IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
23. júl 2012

@mirka2010 ahoj Mirka dakujem aj som štastná že to tak dopadlo 🙂 🙂 len bruško ma velmi bolí v noci som ani spat nemohla 😒 😒 ale ved už dnes je lepšie 🙂 🙂 ja sa už teším ked budem mat babulky v brušku 😉 😉

apolenka6
23. júl 2012

@tinka9075 no neviem ,či by sa v nemocnici potešili,keby máš PC pri sebe 😀 neviem či to radi vidia 😝 🙂 jedine tajne 😅

apolenka6
23. júl 2012

Divčence pekný deň vám ešte prajem ja idem trošku pracovať 😝 3 dni mám poobedbú smenu a 2 dni rannú 😵 a potom dovolenka 😎

mirka2010
23. júl 2012

@tinka9075 moja zlataaa...no jasne, ze ta brusko boli...akoby aj nie...ale vsetko vydrzis, kvoli tym krasnym babulkam, vsetko....neboj, porod boli viac 🙂🙂🙂 kedy bude vklad???

tinka9075
23. júl 2012

@apolenka6 ved na to som aj ja myslela asi mi PC zatrhnú 😀 😀

tinka9075
23. júl 2012

@mirka2010 ved to vydržím všetko len nech už som tehulka 🙂 zajtra mi majú volat či vklad bude zajtra alebo v stredu 🙂 🙂

mirka2010
23. júl 2012

@tinka9075 jasneeee....uz o chvilu tehulka budes...ani sa nenazdas...uvidis 🙂🙂🙂 a verim ti, ze sa uz nevies dockat...ved to je to najkrajsie co moze byt cakat na svoje vymodlene a vytuzene stastie 🙂

tinka9075
23. júl 2012

@mirka2010 aj sa teším aj trošku bojím ale zvládnem to musím 🙂 🙂 a Maroško ako je zdravý chlapček krásny? 🙂 🙂

mirka2010
23. júl 2012

@tinka9075 zvladnes, ani troska sa neboj...kazda jedna zena, ktora je tehotna a ide mat babatko preziva obrovske pocity strachu, ale je to uplne bezne...a nehovorim uz ani o tom, ake to je ked uz je babatko na svete...ten stach o neho, zodpovednost...je to uz tak...Marosko ma stale problemy s kakanim...takze sa s tym dost trapime...ale konecne mame krasny dnik, uz sa tesime ako ideme von 🙂🙂🙂

tinka9075
23. júl 2012

@mirka2010 ved to strach tam bude vždy ale zvládli iné aj ja zvládnem 🙂 🙂 júj Maroško malinky také problémy má dnes je krásne aj ja pôjdem trošku pozriet von do záhradky 🙂 🙂

mariankach
23. júl 2012

@tinka9075 drzaj sa 🙂))

mariankach
23. júl 2012

@mirka2010 cauko, ja som bola dnes u lekarky, tak babenko by sa malo vyprazdnovat cca najneskor kazdych 33 hodiek...zapcha je dost nebezpecna, aj ked nie casta.
Nasa mala kakava pravidelne rano a dnes nam nalozila aj teraz vecer...
Skus, ci ma dost tekutin na vrchnej fontanelke 🙂.

dasaa
23. júl 2012

Ahojteeeeeeeee vsetky Babenky 🙂 Chcela by som vam podakovat ze ste mysleli na nas velmi mi to pomohlo 🙂
a dakujem aj @cmelica ze vas informovala.My sa mame dobre 😵.Simonka mi spi niekedy aj 3az 4 hodinky ale kazdy den mi dava najavo s velkym placom ze je hladna 🙂. Ked mi spinka tak rychlo bezi cas ze si myslim ako keby spala len pol hodinky.Simonku kojim co som rada ale nase kojenie je take divne najprv sa mala musi pohadat s mojim prsnikom a potom zacne papat takto je to stale 😀 😀 😀 😀.
A ako sa mi mate necitala som vase prispevky bo ste toho napisali strasne vela. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
23. júl 2012

@dasaa Ahoj som rada,že si dala o sebe vediať ,len by som ešte rada malú videla na fotke 😵 ak budeš mať čas tak niekedy ju sem pridaj potešíme sa 😅 no ja mám žiadosť na IVF schválenú to asi nevieš,čakám na dovolenku a koncom septembra ideme na to 😝 ..a zub je v poriadku 😉
tak si užívate jedná druhu Simonka maminku a maminka Simonku 🙂 🙂 🙂

tinka9075
23. júl 2012

@mariankach dakujeeeeeeeem 🙂 🙂

tinka9075
23. júl 2012

@dasaa to som rada že si sa ozvala malinká je krásnučká bábetko malinké 🙂 tak si pekne jedna druhú užívajte 🙂 🙂

apolenka6
24. júl 2012

@tinka9075 ako? ideš dnes 😕 , daj nám vedieť! myslíme na teba 😅

kostickabonnie
24. júl 2012

@dasaa tesime sa z malej Simonky, nech pekne papka a spinka, aby si si oddychla 😉

tinasc
24. júl 2012

@dasaa ahoj, teším sa s Tebou, nech pekne papká, spinká a rastie 🙂

mirka2010
24. júl 2012

@mariankach dik za info...no neviem veru, mne zas dr povedala, ze to nie je az take nezvycajne, ze babo ktore je kojene tak casto nekaka...takze neviem, vcera nic, tak uvidime ako dnes...davam mu aj probiotika, mam pocit ze mu to pekne pomaha. tak som sama zvedava ako to pojde dalej...neviem ako sa skusa ci ma babo dost vody na vrchnej fontanelke, ale ak myslis, ci je taka makkucka, tak to ano...neviem naozaj co uz mam robit, naozaj sa snazim co len da...inak sa ako mate??

mirka2010
24. júl 2012

@dasaa ahojteeeee, tak konecne ste tuuuuu....kedy nam malicku ukazes??? uz sa nevieme dockat fotociek 🙂 tak krasne ti spinkava, aspon si mozes aj troska oddychnut...ako sa citis po cisarskom??? vladzes vsetko robit??? jazva urcite este boli??? ako si to celkovo zvladala?? no malicka vam urcite robi radost a to ze sa najprv hada s prsnikom, to je uplne normalne, my to mame doteraz...lavy mame ,, dobry ,, a pravy mame ,, zly ,, takze s tym ,, zlym,, mame staaaale nejake problemy...ale to si jednoducho aj ty aj babatko zvykne....🙂🙂🙂 moooc na vas myslime a tesime sa, ze tu opat budes s nami 🙂

merry1001
24. júl 2012

@chilinkaxxx na prvom IUI si bola? kde?

tinka9075
24. júl 2012

babenky zajtra vklad 5 embrijok sa drží hurá 🙂 🙂 asi aj niečo z nich zmrazíme 😉 😉

apolenka6
24. júl 2012

@tinka9075 budem držať palce!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

tinka9075
24. júl 2012

@apolenka6 dakujem 🙂 🙂 včera ked som volala tak mi embriologička povedala že tie 3 embrijka čo zmrazili boli na vysokej úrovni a že oni málo kedy mrazia hned tak som rada si myslím že sa to teraz podaríííí 🙂 🙂

apolenka6
24. júl 2012

@tinka9075 tak to je dobre ,že budete mať aj zmrazené ....ale ich nebude treba ! 😉 😅

tinka9075
24. júl 2012

@apolenka6 ved ja si tiež myslím ale nech je nejaká rezerva 😀 😀

apolenka6
24. júl 2012

@tinka9075 presne 😀 aj ja mám rada rezervy ..aj v špajzy 😝 😀 ale to je o inom

tinka9075
24. júl 2012

@apolenka6 aj ja v špajzy ale takto budú nejaké aj v mrazáku v centre 🙂 🙂

apolenka6
24. júl 2012

@tinka9075 tak zajtra daj vedieť 🙂 ja idem pomaly do práce ešte sa zbalím ..pekný deň ešte 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre