IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
21. nov 2012

@cmelica no a ten štvorlístok som si na FB dala pre dnešné šťastie ktoré som si priala 😵 a oplatilo sa ! vidieť prvý krát na teste // je zázračné sa mi ruky triasli 😝

apolenka6
21. nov 2012

@tinasc tak tehu vírus ešte doznieva a máme na testíku dve paličky 😵 ,Lukáško sa riadne rozdelil so štafetou a dokonca štvormo !!! 😅

apolenka6
21. nov 2012

@sijust @majca55 vám som písal IP 🙂

apolenka6
21. nov 2012

Kočky idem do mesta hlávku prevetrať 🙂

dadax84
21. nov 2012

@apolenka6 No vidis, tak to vyslo, a ty si tak neverila, blahozelam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cmelica
21. nov 2012

@apolenka6 Zlaticko to vazne????? bozinku moooooc sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som si aj myslela,ze je to nieco spojene s tehu,ale ze budes testovat ma nenapadlo 😝 juchu juchu juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulovat budem po krvicke 🙂 a viem aky to bol pocit! ja som ich videla po 8 rokoch 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2012

@apolenka6 moja a pekne nam ho tu ukaz 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@dadax84 dakujem ,ale ja som už raz taká a strach má určite každá,len ja ho mám viacej nadelený 😝

apolenka6
21. nov 2012

@cmelica no už som bola na nervy a chcela som vedieť na čom som,lebo ma to strašne ubíjalo či som či nie a tie moje príznaky ..tak som spravila test a hotovo!!! aj tak už bude koniec a výsledok sa blížil 😵 a chcela som ranný moč nech je to 100% mama test som si včera kúpila 😉

cmelica
21. nov 2012

Kocky toto nieje moj testik,ale @apolenka6 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
21. nov 2012

@apolenka6 a dobre si urobila ze si si ho spravila...je uzastny 🙂)))))))

apolenka6
21. nov 2012

@cmelica dakujem pekne 🙂 je to fotené telefónom tak kvalita je slabšia

neviem to sem dávať tak mi @cmelica pomohla aby ste to videli 🙂

cmelica
21. nov 2012

@apolenka6 ale podstatne je ze su tam a je ich krasne vidiet 🙂 a citis sa ako????

apolenka6
21. nov 2012

@cmelica no dá sa mám takú miernu ťažobu stále dnes neprechádza a pachy som cítila v meste tak silnejšie ..teplota zvýšená stále ,ale inak v pohode a hlavne som už kludná !! 🙂

mimi_2
21. nov 2012

@apolenka6 Juj moja tak sa teším a veeeeľmi gratulujem, tak vidíš podarilo sa !!! Držkajte sa 😉 🙂

apolenka6
21. nov 2012

@walta @ursula5 hore vyššie je môj testík na 12 deň po vklade , poprosila som @cmelica nech mi ho sem dá ja to neviem 😝 krv ešte nemám bud v piatok ,alebo v pondelok

apolenka6
21. nov 2012

@mimi_2 prepáč na teba som zabudla ,ale vieš bola som a som celá mimo 😀 dakujem potichúčky 😉

adikasala
21. nov 2012

@apolenka6 tralallalallalalalalalalalalalla magduska velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisa tesimmemememmmemeemmema placeme od radosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som to vedela ze to vyjde ved som na teba kazdy den myslela ze si uz tehulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!krasne tehulkovanie ti prajem.....a stastny koniec s babetkom v naruci

apolenka6
21. nov 2012

@adikasala jáj a teraz si ty mňa dojala 😅 stráááášne moc dakujem!!!! ešte bude krvička tak sa potichúčky teším a som spokojnejšia ,lebo toto čakanie bolo hrozne dlhééééééééééééé a chcela som vedieť ortieľ 😝
tepláky mám vytiahnuté pod prsiami ,lebo ma tlačia-guma aj ked ma nemajú prečo ešte tlačiť ,no brucho mám krásne nafúknuté ,ale to je príznak tehu 😝

adikasala
21. nov 2012

@apolenka6 vies ako sa tesim velmi,,,,,ani opisat sa to neda ved vies kolko som ti priala a prajem pamatas ako som ti radila a pisala do ip...

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 ahoj velká gratulka som ti chcela písat mne sa dnes snívalo že som ráno čítala vraj máš pozitívny test tak sen neklamal teším sa velmi 🙂 🙂 som ti písala že tehu vlna ide a ty si naskočila na nu 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

adikasala
21. nov 2012

@apolenka6 a mm si to uz povedala????inak testik je krasny kolajnicky pekne vidno bubacik je krasne zahryznuty!!! 😀

apolenka6
21. nov 2012

@adikasala jasné že si pamätám a nie si sama čo mi to priali a prajú ...ale my tu už dlho "válčime" katy33 som poslala mmsku aj fomárik a strašne boli hotové ako aj ty ...
ja som bola ráno hotová teraz som už ukludnená 😀 😝
dakujem za tvoje rady ,ešte ich budem potrebovať 😅

apolenka6
21. nov 2012

@adikasala nie nevie to nie je doma ak príde zajtra tak mu to poviem chcem ho vidieť v telefóne by to nebolo ono ,síce on veril za mňa ked išiel do práce tak mi povedal,že ide na kočík zarábať 😅 akú pravdu mal 😕

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 aj mne sa do rána snívalo ,že som testovala a boli tam // ,len ked som sa zobudila tak som si uvedomila ,že to bol sen a musím si spraviť test skutočný ..čiarka sa hned farbila ,ruky sa mi triasli aj kolená.....prvý test s // 😵
ale v skutočnosti je krajší ten test

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 tak to ti verím ja som ešte testovala včera či je všetko ok a ked sa objavila čiarka skôr ako testovacia už som smoklila jáj ja idem 3 na sono už sa teším bude bit drobcovi srdiečko to budem ešte len vtedy revat 😉 😉

apolenka6
21. nov 2012

@tinka9075 ty máš ešte test? ja ešte jeden, a ozaj ja som si včera kúpila test tiež v kocke a ten správny 🙂
tak 3. ideš do Brna? no to sa šuchne raz dva 😉

adikasala
21. nov 2012

@apolenka6 to mas pravdu ze je lepsie ked ho budes vidiet co spravi. ale asi by som nevydrzala do zajtra 😀

apolenka6
21. nov 2012

@adikasala ale vydržala 😉 ked som toľko už vydržala tak vydržím do zajtra ak príde 😝 viem ,že aj v telefóne by to bolo krásne ,ale objať sa nemôžme 😵

tinka9075
21. nov 2012

@apolenka6 mám ešte jeden tak ten si nechávam na budúci týžden testnem či je všetko ok ale ceci ma bola strašne v noci spat nemôžem a napína ma zo všetkého 🙂 🙂 idem 3 do brna sa teším aj ked strach mám stále ako to dopadne 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre