IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
20. nov 2011

@sijust heeej, moja, no bodaj by si mala pravdu 🙂

majca55
20. nov 2011

@simik22 ano moja a to bude až do 3 mesiaca 😵 ale pre miminko všetko 😲 😲

simik22
20. nov 2011

@majca55 no ved jasne..... dako vydrzime, nie? 🙂

majca55
20. nov 2011

@simik22 jasne a potom už len krásne tehulkovanie 😲 😲

simik22
20. nov 2011

@majca55 veru tak to bude!

alibabaa
20. nov 2011

@adikasala vy ste tu teda zasa raz popisali tolko, ze to budem citat cely den 😀 😀 😀
nepaci sa mi to... stale spinim, spolu s tym aj vytoky riedke cire vytoky. prsia uz vobec nie su citlive... obavam sa ze nase krasne bublinky menom blastocysta to nezvladli.... zacinam sa bat, ze moze byt chyba u mna ak sa neuchytili. ved boli take krasne.. bojim sa ist zajtra na tu krv... teda tej krvi ani tak nie ako tej 14 hodiny... ☹

alibabaa
20. nov 2011

@majca55 drzim silno palceky

majca55
20. nov 2011

@alibabaa dakujem zlatko nebojkaj možno ten výtok je preto že sa fazulky uhniezduju a prsia stále vraj nebolia a testovať si skúšala?

alibabaa
20. nov 2011

@majca55 praveze hej.. dnes som 9 den.. a test negativny. zajtra idem na krv a neviem ci mam ocakavat zazraky... ale v kutiku duse dufam, ze...

majca55
20. nov 2011

@alibabaa uvidíš že bude aspon jedna ved boli krásne držkám palce a verím že hcg bude vysoké 😵

adikasala
20. nov 2011

@alibabaa neboj ten vytok moze byt tehulko 🙂 🙂,a som spinila este do 8 tyzdna aj poriadne aj krvacala,,, a mna prsia vobec neboleli ked som zostala tehotna,tak podla toho sa neriad vobec.vydrz do zajtra budem na teba mysliet daj vedet potom 🙂posielam objatie 😉

adikasala
20. nov 2011

@alibabaa este nemusi byt nic stratene,,,,vydrz

alibabaa
20. nov 2011

@adikasala dakujem zlatko. stale im drzim palceky. len ma to moje mega pozitivne myslenie opusta.. najskor mm ze nebud taka nadsena, lebo ked to nevyjde budes z toho na hlavu.. no.. dni ubiehali ja som trosku z tych oblacikov popadala a mm mi v piatok povedal, ked som zacala spinit, ze hlavu hore, v tvojom pripade je to urcite to lepsie znamenie... tak ma to zasa trosku vynieslo o zopar oblacikov nahor.. ale nie asi dostatocne.. ☹
ale lezim a nic nerobim. chcem urobit pre to vsetko aby to vyslo..
prave som sa docitala, ze kocka, co so mnou bola na OPU tak ma pozitivnu krvicku. strasne ma to potesilo 🙂

tahia24
20. nov 2011

@sijust dakujem,sme obaja zdravy už sme boli
na vys. 😢

sijust
20. nov 2011

@alibabaa nebojkaj sa zlatko,bude to dobre...to mozu byt tehu vytoky...ja ich mam asi od tretieho dna po ET...nie cire,ja mam biele...ale nasla som tu na MK,ze aj cire byvaju...aj to spinenie je podla mna dobre znamenie...mna vcera vecer,trosku aj v noci a este aj rano...bolelo podbrusko,uplne ako pred ms...tak som sa nalakala 😨 ale uz je dobre...niekedy je to telo nevyspytatelne...uz to prosim do zajtra vydrz ...myslim na teba 🙂

sijust
20. nov 2011

@tahia24 tak treba len vydrzat...byt trpezlivi...kys.listovu urcite odporucam...vela stastia!

tahia24
20. nov 2011

☹ no snažim sa ale trva to 3roky,a už prestavam mat nadej že budem matkou

alibabaa
20. nov 2011

@tahia24 a ake vysetrenia ste absolvovali?

alibabaa
20. nov 2011

@sijust ach jo... tak dufam, ze to tak bude... ine mi pre tuto dlhociznu chvilu neostava... 😕

adikasala
20. nov 2011

@sijust to sa maternica roztahuje...klidek aj ja som mala take bolesti 🙂

cmelica
20. nov 2011

@lenisko1 drzkam moooc palce az sa cim skor uzdravis 🙂 🙂 drzkajte sa a pohladkaj za mna babtko 🙂 🙂

cmelica
20. nov 2011

@alibabaa zajtra drzkam palce ,aby bola krvicka pozitivna a HCG krasne velke 🙂 🙂

cmelica
20. nov 2011

@tinka9075 ahooj!!ako sa mas??aj si este testovala,ci az zajtra??

majca55
20. nov 2011

@tinka9075 zlatko ajja som zvedavá či si ešte testla 😵

sijust
20. nov 2011

@alibabaa neboj,bude to tak...zajtra budem na teba silno mysliet...ja idem k svojej dr...uz na prve vysetrenia...

sijust
20. nov 2011

@adikasala dik za upokojenie...ja som uz taky stres mala,ze co sa to deje... 😕 ty sa moja ako citis?inak som ti uz davno chcela napisat,ze mm je povodom talian jeho pradedo prisiel z Udine... 🙂 je u vas caste chlapcenske meno Luca?strasne sa mi paci...hmmm

tinka9075
20. nov 2011

@cmelica
@majca55 čaute babulky budem testovat zajtra nešpiním nekrvácam tak veríme že sa tam niečo deje 🙂 🙂

tinka9075
20. nov 2011

@dasaa ahoj zajtra ešte spravím test 🙂 🙂

majca55
20. nov 2011

@tinka9075 juj moja ja hrozne verím,že si tehu tfuj tfuj teším sa na zajtra na dobré správičky 😵 😵

cmelica
20. nov 2011

@tinka9075 urcite sa tam nieco deje 🙂 🙂 verim tomu 🙂 tak zajtra len dobre spravicky 🙂 🙂 a ako sa citis??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre