IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
22. dec 2011

@cmelica počkám na mrchu a volám docentovi na mobil ten človek mi dal číslo na mobil a že mu môžem zavolat kedykolvek zlatý to človek a dohodneme sa kedy prídem na sono ale mi napísal že na 8alebo 9DC a potom iui 🙂 🙂

cmelica
22. dec 2011

@dasaa 😀 😀 😀 😀 😀 no to ste tam dali kolko toho rumu??? 🙂 🙂

cmelica
22. dec 2011

@tinka9075 je zlaty dr 🙂 uz nech je to vsetko za nami 😀

tinka9075
22. dec 2011

@cmelica presne tak ale už sa na to normálne teším 😉 😉

dasaa
22. dec 2011

@cmelica uvidim kolko ostanu budem brat do konca 12 tt a potom uvidim kolko ostanu tabletky.Nic nedavaju v telke na markize ide Obcan Havek a na jojke Lokal tv 😢

cmelica
22. dec 2011

@tinka9075 @dasaa kocky idem aj ja spat...rano skoro vstavam 🙂 idem na krv 😀
dobru nocku a sladke snicky vam prajem 🙂 🙂

tinka9075
22. dec 2011

@cmelica ahoj dobrú nocku a sladké sny 😔 😔

dasaa
22. dec 2011

@cmelica aj tebe moja dobru nocku a krasne snicky 🙂

dasaa
22. dec 2011

@tinka9075 budem aj ja koncit idem si lahnut.Prajem pekny vecer a dobru nocku 🙂

tinka9075
22. dec 2011

@dasaa ahoj dobrú nocku sladké sny 😔 😔

mirka2010
23. dec 2011

@dasaa ahojky, no veru...o chvilu veru mozno...ale spravil sa mi herpes na perach, tak som z toho zrutena....ze ani babatko si pobozkat nebudem moct ☹☹☹ som z toho uplne hotova

buba13
23. dec 2011

ahojte všetci, želám vám krásne prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších, nech Vás zdravie, šťastie, pohoda a úspechy stretajú na každom kroku aj v novom roku. Veľa tehu vírusov a maminkám a ich pokladom veľa zdravia prajem

cmelica
23. dec 2011

@mirka2010 juuu zlatko to co sa tebe porobilo?? inac sa ako citis??

e.skovka
23. dec 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak je to potvrdene... nepatrim k tym 10% stastlivcov

vsetkym maminkam aj buducim maminkam zelam krasne a pokojne vianoce a hlavne nech ste stastne. ked budete stastne znamena to, ze mate vsetko co potrebujete a vsetko je v najlepsom poriadku..

sijust
23. dec 2011

@mirka2010 zlatinecko moje krasne,netrap sa teraz...ked budes v strese tak sa tej hnusobe,co mas na puske nebude chcet ist prec...viem sa bojkas...ale bude to dobre... 🙂

sijust
23. dec 2011

Babulky moje,prajem Vam tie najkrajsie Vianoce plne lasky,pohody a radosti...aby ste boli vesele,usmiate...zabudli na vsetky starosti a trapenia...dakujem za to,ze ste....mam Vas rada! 🙂

majca55
23. dec 2011

Babulky ajja sa pripájam všetko len to najnaj v roku 2012 😵 všetkým tehulkám nech to krásne dobojujú až do šťastného konca 😲 😲 a všetkým snažilkám aby sa stali čo najskor tehulkami a všetkým mamičkám radosť s pokladíkmi 😵 a hlavne všetkým hodne zdravíčka,lebo je to najdoležitejšie 😵 😵 som veľmi rada,že ste,že sme tu na našom MK 🙂

tinka9075
23. dec 2011

Babenky moje prajem vám Krásne Vianoce plné pohody aby ste si pod stromčekom našli po čom túžite a všetkým snažilkám aby sa im podarilo mat bábetká a mamičkám radost a štastie s detičkami lúbim Vás všetky 🙂 🙂

cmelica
23. dec 2011

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.Nový rok nech pomaličky vsunie šťastie do kapsičky, aby nespravili ste chybný krok, pre celučičký ďalší rok.Radostné prežitie vianočných sviatkov a veľa šťastia, zdravia v novom roku 2012..
Mamičkám až sa dobre mamičkuje,tehulkám dobre tehulkuje,snazilkam víťazný skorí koniec snaženia a čakatelkám na pôrod až všetko ide ako po masle 🙂 🙂 KRÁSNE SVIATKY VŠETKÝM 🙂 🙂

dadax84
23. dec 2011

Vsetkym Vam prajem krasne a pozehnane Vianocne sviatky, a vsetko dobre v Novom roku........ 😉

dasaa
23. dec 2011

@mirka2010 urcite herpes zmizne aby si si maleho mohla vybozkat 🙂

apolenka6
23. dec 2011

Ahojte dievčatká 😵 nestíham Vás tu čítať,ale chcem Vám popriať šťastné a veselé Vianoce!!!!!!!♥♥♥
hlavne plné pohody .....

dasaa
23. dec 2011

Pre vsetky babenky 🙂
Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba velika. Šťastné a veselé vianoce 🙂 🙂 🙂

dasaa
23. dec 2011

@cmelica
@tinka9075
@majca55 hallloo babenky

cmelica
23. dec 2011

@dasaa hallooooo !!!co si porabala???

dasaa
23. dec 2011

@cmelica jeeeeeej ty si tu 🙂 domov som prisla o 19 hod a este som musela poumyvat plavajucu podlahu a aj dlazku.Bola som u nasich cely den 😀.A ty moja co si robkala ?

cmelica
23. dec 2011

@dasaa tiez som umyvala dlazku,kupelku som vydrhla,predtym som bola na krv,podalila darceky,odniesla nasim a svokrovcom,ozdobili sme stromcek,urobili salata a teraz uz lehnime pred telkou 😀 😀 😀
a citis sa ako??

dasaa
23. dec 2011

@cmelica moja citim sa dobre 🙂 len som trosku unavena.No postihala si toho vela sikulka 😉.Ja este darceky pre deti nemam zabalene zajtra az zabalim 😵

tinasc
23. dec 2011

@mirka2010 moja nič si z toho nerob, možno kým sa bábo narodí, tak sa ti herpes zahojí... a keď nie, tak si ho zatiaľ len vystískaš, aj tak nie je moc dobré také malé babenko bozkávať, aspoň chvíľku... 🙂 tak sa netráp, veď si to potom riadne vynahradíš 😉

tinasc
23. dec 2011

babulky moje zlaté, pre vás všetky, želám vám krásne prežitie vianočných sviatkov, veľa pohody v kruhu rodiny, veľa radosti pri stromčeku 🙂 nech sa vám splnia všetky vaše sny 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre