IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
12. feb 2012

@katkaveseleniova ja som v heliose 100 ečiek

tinka9075
12. feb 2012

@katkaveseleniova ja som platila 75e v Iscare v Ba 🙂 🙂 🙂

katkaveseleniova
12. feb 2012

a ešte sa chcem spýtať, zajtra idem do centra, bude to 5 den cyklu, môžu mi ešte tento cyklus urobiť IUI, alebo až na ďalší, lebo som tu čítala skôr, že to už od 2 dňa sa čosi berie.

tinka9075
12. feb 2012

@katkaveseleniova môžu podla toho aké budeš mat folíky ak budú pekné tak ti urobia ešte tento cyklus a ked nie tak budeš další cyklus užívat 3až 7DC clostík aby folíky narástli 🙂 🙂

katkaveseleniova
12. feb 2012

@tinka9075 aha, diky. Ja som dokimu volala hneď 1DC, ale on mi povedal, že stačí, keď prídem zajtra to je 5DC, tak som nejaká nepokojná, že prečo nie skôr, ale nemám nejaký vážny problém, akurát nepriechodný hlien a manželové spermijky 🙂

majca55
12. feb 2012

@katkaveseleniova jedna kočka brala clostík vraj aj od 5DC do 10DC takže podla sona zajtra uvidia 😵

tinka9075
12. feb 2012

@katkaveseleniova uvidíš čo ti zajtra doki povie držím palce 🙂 🙂

mirka2010
13. feb 2012

@majca55 tak mrcha este nikde??? a co tak??? a kedy ma prist ??? tak prajeme nech uz konecne pride, aby ssa naozaj vsetko pohlo dalej 🙂

dasaa
13. feb 2012

@majca55 ahoj moja pozdrav nastu tehulku a ze sme stale s nou.Drzim jej prsteky aby boli zdravucky.

buba13
13. feb 2012

@dasaa @cmelica @majca55 @tinka9075 ahojte 🙂 ako sa mate po vikende?

kostickabonnie
13. feb 2012

caute babenky @cmelica @majca55 @tinasc @tinka9075 @dasaa a ostatne 🙂 ja som od piatka vikendovala v Tatrach...stihla som sankovanie, Aquacity a este som aj prvykrat stala na bezkach na Strbskom plese 😎 😎 😎 idem citat, co mate noveho, kto nam tu pribudol, kto odpocitava 14 predlhych dni k pozitivnemu vysledku 😉 Ja som dnes bola na krv - na horm.profil a na genetike - tam ma vystrasila, lebo ze ked ma muz horsi spg, tak muzovi beru krv aj na zistenie cystickej fibrozy, lebo je tam zvysene riziko...takze ja idem odratavat 8 tyzdnov do vysledkov

tinasc
13. feb 2012

@kostickabonnie držím palce, nech sú výsledky v poriadku 🙂

kostickabonnie
13. feb 2012

@tinasc mas aj nejakych mrazacikov? nechce sa mi to hladat, naposledy som citala, ze ste davali 3 napichnut a prirodzene a teraz mas vlozene 2, tak ci ti nieco ostalo do zasoby - myslim do takej zasoby o 2-3 roky 😉

tinasc
13. feb 2012

@kostickabonnie nemám nič zostali len títo dvaja bojovníci, len dve vajíčka boli zrelé 🙂 😉 tak to vyšlo presne ako predchádzajúce ivf 🙂

zabka1124
13. feb 2012

@majca55 ja tiez beriem 5-10dc, ovu je 14-15DC(teda u mna hlavne 15DC)!!!!Baby drzte sa, ja vas sice hlavne citam, malo prispievam, ale mooc mi pomahate, tiez rozmyslame nad IUI, ach jaaaaj!!!

tinasc
13. feb 2012

@zabka1124 držím moc palce, nech sa zadarí 🙂

zabka1124
13. feb 2012

@tinasc no stale dufame, ze to pride prirodzene.Ja som prvy krat otehotnela prirodzene ale MA, odvtedy ani len naznak 😠 ☹ a uz su tomu 2 roky:(!!!!
Vsetci hovoria,netreba mysliet na to, ale ked to sa neda, stale je to tam v hlave zakodovane:(

kostickabonnie
13. feb 2012

@tinasc joj, budem drzat palce az do dobrej spravy, ktoru nam posles, len aby sa tam poriadne uchytili a nepustili, pfuj, pfuj 🙂 🙂

kostickabonnie
13. feb 2012

@zabka1124 niekomu sa hovori, ze? neboj, vsetky sa raz dockame, len niektore musime viac zabojovat 😉

sheronka
13. feb 2012

Ahojte mamičky a budúce mamičky 😉 Pridám sa k Vám. Cez víkend som absolvovala moje prvé IUI (snáď bude posledné 🙂 ) Čakala som, že to bude trošku bolieť, a aj bolelo lebo mi museli prichytiť krčok maternice. Chvíľu som špinila, ale doktor povedal, že je to normálne. Hneď v ten deň som začala užívať Utrogestan. Necítim sa nijak zvláštne, až na to, že chodím stále cikať a to pri tom nič nepijem. Je možné, že je to z toho Utrogestanu? Mala by som na Vás ešte otázočku. Všimla som si, že v moči mám také biele škvrny, môže to byť z Utrogestanu? 😖 27.2. idem na test. Budú to tie najdlhšie dva týždne. Sú tu maminky ktorým sa to podarilo hneď pri prvom IUI? Pekný deň 🙂

tinka9075
13. feb 2012

@buba13 ahoj no zatial v pohode dnes som bola v robote a celkom to ušlo a ty čo máš nové? 🙂 🙂

tinka9075
13. feb 2012

@kostickabonnie júj tak tebe bolo dobre v Tatrách ale treba si aj trošku užit 😉 😉

tinka9075
13. feb 2012

@sheronka ahoj tak to budeme testovat skoro spolu ja som bola na iui vo štvrtok 🙂 🙂

sheronka
13. feb 2012

@tinka9075 Tak dúfam, že obe budeme úspešné 🙂 Kde si bola na IUI? Bolo tvoje prve? Cítiš niečo?

dasaa
13. feb 2012

Ahojte @buba13 @kostickabonnie babenky mam sa dobre a vikend som mala v pohode.Vsobotu sme boli na oslavach a v nedellu sme boli u svokrovcoch na obed a poobede sme mali navstevu.
@buba13 a ty moja ako sa mi mas a ako sa citis? 🙂
@kostickabonnie jeeej tak si mala supeeeeer vikemd.Aspon si sa uvolnila a zabavila. 🙂

tinka9075
13. feb 2012

@sheronka ahoj toto bolo moje tretie iui tak dúfam že bude úspešné u oboch 🙂 🙂 🙂 bola som v Iscare v Blave 😉 😉

majca55
13. feb 2012

@dasaa dakujem pozdravím 😵 😵

majca55
13. feb 2012

Babulky cmelica vás pozdravuje už je všetko v poriadku,ale ešte si ju tam 2-3 dni nechajú na pozorovaní chýbate jej a už sa teším domov 😵 😵

majca55
13. feb 2012

@buba13 ahoj moja tak ja som mala perný víkend,ale bolo super 😵 😵

majca55
13. feb 2012

@kostickabonnie moja držím palce,aby bolo všetko v poriadku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre