IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
31. dec 2011

Dievcata,prajem Vam veseleho Silvestra plneho zabavy a radosti a do Noveho roku Vam prajem vsetko,co si prajete a po com tuzite vy... 😉

mirka2010
31. dec 2011

@sijust dakujeme zlatko 🙂 aju my hladkame vase brusinko 🙂

majca55
31. dec 2011

@mirka2010 zlatko moc ti držkám všetky palečky a teším sa už na tvoje fotečky 😲 😲 ty budeš náš novoročný dáreček aj s malinkým 😵 posielam mu cmuk

jerryjanka
31. dec 2011

ahojte žienky nemáte náhodou nazvyš duphaston? moj doki nerobí a ja by som potrebovala

tinasc
31. dec 2011

A ešte čosi navyše:

Ak máte byť v roku 2012 chorí, nech ste chorí chorobným optimizmom,
ak máte byť slabí, nech ste slabí odoprieť deťom splniť ich túžby,
ak máte byť unavení, nech ste unavení z dobre vykonanej práce,
ak máte byť nenásytní, nech ste nenásytní láskou, ktorú budete rozdávať.
Ak máte v roku 2012 niečo stratiť, nech je to zlá nálada,
ak máte niečo zabudnúť, nech sú to starosti,
ak máte niečo zničiť, nech sú to spomienky, ktoré Vás trápia,
ak máte zostarnúť, nech je to s pocitom šťastia, že svoj život žijete naplno.
VŠETKO NAJ KAŽDÝ DEŇ V ROKU 2012 !
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
31. dec 2011

Dievčatá aj ja Vám prajem všetko dobré v Novom roku 2012 nech sa nám všetkým splnia túžby,zdavie,lebo to je najpotrebnejšie a rodinnú pohodu!!!!
Ja som chorá ako minulý Silvester 😠 tak máme papučovú kultúru aj mm je chorý ....

katy33
31. dec 2011

Ahojte babulky moje, len tak narychlo davam fotočky našej bambulky, nemame na nič času, malinka zatial nechce spinkavat, tak sme unaveni, no verime, že sa to čoskoro zmeni 😕 🙂 ...zatial sme zdravunke, v pondelok ideme na klbiky a v utorok poradna....
Chcem vam takto aspon narychlo popriat všecičko naj v Novom roku....nech prinesie všetkym babulkam ten očakavany najkrajši darček, o čom nepochybujem, že prinesie....
@mirka2010...zlatinko, daj potom vediet, kedy sa anjelik vypyta na svet-označ nas tu, aby som si tu krasnu spravičku našla 😉 a držkam palčeky, aby to všetko dobre dopadlo 🙂

apolenka6
31. dec 2011

@katy33 Aj Vám prajem v novom roku teda veľa spánku 😀 😉 nech maličká poslúcha ako by ste si predstavovali 🙂 nech ste zdraví a šťastní ....Malá je krásna už som to nie raz písala ,pokladík Váš cmuuuk!!!

tinasc
31. dec 2011

@katy33 ďakujeme Ti, aj Tebe v novom roku všetko dobré, hlavne veľa zdravíčka celej rodinke a želám vám teda veľa spánku 🙂 to spanie sa určite spraví, veď ona je unavenučká, ja som malú zavinovala do perinky natuho aj s rúčkami dovnútra, keď nechcela spinkať, tak sa dobre cítila, skús ak sa ti podarí 🙂 nám sa to osvedčilo 🙂 tak držím palce 🙂

walta
1. jan 2012

😉 😉 😉 Krasne dobre ranko a vsetko len to naj do Noveho Roku 2012 😉 😉 😉

walta
1. jan 2012

@katy33 ahoj moja.... malicka je prenadherna, zelame vam do Noveho Roku najma zdravicko a rodinnu pohodu, nech sa dari vo vsetkom. Pekny novorocny dnik zelame 🙂

walta
1. jan 2012

@mirka2010 ahoj Mirka.... aj ja/my zelame stastny a krasny Novy Rok, nech uz je malicky medzi vami. Zelame hlave zdravicko a rodinnu pohodu. Myslim na teba a drz sa a tesime sa na spravicku, kedy sa stanes mamickou. 😉 😉 😉

majca55
1. jan 2012

@apolenka6 Moja aj tebe všetko dobre takže chorá ☹ papučová moja ajja zle mi bolo strašne až do šiestej ráno ☹ tak sme zostali doma ☹

majca55
1. jan 2012

@katy33 zlatino všetko dobré v novom roku mala je nádherná 😵 😵 tak nech sa vám darí po celý rok 😲 😲

majca55
1. jan 2012

Všetkým babenkám prajem krásny nový rok a hlavne rok splnených prianí 😵 😵 😵

apolenka6
1. jan 2012

@majca55 Aj tebe bolo zle ☹ no aj mne je dnes a vôbec sa necítim lepšie ,a to som bola 4 dni doma a všetko som ležala doma ,zajtra do roboty 😖 som zvedavá ako to zvládnem ...nemám vysokú teplotu 37,3 ale celé telo ma pichá a nádcha a ešte aj zub!!! 😠 no všetko na kopu a zubár robí až od 9.1 ajajáj 🙄 ešte vydržím a aj zub musí týždeň a aj tak neviem či by ma ošetril chorú ,samej sa mi zle dýcha ...
Tak nech ti je lepšie a všetko dobré v Novom roku prajem!

lenisko1
1. jan 2012

Všetko dobre prajem do toho nového roka nech ste všetky v tomto roku tehu a nech sa nám narodia krásne zdrave deturence 🙂

adikasala
1. jan 2012

@apolenka6 ahojky moja co to citam aj ty si chorucka tak nas to zmohlo asi vsetky rad radom....ja nastastie uz lepsie,ale pre istotu som doma v teple...bo je zima \aj tu unas v it brrrr 🙂 🙂 🙂 zelam ti aby ti to cim skor preslo.... 🙂 🙂 ved musi byt fit v novom roku a capat bocianov 🙂

adikasala
1. jan 2012

babenky aj vam prajem este raz ten najkrajsi novy rok aky si len mozte zelat 🙂 🙂 🙂

apolenka6
1. jan 2012

@adikasala No vidíš ani mňa to neobišlo 😠 a takto pred rokom som tiež bola na Silvestra chorá tak snád už tretí Silvester už tento rok budem zdravá a konečne nebudeme s mm doma jedine ak by ten bocian priletel 😀
ja som už 3 dni ani von nevykukla ,ale zajtra budem vedieť ako je vonku 🙂 idem už do roboty ,ale piatok je sviatok tak budem doma ,len keby som v sobotu nešla do práce to by bolo najideálnejšie 😉

tinasc
1. jan 2012

@apolenka6 tak skoro uzdrav, snáď Ti zajtra bude lepšie aby si to mohla zvládnuť v práci 🙂

cmelica
1. jan 2012

kocenky tak vsetko dobre vam prajem v novom roku a hlavne to po com najviac tuzime az sa nam splni 🙂 🙂 🙂 a kocenky ktore ste chore skore uzdravenie 🙂

adikasala
1. jan 2012

@apolenka6 neboj tento rok bocian prileti aj ku vam ,a ak netrafi sa postaram aby trafil,,zabezpecim navygacny 😀 😀

apolenka6
1. jan 2012

@tinasc Dakujem pekne ,snád už mi bude lepšie aj ked som nič neužívala,len čajíkovala a oddychovala

apolenka6
1. jan 2012

@adikasala jasné zoženiem navygačný ale na ňom budem ja navygovať ,teda ten hlas bude môj čo na ňom hovorí 😀 😀

tinasc
1. jan 2012

@apolenka6 tak snáď to zabralo 🙂

apolenka6
1. jan 2012

@tinasc no neviem,neviem,ráno sa uvidí ako sa mi bude vstávať .... 🙂

tinasc
1. jan 2012

@apolenka6 to hej, snáď to bude ok 🙂

apolenka6
1. jan 2012

@tinasc no dnes ráno mi bolo najhoršie a to už bolo na 3 deň

tinasc
1. jan 2012

@apolenka6 hm, no najlepšie by to bolo vyležať, ale asi sa ti nedá, tak dúfam, že budeš ok a zajtra bude v pohode 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre