IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
16. okt 2012

@apolenka6 ale už vydržím, čo už narobím 🙂 no veru pršalo tu riadne musela som ráno do školy a poobede zo školy s malou, ale zajtra už pršanie nehlásia, aspoň to, keď už je tu tak škaredo...
aj Tebe to už blbne? tak si klikni na stránke pravým tlačidlo myši a v ponuke daj obnoviť, aspoň mne sa to takto podarilo opraviť 🙂
no aspoň si pánovi doktorovi spestrila deň, keď už tam mal samé dôchodkyne 😀

apolenka6
16. okt 2012

@tinasc mne sa to samo opravilo ,ani neviem kedy 😨 😉
no to by ma potešilo aby nepršalo ,lebo dnes to boli litre vody a to som behala po meste 😖 kamoška mala včera narodky tak som jej bola niečo kúpiť a potom ma pozvala na obed ,dali sme si lokše,kačacia pečienka na cibuľke a kapustička červená 😵 😵 😝 😝 mňam ..no je mi to teraz treba ,ked som sa postavila dnes na váhu no dovi -dopo 😠 ...
áno pán doktor mal "mladú krv" 😀 ved tam ozaj bola samá babička s palicou a tety nad 50 ...

tinasc
16. okt 2012

@apolenka6 jooooj tak to si sa dobre napapkala... len si daj, lebo v tehotenstve a po pôrode ti to už nebude robiť dobre taká kapusta 😉 a váhu som pred otehotnením neriešila, lebo by som sa na to nikdy nedala, keby som mala pred tým schudnúť 🙂

apolenka6
16. okt 2012

@tinasc kapusta nie?? pretože nafukuje,či? aj ja si myslím,že čo ma je po postave teraz ,len aby sa to podarilo 😉 potom možno zhodím 😀

tinasc
16. okt 2012

@apolenka6 tak mne takéto veci nerobia dobre, lebo nafukujú a niekedy mám pocit, akoby na mňa išli kontrakcie, tak ma bolí brucho... ale v začiatkoch tehu samozko že môžeš 🙂 no a pri kojení jedlá ktoré nafukujú by sa nemali 🙂

apolenka6
16. okt 2012

@tinasc to viem ,že pri kojení strukoviny a jedlo čo nafukuje sa nemôže ... 😕
poznám to ked mám "zástavu" 😀 ako bolí brucho a nie ked si tehotná aké to môže byť ..no ako píšeš ako kontrakcie aj ked neviem aké to asi je ,ale asi to bolíííí 🙄 😉

mirka2010
16. okt 2012

@tinka9075 no ty si to stale spominala,ze Brno, Brno...tak to vies ze budeme neskutocne moc drzat palce...a vsetko je teraz v poriadku? myslim,aku mas MS?

mirka2010
16. okt 2012

@majca55 to urcite, verim ti, ze sa tam vyblaznis ako sa len da....a chalani sa maju ako? posluchaju?

tinka9075
16. okt 2012

@mirka2010 asi to tak malo byt a bábo čaká na mna tam 🙂 🙂 ms je v pohode normálna 🙂 🙂

mirka2010
16. okt 2012

@sijust a co sa jej to vyhodilo??? mozno nejake potnicky? alebo z coho to moze mat? malemu ked sa nieco vyhodilo, vzdy najprv skusim sudokrem a ten vacsinou dobre zaberie...ale lisaje...to sme este nemali...maly mal dokonca uz aj vyrazky, ktore boli nutne vytlacit...to bolo placu...ach, jaaaaaj....takze malicka spinka s vami??? no tak to sa moc nenaspite....nas maly po prvom nocnom kojeni do 5mesiaca tiez pri nas spaval...ale ked sa zacal pretacat a potom uz aj lozit, uz to bolo nebezpecne...lebo by mohol skoncit aj pri nohach a clovek nikdy nevie...takze pekne spinkava s postielke 🙂 vsak uvidite aj vy v tomto obdobi...a mozno sa jej casom aj v postielke zapaci 🙂 takze nasej krasne frajerke pusinky letia a je naozaj nadhernaaaa 🙂

mirka2010
16. okt 2012

@tinka9075 hmmm,ano, asi to tak malo byt...vsak ten dr v Brne sa o vas postara ako najlepsie bude vediet 🙂🙂🙂 a myslis, ze tento mesiac to iui uz stihnete?

mirka2010
16. okt 2012

@tinasc ahojkyyy....tak ako sa mate s Lukaskom??? ako sa citis, ako tvoj tlak?

tinka9075
16. okt 2012

@mirka2010 no stíhame už stimulujem clostíkom od dnes 😉 😉

tinasc
17. okt 2012

@mirka2010 je mi nanič a vidíš odkedy som hore, ruky zase bolia a tŕpnu, som zvedavá, ako budem fungovať cez deň... tlak ráno a večer celkom v pohode ale cez deň stúpa ☹ ... idem zajtra na poradňu, nech sa už deje čo sa deje, už ma to ani nebaví... radšej toto nespanie využijem pri drobčekovi ako na to, aby som tu po nociach bdela...

majus28
17. okt 2012

@mimi_2 ahoj mimi, zacala som spinit, nevies, ci to moze byt z utrogestanu? alebo sa mi chce spustit menzes? na krv mam ist aj v piatok..

apolenka6
17. okt 2012

@alibabaa ahoj 🙂 no ako sa majú embryjká 😕 včera si nepísala .. 😉

dadax84
17. okt 2012

@majus28 Ahoj, nechcem ta strasit, ale vyzera to na menzes, mala som to tak isto ako ty teraz........

majus28
17. okt 2012

@dadax84 :( ved sa aj tak citim

dadax84
17. okt 2012

@majus28 ☹ Nádej umiera posledná 😵

majus28
17. okt 2012

@dadax84 ano ved to.. len to cakanie 🙂 a ty si ako na tom?

dadax84
17. okt 2012

@majus28 Momentalne opät beham po doktoroch

alibabaa
17. okt 2012

@tinka9075 drzim palceky nech to dopadne naj, naj, naj 😉

alibabaa
17. okt 2012

@kostickabonnie no fakt "pozitivne" stretnutie s embryologickou. my nastastie take sedenia nemame a moznosti ponuka po odbere a tam je nas viac, tak sa nevyjadruje negativne. len pozitivne. mila pani to je.
super tie foliky, tesim sa. kolky dc teraz si?

alibabaa
17. okt 2012

@apolenka6 cele dva dni som bola ako omracena a stale som spala.. sa mi vooobec nechcelo uz potom co som tu bola na skok chodit na net.. ta narkoza ma tak vyspala, ze dnes som bola hore sama od seba uz o 8.. a to ja nezvyknem tak vstat.. som sa bala ze nebudem moct celu noc spat, kolko som spala cez den. a uplne bez problemov. ako zabita..
mam 8 embryjok, 2 zamrazene a 6 islo na PK do embryoscopu, (taky vylepseny inkubator) drahy ako cert. ale kedze idem na to posledny krat (!!!) 🙂 tak som si povedala ze ich necham ako v bavlnke vyvijat 🙂
a ty ako pokracujes?

apolenka6
17. okt 2012

@alibabaa ooo tak sa im kráásne darí 😵 😵 teším sa a nech sa im darí tfuj ,tfuj,tfuj 😉
no neviem ako ja znesiem narkózu ,mne po nej vždy bolo zle na vracanie 😖 snád to tak nebude 😕 ..
no dnes sa akurát dobre necítim ráno som sa zobudila a hlava ma bolela a strašne som bola hladná 😨 tak som sa naraňajkovala a potom ma už aj žalúdok bolel strašne sa mi chcelo spať tak som sa šupla naspäť do postele a vstala som o pol 11 .už som sa upravila ,lebo idem na "kávu" s kamoškou 10rokov sme sa nevideli a nechcela som to zrušiť a už mi je trošku lepšie,len ten žalúdok 😒 no vydržím to na 2 hodinky ...
a kedy bude asi vklad ?

apolenka6
17. okt 2012

@majus28 ja som po IUI nešpinila aj ked som neotehotnela ,lebo mne utrogestan držal MS po vysadení som MS dostala ...

alibabaa
17. okt 2012

@apolenka6 ja som bola tak ako vravis cely cas stimulky. rano mega hladna, pri posteli mam misku s piskotami a zaludok ma boli uz 5 den tak,ze uz neviem co mam jest. jem dietne aj tak sa mi neulavilo tak neviem ci mi tie hormony nenarusili zaludok..
to ti len prospeje sa vyvencit. a 10 rokov je riaadna doba. urcite sa odreagujes.
vklad by mal byt asi v piatok alebo v sobotu. ale to budem vediet den pred vkladom najneskor o 18:00...

majus28
17. okt 2012

@apolenka6 aj ja si myslim, ze to tak bude.. :(

apolenka6
17. okt 2012

@alibabaa myslíš,že za to môžu hormóny ? 😕 a ved picham zatiaľ len jednu injekciu ..tak sa mám na čo tešiť ked pridám druhú 😨 😝 no ja mám aj tak žalúdok háklivý 😠
áno 10rokov je dlhá doba aj sa bojím či sa budeme mať o čom rozprávať 😀 ale za 10 rokov sa toho udialo.... 😕
len tam budem sedieť na minerálke,lebo káva na žalúdok ee 😖 ..a možno si dám aj čajík ..
tak v piatok ,alebo v sobotu sa to udeje 😵 jéj ten čas ti musí teraz ísť.....
idem sa ja obliecť a pomaly pôjdem ,hádam sa spoznáme ...mali sme si dať spoznávacie znamenie ružičku 😀 😀 ,ale nie trepem 😝

apolenka6
17. okt 2012

@majus28 iné ti nezostáva,len čakať ...a možno je to inak 😉 😉 držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre