IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
21. nov 2011

@mirka2010 ďakujem ja tiež dúfam, že sa prilepí ak ak nie tak bojujem ďalej nevzdávam sa 😀

majca55
21. nov 2011

@ursula5 my sa nevzdáme,lebo sme bojovníčky a tie malé uzlíčky do roka máme doma 😲 😲 😵

ursula5
21. nov 2011

@majca55 to by bolo super a krásne sa to číta.... už len aby to bola pravda 😉 ale verím si na smútok bude času dosť 😀 najhoršie bude zas to čakanie, pomóóóc čo ja budem robiť 14 dní 🙂

majca55
21. nov 2011

@ursula5 moja ani nehovor tých 14 dní je ako večnosť ale ja mám dovolenku len týžden a potom do práce tak dufam,že to rýchlo ubehne 🙂 a ty budeš doma na PN?

ursula5
21. nov 2011

@majca55 nebudem na PN beriem si dovolenku do 2.12. a po 10dňoch šup do práce takže budem doma 6 pracovných dní, spolu 10 tak hádam by to mohlo stačiť 😉

majca55
21. nov 2011

@ursula5 ja presne tak isto ked sa to má podariť tak sa podarí a teraz sa to už musí 😵

adikasala
21. nov 2011

@sijust som rada ze som ta upokojila..neboj vsetko je v poriadku to sa len fazulka uz nemesti a zacina si robyt domcek ako sa patri 🙂 🙂 a kolky tyzden si? uz nemam prehlad 😉 diky za opytanie mame sa ok vsetko prebieha v poriadku a brusko nam krasne rastie...no aku novinu mi hovoris ze mm talian 😀 😀 super aj hovori taliancinou?chodi k dedkovi do it?to meno luca je moje naj oblubene chlapcenske,len by som ho nemohla pouzit lebo mam svagra menom luca,tak to nechcem prehanat v rodine,ale aj tak si myslim ze bude kocka,,, 😉inak je dost popularne,teraz malych deticiek trosku menej ale v nasich rokoch sa vsetci volaju luca 😀

adikasala
21. nov 2011

@alibabaa @cmelica cakame iba krasne spravicky 🙂 myslim na vas

alibabaa
21. nov 2011

@adikasala uz iba 2,5 hodky a bude tu verdikt...

adikasala
21. nov 2011

@alibabaa a ako sa citis okrem nervozity co urcite mas....spinis este?vies ako na teba myslim uz od vcera,velmi ti prajem.... 😲

aby
21. nov 2011

@majca55 je to choré, ale ako sa hovorí ku..y sa majú najlepšie ☹

majca55
21. nov 2011

@aby presne tak moja 😠

cmelica
21. nov 2011

@majca55 @dasaa @adikasala @alibabaa @buba13 @tinka9075 @pici @apolenka6 @sijust @mirka2010
kocky tak sme objednani na kunzultaciu na piatok 11.00.... sliznica bola 15mm a Krajko pevedel vraj je pekna, len si treba pockat na krv 🙂 🙂 ta je smerodajna 🙂

alibabaa
21. nov 2011

@adikasala ako vies ze som nervozna? 😕 😀 😀 no jak hovado... to spinenie stale a dnes uz aj PMS... tak ocakavam uz ten vysledok ako na ihlach....

majca55
21. nov 2011

@cmelica tak za chvílku budeme vedieť odpoved tfuj tfuj moja 😵 sliznica krásna 😵

alibabaa
21. nov 2011

@cmelica ale ty ju nebudes potrebovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz pojdes rovno na sono.. zlatko ta sliznica je super.. drzim silno palce... ja som taku nemala ani pri opu a ani pri vklade.. 😕 😕 mozno fakt budem v januari stresovat s @pici a s @tinasc...

adikasala
21. nov 2011

@alibabaa
@cmelica babenky velmi vam prajem pozitivnu krvicku,normalne cakam na to ako na moju 🙂

cmelica
21. nov 2011

@majca55 dakujem mojka 🙂 🙂 snad zavolaju dobre spravicky 🙂

cmelica
21. nov 2011

@alibabaa nebojkaj moja urcite budu len a len dobre vysledky a fazulky sa poriadne zavrtavaju k maminke 🙂 drzkam moooc palce aj na nohach 🙂

cmelica
21. nov 2011

@adikasala dakujeme 🙂 🙂 🙂 ste zlate kocky mooooc 🙂 🙂 🙂

adikasala
21. nov 2011

@cmelica ja uz v 4+5 som mala sliznicu 11mm.neni o com 😀

cmelica
21. nov 2011

@adikasala 🙂 ja stale neverim tomu,ze by to mohlo byt tehu...dnes zas test biely 😖

adikasala
21. nov 2011

@cmelica a si testla??'tak ja uz potom neviem....jaj ako by som vam pomohla....keby sa to dalo nejako...poslat postou hned by som baliky posielala kazdej 😀

cmelica
21. nov 2011

@adikasala hej este som mala posledny test tak co s nim 🙂 🙂 tak neviem co zavolaju 🙂 ja som niaka divna cela 😀 dnes mam 31 DC

alibabaa
21. nov 2011

@adikasala fakt? tak este to nie je uplne stratene.. dufam, ze sa nezacala odlupovat a neklesla od piatku... opica jedna.. nech tie moje bambulky mali preco ostat... 😕 😕

adikasala
21. nov 2011

@alibabaa hej ked som robila test som bola uz 4+5 a v ten den som zacala dost spinit tak som skocila na pohotovost urobili mi sono a sliznica bola 11mm a este nic nebolo vidiet.nadej zomiera posledna 🙂

cmelica
21. nov 2011

@alibabaa este hodinku 🙂

tinka9075
21. nov 2011

@majca55
@cmelica čauko babenky píšem vám až teraz nešiel nám internet ráno na teste dve čiaročky už ju bolo aj lepšie vidiet tak sa tešíme ale potichúčku 🙂

cmelica
21. nov 2011

@tinka9075 jeee to je super 🙂 🙂 tak potichucky gratulujem 🙂 🙂 moooc sa tesim 🙂 na krv ides zajtra???

majca55
21. nov 2011

@tinka9075 zlatino paráda teším sa stebou ja som to vedela tfuj tfuj a krvička ti to zajtra len potvrdí 😵 😲 až mi slzička vypadla z oka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre