IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
27. jan 2012

@cmelica nemusis mat ziadne priznaky...ja som mala len vsetko take ako pred ms...a ten kovovy pocit v ustach co sa pise ako jeden z prvych priznakov tehu,mavam az teraz...ked je tam stale druha palicka,tak si myslim,ze je to iste..velmi sa tesim,ze by to vyslo na prvy sup ako nam 🙂 musel sa drobcek skoro uhniezdit,ked uz mas taku silnu ciarku...ved uvidis podla hcg,ja som mala na 14den 980 🙂 uz sa neviem dockat utorka,kedy nam to tu slavnostne oznamis 🙂 ja sa mam celkom fajn...este 6dni musim vydrzat,ideme na velke sono...az na to debilne spanie sa mam dobre...od minulej poradne som schudla pol kila,tak mam bobky,ci je to normalne...zatial som pribrala 3,5kg...myslis hned prve sono este v heliku?tam este nebolo nic vidiet...az o tyzden...uz bol gestacny vak aj zltkovy vacok-take koliesko(ale to mi vela krat zvacsoval,aby to bolo vidiet).

cmelica
27. jan 2012

takto vyzera nadej 🙂 🙂

janula123
27. jan 2012

@cmelica krásny testík.
😉 Moc sa s Tebou teším.

cmelica
27. jan 2012

@sijust to si mala naozaj uzastne HCG 🙂
ju tak ty si schudla??to asi ta nespavost,co?aj ti nieco na to povedali,ze chudnes??tak uz budes mat velke sono zachvilku za sebou a budete vediet ci modra,alebo ruzova 🙂 juuuu parada 🙂 gestacny vacok je to tmave,ze a zltkovy je co??mam v tom mensi chaos 😝

cmelica
27. jan 2012

@janula123 dakujem moooc 🙂 🙂

buba13
27. jan 2012

@cmelica nadherne fotky. potichucky sa tesim 😉

sijust
27. jan 2012

@cmelica gestacny vacok je ta bublinka,ktoru uvidis ako prvu...tam bude rast babatko...a zltkovy vacok-take koliesko-je v tom gestacnom vacku-ma vyzivovaciu funkciu az do 12tt...potom tuto funkciu preberie pupočnik..takze v utorok,ked pojdes na sono,tak ti dr.povie,ze este nebude nic vidiet...ide len o to,aby zistil aka je sliznica a u teba bude obrovkska...ja som mala 17mm a ked ti zavolaju vysledok,tak ti povedia,kedy mas prist znovu...myslim,ze o tyzden a tam uz budes vidiet tu bublinku 🙂 ano,my ideme uz na velke sono...vo stvrtok,tak sa tesim,mm uz sa nevie dockat,lebo on este malinke nevidel,ani srdiecko nepocul...a dufam,ze nebude chrbatikom otocene,aby sme uz konecne vedeli... 🙂

cmelica
27. jan 2012

@sijust aha...dakujem za vysvetlenie 🙂 zas som mudrejsia o nieco 🙂
nop viem si predstavit mm ako sa tesi 🙂 aj ten moj sa nevie dockat ,ako bude hcg...urcite sa vam pekne predvedie a hlavne ked tam bude mm ...
kolko krat si potom bola este v heliku??za 14 dni,potom za tyzden a este si bola raz ci???

ursula5
27. jan 2012

@cmelica nám už bolo vidno na 1ty deň aj dutinku tak sa nechaj prekvapiť možno sa ukáže 😉
do helíka sa chodí po 14 dňoch po týždni a potom volajú v 8tt na potvrdenie srdiečka ;-D ale ja som už nebola 😀

tinara23
27. jan 2012

@cmelica máš pekný testík 😉 kolko DPO to bolo ?

cmelica
27. jan 2012

@ursula5 no veru asi sa treba nechat prekvapit 🙂 🙂 tiez rozmyslame ,ze pojdeme len do toho 8tt,ak pojde vsetko dobre v co mooooc dufame a potom uz len k svojmu 🙂

cmelica
27. jan 2012

@tinara23 Dakujem 🙂 🙂 🙂 jeden je 8 den po ET + 5 dni PK...a ten druhy je 10 den 🙂

tinara23
27. jan 2012

@cmelica tak to je super, muselo sa ti pekne a rýchlo zahniezdiť 😉 kedy ideš do helíku ?

cmelica
27. jan 2012

@tinara23 🙂 v utorok ideme 🙂 a ty uz si bola u dokiho???

mirka2010
27. jan 2012

@majca55 dakujem za radu, davame ho aj na brusko, vcera zabralo, tak sme boli prestastniiii 🙂 je to nas poklad, urcite este popridavam fotky, len nemam na to teraz vela casu....ale mooooc vas tety tu pozdravujeme 🙂

tinara23
27. jan 2012

@cmelica ešte nie, až v stredu, som ako na ihlách 🙂 lepšie to bolo cez centrum, tam som hneď vedela hcg, o týždeň vačok a o dva srdiečko 🙂 tu u bežného gyn. je to pomalšie a chce to viac trpezlivosti. Dnes som 22DPO, minule v CAR som bola už 16DPO.

mirka2010
27. jan 2012

@sijust jeeeeeeeeeej, tak bude kamarat pre Maroska??? jooooj, to budeme radi 🙂 ale nech je co chce...hlavne nech su tie nase lasky zdrave, to je najdolezitejsie....koliky su pre chlapcov normalne, uvidime, ako to budeme zvladat, tuto nocku krasne spinkal, dnes sme od tety z Belgicka dostali krasnu kracku na uspavanie, je to taky macko ktory vydava zvuky ktore pocuva babatko, ked je v maternici, tak sa nejdeme vytesit 🙂
a kedy presne bude to sono????

mirka2010
27. jan 2012

@cmelica bozinku to je naaaaaaaaaaadhera, tak to vyslo....stafeta odovzdanaaaaaa a my sa s Maroskom budeme neskutocne radovat, ze prave po nas 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

cmelica
27. jan 2012

@tinara23 tak ty ides den po mne 🙂 ty uz by si teda mala vidiet aj vacok,ze??drziim moooc palce 🙂

cmelica
27. jan 2012

@mirka2010 Dakujeme mooooc za stafetku a dufame,ze vsetko pojde tak ako ma 🙂 🙂 a naozaj je to asi osod bo ked som prisla na MK ty si bola prva co mi napisala 🙂 🙂 🙂 🙂
posielam velike odjatie a pusinku Maroskovi 🙂 🙂 🙂 🙂

tinara23
27. jan 2012

@cmelica malo by už byť vidieť vačok, v stredu by som mala už 5tt+4, minule na 4tt+6 ho už bolo pekne vidieť 😉 ďakujem, ja tiež držím palčeky, lebo po toľkých bojoch to už musí byť ok 😉

majca55
27. jan 2012

@cmelica máš krásne testíky moja gratulujem 😵 😵 😵

majca55
27. jan 2012

@buba13 prečo nemáš foto nechceli ti urobiť? 😝 😵

cmelica
27. jan 2012

@majca55 dakujem mojka mooooc 🙂 🙂 🙂

sijust
27. jan 2012

@cmelica ja som bola na 14ty den,o tyzden...a potom este raz...tam videl uz akciu srdiecka,za tie dva razy som platila 15za sono a 1,50 za fotku...niekto tam chodi aj potom...ale on mi sam povedal,ze nevidi dovod...ale ak chcem,mozem...

cmelica
27. jan 2012

@sijust presne takto si to predstavujem aj ja,ze do srdiecka a potom uz k svojmu...predsa len je to daleko 🙂 🙂

tinara23
27. jan 2012

@cmelica ja som tiež tak chodila do srdiečka, čiže 3x som bola a potom som sa objednala už len k svojmu. Niekto chodieva do centra aj na veľké soná, ale môj gyn. má dobré sono a tak som sa už zverila jemu.

cmelica
27. jan 2012

@tinara23 tiez si myslim,ze by to malo stacit ak pojde vsetko ako ma 🙂 no a ja som na PN tak aj tak budem chodit k svojmu na kontroly 🙂

sijust
27. jan 2012

@mirka2010 zlatko,vo stvrtok...strasne sa tesim,dufam,ze bude vsetko ok...a mas pravdu,nech je to co chce,hlavne aby bolo zdrave...moja,aku znacku mate vy kocik?

tinka9075
27. jan 2012

@buba13 dakujem štafetu beriem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre