IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
23. okt 2012

@mimi_2 ešte jeden deň ..neboj ubehne to a bude štvrtok

apolenka6
23. okt 2012

@tinasc už nech vidím fotky ,teším sa 😵

tinasc
23. okt 2012

@apolenka6 no uvidíme, kedy to príde 🙂

majus28
23. okt 2012

@mimi_2 dakujem 🙂 ty ides zajtra vsak? silno drzim palce 🙂 nech ti to tiez vyjde, zo srdca ti to prajem.. a ja ziadne priznaky, ani prsia ani nic.. urcite sa ozvi ako si dopadla.. budem cakat a mysliet na teba.. inac dnes som asi videla ten par, co si si myslela ze sme to my 🙂 podla toho ako si opisala minule 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@tinasc no jasneeee, on je uz podla mna uplne pripraveny...ani nevies kedy ta prekvapi🙂 uz mas vsetko pre neho nachystane? aj ty si zbalena? lebo nikdy nevies, to je naozaj na spadnutie 🙂 a stale tak zle spis? ci aspon cez den si oddychnes, kym je mala v skolke? a tu fotku s bruskom,kedyyyyy????

tinasc
23. okt 2012

@mirka2010 no mám už pripravené všetko... stále tak zle spím... ale už len chvíľku... no fotka s bruškom... dnes som mm naháňala, že či mi spraví foto, ale je zase hokej... 😝

mirka2010
23. okt 2012

@apolenka6 no ved to...ja mam tiez malo casu...ale ako vidis...je cas, kedy maly spinka a mne sa da troska pokecat...a urcite kazda mamicka odceni,ked sa myslienkami dostane aj niekam inam...vsak sama uvidis...potom mi povies 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@tinasc ale dufam, ze nejaku fotku za cele tehu mas????lebo to by bola velka skoda...a sama sa nemozes odfotit? ja som si tak brusko fotila 🙂

tinasc
23. okt 2012

@mirka2010 nemám ale snáď bude 😀 a pri zrkadle som to skúšala, ale nejako mi to nejde 😉

mirka2010
23. okt 2012

@tinasc samospustou sa odfot 🙂 to isto dobre vyjde....a hlavne muzovi povedz, ze mozes rodit aj zajtra, ze by bola skoda nemat pre maleho ani jednu fotku ked bol v brusku,...to hned zaberie 🙂

tinasc
23. okt 2012

@mirka2010 hej hej, to by bola škoda... mužík to berie tak lajtovo 😉 ale sľúbil že urobí 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@tinasc tak sup, sup...my chceme vidiet este bruskooooo!!!!

apolenka6
23. okt 2012

@tinasc tak to som stráášne zvedavá kedy? ja budem mať možno OPU ked ty budeš v pôrodnici

mimi_2
23. okt 2012

@majus28 Moja ja idem až vo štvrtok, lebo musela som to kvoli mm preobjednať a ako to prebiehalo, napíš mi prosím ak budeš mať čas

apolenka6
23. okt 2012

@mirka2010 jasné poviem ,ale neviem kedy za ňou pôjdem ešte pregnyl nepotrebujem tak mám čas ,ale nie dlho 😀 😉

apolenka6
23. okt 2012

@tinka9075 zajtra daj vedieť ako si dopadla ,držím palce a šťastnú cestu 🙂 a dáko sa tú kozu vyškriab 😀 😀

tinka9075
23. okt 2012

@apolenka6 jasné dám vediet zajtra o 8:00 cestujeme brno pozriet 🙂 🙂 nejak sa vyškriabem 😀 😀

mirka2010
23. okt 2012

@apolenka6 jasne, vsak ked s nou budes 🙂 ale naozaj, az tak vela casu nemas...vsak tie dni tak priserne rychlo letia...sa ani nenazdame a budeme cakat na vysledjy, uvidis 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@tinka9075 určite ti pomôžu keby sa ti to nedarilo 😀 😝 tak zajtra čakám 😉

tinka9075
23. okt 2012

@apolenka6 jáj ved jasné že pomôžu a doki taký feši je tam 😀 😀

apolenka6
23. okt 2012

@mirka2010 už by som chcela nech to naberie rýchli spád,lebo pichám a nič sa nedeje a je to dlho.....dlhý rotokol 😀 ale je šetrnejší cítim sa dobre ,len dnes ma hlava bolela ale to asi preto,že mám MS 😉
a Katku nemám daleko no druhom konci mesta ,ale nič strašné 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@tinka9075 😝 😝 😝

alibabaa
23. okt 2012

@mariankach na fotkach vyzerate uuuzasne daamy 😉 😉 😉 😉 😉

apolenka6
23. okt 2012

@alibabaa ako sa cítiš? ešte ti je zle,myslím žalúdok...ja zajtra konečne začínam poriadne stimulovať a sa to rozbehne 😝 😉

walta
24. okt 2012

🙂 Dobre raaanko prajeme vsetkym nasim kamaratkam z MK 🙂 uz dlhsie som tu nebola, aaach jaj, ospravedlnujem sa, co mate nove? Dnes som malej nalepila sacok na odber mocu, som zvedava, ci nieco odchytim, vcera som to skusala, asi som to zle nalepila, lebo v sacku bola kvapka a v plienke zbytok 😀 . Chcem dnes zaniest vzorku do labaku na vysetrenie, p.dr. nam kazala. Drzte palce. Mala uz pomalicky par minut travi v choditku, uz sa jej to ziadalo, paci sa jej tam, ale vydrzi asi 10 min a pyta sa von. Myslim, ze na uvod staci, postupom casu to bude dlhsie a dlhsie.
Pozdravujeme vas a posielame pusinu 🙂 🙂 🙂

walta
24. okt 2012

@apolenka6 ahoj moja..... p.dr.caka 3.chlapca.... taaak som jej zelala dievcatko.... ako sa mavas? uz davno som tu nebola 😖

tinasc
24. okt 2012

@walta ahoooooj, malá je zlatučká, juj, aká je už veľká, letí to 🙂 takže už takto v chodítku? ako keby som moju videla, ja som ju dávala na chvíľku keď mala 5 mesiacov... ale iba na chvíľku, keď bola väčšia, veru behala v ňom ako dračica... ale pre malého teraz neplánujem chodítko, to čo som mala to som predala... ani ho nepotrebujem, ani nie je toho miesta už toľko... pohladkaj a vybozkávaj maličkú za mňa 🙂 🙂 🙂

mimi_2
24. okt 2012

@apolenka6 Prosím ťa a nevieš mi poradiť ešte zajtra na ráno mám posledné dve tablety utrogestanu mám ich ešte vložiť, či už nie? Dík

apolenka6
24. okt 2012

@walta ahojte! 🙂 jéj aká je malá krásna,šibalský pohľad 😵 a aké papučky mrňavé mám 😉 strašne je zaltučká 😅
no ja už stimulujem na IVF pichám injekcie a dnes pridávam ešte jednu a sa to rozbehne už idem pestovať vajká v pondelok kontrola ako reagujem ...tak za 2 týždne OPU ,no ,ale bude záležať ako budem reagovať tak som zvedavá.....
už som to počula,že dr. bude mať chlapca 😕 hm....no nech je len zdravý ,škoda to dievčatko by som jej viac priala 😉
a ako to bude u nej v ordinácií ?? nevieš ..ja som ,le počula,že jej mm bude na MD ..ona ,len 6 týždňov bude doma a príde ,ale to som ,len počula,či je to pravda ,neviem 🙄

apolenka6
24. okt 2012

@mimi_2kludne si daj utrogestan ,ja som si ho tiež dala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre