IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
28. aug 2012

@sijust však som si dnes hovorila, že postupne sa tu všetky stávame maminkami, takže toho času na písanie do fóra už veľmi nebude... 🙂 postupne tu nikto nebude mať čas 🙂 takže máte sa dobre? to je dobre, že v noci spinká, cez deň to už nejako prejde, v noci všetko trvá trikrát tak dlho... šikovnú babulku máš 🙂 a dúfam, že budeš čoskoro fit 🙂

sijust
28. aug 2012

@mirka2010 @tinasc ahojte dievcata moje,Stellinka je uzasne babatko,moje dievcatko milovane krasne...len keby ma netrapili tie moje problemy...ked som bola v porodnici,hovorila som si,ze sa do nemocky snad tak skoro nevratim(som si pri porode zazila chrumkave hvile) a min.tyz.som tam bola zase...po porode som stale spinila,zistili,ze mi tam ostalo kus placenty,ktora bola zrastena so stenou maternice,tak som bola na na kyrete...prijali ma na gyndu aj s malou,kvoli nej som si dala pichnut spinal,aby som ju mohla kojit...ale nedarilo sa im to pichnut,konecne na 6ty krat sa im to podarilo(chrbat mam este teraz modry) lenze to zrejme dobre neucinkovalo,lebo som to citila,zatinala som zuby,slzy mi tiekli od bolesti,triasla som sa od strachu ako osika,nedali mi ani oblbovak pred,aby to neslo do mlieka.Nakoniec ma aj tak museli uspat,lebo to sa uz nedalo vydrzat...ja som sa bala povedat,ze to boli,myslela som,ze to tak ma byt...takze aj tak som nemohla kojit...tvrdili mi,ze to cele trva 10min.bola som na sale hodinu a pol lebo nastali nejake komplikacie...na druhy den mi robili kontrolne sono a dr mi hovori,ze este tam nieco ostalo...sa mi chcelo revat...vo stvrtok idem zase na kontrolu,tak mi drzte palce,aby som to nemusela absolvovat znovu...uz som z toho unavena 😝 ☹ a vy ako babulky?co nove?nestiham citat... ☹

adikasala
28. aug 2012

@sijust ahojky co to....myslim na teba...aj ja som to zazila ale hned po porode mi nesla von placenta tak ma hned brali na operacnu...nebolo mi vsetko jedno,lebo som sa bala ci to bude ok...ci sa nieco neskoplikuje,,nastastie vsetko islo hladko v narkoze mi urobili kyret...a bola som uz na kontrole po porode nezostalo mi tam nastastie nic 🙂 drzkam tipalce aby si uz nemusela nic podstupit 🙂

sijust
28. aug 2012

@adikasala dakujem zlatko,mne tiez nesla von placenta...po hodine ma uz chceli uspat,ale este sa dve sestricky na mna zvalili a vytlacili sme ju a vtedy sa utrhla a kus tam ostal,lebo bola prirastena k maternici...dufam,ze uz to nebudem musiet absolvovat...lebo uplne ma trasie,ked si na to spomeniem 😔 a ako sa inak mate?co nasa kamoska Valentinka?kde mame nejake fotky,hm? 🙂 posielame so Stelli pusku 😲

tinka9075
28. aug 2012

@mirka2010 som zvedavá kolko sa ich uchytí dnes som bola u môjho dokiho tak mi povedal že sa podarí a hotovo a sestrička bola taká zlatá mi povedala že bude držat palce na trojičky tak som išla od nich z takým dobrým pocitom 🙂 🙂

adikasala
28. aug 2012

@sijust no mna hned po porode brali na opercanu ako zistili ze placenta nejde sama von,,,poslali mm s malou na oddelenie,ani som malu po porode nevydela iba minutku ked mi ju dali na prsia.tak som bola ztoho vsetkeho mimo...ked sa mm vratil naspat na porodnu salu ma uz nenasiel,,sa naplasil 😒 potom mu povedali co bolo vo veci nastastie...
inak mame sa dobre valentinka nam pekne spinka v noci skoro celu noc iba raz papa tak nad ranom....je to sikulka uz vie tolko veci sama sa gula otaca a vystraja o rehotani a hrani ani nehovorym ako vyvadza 🙂 je to nas pokladik,boli sme uz aj na dovolenke pri mori minuly tyzden celkom jej to prospelo,,,,a teraz sme tu mali sestry na navsteve tak tety rozmaznali valentinku neurekom 🙂 ochvilku uz mame 4 mesiace,zatial sa mi dari, este kojit aj ked uz mliecko ubuda,no som radaz e to dotiahneme aspon do kasiciek 😲 😲 😲 😲 😲

buba13
28. aug 2012

@majca55 aj ja pozdraujem. len nech sa pekne drzia a su zdravi 😉

buba13
28. aug 2012

Ahojte, tak ja som ala vcera plany poplach. bola som den v nemocke. Dnes ma prepustili s tym, ze v piatok mm ist na kontrolu a ak vsetko bude ok, tak ma este na vikend pustia domov a v pondelok bezpodmienecne musim ist na prijem. dufam, ze si dlho este uzijem domov. Maly uz ma 4002g. To bude vaha na porod! :-/

adikasala
28. aug 2012

ahojte tety posielame vam par aktualnych fotiek z dovolenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 valentinka 😲

adikasala
28. aug 2012

@cmelica ahojky ked toto budes citat uz budes dufam zotavena apotom nam porozpravas ako rychlo sa branusko vypytal na svet...velikanska gratulka avela vela zdravicka a nech krasne pribera 🙂

tinka9075
28. aug 2012

@adikasala aká je zlatunká a velká je už kočka velmi pekné bábetko 🙂 🙂

adikasala
28. aug 2012

@tinka9075 dakujeme mojenko aj ty budes mat take urcite 🙂 uz sa tesim na ten den ked ty budes rodit tie trojicky 🙂

tinka9075
28. aug 2012

@adikasala dakujem 🙂 🙂 no ja ked budem rodit trojičky tak ma budeš počut aj ty v Taliansku 😀 😀

tinka9075
28. aug 2012

@buba13 ahoj tak už si domka?len si pekne domka oddychuj velký je už Romanko ale neboj pôrod zvládneš ja ti budem velmi držat palce a mysliet na teba 🙂 🙂

mariankach
28. aug 2012

@sijust ahojkaj, drz sa!!!!

mariankach
28. aug 2012

@adikasala naadhernaaaa malinkaaaa 🙂)))

mariankach
28. aug 2012

@cmelica uuj, krasne ste to ustali podla tych tyzdnov co vidim, tak drzim este aspon dalsie 3 tyzdniky palce 🙂

mariankach
28. aug 2012

@majca55 fiihaaaa @cmelica a tuto citam, ze uz sa Branusko vcera narodil, tak zelam jemu aj maminke vsetko dobre 🙂

kostickabonnie
28. aug 2012

@cmelica blahozelam k Brankovi, maly nedočkavec to je...drzim palce, nech rychlo dorastie na velkeho chlapa 🙂 🙂

tinasc
28. aug 2012

@sijust ooooch moja, to si si ale riadne vytrpela do kelu ☹ ja som mala kyret, ale neviem si predstaviť, že by mi to robili pri vedomí... do kelu to tak akí babráci boli, no teda... dúfam, že to už bude ok... tak sa držte, nech už je všetko v poriadku 🙂

tinasc
28. aug 2012

@adikasala krásna babulka Valentínka 🙂

dasaa
28. aug 2012

@mirka2010 ja si osavam mlieko ked jej davam Nutrilon.Citala som o tom ze ak mamina prikrmuje svoje babo a aby nemala malo mliecka tak si ma odsavat.Ale ked Simonku kojim tak si myslim ze moje mlicko jej nerobi dobre.Bo ked sa napapa tak si odgrgne ale potom trosku neskor je strasne nervozna a zacne mi velmi plakat.Zase ju zoberiem aby sa jej odgrglo ale niekedy to trva kym si zase odgrgne a aj jej vynde s pusi.Za par minut chce zase papat.Mam taky pocit ako keby jej bolo tazko stale s mojho mliecka.
Simonka nam je uz dlhsie hore cez den ale niekedy prespi aj cely den.Ked jej dam plienky dole co ju musime balit na siroko tak taka stastna je a usmieva sa 🙂

dasaa
28. aug 2012

@buba13 ahoj tak to je krasna vaha zachvilocku ho budes mat pri sebe.A inak ako sa citis ? 🙂

dasaa
28. aug 2012

@adikasala juuuuj aka je krasnucka a tie modre ocka.A krasnucky usmev ma 🙂

majca55
28. aug 2012

@tinasc @apolenka6 tak už je tu je krasnučky a ma krasne široke pery ja som povedala že ma taku bozkavaciu pusinku 😵 pozdravuju vas všetkych a dakuju vam za želania 😵 😵

tinasc
29. aug 2012

@dasaa joj to sa každému bábu páči, keď ho rozbalia a môže sa vetrať 🙂 😉aj moja vtedy hodila taký úsmev a hlavne, keď som ju povyzliekala, že mohla byť skoro holá 😀 a to jej zostalo doteraz, najradšej by sa neobliekala aj keď je vonku zima 😀 😀 😀 nerada sa oblieka...

buba13
29. aug 2012

@tinka9075 dakujem budem to moc potrebovat. Zeny si vela vytrpia pri porode. fuuu a ake bolesti mali tie baby pri mne. otvaranie im trvalo 9hodin ach. mna tam asi slahne.

buba13
29. aug 2012

@dasaa dakujem. citim sa uz super. spala som od vcera do dnes 13,5 hodiny. takze dnes fungujem dobre. dasi a ked sa mozem spytat, kolko si sa otvarala pri porode a mala si epiduralku?

mirka2010
29. aug 2012

@tinka9075 ale aki su tam zlati, ze ta tak podporuju, je to uzasne, clovek sa hned lepsie citi, ked vie, ze aj od centra ma podporu, takze super...tesime sa s tebou...ja ti naozaj prajem tie trojicky, len nech si uz tehulka-mamicka...mooooc si to zasluzis 🙂 takze kedy by mohol byt vklad?

mirka2010
29. aug 2012

@dasaa takze balis na siroko? ja som nebalila, lebo maly mal z toho strasne stiesnene brusko a nerobilo mu to dobre, ale u dievcatiek je to vacsie riziko, takze dobre ze balis na siroko...no s tym mlieckom, dobre robis ze odsavas, to je jasne, tak si udrzis mliecko, takze ani neprestavaj, materske mliecko je na nezaplatenie...a mozno jej ani nie je z neho zle...pozri materske mliecko je najvzacnejsia tekutina aku mozes dietatku dat...nemyslim, ze z neho je jej zle...mozno je jej len tazsie na brusko z tej kombinacie umele a materske mliecko...tiez si na to mozno zvykne a bude len a len dobre...a zacni ju davat lezkat na nejaku podlozku, bude ti menej grckat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre