IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
18. okt 2012

@tinka9075 tak budeme ti drzat palce...aby si to naozaj nemala zasadrovena az po rameno...a boli ta to este?

tinka9075
18. okt 2012

@mirka2010 dakujem no bolí to velmi celá ruka ☹ ale vydržala som aj horšie tak vydržím 🙂 🙂

dasaa
18. okt 2012

@mirka2010 koli tomu sme dali rotavirus bo moj mm ma sem tam problem so zaludkom.A nevieme ci nahodou nebude mat po nom take veci.Veru Mirka keby som mohla tak ju vobec nedam ockovat.Mirka @sijust ked Marosko a Stellinka boli ockovany papali vam v pohode?Bo nasa Simonka mi papka malo.

tinasc
18. okt 2012

@mirka2010 áno deti veľmi rýchlo rastú... ja som ani nezbadala ako mi vyrástla a je z nej už slečna, ktorú už hocičo nebaví 🙂 ani som sa nenazdala a chodila do škôlky a teraz už do školy 😉

mirka2010
18. okt 2012

@tinka9075 jasne ze vydrzis, ale aj tak je to neprijemne..hlavne ked clovek tu ruku potrebuje ku beznym ukonom,ktore sa teraz zdaju take narocne,vsak?

tinka9075
18. okt 2012

@mirka2010 veru náročné ale muž sa smeje že ked dokážem tukat na pc tak je dobre 😀 😀 najhoršie je z obliekaním muž mi aj podprdu zapína si nejak nedočiahnem 🙂 🙂

mirka2010
18. okt 2012

@dasaa Dasenka, nas maly po prvom ockovani bol taky rozhadzany, ze nie velmi rada na to spominam...dokonca bol taky mrzuty, podrazdeny, az miestami zurivy...no bolela ho ta hrca na jednej nozicke...cize aj menej papkal...ale to prejde..nebojkaj, o dva-tri dni nebudete ani vediet...a co sa tyka ockovania, tak to je tema na veeeelmi dlho...ja uz naozaj neviem co este sa o tom docitam...a este k tomu, teraz tie info o vlhcenych obruskoch...ach,bozinku, co este nemozeme!!!

mirka2010
18. okt 2012

@tinasc a tak isto sa ani nenazdas a bude tu Lukasko a o chvilu si budeme pisat, ako uz 4nozkuje a co vsetko uz papa 🙂 neskutocne to leti....ale ozaj, ty uz mozes kazdu chvilu rodit...ako sa citis?

mirka2010
18. okt 2012

@tinka9075 no ved presne o tom pisem...ze bezne veci ako zapinanie, obliekanie...umyvanie...ved to je vsetko zrazu narocne...ale ozaaaaj,vsak tukas do PC 🙂 tak je dobre🙂

tinka9075
18. okt 2012

@mirka2010 ale som sa naučila aj lavou rukou robit vela vecí a darí sa 🙂 🙂

apolenka6
18. okt 2012

@mirka2010 krásne si to napísala a hlavne výstižne ..brať to s nadhľadom 😵 ..podarí sa budem rada ,nepodarí prežijem asi tak...
a prečo sa nemôžu používať vlhčené utierky ?? to som ešte nikde nepotrehla 😕

mimi_2
18. okt 2012

@majus28 Ahoj, no ako sa cítiš čo nové? Dúfam, že špinenie prestalo 😔 Ja asi v nedeľu skúsim testnúť ale nebadám žiadne príznaky tehu 😒

tinasc
18. okt 2012

@mirka2010 no už sa cítim všelijako, ono najhoršie sú tie spuchnuté nohy a ruky a neskutočná únava 😉 a samozrejme to nespanie v noci 🙂

majus28
19. okt 2012

@mimi_2 ahoj mimi.. ano, spinenie trvalo necele dva dni a prestalo.. je zo mna klbko nervov, uz som sa vcera vyrevala.. prave som bola na krv, po jedenastej si idem pre vysledky aj za doktorom..

mirka2010
19. okt 2012

@tinka9075 samozrejme, ked je clovek prinuteny tak spravi cokolvek aj jednou rukou...a ako dlho by si to mala mat v sadre?

mirka2010
19. okt 2012

@apolenka6 urcite sa podari...tak ako sme si uz pisali kedysi, niekde v podvedomi si to fixuj, ze to vyjde a ono to vyjde...len si to asi netreba az tak pripustat...aj ked je to lahke napisat a tazke zrealizovat...ale ver mi...urcite sa vam to podari 🙂 budes krasna tehulka a maminka, uz coskoro 🙂

mirka2010
19. okt 2012

@tinasc no ja ti verim...ja som na konci mala este aj problemy take ja neviem ani ako to opisat, len zrazu mi bolo zle,ale tak, ze len lezat...ani sa pohnut,lebo by som spadla...ale uz naozaj len chvilocku a malicky je tu 🙂 a vynahradi ti uplne vsetky utrapy 🙂

tinasc
19. okt 2012

@mirka2010 anoooo už sa na neho teším 🙂 aj malá sa teší, včera obdivovala postieľku a že prečo bude spať s nami 😉

dadax84
19. okt 2012

@kostickabonnie Ja si myslim, ze by to mohlo byt zo stresu no neviem. Pred rokom som mala vysledky dobre, aspon mi povedali. Mam ho zvyseny, myslim ze trochu, cisla som popisala na mojom fotoblogu, ak chces skus pozriet, rada by som pocula tvoj nazor 🙂

dadax84
19. okt 2012

@majus28 Tak spinenie prestalo? Mozno to bolo uhniezdovanie, ked sa mrcha nespustila. Daj vediet ako u doktora, budem netrpezlivo cakat 😵

mimi_2
19. okt 2012

@majus28 juj moja strašne prestrašne Ti držím palce, verím, že bude pozitívny... hneď mi daj vedieť

majus28
19. okt 2012

@dadax84 dam vediet 🙂 no ale mrchu asi drzi aj utrogestan.. myslim.. a to by bolo neskoro na uhniezdovanie uz 11-12 DPO nie?

dadax84
19. okt 2012

@majus28 Ano je pravda ze mrchu drzi utros, ala su baby co mali uhniezdovanie aj na 10-11 den. A mas nejaky vytok? Velmi ti drzim palciaky 🙂

majus28
19. okt 2012

@dadax84 nie, uz ziadny nemam, len vtedy to spinenie necele dva dni a inac uz len utros co trosku vyteka.. ale zaciatkom tyzdna som bola vkuse mokra, to akoby voda zo mna vytekala s utrosom.. potom to spinenie a teraz nic..

dadax84
19. okt 2012

@majus28 Aha, som sa hlupo opytala, ked sa vklada utros, tak vytok sa neda dobre rozpoznat 😀

dadax84
19. okt 2012

@majus28 A neskusala si znova testnut?

majus28
19. okt 2012

@dadax84 nie cosi? netestovala som uz 🙂 strach ma nepustil 🙂

dadax84
19. okt 2012

@majus28 Vies co aj tak si myslim ze si tehu 😵

majus28
19. okt 2012

@dadax84 srandistky ste 🙂 ale zlate 🙂

mirka2010
19. okt 2012

@tinasc no vidis..,tak ako je to blizsie, ze ma prist maly bracek, tak sa na neho tesi aj ona...uvidis, aka bude z nej pomocnica 🙂 kedy mas presne termin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre