IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
6. sep 2012

@tinka9075 jeeej tak Romanko je na svete 🙂
@buba13 gratulujem k synáčikovi, veľa zdravíčka prajeme a Tebe skoré zotavenie a veľa mliečka 🙂

tinasc
6. sep 2012

inak včera som mala poradňu, drobec váži 1960 g, ale stále je otočený hlavou hore 😉 ale inak sa máme dobre, akurát mi už bruško začína zavadzať 😉

mirka2010
6. sep 2012

@tinka9075 jasne, ze sa babatenko podari, uz je to na spadnutie...ani sa nenazdas a posles nam tiez taku spravu ako od @buba13, veeeeeeelmi sa tesime z Romanka...a strasili ju ze aky bude velky a ake babatenko krasne sa narodilo...a ako rodila, vies? srdecne im zelame zdravicka, stastia a maminke nech sa rychlo zotavi 🙂

dadax84
6. sep 2012

@tinka9075 Jej, tak Romanko je uz tu? Prajem mu vela zdravicka, a maminke tiez 🙂 A tebe Tinka sa to uz pomalicky blizi, tesim sa s tebou na dobre spravicky 🙂

tinka9075
6. sep 2012

@tinasc bábetko už je na svete pekne sa nám to tu rozbieha len tak dalej 🙂 🙂 a vy tiež krásne rastiete...

tinka9075
6. sep 2012

@mirka2010 neviem ako rodila len mi včera večer prišla správa tak hned som písala 🙂 🙂 už aby som vám aj ja písala takú správu 🙂 🙂

tinka9075
6. sep 2012

@dadax84 Romanko je už pri mamičke a ja od buba prevezmem štafetu už len čakám na mrchu a ideme na to už sa teším 🙂 🙂

kostickabonnie
6. sep 2012

a moja mrcha dorazila dnes, uzivam si ju, potvoru hnusnu aj s bolestami, lebo dufam, ze najblizsie bolesti budu tie pôrodné 😀 😀 😀 pekný deň všetkým kočkám 🙂

tinka9075
6. sep 2012

@kostickabonnie bolest pošli preč ja mávam mrchu vždy bez bolesti 🙂 🙂 neboj dalšia bolest bude už pôrodná 🙂 🙂

mirka2010
6. sep 2012

@tinka9075 moja zlata, coskoro budes, uvidis...ani sa nenazdas...teraz ti Romanko odovzdal stafetu a uz aj to bude co nevidiet 🙂

tinka9075
6. sep 2012

@mirka2010 ja tiež tomu verím ked pôjdem do Blavy Romanka pôjdem pozriet slúbila som to Lubke a sluby treba plnit 🙂 🙂

mirka2010
6. sep 2012

@tinka9075 tak, tak...to je mile...juuuj, take babatenko vonave, malicke...tak naozaj nech sa ti nalepi a stafeta nech prebehne tak ako ma 🙂

tinka9075
6. sep 2012

@mirka2010 už sa teším ked ho uvidím asi pôjdem pozriet ked pôjdeme z vkladu 🙂 🙂

mirka2010
6. sep 2012

@tinka9075 tak parada...to bude presne tak ako ma byt...🙂 malicke si povedia v brusinku, ze ahaaaa...nam sa tu paci, ked maminka drzi take krasne babatko...aj my chcemeeee 🙂

tinasc
6. sep 2012

@tinka9075 ďakujem, čochvíľa všetky budeme mať mamičkovské starosti 🙂

apolenka6
6. sep 2012

@kostickabonnie no myslela som ,že už včera napíšeš že máš mrchu a až dnes prišla, ja by som mala presne o 2 týždne dostať ...
ešte jednu mrchu budeš mať a až tá bude konečná 😵 😝

apolenka6
6. sep 2012

@tinasc pekne priberáte ,ved sa to blíži deň "D" 😵

tinasc
6. sep 2012

@apolenka6 hej a priberá pekne aj maminka 😀

apolenka6
6. sep 2012

@tinasc to je prirodzené 🙂 aj ja chcem 😝

tinka9075
6. sep 2012

@mirka2010 jáj Mirka keby to tak bolo ako píšeš len teraz ked som bola v brne a videla som ako tam jednajú s nami a vrátit sa do reality v našich centrách je mi do plaču 😒 😒 a ked nemáš podporu od doktora je to o ničom no nič nejak ten vklad vydržím 😉 😉

tinka9075
6. sep 2012

@tinasc presne tak ked budú bábetká bude všetko ok 🙂 🙂

mariankach
6. sep 2012

jeeej @buba13 gratulujem, zaciatku budu tazke, ale to sa spraviiiiii..mamine vela trpezlivosti a mliecka, tatinovi riadnu flasku na zapitie synatora 😎 a sup sup, @tinka9075 odovzdat stafetu !!!! 🙂

majca55
6. sep 2012

@tinka9075 gratulujem bube všetko najnaj Romankovi prajem aj mamine 😵

tinka9075
6. sep 2012

@majca55 odkážem bude rada 🙂 🙂

kostickabonnie
7. sep 2012

@apolenka6 jaj, mas pravdu, aj som zabudla, ze pocas protokolu bude este jedna 🙂 no nic, idem pracovat, lebo tento tyzden bol besny a dnesok nebude vynimka...pekny den vsetkym

kostickabonnie
7. sep 2012

@tinka9075 ja sa tiez pripajam gratulaciam bube a romanka chceme vidiet co najskor 😉

tinasc
7. sep 2012

@apolenka6 moja neboj sa aj ty sa raz budeš tešiť z rastúceho bruška 🙂 veď už skoro každá, ktorá písala do tejto témy otehotnela 🙂 takže skôr, či neskôr to čaká každú ja tomu verím, že niekde na vás tie bábätká čakajú 🙂 všetko bude aj priberanie 🙂

apolenka6
7. sep 2012

@tinasc no veru všetky čo sem písali sú už tehotné ....musím,len čakať kedy ten môj anjelik priletí 😕 🙂

apolenka6
7. sep 2012

@kostickabonnie aj tebe pekný deň aj ked besný 😀 😝 ...ved počkaj na čo všetko ešte zabudneme 😕 ja som,len zvedavá ako si budem miešať injekcie a vyberať všetko cez ihlu do striekačky 😨 či to ja budem vedieť a ten prvý pich do brucha 😖 🙂

tinka9075
7. sep 2012

Babenky pozdravuje vás
@buba13 mala sekciu ale už je rada že má Romanka pri sebe 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre