IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
31. aug 2012

@majca55 Co to citam? To je uzasne, ze @cmelica ma uz Branuska, dlho som tu nebola, tak im teda odkaz ze im prajem vela zdravicka obidvom, a nech sa rychlo vratia domkov. To je skvela sprava, posielam im boztek 😵 😵 😵

apolenka6
31. aug 2012

@dasaa tak do poradne vydržíš a potom sa uvidí čo ti povedia 😉 ja sa mám už konečne lepšie bola som nachladnutá+ hrdlo 😝 inak nič také nové nemám ,čakám na mrchu ktorá bude až 20.9 a potom začneme s IVF 😕 😝

apolenka6
31. aug 2012

@tinka9075 ja budem mať v polke septembra ,len mrchu 😅 a ty už vklad a ja ešte budem mať dalekú cestu do vkladu....
určite ti výlet do Brna spraví dobre,ale si myslím,že tam na IVF už nepôjdeš nebude treba 🙂 🙂

apolenka6
31. aug 2012

@majca55 ja viem a dakujem moja!!! 🙂 🙂 ved vieš ,že je to vzájomné 😉

alibabaa
31. aug 2012

@apolenka6 ma napadla veta ze: nepi tolko, lebo sa mi rozmazavas.. 😀 😀 cica my sme na slovensku a to by bola prilis krasna realita, keby som ju mala schvalenu. uz aj mrcha prisla. tak dufam, ze to stihnem so septembrovou mrchou. ty ides na to kedy ???

apolenka6
31. aug 2012

@alibabaa tiež čakám na septembrovú mrchu kt. bude 20.9 a mám dlhý protokol ...inak mne žiadosť schválili za necelé 3 týždne 😨 ,nechápem prečo to pri tebe tak trvá 😠

alibabaa
31. aug 2012

@apolenka6 a hlavne ziadost sa pocita od podania.. takze uz dva mesiace v prdeli... 😠

apolenka6
31. aug 2012

@alibabaa no nechápem to..... aj si tam volala? neviem akú máš poisťovňu ja dôveru ,ale aj tak už nič nenarobíš a si myslím,že každú chvíľu ju máš schválenú a stíhaš to v septembri 😉

tinka9075
31. aug 2012

@apolenka6 ja tiež neviem kedy ma mrcha prekvapí nechám sa prekvapit na Brno sa velmi teším 🙂 🙂 a inak aj ja som chorá hrdlo ma velmi bolí a kašel mám ja som to už čakala kedy budem chorá 😒 no nič musím to nejak vyriešit 😉

mirka2010
31. aug 2012

@adikasala tak to som stastna, ze mala vam takto napreduje...normalne sa mi nechce verit ze uz je to 4mesacne babo..ved len nedavno sa narodila...strasne rychlo to leti...vsak nas maly ma uz pomaly 7,5 mesiaca...neskutocne....tu odsavacku mame na vysavac a myslim ze je setrnejsia ako tie hadickove, ktore musia ist az dnu do nosteka, lebo tato sa dokaze dostat len ku dierkam a tym padom nedrazdi tak sliznicu...no vsak ak vam to ide aj s takou tak super...keby sa maly toho zvuku tak nebal, tak myslim, ze mu to nema ani ako prekazat...a malicka uz aj nieco papa ine okrem mliecka?

mirka2010
31. aug 2012

@adikasala to vazneeee??? doma rodilaaa??? to uz akoze nestihla ist do porodnice??? sikulka je to riadna...gratulujeme k synovcekovi, nadhera, velmi sa tiez tesime s vami 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
31. aug 2012

@apolenka6 my mame odsavacku na vysavac, maly sa boji hlavne toho zvuku, ale vytiahne to perfektne...on sa boji aj fenu, aj mixeru, su to pre neho take zvuky, ktore su asi moc agresivne na neho...a ake mate plany na vikend? co idete robit?

mirka2010
31. aug 2012

@dasaa tak parada, ze ti vydrzi aj 2-3 hodinky vonka, super...a hlavne ze chce byt aj v kociku, si zober, ze by tam nechcela byt...co by to bolo...vcera sme sa stetli s takou mamickou z predporodnej prirpavy a tym maly nechce byt vobec v kociku a papa kazdu hodinu...v noci vela krat hore...no takze vazme si co mame 🙂🙂🙂

buba13
31. aug 2012

@tinka9075 drzim vam moc palce!

buba13
31. aug 2012

@tinasc musim si verit. mas pravdu dobre to dopadne 😉

buba13
31. aug 2012

@mariankach dakujem ti moc za super odpoved. waw! zvladla si to super. Tie podrobnosti co si mi opisala som potrebovala vediet. kedy pichnut epi a asi aj cca kedy ist do nemocky. tebe kedy odtiekla podova voda? nastastie epi mam zaplatenu. ani som neuvazovala, ze si ju nedam 🙂

tinka9075
31. aug 2012

@buba13 dakujem a ty ešte nič?Romankovi sa asi nechce dobre mu je u maminky v brušku 🙂 🙂

buba13
31. aug 2012

@tinka9075 veru stale nic. dnes sme boli u primarky na poradni a vsetko bolo ok. takze caka nas vikend a ked do pondelka 3.9. nepride k nam tak ideme na prijem. bojim sa vsetkeho ako cert kriza. ale ako pisala mariankach, tak asi mi robia nervy kmarati a rodina co stale volaju, pisu maily a sms-ky ci uz sme traja. vrrr ja mam taku alergiu uz na to! ako sa ma cmelica a branko?

tinka9075
31. aug 2012

@buba13 tak to ti verím že ta to otravuje ked ti píšu či už je bábetko na svete 🙂 🙂 ja ti verím že sa bojíš zo mna sa muž smeje že ked budem rodit tak ma budú počut až v amerike 😀 😀 ale ked som mu povedala že budem mat na 98% cisársky tak povedal budeš plakat potom ako sa prebudíš chlapi kebyc si on vytrpel to čo ja tak neviem on skolabuje aj ked mu krv berú 😀 😀 o cmelice neviem nič snád sa ozve ked ich pustia domov 🙂 🙂

buba13
31. aug 2012

@tinka9075 no aj o mne tak budu vediet v amerike. kokos ako tam tie baby jacali. to bolo strasne. ale potom ten babtkovsky plac. to bolo uzasne 😉 mne moj mm povedal, ze by chcel zazit porod. on sa neboji ani odberu. pravidelne daruje krv.

tinka9075
31. aug 2012

@buba13 ved to tá bolest stojí za to sa pozriet na bábetko 🙂 🙂 môj tiež povedal že bude pri pôrode ved ked ja budem na sále on si pekne počká na chodbe na operačku ho s kamerou určite nepustia ale bude malé vidiet skôr ako ja 🙂 🙂

mariankach
31. aug 2012

@buba13 ja uz by som bez epi ani nesla 🙂. v MT su za prirodzene porody, ja som tam bola na trikrat uz s riadnymi kontrakciami a vzdy ma poslali domov, Ono to chce strasnu psychicku kondiciu. Nakoniec v ten piatok uz som mala kontrakcie silne a tak mi plodovku prepichli - ale je to bezbolestne - taky umelohmotny tenky hacik a porod sa rozbehol paradne. Este mi do infuzky dali oxytocin. Ja som predtym dost vela sportovala, aj pocas tehotenstva som sa vela hybala - plavala, cvicila s fyzioterapeutkou, takze som bola v relativne dobrej kondicii a aj porod potom prebuehal velmi rychlo. Este sme na seba hucali s pani porodnou asistentkou, lebo ku koncu uz boli tie kontrakcie fakt neznesitelne a ona ze - Dychame!!! nejujkame!!! 😀 a ja ze ..A vsak co robim!! Dycham, nejujkam! 😀 tak sme sa rehotali obe. Ale ako mi pichli epi, to bolo normalne akoze z 300% sialenej bolesti na 0, uplna parada..takze to sme este aj srandovali - kazala som pre manzela doviezt vozik, ak by nahodou pocas porodu akoze odpadol 😀. Takze ako typicka ja - rozosmievala som vsetko okolo.
Zelam ti hodne sil a neboj sa. Hlavne treba byt kludna a nie zostresovana. Porod je fyziologicky.

mariankach
31. aug 2012

@tinka9075 pustiaaa, pustia s kamerooou, aj s fotakom 🙂. A ver mi, pri porode je to uzasna podpora. Dalsia vec - ty ho uvidis ako prva, vacsinou babo davaju mame este take spinave z bruska, lebo potom sa vyplavia rychlejsie hormony na zavinovanie maternice a ovela lepsie sa vypudzuje placenta 🙂. A pre chlapa je to pekny zazitok...

mariankach
31. aug 2012

@buba13 nebooj, uz to doklepes. Hlavne sa este vyspi ak sa ti da, lebo ver mi, je skoro 8 mesiacov od porodu a ja som este suvislejsie ako 4 hodiny nespala 😀. Ale zas ja mam tzv narocne babenko - moja stale vyzaduje aj v noci kojenie, takze spinkam s nou.

apolenka6
31. aug 2012

@mirka2010 neviem tú novú odsávačku som nete nemala kde vidieť 😝 ale určite ju budem raz pozerať 😕 😉
plány na víkend nemôžem mať žiadne ,lebo mm príde po týždni domov až zajtra poobede a odíde v nedeľu večer tak nič nestíhame 😖 ,ale určite keby bol doma dlhšie tak pracovne by sme ho trávili,kúpili sme si obklad -kameň do obývačky tak to by bol náš víkend 😝
inak teraz mal po dlllhej dobe tak moc práce tak preto príde domov ,len tak na krátko ,ale aspoň príde a sa poteším 😵 😵 😵 ako vôbec 😉

apolenka6
31. aug 2012

@tinka9075 aj teba niečo obchádza?! a to sa ešte neschladilo ako to bude potom samá choroba ...ale v budúci týždeň ešte hlásia stále teplo 😝 a zas budem mať poobednú smenu ,paráda hm 😠

tinka9075
31. aug 2012

@mariankach len ked budem mat cisársky tak ho nepustia to už mám zistené aspon u nás v nemocnici nemôže byt pri cisárskom 🙂 🙂 nuž čo počká si na chodbe 😀 😀

tinka9075
31. aug 2012

@apolenka6 ved ja som už čakala chorobu len kýcham aspon že nos nemám velmi upchatý lebo neviem ako by som spávala ale do pondelka sa musím z toho dostat lebo si neviem predstavit že pôjdem chorá do Brna 😒

mariankach
31. aug 2012

@tinka9075 no to je jasne, na cisara veru nie...

tinka9075
31. aug 2012

@mariankach ja pôjdem jedine cisárskom už mi to povedal aj môj doki aj doktori čo som chodila do centier vraj sama bábo nevytlačím a keby bol môj pri pôrode odpadne ved jemu je zle ked mu berú krv 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre