IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
28. feb 2012

@mariankach ahojky, nieeee...my sme z MT, manzel je z rk 🙂 ale dobre si pamatas 🙂 takze ty stihas chodit aj do prace??? tak to obdivujem...urcite je to aj odreagovanie, takze verim, ze ti to dobre padne, ked ides na chvilku do roboty...aj ja chcem od marca pokracovat, sice domka, ale tiez uz idem nieco riesit, lebo nechcem stagnovat 🙂 takze uz mate ten svoj rezim...aj my si zvykame, snazime sa maleho kupat, papat a uspavat v ronaky cas 🙂 a celkom sa nam dari, tuk, tuk, tuk 🙂 dnes mame poradnu, tak som zvedava, ako sme pribrali 🙂 lebo licka mame zase krasne 🙂 tak uvidime 🙂a mala si problem s mlieckom??? mna zacinaju velmi prsia boliet, take krce do nich dostavam, takze musim zakazdym odsat...ale hlavne je, ze mliecko je 🙂🙂🙂 tuk, tuk, tuk....a ozik, aj my sme mali vcera poriaaaadnu prechadzku 🙂 super bolo! co dnes planujete?

mirka2010
28. feb 2012

@majca55 zlaticko...naozaj z celeho srdiecka prajeme aby to uz vyslo 🙂

mariankach
28. feb 2012

@mirka2010 tie krce mavam aj ja v prsnikoch, to sa plnia mlieckom. No, veru ten rezimcok je sranda, chodim spavat o pol 8 vecer, mala zaspi obcas na ciciku, obcas aj sama a ked je tuha, prenesiem ju do postielky pekne. Ale dufam, ze casom sa to posunie. Dnes spinkala az do 9. Inak mi papava celkom presne - o 8, pol3, o 5 a potom 7:30.
Co s aroboty tyka, ja mam homeoffice, mam notebook, sluzobne auto, aj telefon, vsetko sa snazim telefonicky a mailom, raz do toho tyzdna zbehnem do roboty a pekne to tam vysypem 🙂. Mliecko si odsavam v noci, ked malu nakrmim, pripadne ked citim, ze mam viac, vcera som odsala 60ml, uz mam takto odlozene 4 Avent pohariky v mrazaku. Inak sa snazim malu "udojcit" hockde sme, niekedy je to o hubu, uz aby bola pekna jar a dalo sa dojcit hockde. ja nemam problem s hanbou, alebo hoccim, prehodim cez seba a malu plienku a uz pekne papa 🙂. Minule na kontrole klbikov (bolo tam okolo 40 babeteciek), vsetky sa dali do kolektivneho placu, len ja som malu pekne prisosla a nebol ziaden problem.
A zajtra sa chystam k mojmu lekarovi, tak mm zatial pred nemockou pokocikuje, tam mala vydrzi.
EEj, dnes je ale riadne hnusne, takze dnes prastarky nic, ale veru aspon pred dom sa pojdeme na podestu predychat na pol hodinku za chvilku. Dnes sme uz aj pocvicili s nozickami, spravili masazicku, podvihali hlavicku, aj posustali v decke a teraz mi spinka doobeda, po dalsom papani si vybehneme von 🙂.

mariankach
28. feb 2012

@majca55 vystiskala 🙂..male babetka hrozne tuzia byt lubene, aj mala uplne spokojne dudle, ked sa jej venujem. Jooj, hrozne vam babenky vsetkym prajem taketo pocity. Ja som bola strasny vichor doteraz - sport, praca, chalupa a teraz ked mam malu, tak je to uplne niekde inde.

bobinka77
28. feb 2012

@cmelica No moja tak, tento piatok si pichám prvú injekciu a potom sa ide na to 😵 😵 Zatiaľ nie som PN, v centre povedali, že stačí od tej prvej kontroly čo pôjdem 2 DC, tak odvtedy už isto pôjdem. To som veľmi rada že už ste v poriadku, obe (myslím že to bude dievčatko) a ozaj jedno je???? 🙂 🙂 🙂 Ináč na tej prvej kontrole to ako prebiehalo, myslím ultrazvuk (to v pohode cez mrchu)???? Mne mrcha vynde asi na piatok alebo víkend tak sa bojím, že keď tam dôjdem v pondelok, že to bude pozde, keď píšu tak 1-2 DC. 😕

cmelica
28. feb 2012

@bobinka77 ahooj!!!jeeeeeeee tak to je uzastna spravicka,ze uz zacinas 🙂 🙂 🙂 dakujeme a neviem,neviem ci dievcatko...niekto povie ,ze chlapec a kamosky tiez ze dievca 🙂 hlavne nech sme zdravucky 😵 😵 😵
ja som chodila na sona aj cez vikend ked to vyslo ...a sono mi robili cez brusko 🙂 ved uvidis kedy ti pride mrcha ale nemyslim,ze by to nejako moc vadilo...to kontroluju aka je sliznica a ake su vajka na zaciatku stimulky 🙂
aaaaaaaa hej je tam jedno 🙂 🙂 🙂
ako sa zatial citis??

majca55
28. feb 2012

Babulky moje od zajtra začínam stimulovať s proverou 😵 takže naša cesta za miminkom sa znovu začína 😵 😵

cmelica
28. feb 2012

@majca55 a my ti budeme na tej ceste mooooc drzat palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
28. feb 2012

@dasaa ahoj moja!dakujem mame sa dobre 🙂 🙂 🙂 niake zvlastne priznaky nemam 😵
a ty ako???uz mate skrinu??

majca55
28. feb 2012

@cmelica dakujem moja 😵

majca55
28. feb 2012

@mirka2010 dakujem vám a maroškovi cmuk posielam 😵

majca55
28. feb 2012

@mariankach dakujem ja verím,že mať čoskoro budem 😵 😵

adikasala
28. feb 2012

kocky takze mame infekciu mocovych ciest 😒 musim brat antibiotiko,doky predpisal amoxicilin.pozrela som si to nete vyzera byt bez problemov v tehotenstve,dufam ze bude vsetko v poriadku,a bambulke to neuskodi a zaroven mi vylieci infekciu,drzte palce 😉

cmelica
28. feb 2012

@adikasala juuuj tak to je teda...hlavne sa rychlo vyliecte 🙂 🙂

cmelica
28. feb 2012

@tinka9075 ahooj!!!tak ako ??testovala si?

tinasc
28. feb 2012

@adikasala držím palce a skoré uzdravenie, neboj sa, doktor určite vie, aké ATB má predpísať, tak to bude v poriadku... držte sa 🙂

dasaa
28. feb 2012

@tinka9075 ahoj moja ako sa mi mas?Uz si testovala? 😵

adikasala
28. feb 2012

@tinasc
@cmelica dakujem kocky.verim ze to bude ok a ze sa tej pliagy zbavime 🙂 a mozno si tym vyzeniem aj strepkokoka co zvykne byt pred porodom problem 🙂

dasaa
28. feb 2012

@adikasala ahoj prajem rychle uzdravenie a urcite bude vsetko v poriadku 🙂

adikasala
28. feb 2012

@dasaa no moja verim ze atb mi pomozu vyhnat infekciu,a dufam ze bambulke neublizi 🙂

dasaa
28. feb 2012

@adikasala bambulka je silna ako jej mamina a atb pomozu 🙂 🙂 🙂

buba13
28. feb 2012

@majca55 tesim sa a moc vam drzim palce 🙂

adikasala
28. feb 2012

@dasaa si zlata....verime aj my ze to bude ok... 🙂

dasaa
28. feb 2012

@majca55 jeeeeej super drzim prsteky.A zachvilku budes tehu 😵

dasaa
28. feb 2012

@buba13 ahoj moja ako sa mi mas ?kedy ides do poradne ?

cmelica
28. feb 2012

@buba13 ahoooj!!!ako???niake nove tehu priznaky??

buba13
28. feb 2012

@dasaa ahojcek 🙂 mam sa fajn, ale prosim nevies co by som mohla na bolest hlavy uz ma den boli... aaaach. ako sa mavate vy? idem az 21.3. a ty ides vo stvrtok?

buba13
28. feb 2012

@cmelica ahoj moja 😀 hihi, ani nie. skor tie tazkosti ustupuju 🙂 ale zacinam byt nenazrana, tak som si dnes na veceru urobila salat. a dnes idem domov 19:15. mam vela nadpracovane. juchuuuuu! a ty ako? vsetko tak ako ma byt?

dasaa
28. feb 2012

@buba13 ano ja idem uz tento stvrtok tak som zvedava co mi pvie doktor.Moja tiez ma bolela hlava cely tyzden.No ja som pocula ze mozes paralen ale moja kamoska co robi v nemocnici mi povedala aby paralen som nebrala ze je tam jedna latka co skodi plodu.Tak som trpela cely tyzden nebrala som mic jedine som si dala obklad na celo a pomohlo mi.Kazdy hovori inak ze mozes paralen a zase ze nie.Skus viac vody pit 🙂

cmelica
28. feb 2012

@buba13 aj ja som mala ovocny salatik pred chvilkou 🙂 🙂 🙂 ja v pohode,cici trosku viac si myslim,ze pobolievaju,ale inac vsetko po starom 🙂 juuu tak uz zachvilku ti padla 🙂 len si odpocin moja!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre