IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

miminkad
2. jan 2011

@apolenka6 no aj ja som bola pred silvestrom nachladnuta.detske viry hned lahko chytim a dosiel svagor s detmi,tak opat sa to na mna nalepilo...tiez som prave vysla do sprchy,kedze rano chcem ist k dr.ale mozno mam este ovu,tak este uvidim,co bude rano,ak nahodou mm na mna skoci 🤐 no a od noveho roku som bez hlasu 😀 skus lipovy cajik,dobre pomaha na teplotu a salvia na hrdlo 😉

matomajka
2. jan 2011

@fomarik Ďakujem ..mám 23..zajtra sa dozvieme viac tak budem informovať

speranza1
2. jan 2011

@zuzancek22 jaj to je mi luto ze musis ist na operaciu... nevies ci je to bolestive? alebo ako to prebieha? a vies uz aj datum alebo nieco podrobnejsie?

fomarik
3. jan 2011

Tak a som späť od doktora- V piatok si idem po PN-ku až do konca 12 tt a na sono ( chce vidieť, či bublinka naozaj rastie). Potom sa uvidí, či nastúpim do práce. Ale nezabudol mi pripomenuť a upozorniť ma na fakt, že tehu po IUI nie vždy končí šťastne ☹ ☹ ☹ ☹ a že ma chce na to pripraviť! No, jedným uchom dnu a druhým von 😎

fomarik
3. jan 2011

@matomajka to je najvyšší čas začať riešiť problém s otehotnením. Roky idú ako voda, mysme tiež začali snažiť ked sme obaja mali 23 rokov. Tak budem držať palce!

fomarik
3. jan 2011

@apolenka6 ved človek nikdy nevie 😉 . Ale som rada, že som ťa spoznala.
Až mi bolo divné, že si ma hned spoznala, ked ste vychádzali z kabínky. Mna by ani netrklo, kebyže sa mi neprihovoríš ( teda vlastne ja som ani nemala predstavu ako vyzeráš).

fomarik
3. jan 2011

ešte stále neviem, v ktorom som týždni 😠 😠 😠 😠 😠

miminkad
3. jan 2011

@fomarik budem silno drzat palce,nech vsetko dopadne ok 😵

fomarik
3. jan 2011

@miminkad dakujem velmi pekne!! Joj, teraz sa do piatku asi zbláznim. Je možné, aby som pred každým vyšetrením mala nenormálny strach, či bude všetko v poriadku? Ja som asi súca na psychiatriu 😖

zuzancek22
3. jan 2011

@fomarik to nevadí že nevieš v ktorom si týždni, veď pri pôrode to zistíš 😀

zuzancek22
3. jan 2011

@speranza1 no takže vôbec neviem ako to potom bolí, ale čo som čítala tu na fore tak, ževraj to boli, a hlavne žiadne ťuťu muťu tak 1,5 mesiaca ☹, a termín operácie viem 12.1. nastupujem do nemocnice. ☹

fomarik
3. jan 2011

@zuzancek22 no asi tak. ale hádam sa to už o dva týžden v helíku dozviem. Moj doktor sa trošičku hneval, že mi to nepovedali. No nič, musím byť trpezlivá.

fomarik
3. jan 2011

@zuzancek22 zlatíčko, to je už cubi-dub. A už máš aj predoperačné urobené? A ťuťu-muťu počká, potom sa lepšie zadarí 😉

zuzancek22
3. jan 2011

@fomarik no mala som ist dnes, len som bola ráno trošku pažravá a šupla som si hned ku káve dva zákusky 😀 , tak idem až zajtra.

miminkad
3. jan 2011

@fomarik kazda by sa bala...ale neboj,dopadne to dobre,len pekne oddychuj,ziadna namaha,nohy vylozene a nezdvihat nic tazke.maximalne lyzicu,ked budes malinke krmit.a veeeela kyseliny listovej🙂 😉

fomarik
3. jan 2011

@zuzancek22 niekto nám mal chuť na pamlsky 😉 😉 . Mňam...kávička...ja ju teraz nepijem. A vždy ráno v práci som si musela zvrtnúť kávu, inak by som ani cez zárubnu neprešla. Ale vydržím, už si odvykávam.

fomarik
3. jan 2011

@miminkad tá kysleina listová...ja ju už papám piaty rok. Posledný polrok papám ElastiQ. Viem, že optimum dávky kys.listovej by malo byť 400 ale na tom Elasti Q je napísané, že odporúčaná denná dávka je až 800 😕 Tak pre istotu si dávam 2 tbl. To bude potom z našej fazulky poriadny slon 😀

speranza1
3. jan 2011

@zuzancek22 je mi to tak luto a kvoli comu ti vysla zla cytologia? existuje nejaka prevencia aby sme boli v poriadku? ja som si napriklad dala pichnut ockovacie latky proti rakovine krcka maternice,ale neviem ci to pomoze..alebo je to len farmaceuticky tah ako nas osklbat z penazi...a ako na potvoru mi hned po prvej injekcii nasli myom vo velkosti 3x4 cm.... ktory vraj nebrani k otehotneniu..ale clovek nikdy nevie...a kedze teraz sme sa aj my podujali na boj s IVF tak neviem ako na mna zaposobia vsetky tie hormony...teraz sa drzim, pretoze beriem vselijake doplnky vyzivy ako indonal C, femibion, hlivu ustricovu s rakytnikovym olejom..atd... troska sa obavam, pretoze teraz ten myom nie je vobec okom viditelny..avsak posobenim hormonov, hlavne hormonu estrogenu, sa zvyknu myomy "prebudzat" a rast... 😒 ..ale uvidime ako dopadneme...
velmi ti drzim palce aby ta operacia bola co najmenej bolestivejsia a hlavne nech sa rychlo zotavis aby ste sa mohi snazit o babatko 😉

apolenka6
3. jan 2011

dobré ránko!práve som vstala idem sa poobliekať,napapať a idem ku dr obvodnému pre PNku.Ešte potom behnem do práce zaniesť klúče,PN a musím ísť do všeob.zdr.poisťovňe od nového roku som prešla inam a musím im vrátiť zdr.preukaz .Tak zatial pa pa

fomarik
3. jan 2011

@apolenka6 taká chorkaná,a toľko vybavovačiek 😠 To je našľak trafenie toto.
ja ešte osobne musím chodiť aj do soc.poisťovne lebo mám DNPO. to práve vtedy, ked má byť človek v klude a doma v teplúčku!

zuzancek22
3. jan 2011

@speranza1 no to človek vôbec nevie, aj ja som sa dala očkovať, ale neviem či to kôli niečomu bolo, ale teraz to už neriešim, čakám nato kedy to budem mať už konečne za sebou, neznesiem bolesť, tak rada by som to už mala za sebou.

miminkad
3. jan 2011

@fomarik ona ma vplyv na vyvoj nervovej sustavy u babatka.je jednou z najdolezitejsich.ja ju momentalne neuzivam,ani vitaminy ziadny,len c.som potravinova alergicka a nejak sa nam pri skusani vsetkeho mozneho s doktorom podarilo alergiu rozhadzat natolko,ze som zostala alergicka aj na urcite druhy liekov na alergiu.ale teraz je to relativne ok.sa to uz ukludnilo,jedine som dost pribrala 😠

zuzanka7834
3. jan 2011

Dievcence prajem Vam vsetkym vsetko len to najlepsie do noveho roka, hlavne vela zdravia, lasky, pokoja a samozrejme to najdolezitejsie: zdrave deticky 🙂 To prajem nam vsetkym, teda neskromne aj sama sebe 😀

@strelicia aj ja som clostil predtym brala 3-7DC. Dnes som 30 DC a mrcha stale nikde. Asi sa mi zase zblaznil cyklus ☹ Som predcasne kuvikala, ako mi ten euthyrox pomohol 😠

@mata71mrzi ma, co sa Vam stalo ☹ Podla mna Vam nebudu robit v centre problemy a hned Vas vezmu. Ja som tam tiez len tak zavolala, moj gyndos o tom ani nevedel.

Babulky nestiham Vas teraz citat, pokusim sa ukradnut si este par minut v priebehu dna, ak nie, tak potom vecer.

katy33
3. jan 2011

@fomarik No mojenko, dnes som si chcela MK len prečitat, sa ponahlam, ideme do TT za babičkou, sa vytešujem 🙂 ...no ale to, čo som si prečitala v tvojom prispevku, mi normalne zvyšilo krvny tlak z 300 na 800 😠 To čo je za chruna, ten tvoj dr. on by mal ist na nejake psych. testy, je normalny? 😕 😠 ...tak to ja určite pochybujem, čo nemôže prekusnut, že vam pomohli v centre a nebol to jeho uspech, alebo čo? Ty, Lucinka, ja som drška - ja byt tam, tak ho ešte aj teraz hlava zo mna boli, teraz boli môjho mm, že čo to tu zasa nadavam - môj mm ma vola , že ,,samonasieraci,, typ 😀 😝 Ja by som ho chcela vidiet, dedka jedneho - nič mu nehovori psych. podpora pacientky, čo je u lekara to najdôležitejšie.....ale presne tak, jednym uchom dnu, druhym von, len hlavne nech on nie je pri tvojom pôrode, kto vie, čo by zasa muuuudre utrusil 🙄
No som sa odventilovala, môžme ist 😀 , ešte, že šoferuje dnes drahy, zasa by bolo o par chodcov menej 😝 😎 😀
Pekny dnik , babulky 😉

fomarik
3. jan 2011

Babulky.... tak moj manžel mal cestou domov z práce haváriu 😢 . Do telefonu mi hovoril, že má len defekt, ale ja som mu z hlasu vycítila, že niečo nie je OK ( po 4 hodinovom meškaní). Prekoprcol sa do poľa. Ešteže sa mu nič nestalo. Zhodou okolností moj brat so švagrinou dnes odchádzali od mojej maminy na Kysuce a cestou stretli Mirka v poli, tak mu pomáhali. Musel zájsť do najbližšej dediny na družstvo, aby ho traktor vytiahol. Moje ľúbezné...prišlo také vyľakané!

mata71
3. jan 2011

@zuzanka7834 dakujem ,moja som urcite rozhodnuta....ze budem kontaktovat CAR,, 🙂

fomarik
3. jan 2011

@katy33 juj moja nervoška 😉 . ved ja by som v tej chvíli tiež po nom najradšej vyskočila. Ešte mi povedal, že prečo v Heliose na to pacientky neupozornujú a že je jeho povinnosťou ma o tejto skutočnosti informovať!
Po tej nehode čo mal Mirko mi povedal ,že sa nemám báť, že bábika sa narodí, pretože si ho Pán Božko ešte nepovolal k sebe a nechcel aby som s bábikou ostala sama. Že to mu chcel tým všetkým povedať......

jankaknm
3. jan 2011

@fomarik Pane Bože 😢 to prečo sa prevratil, dostal smyk alebo co? Ešte to teda dobre dopadlo, ale aj to, že išli okolo znami, to bolo ako na zavolanie.

fomarik
3. jan 2011

@jankaknm hovoril, že cesta bola ako sklo.Z bb do ZV v pohode ale do VK otras. Aj brat volal, že stoja pod Strečnom, že je nejaká búračka.

jankaknm
3. jan 2011

@fomarik no tam hej, vraj nejaky kamion sa prevratil, ci co, ale to tusim bolo este rano. Tak bolo to fakt stastie, ze nic vazne. Verim, ze si robis starosti, ved su to nase lasky, no mysli aj na malinke. A bud kludna. Bude uz len dobre.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre