IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
20. feb 2012

@walta no chvalabohu iba na ne kuk urobis. ty si sa zjasila? okna umyvat? nemas niekoho kto by ti ich umyl? ved uz by si nemala stat na stolicke.. ach jaj... ved sa ti moze zatocit hlava, zle stupnut a budes na zemi..
ak mas nejaku kamosku ci rodinu po ruke.. urcite ti s radostou pomozu... 😉

alibabaa
20. feb 2012

@tinasc tiez ma ten utrogestan skolil neskutocnym sposobom... aaach jo. ale zvykaj si, lebo do 10-12 tt sa ho nezbavis 😉

alibabaa
20. feb 2012

@anuska30 ahoj, u kazdej je to individualne.. ja som brala 5-9 den clostilbegyt.. niektore 3-7 den. a niektore ho vobec nebrali.. a cena zalezi od centra do ktoreho chodis...

mirka2010
20. feb 2012

@walta moja, ale to je uplne normalne...mna tiez priserne bolievali klby...pri kazdom otoceni to boli hotove galeje, tak to priserne bolievalo..ale po porode ani neviem, ze nejake mam 🙂 takze prejde to, nebojkaj...a to ze si unavena, je uplne normalne...a halvne ziadne okna neumyvaj...je to nebezpecne...naozaj, nech ti niekto pomoze..urcite ich neumyvaj sama...mna velmi od tohot 34tt zacali trapi take nevolnosti, prislo mi nahle velmi zle a bola som odstavena na minimalne hodinu...tiez to bolo velmi neprijemne..ale vsetko to patri k tehulkovanie...hlavne aby sa malicke dobre vyvijalo...my uz vydrzime, no nie??? 🙂

zuzancek22
20. feb 2012

@walta jej ako vidím nie som sama kto je unavený, tiež mam to mam v noci také divné, nakolko jeden z chlapcov ne natlačený dole pri močovom mechuri, tak to chodím cikať ako on kopne, a tiež ma všetko bolí, ty to máš doslova za pár, ale ja už teraz vypadám ako pred pôrodom a to ma čaká este najmenej 12 týždnov, ale kôli tým drobcom to vydržím aj keby som mala črevá po sebe tahať 😀 😀 😀 , a čo budete mať aj viete?

walta
20. feb 2012

@alibabaa ahoj.... mam dobru spravu- okna som neumyvala 😀 , kaslem na ne, lebo som aj uvazovala, co ked spadnem... teraz tu nemam nikoho po ruke, kto by mi pomohol, moju maminu mam daleko, ale ta sa sem chysta mi s tym pomoct. Byvame u muzovej babky, a ta je stara, tu s tym otravovat nebudem, a svokra byva sice hned za nami, ale s tou sa nebavime, resp. ona s nami, to je nadlho, je to proste bosorka 😀 a s tou chcem aj tak mat sv. pokoj.

walta
20. feb 2012

@mirka2010 okna som nechala oknami, jednoducho ani nevladzem. Jasna vec, ze uz vydrzim do konca, aj s bolavymi klbami 🙂 , nic ine mi nezostava. Sneh sa topi, vsade je blato a voda, ani vonku poriadne sa byt neda, len tak pozeram z okna a pocuvam vtaciky, ako pekne stebocu, normalne mi to pripomina jar 🙂 🙂 🙂

walta
20. feb 2012

@zuzancek22 ahooooj... jeeeej, cakas dvojcata a chlapcekov? Kraaaasa 🙂 , my cakame dievcatko, uz sa na nu veeelmi tesime. Tie tlaky na mechur poznam, utekam na wc a spravim ledva cvrk a to si myslim, ze ho mam desne plny, ale to od toho, ze mi ona tak nan tlaci. Uz je otocena dole hlavickou, je uz nachystana, herecka nasa 😀

petuska123
20. feb 2012

@zuzancek22 kedy mas presne termin,??

zuzancek22
20. feb 2012

@walta ano čakáme dvoch chlapcov, a tiež sa ich už neviem dočkať, občas sa mi už aj o nich sníva.

zuzancek22
20. feb 2012

@petuska123 no termín mam 7.6.2012 ale dr. povedal že to bude určite skôr ako to aj u dvojíčok býva.

adikasala
20. feb 2012

@walta ahoj moja aj ja sa uz ledva hybem a sklbami uz zacinam aj ja 🙂 🙂 v posteli je to naozaj horor sa otocit tak len celu noc jojkam a budim mm 🙂 nuz nejako to dotiahnemme.tie okna neumyvaj ja uz ani skoro neupratujem doma..len tak poriadok a poprat a pozehlit to este je v pohode svokra mi chodi umyt podlahu raz za cas aby sme naozaj neboli v prachu,po porode si to dohonim ked bude cas.... 🙂

mirka2010
20. feb 2012

@walta my sme boli chvilku von a je to sama voda..esteze mam cizmy, ktore to vydrazli, lebo inak by som chodila s totalne mokrymi nohami...naozaj, dnes bolo krasne...slniecko, az teplo mi bolo ako krasne hrialo..tesim sa ked to uz bude lepsie a lepsie...a jasne, ze vydrzis...vsak naozaj to zbehne ako voda a budes mat svoj poklad v naruci 🙂

lucy130881
20. feb 2012

@sheronka ahoj to , ti ukazal test len/ nemusi znamenat ze sa ti iui nepodarilo. tak este nezufaj. a kedy ides na krv. ja som bola na iui 14teho a teraz 28.2 idem na krv. a kde chodis do heliosu?

alibabaa
20. feb 2012

@walta este ze si rozum dostala 😀 😀 😀

majca55
20. feb 2012

@zuzancek22 jej tak ty si už v 25 tt.bože to ale letí 😵 už výbavičku kupuješ?ako sa máš?

walta
20. feb 2012

@zuzancek22 to je krasne toto obdobie, to cakanie na nase babatka... a ked tak dobre kopnu, to je nieco 😀 . No, chlapi maju smolu, oni to nikdy nepocitia 😎

walta
20. feb 2012

@adikasala no, upratovat musim, tam, kde byvame- nasu izbu, ved prach sa tvori stale, len nas novy dom ma trapi, lebo tam je vsetko spinave, uprasene, a s tym mi nema kto helfnut- momentalne, lebo mamina moja je daleko a moja "uzasna" svokra je sice za rohom, ale som rada, ze ju nevidim. Ale ved nejako sa to zvladne, spravim brigadu, dojdu kamaratky a bude po srande 😀 . Nahanam to preto, lebo na jar sa uz chceme nastahovat a ja som uz teraz moc nepouzitelna 😒

walta
20. feb 2012

@mirka2010 veru, heslo dnesneho dna- nech zije blato 😀 😀 😀

walta
20. feb 2012

@alibabaa dostala som rozum, resp. moje telo protestuje, nevladze, tak nic nerobim... unavu pocitujem hned rano, ako otvorim oci 😀

alibabaa
20. feb 2012

@walta 🙂 a dufam ze som ta neurazila 😉

walta
20. feb 2012

@alibabaa aaale, nieeee, co si.... vsetko je v naj poriadku.... ja sa neviem urazat, to uz by muselo byt za nieco vazne a nie za toto.... takze "take it easy" 😉 😉 😉

annavi
21. feb 2012

@sheronka ano moja..este stále slúžim vlasti.... 😀 inac baby mojej mrche sa akosi neche dojst. 😒 a to som aj s teplotou zamrzla.. 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
keeby som tak zajtra stuppla...juuuj.. 😵 😵 😵

zuzancek22
21. feb 2012

@majca55 no mne to letelo doteraz, ale terez sa mi to začalo akosi vliecť, to asi tým že už som taká nemotorná, všetko ma bolí, preukrutne ma páli žáha, nemôžem v noci spať. a podobné iné veci. ale aj tak sa na drobčekov neskutočne tešíme. výbavičku pomaličky kupujeme, ked sme niekde s manželom v obchode a niečo nám padne do oka tak to berieme, ale skôr sa chystáme nabehnuť neskor do nejakého obchodíku pre detičky a tam kupime všetko naraz.

mirka2010
21. feb 2012

@walta ano, ano...ale zase je krasne slnecno..to hned cloveka nabija energiou 🙂 aka bola nocka?

buba13
21. feb 2012

@cmelica ahojcek, nejako nestiham byt tu. ale dnes som si zobrala dovolenku a mam klud a nohy hore 😀 ako sa mas ty? mas nejake tehu chutky? kedy dostanes tehu knizku?

walta
21. feb 2012

@mirka2010 ahojky... no, noc bola ako aj tie predosle, furt sa budim... prave hovorim manzelovi, ze som zase otapena od unavy, este sa len zobudim a hruza so mnou. Dnes som vstala o pol 7... rekord 😀 Vy ako? Malicky ti dopraje spanok?

dadax84
21. feb 2012

Ahojte kocky, doteraz som pila caj gynastan bylinny, momentalne som v obdobi ovu, a neviem sa akosi nikde docitat ci sa moze pit aj cez ovu, a ako vlastne sa pije. Dik za info

mirka2010
21. feb 2012

@walta no moja...tak pospinkaj cez den...to sladke lenosenie cez den je super...my spinkame tak ako pride...ako si malicky urci 🙂 ale celkom fajn, tuk, tuk, tuk...prave ideme papat...uz krici, mama daaaaaj jeeeeest 🙂

ursula5
21. feb 2012

@dadax84 ja som pila gynastan stále okrem menzesu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre