze sa uvidime o tyzden na kontrole vobec som ju nepochopila zo zaciatku az ked som sa jej opytala ci som a ona na to ze Ano som tehotna 🙂

walta
3. nov 2011

@tinasc zajtra sa to dozvieme, drz palce 🙂

dasaa
3. nov 2011

@majca55 dakujem jasne ze posunieme stafetu a aj nechame tebe.Ja posielam stafetu pre vsetky babenky 🙂

walta
3. nov 2011

@katy33 ahoj.... drz palce, zajtra sa to dozvieme.... a dali sme si zistit, co cakame... sme v napatiiiii 🙂 🙂 🙂

tinasc
3. nov 2011

@walta budem moja, neboj sa... všetko dobre dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre