IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
19. júl 2012

@tinka9075 no vidis, takze parada...to ze pozitivne myslis, to je to najdolezitejsie pre to, aby sa babatkam u teba pacilo a ostali krasne az 9 mesiacikov...🙂 uz len chvila a bude to tak, tuk, tuk, tuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
19. júl 2012

@cmelica jeeej, tak uz su doma? to je skvele...a malicka krasne papka, kazde 4 hodiny, no to je pokladik...aj nas maly tak papal a doteraz aj papa...takze super pre maminku, aspon nie je taka vycicnuta....aj my ju srdecne pozdravujeme a tesime sa na nich tu 🙂🙂🙂

tinka9075
19. júl 2012

@kuspitka
@cmelica
@mirka2010
@apolenka6
@tinasc
@sijust a všetky ostatné babenky tak odber máme v nedelu dnes na sone narátal 15 vajok na jednej strane a 12 na druhej tak uvidíme kolko ich zo mna vyberú strašne sa už teším lebo brucho bolí a pichá riadne 😒 😒 ale to je len dobre aspon viem že mám vajká 😉 😉

tinasc
19. júl 2012

@tinka9075 joooj tak to je super, toľko vajok, tak nech sú všetky aj dobré 🙂

alibabaa
19. júl 2012

@tinka9075 super. tak v nedelu OPU.. rozmyslam ci volat do vszp v akom stave je moja ziadost.. och ja som takyyy posero.. 3x si premyslim ci tam zavolam a cely den rozmyslam co vlastne poviem 😀 😀 😀 😀

tinka9075
19. júl 2012

@tinasc uvidíme kolko bude dobrých mne stačí aj 5 len nech je z nich bábo 🙂 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@alibabaa pekne tam zavolaj a spýtaj sa či ti už schválili žiadost a hotovo 🙂 🙂

alibabaa
19. júl 2012

@tinka9075 tak uz som sa odvazila ale neberu to.. zeby uz mali po pracovnej dobe???

tinasc
19. júl 2012

@tinka9075 tak určite ale zase je dobré mať istotu, že nejaké aj zostanú do zásoby 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@alibabaa neviem ale mali by tam byt do pol 4 skúšaj a ked nieberú tak zajtra vyskúšaj 🙂 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@tinasc tak to áno nech sú aj mrazáčikovia len ja si myslím že teraz sa podarí neviem prečo ale nejak to cítim 🙂 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@mirka2010 Mirka ved ja stále myslím pozitívne to verím že sa babulkám bude u mna páčit 🙂 🙂 Maroškovi posielam božtek na líčko 🙂 🙂

apolenka6
19. júl 2012

@tinka9075 tak to ťa musí riadne bruško tlačiť! 😝 vajíčok máš na rozdávanie 😅 neboj podarí sa to ... 🙂 🙂 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@apolenka6 no tlačí a sem tam ma tak pichne že sa vystriem ako luk už budem rada ked pôjdu von 🙂 🙂 a dnes mi doki povedal že tak pozitívne naladenú ženu ktorá stimuluje na ivf už dlho nevidel a ja mu že pán doktor ja som flegmatik tak sa usmial že to je dobré ked to tak beriem 😉 😉

kostickabonnie
19. júl 2012

@alibabaa ...no...urobis nadych a povies, dobry den, chcela by som sa informovat o stave ziadosti na IVF 🙂 opyta sa este raz na meno a povie, maly moment, overi este raz meno a povie, mate ju schvalenu, tento tyzden ju posielame do centra 😉 😉 😉

kostickabonnie
19. júl 2012

@tinka9075 prečo až v nedeľu? joj, musis este tri dni vydrzat a potom sa ti ulavi 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@kostickabonnie dnes mi to doki vysvetlil vraj hormony sú ok aj vajka narástli len keby mi ich vybrali v sobotu boli by nezrelé a tak by bola stimulka zbytočná 🙂 🙂 a keby sme čakali do pondelka tak by som skončila v nemocke s hyperstimulačným syndronom tak v nedelu to bude akurát no čo vydržím 😉 😉

kostickabonnie
19. júl 2012

@tinka9075 super, tak dufam, ze to tvoj doki odhladol na 100 % a ty svojim vajkam dohovaraj, aby dozreli presne v nedelu 😀 keby som to ja vedela odhadnut na broskyniach a marhuliach 😀 😀 ale ono to dozrieva postupne a ja uz treti den nakladam do poharov 😀 😀

alibabaa
19. júl 2012

@kostickabonnie to by som bola v soku 😀 😀 😀 😀 😀 keby povedala. lebo len 9.7.som ju podpisovala v GF 😀 😀 😀 😀

kostickabonnie
19. júl 2012

@alibabaa no tak by si drzala rekord ...ja najdlhsi a ty najkratsi 😀 😀 😀 ja som prvykrat volala po 3 tyzdnoch tusim...

apolenka6
19. júl 2012

@tinka9075 to je dobré,že si veselá a flegmoška 😀 to sa musí podariť a pri takom zbere 😝

apolenka6
19. júl 2012

@kostickabonnie tak sa zásobuješ na zimu a zaváraš a zaváraš 😝 príjemná práca ,nám dosť zostalo nazavárané spred roka tak mám veget 🙂

apolenka6
19. júl 2012

@alibabaa ja som tiež" bojko" ,ked mám niekde volať a vybavovať a mm ?! ten je celkom v tomto nemožný ,tak je všetko na mne vždy 😠

alibabaa
19. júl 2012

@apolenka6 🙂 no vzdy vybavim len sa bojim a neviem preco a ani coho.. sama sa cudujem.. taky vrodeny stresmen.. ci streszena? 😀 😀 😀 😀

apolenka6
19. júl 2012

@alibabaa presne to poznám..ked som bola dieťa tak mama vybavila 😝 a teraz musím sama 😅 ..
a niekedy ked mám niekde volať a ide o niečo vážne idem aj na potrebu 😀 😀 psssssssssst! 🤐

alibabaa
19. júl 2012

@apolenka6 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 nebooj 😉 😀

mariankach
19. júl 2012

@alibabaa potrebujes jednoznacne slivku 😀!

mariankach
19. júl 2012

Caute babulky vsetky, ja mam totalne nestihaky, mala mi uz lozi kade-tade, zastupujem kolegynu na dovolenke, takze som v robote kazdy den, ale aspon budu bubaky. Chystame sa na dovolenku, tak som zvedava ci nam to vyjde, nasla som na Krete maly penzionik, ale je sialene drahy, vychadza na 2 osoby s babenkom 1.500EUR na 8 dni.
A vy ako? 😉
vidim, ze ste sa uz posunuli a @dasaa ma uz babenko
a @mirka2010 uz davas prikrmy??? Moja mala mam pocit, ze co nezje ju, tak to zje ona 😀, mam problem skor aby sa "neprejedavala" 😎.

tinasc
19. júl 2012

@tinka9075 určite sa to podarí 🙂

alibabaa
19. júl 2012

@mariankach totooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si to presne vystihla moja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre