IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
22. nov 2011

@7bambulik9 nie pri iui sa žiadosť nepodáva 😉

tinasc
22. nov 2011

@cmelica mohli veru, však som platiaci pacient... no čo už 😉

cmelica
22. nov 2011

@tinasc verim tomu ,ze to stihnes tak ako sijust na poslednu chvilu a pozri je tehulka 🙂 🙂 🙂

majca55
22. nov 2011

@tinasc teda,ale to je riadna rana 😠 no mne hned povedali,že ju možu odsuhlasiť bud na pol.roka alebo rok.no to sa budem tiež pýtať nato.tak ešte že sa ti spýtala tak to su fofry aj nervy moja verím ti a akú máš poistovnu?

tinasc
22. nov 2011

@majca55 všeobecnú... no uvidíme čo povie doktor, som objednaná na 7.12 tento cyklus by sme to aj tak nestíhali aj keby som išla na konzultáciu hneď zajtra...

alibabaa
22. nov 2011

@tinasc na ket mozem ist az v januari? alebo uz tento cyklus?

tinasc
22. nov 2011

@alibabaa vieš čo, to presne neviem, ale keď si mala teraz negatívne, tak asi až na ten budúci mesiac, nie tento cyklus... no najlepšie asi v tom januári...

7bambulik9
22. nov 2011

@tinasc Ahoj ja mám IVF už dvakrát za sebou a vždy mala platnosť iba 3 mesiace

majca55
22. nov 2011

@tinasc teda ale nechápem ten prístup prečo ti to tak povedal 😠 a moja uvidíš že ked je to také stresové a na rýchlo tak to bude tutovka tfuj tfuj prajem ti to moja 😵 😵 mám pocit,že kým sa nepýtame na všetko ako malé deti tak sa nadozvieme nič! 😠

cmelica
22. nov 2011

@7bambulik9 a to v akej poistovni len 3 mesiace plati???

7bambulik9
22. nov 2011

ja mám dôveru

majca55
22. nov 2011

@7bambulik9 akosi dosť krátko nie?si mala 2 IVF celé bez mrazáčikov?

dasaa
22. nov 2011

@buba13 ahoj ja nie som v 9tt.Este len zacinam 7tt 🙂

cmelica
22. nov 2011

@7bambulik9 kokoso to aj ja...v piatok sa na to pytam koordinatorky 😕

cmelica
22. nov 2011

@dasaa ahooj ako sa mas???

7bambulik9
22. nov 2011

@majca55 v gynfive som mala aj mrazáčikov a vo Ferticente bez pretože tam majú kvalitnejšie embryjka a nebúchajú do teba toľko hormónov. Prvé IVF som bola chvíľku tehu ale neudržalo sa.

7bambulik9
22. nov 2011

@cmelica no opýtaj daj mi potom vedieť pretože si chcem požiadať o 3 IVF

dasaa
22. nov 2011

@cmelica jeeej ahoj moja som velmi unavena a krize ma bolia teraz ☹ .Konecne som doma od rana.A ty moja ako sa mi mas?

7bambulik9
22. nov 2011

@majca55 a mrazáčiky sa nevzťahujú na platnosť žiadosti o IVF tie môžeš mať zmrazené aj rok,dva...koľko chceš.

tinasc
22. nov 2011

@7bambulik9 no v každej poisťovni je to iné... no bude to len tak tak...

majca55
22. nov 2011

@7bambulik9 ja lenže či ti preto,že budeš mať už tretiu žiadosť tak neskrátili dobu,lebo mne v centre povedali,že ak má niekto už druhú alebo tretiu žiadosť tak že možu skrátit dobu či vždy si ju mala len na tri mesiace?

cmelica
22. nov 2011

@7bambulik9 jasne dam..v piatok napisem ako to je...

majca55
22. nov 2011

@dasaa jej zlatko si tu dlho nebola tak pekne tehulkuješ? 😲

cmelica
22. nov 2011

@dasaa ju az teraz ste prisli domov??neprehanaj to tolko 🙂 🙂 ja sa mam uz dobre 🙂

dasaa
22. nov 2011

@majca55 no pekne ako pekne.Dnes sme davali letaky a hned sme mali objednavky tak uz som bola v praci a konecne som doma od rana a to som mala byt este v praci do 24:00hod.Ale ty sa pochval co mas nove? 🙂

dasaa
22. nov 2011

@cmelica len ja som prisla domov moj manzel bude v praci do 24:00hod.No som sama zvedava ako to dopadne zajtra v praci.Tak to som rada ze sa mas dobre.Kedy sa chystas do Heliku? 🙂

majca55
22. nov 2011

@dasaa nič také trošku ma bolí brucho a prsia znovu podrastli 😀 ale to asi z utrosu nič ma nebolí a všetko robím úplne normálne 😵 tehulkovanie prebieha dobre?

dasaa
22. nov 2011

@majca55 ano zatial dobre 🙂

cmelica
22. nov 2011

@dasaa tak si pekne odpocin 🙂 do heliku ideme v piatok na 11tu za koordinatorkou 🙂

dasaa
22. nov 2011

@cmelica pozriem telku a urcite aj zaspim pri telke 😀 😀 Dnes mam fakt dost a to si neviem predstavit keby som bola do 24hod.No bude sa to nejak poriesit 🙂 To uz tento piatok to je super. 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre