IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tiger23
18. feb 2015

Ahojte som tu nova.Nieco O mne.Som vydatá už 2 roky A S muzikou sa snažíme už vyše roka A pol O babo.Zatial bez vysledku.5. Marca máme termín V Centre Kiwu.Som zvedava čo sa bude diať ale si myslím ,že pôjdeme na IUI pretoze moja polovicka má pomalejsie spermijky.Dufam, že už sa bude konečne niečo diat; 🤐

mamina084
18. feb 2015

@andrea458 tak drzim palceky a do ktoreho centra chodis? Ja idem v utorok este raz na krv a ultrazvuk ci sa to vivyja ako ma.

andrea458
18. feb 2015

@mamina084 rano krv a budem mudrejsia chodime do spln Kosice 😉

andrea458
18. feb 2015

@mamina084 drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt 😃

ckatka
19. feb 2015

@andrea458 uz si bola na krv? skusala si test dnes? jezkovy zraky ja som taka nervozna, nech mi nikto nehovori ze nemysli na to - na to sa neda nemysliet :D

andrea458
19. feb 2015

@ckatka hej bola som na krv test uz nerobim vysledky budu zajtra mrsku zatial nenam a tiez som nervozna to sa ani inak neda napatie stupa ☹

leves
19. feb 2015

Ahojte...ja som dnes bola prvykrat na IUI, tak cakam spolu s vami 🙂

ckatka
20. feb 2015

@leves vitak, drzime si palce 🙂 ja uz mam 3 dni po a nie som o nic menej napata ako ten prvy 🙂 ale uz mi aspon nic nie je - prve dva dni mi bolo vselijak asi aj z toho pregnylu aj ma brucho pobolievalo ale mozno to bol len blby pocit, odvcera uz som "normalna" 🙂

andrea458
20. feb 2015

@ckatka Ahoj tak IUI nevyšlo ☹

andrea458
20. feb 2015

Ahojte nam prve IUI nevyslo dnes mi volali ohladom krvi a nic no co uz ☹

andrea458
20. feb 2015

@leves drzim ti palce

leves
20. feb 2015

Dakujem Vam baby...ja si myslim,ze na to netreba tak prehnane mysliet. Skodime tym samy sebe. Co sa ma stat, stane sa...

mamina084
20. feb 2015

@andrea458 moja to ma mrzi ale dufam ze ides hned na druhe. Dufala som ze ti to vyjde

andrea458
20. feb 2015

@mamina084 dakujem nie zatial urcite nie manzel je mimo sk az do jula ale chystam sa k nemu na navstevu tak to nechame na prirodu bojujeme dalej 😒

mamina084
24. feb 2015

Ahoj tak my tiez nic minule mi ho potvrdili a teraz je to nulove.

maminkakatkadaniskova2014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminee
1. mar 2015

Dievcata co ste boli na iui a snazite sa otehotniet, posilnujete stravu o nejaké zlozky?myslim na prirodnej baze, kyselinu listovu atd , to papam aj ja, ale minule som pocuvala sestricku u lekara a ta odporucala po zakroku potraviny ako acidko, grep, ananas...

leves
1. mar 2015

@maminee ja osobne nie...nevisim v tom ziadny vyznam. Ja som 10 dni po a chuti mi kazdy den viac a viac vsetko...ako pred mrchou...

ddanaa
2. mar 2015

ahojte mam na vas otazku, stalo sa vam, ze pri 30-33dc cykle ste mali 13dc vajko 10mm ? resp mala by som ist vo stvrtok este na kontrolu co by som bola 16dc a to sa mi zda asi neskoro kedze daju pregnyl a tym padom by iui mohlo byt 18dc...dakujem za kazdy nazor

ckatka
3. mar 2015

@ddanaa ahoj ja som mala dlho nic a potom narastol a IUI bolo az na 19DC tiez tusim

my_angel20
3. mar 2015

Ahojte. bola som na IUI a samozrejme, že sa nepodarilo. chcem sa Vás spýtať, koľkokrát sa môže ísť na IUI a ako často? ( myslím či môžem po mesiaci zase? ) Ďakujem

ckatka
3. mar 2015

@my_angel20 mozes ist kolkokrat si to zaplatis, ale standardne odporucaju po 3 neuspesnych IUI aby ste sli na IVF (alebo aspon na vysetrenie priechodnosti vajickovodov)
ja este cakam na vysledky, ale tiez mam pocit ze sa nepodarilo :(

my_angel20
3. mar 2015

@ckatka ja som už otehotnela 3-krát, ale zakaždým som potratila. toto sme skúsili na odporúčanie lekára, lebo som si myslela, že sa to urýchli a nič☹ a Tebe držím päste, nech sa podarí🙂

ddanaa
3. mar 2015

@my_angel20 to ma mrzi a dovod potratov asi nevies co? :(

my_angel20
3. mar 2015

@ddanaa nie☹ jednoducho príde 8.tt a koniec. žiadna príčina, všetko je v poriadku, jedine, že mi z genetiky vyšlo, že som heterozygot mutácie 2 génov... pichám si fraxiparine, ale keď sa nedarí tak neviem čo budeme robiť☹

anickablazekova2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jani255
9. mar 2015

Dobry den,prosim Vas nemam precitanu celu temu,ale ak je tu niektora ktora stimulovala pred IUI Gonalom dajte vediet.zatial citam,ze vacsinou merional alebo clostil..no clostik pri prvom iui nezabral.teraz mam tento cyklus Gonal.dakujem za kazdu odpoved

zinica
11. mar 2015

Ahojte, trochu na povzbudenie: boli sme na prvej IUI v zivote a dnes uz mame //. Sme 11 dni po IUI a duch na teste bol uz 2 dni dozadu, dnes uz viditelna uplne pekne. Takze to nebude z pregnylu, ale pekne stmavuje. Nechcem to urieknut, ale vyzera to tak, ze nam to vyslo... este nech sa udrzi a zvysime trochu statistiku IUI na prvy krat...

jani255
12. mar 2015

@zinica supeer,taketo spravy povzbudzuju 🙂 gratulujem,mozem vediet cim si stimulovala?

zinica
12. mar 2015

@jani255 dakujem 🙂 . prave aj ja tu casto hladam povzbudenie, tak teraz to mozem posunut dalsim. Mala som clostilbegyt (3.-7. Dc) potom pichnuty pregnyl 11dc pri folikuloch 18 a 21 mm na lavom a 13 na pravom vajecniku. IUI bola 13. Dc a 23. Dc som uz mala ducha. Drzim vsetkym palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre