IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

merry1001
22. júl 2012

@tinka9075 Kolko sa snazite o babätko?

kostickabonnie
22. júl 2012

@tinka9075 drzime palce, aby ich bolo čo najviac 😉 myslela som od rana na Teba, lebo sme sa po dlhej dobe rozpravali s mm na tuto temu, inak to ani nerozoberame 😖

tinka9075
22. júl 2012

@kostickabonnie zajtra uvidíme kolko sa oplodní v utorok by mal byt vklad lebo ideme bez PK 🙂 🙂 dakujem že si na mna myslela na odber som bola sama paráda aj muž tam mohol byt so mnou ale nechcel 😀 😀

tinka9075
22. júl 2012

@merry1001 my sa snažíme asi 10 rokov ale po centrách chodíme asi 4 roky 😉

cmelica
22. júl 2012

@tinka9075 no super 13 je krasne 🙂 🙂 my sme mali 12 😵 drzkam palce!!!!

tinka9075
22. júl 2012

@cmelica dakujem bolo by ich viac len nemohol odobrat všetky z lavého vaječníka lebo bol schovaný až za maternicou ale ja som spokojná

apolenka6
22. júl 2012

Pekný večer dievčatá ! zajtra začína posledný pracovný týždeň a potom 3 týždne dovolenkáááá 😅 😅 😅 to bude" light " týždeň 😝

tinka9075
22. júl 2012

@apolenka6 ozaj všetko najlepšie k sviatku a nech máš rýchlo bábo v brušku možno aj dve 🙂 🙂

apolenka6
22. júl 2012

dakujem moja 🙂 no asi len jedno mm moc nechce dve bojí sa asi 😝 videl v obchode dvojky a sa "zhrozil" 😀 😀

tinka9075
22. júl 2012

@apolenka6 so mnou bola dnes jedna baba na infúzku a je po 3ivf a chcela dat vložit 3 aj kamoška mala 3 a ujalo sa jedno 🙂 🙂

tinasc
22. júl 2012

@tinka9075 tak to máš aj tak super, tak nech sa pekne oplodnia všetky a nech aj vydržia 🙂 nech sa krásne delia 🙂

apolenka6
22. júl 2012

@tinka9075 ja viem ved toto je otázne dáme si dve a môže zostať,len jedno... 😒 ja neviem ,máme dilemu 🙄 ale dve naraz neviem či zvládnem som sama nemá mi kto pomôcť ,mm je na týždňovkách a tak by aj musel zostať aby nás mal kto chovať 😕
mamina nevládze bolia ju kolená ledva chodí a svokra 😖 🤐

tinka9075
22. júl 2012

@apolenka6 ved to že ked dáš dve jedno sa ujme 🙂 ja dávam dve tiež mi nebude mat kto pomôct svokru už nemám a mamina tá sa bude činit ved to nemá daleko k nám ju na chvílu prestahujem 🙂 🙂

tinasc
22. júl 2012

@apolenka6 ale to neznamená, že by si automaticky mala dve 🙂 hoci pravdepodobnosť je vysoká, ale nie vždy to tak musí byť, ono dve sú na to, aby bola vyššia pravdepodobnosť, aby sa uchytilo aspoň jedno 😉 neboj sa všetko zvládneš 🙂

kostickabonnie
22. júl 2012

@apolenka6 pre mna su dvojky vyzva, ako si spravne zorganizovat cas a vsetko okolo toho, ja proste milujem organizacne vyzvy a dam si vlozit dve 😀 😀 😀

apolenka6
22. júl 2012

@tinka9075 ale môže sa aj jedno vložené ujať (aj nemusí) 🙄 ach jo to bude rozhodovanie už to vidím....a neviem si ani predstaviť ako by som aj výťahom chodila dvojkočík tam vôbec,ale vôbec nenarvem a na 5 poschodí bývam,neviem ako by som chodila von ani kočikáreň tu nie je

apolenka6
22. júl 2012

@tinasc ja viem žena veľa znesie,unesie ,ale už som spomínala bolo by to komplikované ....keby bývam na dome aspoň... 😕

tinasc
22. júl 2012

@apolenka6 jasné 🙂

apolenka6
22. júl 2012

@kostickabonnie ty si,žena činu 🙂 nič v zlom 🙂 potom by si mi musela poslať organizačný návrh ako sa dostať dole z 5 poschodia dole ...jedine si na balón dať extra výťah čo by nás spúšťal 😝 😀

tinka9075
22. júl 2012

@apolenka6 tak to áno ked bývaš v byte s dvojkočíkom to budeš mat tažké mne je jedno ja bývam na dome tak dvojky by som prijala hned 🙂 🙂

kostickabonnie
22. júl 2012

@apolenka6 vidiš, ani my sme na to velmi nemysleli a urobili sme si do domu schodov ako do neba 😀 😀 😀 ked to vyjde, zrekonstruujeme barak a prisposobime na dvojkociar 😀 😀

kostickabonnie
22. júl 2012

@apolenka6 neviem, web stránky s kočiarmi som ešte neštudovala, kedze nebol dôvod, ale čo ak vyrábajú aj kočiare pre dvojčatká poschodové a do toho výťahu sa zmestiš? 😉 😉

merry1001
22. júl 2012

@tinka9075 a za 4 roky sa to nepodarilo? aky mas problem?

tinka9075
22. júl 2012

@merry1001 ono sa aj podarilo len vždy som potratila 😒 nejaký genetický problém a s krvou niečo tak si budem celé tehu pichat injekcie ale nevadí vydržím 🙂 🙂

kostickabonnie
22. júl 2012

@tinka9075 som si pozrela obrázky kočíkov pre dvojičky, niektoré sú bombastické, tak neváhaj a určite vlož dve vajká, a ked sa obidve uchytia, budeme ti pomáhať vyberat ten najkrajší 😉 😉 😉

apolenka6
22. júl 2012

@kostickabonnie poschodové kočiare???? 😨 😨 😨 ako by som "karovala"? ved by som nevidela pred seba a zrážala ludí 😀 😀 dom prispôsobiš ,len čo tu na paneláku 😠 dalo by sa ,že by som najskôr jedno a potom druhé zniesla dole, ale kto by zatial strážil to jedno ktoré by nebolo pri mne? 😝
@tinka9075 výhoda domu 😉

merry1001
22. júl 2012

@tinka9075 takze teraz uz cakas babatko? a na kolky krat sa Ti to podarilo?

tinka9075
22. júl 2012

@kostickabonnie ja idem vkladat dve určite ale dnes sa ma doki pýtal či nechcem vložit 3 ked toto je už moje 3ivf tak uvidíme ale to by bolo asi vela ale aspon by som bola na dedine populárna 😀 😀 ja som tiež pozerala kočíky pre dvojky sú fakt bohovské 🙂 🙂

tinka9075
22. júl 2012

@merry1001 nie ešte nečakám dnes som bola na odber vajok tak uvidíme či sa to podarí 🙂 🙂

kostickabonnie
22. júl 2012

@apolenka6 máš pravdu, v paneláku na piatom poschodí je to fakt zložité...ale v niektorych panelákoch majú aj tie veľké vyťahy, a tam by ti taký, čo sú kočiare nie vedľa seba ale jeden za druhým, vošiel 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre