IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
7. feb 2013

@mirka2010 Luky sa budí 2x za noc a áno, musím mu dať papať, lebo plače odušu... a kebyže nedám, tak zobudí celý dom 🙂 ale najhoršie je, že sa mu nechce potom zaspať a dlho zaspáva... takže preto sme nevyspatí...

mirka2010
7. feb 2013

@tinasc jaaaaj, lebo uz som ti chcela napisat, ze to krasne len dva krat sa zobudi...no a co robis, ked sa mu nechce dlhsie zaspat? mas ho pri sebe, alebo je v postielke sam?

tinasc
8. feb 2013

@mirka2010 ale kdeeeeee, že sám v postieľke... chvíľku nosím, chvíľku hladkám, potom si ho dám k sebe až kým nezaspí a spinkáme spolu 🙂 on si o mňa oprie hlavičku a to je také krásne... 🙂

cmelica
8. feb 2013

@mirka2010 ahojky Miruska 🙂 ano Branuskovu fotku sme poslali do maminky ako novy cloviecikovia 🙂 tak ma tam datum narodenia a meno 🙂 a teraz som sa dostala k mame a ja tak budeme aj tam posielat fotecku ,len ci nas vyzrebuju,tak to uz je vo hviezdach 🙂 a dakujeme moooc za pochvalu 🙂 a vy sa ako mate?? Marosko uz je zdravucky???

no a kocky aj ostatne!! tak hlasim ,ze Branusko uz zacal papat zeleninku a velmi mu chuti...na obed spapa aj 100ml kasicky ..dnes to bol karfiol a zemiacik ... tesime sa moc z toho 🙂 🙂 🙂
@dasaa moja krasna ako sa mate??? Simonka je uz velka slecna urcite 🙂 tesime sa na nive fotecky 😵 nas Branko tiez nechce ani vodicku,ani cajik tak som to vyriesila tak ze mu davam zo striekacky a aod nes pouzivame pokarik so sosacikom..no zatial nic moc,ale aspon trosku sa napije ,kedze ho ten sosacik fascinuje 😀
@tinasc juuj moja ako sa ma mm?? uz je vsetko O.K??? a co Lukasko???
@apolenka juuu moja ze 17tt 🙂 leti to ako voda! som rada ,ze ste v poriadku a brusinko nech len rastie 🙂 ved na to sme kazda tak dlho cakali,ze si to len treba uzivat 🙂 tesim sa ked nam napises co sa skryva pod srdieckom 😵

cmelica
8. feb 2013

no a jedna pre vas taka usmiata, aby ste mali krasny vikendiiiiiiiiik 🙂

cmelica
8. feb 2013
dadax84
8. feb 2013

@cmelica Ste uzasniiiiii, a ta kravatka s vestickou je skvela, Branko si uzasny 😵 😵 😵

dasaa
8. feb 2013

Ahoj @cmelica tak najprv musim pochvalit Branko je velky fesak vyzera uzasne na tych fotkach.A na tej poslednej je na spapanie aky je zlatucky uz mu chyba len nevesta 😀 mamina.
Mame sa dobre Simonka je zlatucka a dnes mala lietaci den chodili sme po obchodoch tak sme sa boli pozriet co nove je v pizzerke a nakoniec sme sa este zastavili u kamosky co ma 7mesacneho synceka.No skoda ze sme nemali kameru taky podareny boli a ako sa spolu rozpravali az nam bolo smiesno 🙂 🙂.

adikasala
8. feb 2013

@cmelica ja umrem aky fecsacisko je ten tvoj branusko 🙂 🙂 🙂 no podareny je posielame bosteky od valentinky

mirka2010
8. feb 2013

@tinasc jeeeej, no to je kraaaaasne, aj ja to milujem, ked je Marosko ku mne taky pritulkany a spinkame spolu...ja vzdy pocuvam, ako krasne odfukuje priamo pri mne a vyslovene ten pocit milujem...lenze u nas je to tak raz za tri dni, cize nie kazdu noc,lebo maly spinkava sam v postielke....

mirka2010
8. feb 2013

@cmelica tento vas Branusik...to je taky fesak...no v Mama a ja ho vyberu na milion percent, take krasne babo si nenechaju ujst 🙂 potom mu poslem hlas ked tam bude v sutazi 🙂 aby vyhral, to by bolo uzasne 🙂 Marosko je uz na tom lepsie, tuk, tuk, tuk Renatka, som rada, ze je tato choroba hnusna uz za nami, lebo je to strasne vidiet svoje babo chorucke...inak, som rada, ze uz papate zeleninku, to bude junak krasny ten vas Branusko 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
8. feb 2013

@cmelica ten je krásny fešáčisko jeden 🙂 🙂

apolenka6
8. feb 2013

@cmelica Braňuško je krásne dieťatko ,veselé ,ale všetky mamičky máte krásne detičky čo ste v tejto téme 😉
veru som zvedavá čo to máme za drobátko v brušku 🙂 určite nepíšem ked sa to dozviem to sa neboj 😀 áno týždne ubiehajú ako voda ani sa nenazdám a začnem 5 mesiac ,ale ešte som vo 4 😉 už čakám kedy začneme kopať aj ked viem,že ešte je to u mňa skoro 😝

tinasc
9. feb 2013

@cmelica úúúúžasnééééé fotky, krásne, Branko je taký fešák, juj zlatý je 🙂
a máme sa dobre, mm je už v poriadku a už mu zase behá po rozume práca 🙂 a Luky stále rovnako, začal sa obracať na bok 🙂 chvíľku sa tam udrží a potom padne zase naspäť 🙂

tinasc
9. feb 2013

@mirka2010 ale však do puberty s nami spať nebude 🙂 akonáhle sa začne pretáčať, tak šup s ním zase do postieľky 🙂 😉

tinasc
9. feb 2013

@apolenka6
@tinka9075 páni, ale to ubieha, pekné týždne vám tam svietia 🙂

apolenka6
9. feb 2013

@tinasc veru ide to rýchlo ,stále na niečo čakám výsledky ,poradne ,soná a čas ide ako voda 😕 sa nenazdáme bude tu jar a potom sa to šuchne celkom 😅

tinka9075
9. feb 2013

@tinasc ubieha to rýchlo ani sa nenazdám a pôjdem rodit 🙂 🙂

tinasc
9. feb 2013

@tinka9075
@apolenka6 nuž za chvíľku budete mať poklady pri sebe 🙂

tinka9075
9. feb 2013

@tinasc tak to áno aj muž sa smeje že zachvílu budeš vozit bábetká 🙂 🙂

cmelica
10. feb 2013

@dadax84 @tinasc @apolenka6 @dasaa @mirka2010 @adikasala @tinka9075 Bozinku kocky dakujeme mooooc za pochvaly 🙂 🙂 🙂 🙂 ale ja si myslim,ze vsetky babatka su nadherne a uzastne zaroven 🙂 🙂 su to nase pokladiky a hlavne ,ze su zdravucky,dobre papkaju a prospievaju 😵 😵 😵 nemyslite si ,ze Branko je stale len usmiaty,to nieeee... vie to byt aj riadny certisko 🙂 hlavne ked od neho odideme a chvilku sa mu nik nevenuje,juj to je humbuku u nas 🙂
pekne sa nam drzkajte,tehulky priberajte a mamicky pekne boskajte za nas pokladiky 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
10. feb 2013

@cmelica aj my posielame Branuskovi sladucky boztek....a aj ked vie byt niekedy maly certik, tak aj tak pre mna vzdy bude babo do reklamy 🙂 no a pockaj ked ti zacne chodit a niekde sa vzdialis a ta neuvidi...to nas Marosko vie taky plac spustit zlaticko moje asi si mysli, ze ho maminka opustila...ale potom ked ma zbada, to je radosti...🙂 nadherne obdobie tento rocik...mas sa na co tesit 🙂

dasaa
10. feb 2013

@cmelica tak to tiez poznam ked nechame Simonku samu na chvilku hned nam da vediet. @apolenka6 @tinka9075 aj ostatne tehulky.Ako sa mate a ako ste prezili zasnezeny vikend? drzte sa a prajem vam peknu nedelu 🙂
Ahojte mamulienky @tinasc @mirka2010 @adikasala ako sa maju deturence a akko sa mate?U nas zase snezi tiez vam prajem peknu nedelu.
Babenky nase zajtra nebudeme doma ideme k mojim rodicom bo nam maju zateplovat vchod zo spodu.Tak ze bude velky hluk.Neviem ako dlho to im bude trvat dufam ze to budu mat cim skor urobene aby sme mohli prist potom domov.Sice nasi maju internet ale neviem ci sa dostanem k nemu.Tak sa majte pekne tehulkam odkazujem nech pekne pohladkaju za nas drobcekov a vam mamulienky pohladkajte za nas svoje deturence. 🙂

majca55
10. feb 2013

@cmelica krasnučky usmev hned mam lepšiu naladu 😵 posielam cmuky frajerovi mojemu 😀 😵

miranda123
10. feb 2013

baby.. preplaca umele oplodnenie poistova UNION? ked pri probleme otehotniet je chyba partnera a jeho spermii, ma poziadat o preplatenie poistovne on? alebo ja,aj ked ja som v poriadku?

tinka9075
10. feb 2013

@dasaa ahoj zatial všetko ok len zase začali tie nevolnosti tak velkú radost z toho nemám 😒 😒

tinka9075
10. feb 2013

@miranda123 ahoj každá poistovna prepláca ivf 🙂 🙂

miranda123
10. feb 2013

@tinka9075 a preplaca to 100% ci len iste percento z celkovej sumy? a kedze ma problem manzel so spermiami, ma o preplatenie poziadat on? alebo ja?

tinka9075
10. feb 2013

@miranda123 ivf ti preplatí to je odber vajok a vklad aj injekcie na stimuláciu len tam si niečo doplácaš 🙂 🙂 to nevadí že má problém zo spermošmi v centre budeš podpisovat žiadost ty 🙂 🙂

tinka9075
10. feb 2013

@cmelica darmo Branko je fešák malinký 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre