IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
22. dec 2011

@tinasc ano dve bambulky 😲 😲

majca55
22. dec 2011

@hadassah ajja za dva dni 😵

hadassah
22. dec 2011

@tinasc
@majca55 no fajn, takže pod stromček 😀

alibabaa
22. dec 2011

@hadassah ja az na piaty den... 😕 😕 ale to sa dr v centre cudoval, ze to este nepocul .. tak ale ja som sama o sebe divna.. vela veci este nepocul kym ma nespoznal 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
22. dec 2011

@hadassah 😵 😵 😵

tinasc
22. dec 2011

@alibabaa no tak si prispela k tomu. že mu už ani toto nebude neznáme 🙂 inak teraz ako som bola na tej resekcii prsta, tak chirurg tiež na to kuká, že toto som ešte nevidel 😉 takže ešte že máme naše problémy, prispievame tak k vzdelávaniu lekárov 🙂
@hadassah aj ja dostanem mršku pod stromček 🙂 😉

sijust
22. dec 2011

@hadassah ahoj,ja som ho vtedy dostala utros neutros 😉

sijust
22. dec 2011

@tinasc moja,skore uzdravenie prajem...nech si skoro fit 🙂

hadassah
22. dec 2011

@sijust ja som si ešte dnes ráno namerala teplotu 37,1, krčok uzavretý, dole - dobre že nevyplazuje jazyk, no ale už asi stačilo hormónov. Nech sa to pekne spustí a pokračujeme ďalej 🙂

sijust
22. dec 2011

@mirka2010 zlaticko moje,tak ako?este nic?stale na teba myslim a tel.mam v pohotovosti... 🙂 mojecka,dufam,ze ste ok...ze vas nic nebolka...my sme zase chori...jaaaj 😒 posielam objatie,pusky teraz radsej nie 😉

tinasc
22. dec 2011

@sijust ďakujem 🙂 no uvidím čo z toho bude, lebo teraz ma akosi nadrapuje na kašeľ, tak dúfam, že po sviatkoch nebudem musieť riešiť toto... a to môj doktor medzi sviatkami neordinuje 😉
a tebe čo je? si chorá?

sijust
22. dec 2011

@hadassah na mna nemal utrogestan ziadny vplyv...ms prisla este som nebola ani testoch...ale ak vies,ze nie si tehu,tak je dobre,ze ho neberies,lebo moze narusit cely cyklus...ale treba si nan zvyknut,lebo ked otehotnies,budes ho musiet brat az do 12tt 🙂 drzim palce,nech vsetko vychadza tak,ako ma 🙂

hadassah
22. dec 2011

Kto idete najbližšie na IUI? Ja som chcela hneď ďalší cyklus, ale vychádza to na prvý januárový týždeň, je tam aj ten sviatok 6.1 a my máme inventúúúúry a uzávierky, budem to musieť posunúť až na február 😖

hadassah
22. dec 2011

@sijust ja som bola z neho veľmi ospalá, ale neviem, či to bolo fakt z utrogestanu, alebo len z tejto hroznej tmy a zimy v tomto ročnom období. Na mňa všeobecne pôsobí zimné obdobie ako na medveďa - kľudne by som ho prespala 😀

sijust
22. dec 2011

@tinasc ja som tiez chora...nadcha,kasel...no nic moc... 😒 pred mesiacom som bola...teraz zase...predtym som nebola chora aj tri roky...no co uz?!

sijust
22. dec 2011

@hadassah si ho zapijala?lebo vtedy uspava...ma lepsi ucinok ked sa vklada...ale niekto ho nemoze vkladat...ja som po iui nemohla...robil mi strasne zle...teraz to bolo ok...kedy ides na dalsie iui?

hadassah
22. dec 2011

@sijust tiež som si ho vkladala. Chcela som ísť už v januári, vychádzalo by to okolo 5.1., ale musím byť ten týždeň v robote, tak budeme skúšať sami a pôjdeme vo februári, alebo až neskôr.

tinasc
22. dec 2011

@hadassah ja keď som musela utroš zapiť, tak som z neho bola riadne ospalá... najlepšie je fakt ho vkladať 😉

mirka2010
22. dec 2011

@dasaa ahojky, noooo, drzime sa uz asi len zo zotrvacnosti, mam priserne bolesti v podbrusku, vcera som naozaj uz ani chodit nemohla, tie bolesti boli priserne...dnes od rana ako na menzes, ale troska menej ako vcera, takze naozaj neviem, kedy sa malicky vypyta na svet...poklad nas...ale zbalena na komplet som len od vcera....som sa tak vcera vystrasila, ze som to radsej poriesila hned, aj ked nebolo toho az tak vela...a vy ako????

mirka2010
22. dec 2011

@sijust mojinka, tak si prechladnuta????? ach, len nech ta to co najskor prejde...aby malicke bolo v klude...pekne lezkaj a opddychuj...my este nic...vsak vies, ze budes prva, ktora bude vediet, ze je malicky tu 🙂 uz som daske pisala, ze mam velke bolesti v podbrusku, vcera sme boli aj v poradni, tak uz sa so mnou rozlucili, ze sa uz asi po novom roku ako s tehulkou nestretnu...ale nepozeral ma, takze ani neviem, ci som otvorena, alebo aky je vlastne stav....uz len cakame kedy sa to spusti...v pondelok co sme boli na sone, tak povedali, ze kazdym dnom mame cakat...lebo malicky je velky ako na 40tt, takze kludne moze ist von hocikedy...tak uvidime, kedy nas prekvapi 🙂

mirka2010
22. dec 2011

@majca55 ahojky,......prepac, necitala som vsetky prispevky dozadu, vy cakate dvojcatka??????? to je tak kraaaaaaaaaaaasne, ja som uplne z toho milo, krasne sokovana....od kedy to viete???? moooooooooooc gratulujeme....a kolko si mala folikov????

cmelica
22. dec 2011

@mirka2010 ahoj!tak ty nam das coskoro vediet,ze si mamina 🙂 🙂

cmelica
22. dec 2011

@sijust ju zaltko pekne oddychuj a az idu uz tie bacili od teba prec 🙂

cmelica
22. dec 2011

kocky tak dnes som sa pichla samaaaa 🙂 🙂

tinka9075
22. dec 2011

@cmelica ty si aká šikulka 🙂 🙂

alibabaa
22. dec 2011

@cmelica sikulka.. to ja som ani raz nezvladla sama.... 😖

alibabaa
22. dec 2011

@mirka2010 jeej ty uz ides pomaly rodit.. sila.. este vcera sme sa bavili ze ides na iui... a uz tu bude co chvila ten velky okamih ... hlavne nech je vsetko v poriadku !!

mariankach
22. dec 2011

@alibabaa jeeej, hellooouuu, zbadala som na jednej spravicke ze si tu..uz si zdrava? 😀

alibabaa
22. dec 2011

@mariankach joj. no som.. a snazim sa makaaat.. ale nechce sa mi.. tak zachvilu balim a idem domov upiect medovnicky.. bo uz cesto mam v chladnicke.. kolko tam moze stat take cesto aby mu nic nebolo???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre