IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
12. feb 2012

@tinasc moja držím moc moc palce a hladkám brušinko,aby fazulky vydržali 😲 😲 držkaj sa 😵

majca55
12. feb 2012

@mirka2010 moja tak to si super na tom,že ti zostali len 2kg 😵 ako sa máte a Maroško? 😲 😲

majca55
12. feb 2012

Babulky všetky vás pozdravuje cmelica 😵 chúda naše je v nemocnici,ale je všetko v poriadku srdiečko bije,ale musí zostať na pozorovaní 😵 myslíme na teba moja 😵 😵

tinka9075
12. feb 2012

@majca55 ahoj ved som si všimla že tu včera nebola pozdravuj ju a myslím na nu 🙂 🙂

majca55
12. feb 2012

@tinka9075 dakujem odkážem 😵 😵 a ty sa máš ako?

tinka9075
12. feb 2012

@majca55 dakujem ja sa mám zatial ok len ma trošku bolí podbruško a sem tam ma v brušku pichne ale inak v pohode 🙂 🙂

majca55
12. feb 2012

@tinka9075 to by mohlo byť dobre znamenie tfuj tfuj fazulka sa uhniezduje 😲 😲

tinka9075
12. feb 2012

@majca55 verím tomu aj ked toto iui ma bolelo velmi docent mi hovoril že sa nemohol dostat cez krčok ale nakoniec sa to podarilo tak len verit že úspešne 🙂 🙂

majca55
12. feb 2012

@tinka9075 zajtra ideš do roboty?

jovanka81
12. feb 2012

@mimi_2 ahoj, odpoviem ti, ak smiem 🙂
IUI je celkom ludovo povedane inseminacia. partnerove spermie ti vstreknu priamo do maternice, cize im ulahcia cestu cez krcok a budu tak blizsie k vajicku. IUI ma svoj presny postup a to...v centre vzde pred iUI daju zene uzivat clostilbegyt zhruba od 3 dna cyklu to 7 dna cyklu, potom 10 den sono a sleduju sa folikuly, lekar ti dalej urci den sona, ale ja som bola na 10, 12 a 14 den a IUI mi robili na 16 den. Folikul musi byt velky a dozrety cize nad 18mmked je taky, tak ti daju domov injekciu Pregnyl, ktoru si pichnes vecer a o 36 hodin sa vykona IUI. to uz len prides, partner da spermie, tie upravia a o 2 hodiny ti ich vstreknu do maternice. neboli to, len klasika na koze ako pri vysetreni. nechaju ta polezat 15 min a valis domov ._) je dolezite aby folikulov nebolo vela ak ti ich naraste vela IUI ani enrobia, lebo by ta vystavili riziku mnohopocetneho tehotenstva. Ja osm mala 2 IUI a nic nevyslo a to mame nadstandardny spermiogram ☹ dala som si prefuknut vajcovody a skontrolovat vsetko a kedze som ok, tak idem este skusat IUI aspo 3x po sebe, lebo nie kazdy cyklus je ovulacny...v centre stoji iUI 70€ to sme platili v ISCARE ale moj gynekolog robi IUI tiez a znacne lacnejsie. tak diem vyskusat. verim ze vase IUI bude prve a zaroven aj posledne 🙂 😉

tinka9075
12. feb 2012

@majca55 zajtra idem do roboty 😉 😉

majca55
12. feb 2012

@tinka9075 tak sa šetri 😵

tinka9075
12. feb 2012

@majca55 budem ved nemám tažkú robotu tak sa to bude dat zvládnut 🙂 🙂 peenku šanujem na ivf ak sa nepodarí iui 😉 😉

majca55
12. feb 2012

@tinka9075 tak dufam,že ti nebude treba 😵 😵

tinka9075
12. feb 2012

@majca55 ved aj ja myslím ale treba aby som bola pripravená keby niečo 😕 😕

mimi_2
12. feb 2012

@jovanka81 ďakujem veľmi pekne, no ja čakám na moje výsledky, vymenila som lekára, tak chcem všetko absolvovať ešte raz, ale aj v Heliose aj teraz nová lekárka vidí problém v spermiách, tak budem čakať čo zistia a ak všetko ok, idem nato lebo čas beží, mám 32 rokov a už by som tak rada kočíkovala ☹

jovanka81
12. feb 2012

@mimi_2 no budem drzat palceky ja som oslavila 30 a riesim to uz 2 roky ☹......ak to nevyjde IUIckom, tak chcem ist do ciech,nakolko to ma m blizsie ako do martina a mylsim, ze aj cenovo je to vyhodnejsie v cechach....ale vie dala by som vsetko za to, keby sa to dalo nejako naplanovat a jenoducho zariadit, ale je to o tej vyssej moci.....a ta ked nechce, nebude nic ani u 100% zdraveho paru ☹ ale nam to musim vyjst 🙂

mimi_2
12. feb 2012

@jovanka81 no ja to riešim tieť dva roky ale keď to po roku nevyšlo, začala som merať teplotu, kupovať ovu testy, vitamíny a všetko možné, lekár mi tvrdil že všetko ok, nmakoniec som prišla nato, že hormonálny profil, ktorý mi robil mi vlastne nerobil, tvrdil že všetko ok, zobral mi krv len raz a na to vraj sa berie 4x, tak som od neho odišla a t lekárka vidím že má záujem mi robiť všetko, tak uvidíme. Manžel pojde ešte za urologom či nemá nejaký iný problém a kázala aj u neho urobiť hormonálny profil, že veľa krát je problém práve v tom, Tvoj mm bol niekde okrem spermiogramu?

tinasc
12. feb 2012

kočky, veľmi vám ďakujem za podporu a držanie palcov, určite to vyjde 🙂
pozdravujem našu cmelicu a držím palce, aby bolo všetko v poriadku 🙂 🙂

adikasala
12. feb 2012

@tinasc drz sa moja.vies ze som na teba myslela a ma napadlo ci nebudes mat nakoniec z tych dvoch bojovnikov naozaj dve krasne dvojicky 🙂 ako ti predpovedali 🙂

adikasala
12. feb 2012

@majca55 pozdrav mi cmelicu chuda dufam ze bude vsetko ok,,,,musi byt silna a verit ze bude vsetko ok,vsetky sme tym presli 🙂

tinasc
12. feb 2012

@adikasala moja ja si to normálne už aj predstavujem ako budeme fungovať a ako by sme si to zariadili s dvojčatami 🙂 ale všetko sa dá a normálne už o tom mám aj predstavy 😉

adikasala
12. feb 2012

@tinasc vidis super ze to tak uz citis to je uz dobre znamenie,podla mna to budu dve,,neviem mam taky pocit,len ma to tak samu vcera napadlo a to som na mk ani nebola,,,same mi to tak prislo na rozum 🙂 🙂

ursula5
12. feb 2012

@cmelica zlatko drž sa neboj všetko bude dobre aj my sme si odležali na začiatku tak len pevne veriť a hladkať 😉 držkajte sa

tinasc
12. feb 2012

@adikasala ďakujem moja 🙂

majca55
12. feb 2012

@tinasc @adikasala @ursula5 odkážem jej všetko babulky a držkajte sa aj vy všetky 😵 😵

lulu2008
12. feb 2012

kočky ja som tiež absolvovala insemináciu vraj mal manžel málo spermií,narodila sa mi krásna dcérka a po 11mes.som otehotnela spontánne 🙂 a tiež dievčatko 🙂 to sme si vobec nedávali pozor,však ked má málo spermií tak sme boli vklude a práve to je podla mna najdoležitejšie byt v klude a všetko bude,tak vela štastia všetkým čakatelkám 🙂

mirka2010
12. feb 2012

@majca55 ahojky zlaticko....malicky je ok 🙂 vytesujeme sa z neho neskutocne, lebo ked sme takto cez vikend spolu doma aj s manzelom, tak je to to najkrajsie co moze byt....rodinka spolu 🙂 a ty sa nam ako mas???

majca55
12. feb 2012

@mirka2010 ja ok moja len tu mrchu už čakám a nikde ☹ už sa chcem pohnúť dalej to som rada,že ste v poriadku posielam cmuk Maroškovi 😵 😵

katkaveseleniova
12. feb 2012

Žienky chcem sa vás spýtať koľko ste celkovo platili za IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre