IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
21. sep 2012

@apolenka6 no veru mame to tazke...ale po porode ti mozno tie bolesti zmiznu...mne to troska polavilo, tak ja som rada 🙂 a hlavne pred porodom ja som nemohla vobec bez liekov na predpis nemohla fungovat...teraz som uz sice zvyknuta ze ziadna tabletka uz rok a pol...ale vydrzim..aj vcera ma tak priserne bolela hlava, nebit kojenia, hned mam v sebe ibalgin, alebo valetol...ale vydrzala som, musela som jednoducho vydrzat...tak sa s tebou tesime ze uz o 16 dni to pride 🙂 budeme ti drzkat mooooc palce

apolenka6
21. sep 2012

@mirka2010 píšem píšem a zamrzol mi PC ,ale už som ho naštartovala 😠
no ja bez brufenu si neviem MS predstaviť asi 2,3x v roku nepotrebujem nič ,ale vraj po pôrode je to lepšie snád uvidím 😀
dakujem za palce budeme to potrebovať ved už tu treba novú zostavu dievčat tehuliek 🙂 už tu žiadna nezostala,len @tinasc
a nová zostava bude v tomto poradí @tinka9075 @kostickabonnie @alibabaa a JA 😀 a stráááášne moc by som si ešte priala aby sa k nám pridala aj @majca55 😉

tinka9075
21. sep 2012

@mirka2010
@apolenka6
@tinasc
@dasaa
@sijust ták babenky vklad máme v utorok sliznica je ok vraj ako stvorená na vklad 🙂 🙂 ešte sa ma raz pýtali že či chceme vložit všetky tri jasné ja už necúvnem 🙂 🙂 🙂

mirka2010
21. sep 2012

@tinka9075 jeeeeej, tak to som stastna...sliznica je zaklad...takze parada a kedy teda bude vklad?

tinka9075
21. sep 2012

@mirka2010 ja som zo sliznicou nemala nikdy problémy no v utorok je den D ale nejak sa nestresujem nechám tomu volný priebeh ked sa to má uchytit tak sa uchytí 🙂 🙂

kostickabonnie
21. sep 2012

baby caute, ta provera sa uziva rano a vecer alebo mozem aj 2 naraz? som rano zsabudla, ze dnes zacinam 😀 😀 😀

cmelica
21. sep 2012

@mirka2010 ahojky!! no moja veru je mu strasne vsetko velike a pri kazdej prilezitosti sa mu snazime kupit nieco malicke ,ze 0-0 aby sme mali v com k dr chodit a na prechadzky 🙂 bozinku Marosko je take krasne babatko 🙂 ako rychlo ten cas leti,ze uz ma 8 mesiacikov 🙂 🙂 zachvilku vam bude aj cupitat po dome 😵 😵 moja aj sa pusta stvornoskovat?? a ulohy maminky a tatika sme sa zhostili tak asi ako kazdy 🙂 🙂 s velkym nadsenim a usmevom na tvari..i ked niekedy je to narocne,ale staci jeden usmev od drobceka a vsetko zle je zrazu prec 🙂 🙂 🙂 pozdravujeme vaaaas 😵 😵 😵 😵

cmelica
21. sep 2012

@kostickabonnie jeee tak ty uz dnes zacinas s proverou?? tak to zachvilku bude vklad 🙂 🙂 🙂 budeme drzat mooooc palcaaaaaaky 😵 😵 mne sa zda,ze ja som ju brala rano a vecer...

cmelica
21. sep 2012

@tinka9075 no tak uz coskoro budes mat bambulky pekne u seba v teplucku 🙂 pekne ich mojkaj a dohovaraj nech sa uchytia,ze im bude isto dobre 😵 😵 😵

cmelica
21. sep 2012

@apolenka6 tak uz je to tuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 16 dni ubehne ako voda a este rychlejsie cela stimulka a zachvilku mas bambulku (ky) u seba 🙂 🙂 🙂 kolko budete vkladat???drziiime moooc palce 🙂

cmelica
21. sep 2012

@dasaa ahoj moja!! ako sa mate?? a co Simonka??? uz je lepsie?? poslucha maminku??

tinasc
21. sep 2012

@apolenka6 tiež si myslím, že si to ešte teraz nevie dobre predstaviť,ale keď uvidí malé bábo, tak zmäkne 🙂 😉 a snáď bude chcieť aj kočíkovať 🙂 veru krásna predstava, ale na bábiku a kočiarik ju asi už nenahovorím 😀

tinasc
21. sep 2012

@mirka2010 tak uvidím ako to medzi nimi bude, lebo predsa len bude tam rozdiel 7 rokov 🙂 ale verím, že ho bude ľúbiť, však sa o neho budeme starať spolu, aj ju určite nechám, keď ho bude chcieť kúpať alebo prípadne inak pomôcť 🙂

tinasc
21. sep 2012

@apolenka6 inak aj ja pred pôrodom som mávala takú bolestivú mrchu prvý deň, že som bola na pol dňa vyradená a na tabletkách... a po pôrode nič a nemusím brať ani tabletky... tak dúfam, že aj Tebe sa to tak upraví 🙂

tinasc
21. sep 2012

@tinka9075 držím moc palce, dúfam, že aspoň dve sa chytia 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@cmelica ved ja im budem hovorit nech sa pekne zahriskajú a nepustia ale až tak šanovat sa nejdem nebudem sa kontrolovat a užívat si dni snád to bude lepšie 🙂 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@tinasc dakujem aj všetky tri a budem mat detičiek až až 🙂 🙂

tinka9075
21. sep 2012

čaute babulky pred chvílou mi volali v pondelok idem na konkurz do novej roboty no bude to zaujímavé ked zostanem tehu a flek sa podarí tak nebudem vediet čo urobit od radosti 🙂 🙂

tinasc
21. sep 2012

@tinka9075 tak potom sa to určite podarí!! však akonáhle sa flek podarí, tak určite zostaneš tehu 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@tinasc uvidíme čo nás čaká len môj muž tomuto vkladu neverí že sa podarí 😒 😒 on už verí len Brnu po konzultácii tam 🙂 🙂

tinasc
21. sep 2012

@tinka9075 ani môj muž tomuto druhému ivf-ku neveril... a vidíš 🙂 za chvíľku tu už bude chlapček náš 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@tinasc fakt sa nechám prekvapit len horšie je že aj ja tomu neverím ale treba skúsit aspon si nebudem vyčítat že som spravila preto všetko 🙂 🙂

tinasc
21. sep 2012

@tinka9075 treba veriť, raz to určite vyjde, či teraz alebo v Brne, ale určite to raz vyjde 🙂

tinka9075
21. sep 2012

@tinasc ja verím len ešte musím nastavit psychiku ked po tých neúspechoch som sa naučila byt sama sebe psychologom a zatial sa mi v tom darí 🙂 🙂

mariankach
21. sep 2012

@cmelica caukoo, vidim, ze sa vam s malinkym dari, len tak dalej. Budu isto aj tazsie chvile, ale poviem ti, ten cas neskutocne rychlo leti a od toho 6. mesiacka to bude uplna nadhera 🙂))). Vzdy, ked som od 7-19:00 byvala s malou v zime zavreta doma sama, tak som si to opakovala (ked mi uz kapalo na karbid) a veru tak aj je - uz je lepsie.

mariankach
21. sep 2012

@tinka9075 ja tiez podobne s tou psychikou, ja aj ked je najviac zle, tak v tom zlom najdem zrnko dobreho a..fakt sa tak zije lepsie.

tinka9075
21. sep 2012

@mariankach ja som sa naučila byt dávno sama seba psychologom a teraz ku mne chodia aj kamošky ked majú problémy a odchadzajú spokojné som si asi pomýlila profesiu 🙂 🙂 a jakú fotečku máš peknú 😉 😉

majca55
21. sep 2012

@apolenka6 zlatko dakujem za pozvanku budeme veľmi zvažovať 😵 ale prajem vam to všetkym babulky 😵 😵

mariankach
21. sep 2012

@tinka9075 aj ja som prekvapena...sama som sa mobilom odfotila, lebo manzelova zrkadlovka je uuplne zlaaa, vzdy ked ma odfoti, na kazdej foto som moc tucna 😀.
A ta profesia poznam...len obcas sa aj mne stava, ze potom mam pocit, ze skor ja nemam koho kde by som sla po radu, vsetci myslia, ze ja som ta silna a optimisticka 🙂..na to treba dat bacha, lebo aj my musime mat butlavu vrbicku 🙂))).

ursula5
21. sep 2012

@tinka9075 držím palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre