IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
16. feb 2012

@alibabaa dakujem moja ja verím tiež že to bude tutovečka 😵 cmelica je pozdravená zajtra by ju mali pustiť 😵 😵 ja ti určite všetko napíšem budem potrebovať rady 😀

majca55
16. feb 2012

@dadax84 dakujem verím tomu,že budem 😵 😵

majca55
16. feb 2012

@ketere dakujem beriem všetky budem ich potrebovať 😵 😵

majca55
16. feb 2012

@bobinka77 tak to pojdeme skoro naraz spolu 😵 tam ti povedia aký profil dostaneš a dajú ti recept na injekcie ale zajtra budem múdrejšia 😵 😵

majca55
16. feb 2012

@kostickabonnie díky moja som úplne a verím tomu strašne vobec sa ničoho nebojím ja už vydržím všetko 😵

majca55
16. feb 2012

@walta vieščo ja sa ničoho nebojím a injekcií vobec dakujem ti ale to ubehlo ty už budeš mať pokladík za chvílku domka 😵 😵 inač domček som si ajja pozrela naozaj pekný máte 😵 teším sa na fotečky malinkej 😵 😵

renka5
16. feb 2012

@majca55 držim ti palce 😵 😵 😵

majca55
16. feb 2012

@adikasala dakujem zajtra sa všetko dozviem,ale hovorili že budem mať dlhý protokol 😵

majca55
16. feb 2012

@renka5 dakujem ajja tebe až ma už súhlas schválený 😵 zajtra sa dozviem čo budem pichať a kolko toho 😵

adikasala
16. feb 2012

@sijust no moja opytaj sa...to bude najlepsie naozaj sa to oplati si urobyt kurz,,,,ja sa tesim lebo tak aspon spoznam aj kocky ktore budu rodit snami aspon budem mat nove kamosky mamicky 🙂 mame sa ok dnes som bola na krv lebo v utorok mam poradnu tak aby som mala vysledky dufam ze budu ok hlavne cukor 😉 inak valentinka vyvadza ostosest uz som zvedava ci sa mi otocila ale asi ano,lebo cez vykend ma riadne tahalo brusko aj teraz dost pobolieva,to je asi to tvdrnutie a zaroven sa mala tlaci 🙂 no co uz nejako to tych 10 tyzdnov musim vydrzat 🙂

majca55
16. feb 2012

@buba13 díky moc a cmelica je už v poriadku zajtra by ju mali pustiť všetky babulky pozdravuje stále a chýbame jej všetky 😵

adikasala
16. feb 2012

@sheronka neboj vydrz bude vsetko,a keby to teraz nevyslo nevesaj hlavu raz to urcite vyde kto sa nevzdava dorazi do ciela 🙂 ja som bola na 3 iui neuspesnych,poslena v aprili 2011,a v auguste na dovolenke na MALTE sa nam podarilo prirodzene po 4 rokoch snazenia 🙂 🙂 zazraky sa deju 😀 😀 😀

renka5
16. feb 2012

@majca55 tak zajtra daj vediet ako to bude prebiehat 😵

adikasala
16. feb 2012

@majca55 jaj drzim velmi palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
16. feb 2012

@renka5 jasne že dám 😵 a ty si už volala či máš ti žiadosť?

majca55
16. feb 2012

@adikasala dakujem ti 😵

renka5
16. feb 2012

@majca55 ešte nie 😵 asi zajtra zavolam

majca55
16. feb 2012

@renka5 jasne volaj ajja som zvedavá 😵

renka5
16. feb 2012

@majca55 som zvedava co ti povedia 😵 😵

renka5
16. feb 2012

@renka5 nevieš prosim ta kolkeho chodi PN?

renka5
16. feb 2012

@majca55 nevies prosim ta kolkeho chodi PN ?

majca55
16. feb 2012

@renka5 tak to som zvedavá ajja 😵 ako myslíš PN?peniaze kedy chodia?

renka5
16. feb 2012

@majca55 ano som prvi ras na PN a neviem kedy chodia ☹ od 24,12. som na PN

majca55
16. feb 2012

@renka5 a v januari si kedy dostala?tak ty už počkáš aj na IVF že?

renka5
16. feb 2012

@majca55 ja som januari nedostala peniaze ☹ ale za januar mam dostat vo februari nie?Ano chcela by som ist rovno na IVF len prejdem s obvodnej ku gind. 🙂

majca55
16. feb 2012

@renka5 super tak zajtra volaj do centra 😵 ja ked som bola na PNke tak som dostala vždy na druhý mesiac a zdá sa mi že až ku koncu 😕 idem už ráno ideme skor aby sme sa nedostali do zápchy potom dám vedieť pa dobru noc 😵

renka5
16. feb 2012

@majca55 prijemnu cestu a dobru nocku 😵 😵

buba13
17. feb 2012

@majca55 to je fajn 🙂 ako si dnes dopadla?

buba13
17. feb 2012

@tinka9075 ako sa mas? este tyzden a uvidite?

mirka2010
17. feb 2012

@walta ahojky, mas uplnu pravdu, ja som nakupovala vecicky a vybavicku od 4 mesiaca a stale mi chybaju nejake veci, na ktore prichadzam teraz za pochodu. keby som si to mala nechat len na posledne mesiace, tak to financne nezvladneme, je to naozaj vsetko priserne drahe. ja som nakupovala vacsinou velmi neutralne farby, aby bolo pre druhe babatko, aby sa nemuselo kupovat od znova 🙂 a to pisem len o obleceni, kocik, postielka, vanicka...kozmetika, plienky...joooj, toho este je 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre