IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
7. mar 2012

@dasaa tak vam dava pekne najavo,ze je tam 🙂 🙂 ze by si robila svoj rezim uz teraz???

dasaa
7. mar 2012

@majca55 dakujem moja 🙂
Tak to mas pravdu pre babo vsetko urobime ani tej injekcii sa nebojime 😀

majca55
7. mar 2012

@dasaa moja aj od teba už chceme fotečku kedy bude? 😵

dasaa
7. mar 2012

@cmelica 😀 to by bolo nejak skoro ten rezim 😀.Kedy ides na kontrolu?

sijust
7. mar 2012

@cmelica ano moja,kvoli cukru,dufam,ze nebudem mat tehu cukrovku 😒 Stelli sa ohlasuje,hlavne rano,po najedeni...a vecer si trosku pokopka,reaguje na hudbu,na hlasy v telke,vcera v ordinacii,je tam jedna taka hnusoba a zacala ziapat a malinka uplne nadskocila,spinkala a ona ju smradina zobudila,tak sme museli vypnut zvuk 🙂 ona je inak taka pokojna-zatial 😉 to je fajn,ze ti nie je zle...dufam,ze ti to tak ostane... 🙂

sijust
7. mar 2012

@dasaa Krasne meno,tak uz vieme,ako ju mozeme aj my volat 🙂

dasaa
7. mar 2012

@sijust dakujem 🙂

sijust
7. mar 2012

@majca55 zlatik,ako sa citis?pijes vela?to je moc dolezite...

cmelica
7. mar 2012

@sijust juu to musi byt uzastne ked tak reaguje na zvuky 🙂 🙂 ta veru nebude mat rada hlasne zvuky 😵
a este stale opuchas???

majca55
7. mar 2012

@sijust ano moja pijem a cikám 😀 😀 trochu som unavená ale vydržím všetko lebo už mám kročik ku mojej fazulke 😵 dakujem za opýtanie 😵 postieľku ste už kúpili?

sijust
7. mar 2012

@cmelica ona bude zrejme po mne...ja mam rada ticho...hlasnu hudbu,vela rozpravania a hlavne nahlas a krik to ja teda nemusim 😖 v nedelu som mala opuchnute prsty...obrucku som nemohla dat dole...ale uz mi to preslo,som zvedava,co mi dr.v pondelok povie 😕

ursula5
7. mar 2012

@cmelica neboj aj Tebe to beží rovnako ako nám, ale u tých druhých to naozaj viac vnímame 😉

sijust
7. mar 2012

@majca55 to je dobre moja,oddychuj...a uz mas ozaj len kusok k bambulke 😉 este nemame,najskor sme mali pokazene auto a teraz mm ochorel,tak ho nechcem prehanat...musim este vydrzat,ale miestecko je uz pripravene 🙂

mirka2010
7. mar 2012

@dasaa a co beries na tu zahu??? to co som ti poradila, alebo mas nieco ine? ono si s tou zahou asi este uzijes, ale co uz, to patri k tehulkovaniu...inak, ja som v tehotenstve velmi reagovala aj na spln mesiaca, takze mozno aj preto to zle spinkanie 🙂 ale hlavne je, ze malicka krasne kopka, to je dolezite 🙂

mirka2010
7. mar 2012

@mariankach ahojky, tie triple testy robia v 15 tt, ale ja som bola vtedy na poradni uz skoro v 17tt, takze mne to robili tak troska neskor...a s tou odsavackou je to asi individualne, moja kamoska sa na elektricku odsavacku velmi stazovala, nevydrzala s nou, ze ju to bolelo...tak som sa toho zlakla a zohnala si tu manualnu...aj ked, asi by som sa tolko nenamakala, keby som mala tu elektricku...a co ty pracujuca mamicka? si sa pytala, ci si sama....ty vies, ze ja uz pomaly zacnem tiez 🙂 ale len tak maaaaaalicko 🙂

majca55
7. mar 2012

@sijust jasne moja nech sa poriadne vylieči 😵 teším sa na fotečky ked tu podávaš 😵

ursula5
7. mar 2012

@majca55 ja som tu stále len niekdy nestíham reagovať tak nepíšem nič, naozaj toto je asi najviac obľúbená téma 😀 my sa máme fajne cítim sa ako netehotná len bruško rastie pekne 🙂 už bývam aj menej unavená ale večer zaspím vždy skoro 🙂
držím Ti moc palce nech pekne všetko ide tak ako má 😉

mirka2010
7. mar 2012

@walta tak to samozrrejme zavisi aj od babatka...ale nas dr hned upozornovala, ze malemu babatku rezim treba, nie hned mu dat cicik ked zaplace...ale su na druhej strane aj take zienky, ktore uznavaju tzv ,, ekologicke kojenie,, ked zaplace malicke, tak mu hned dat cicik...aj nasa znama to tak robila a boli v noci aj 12x hore...neviem...vsak uvidis 🙂

dasaa
7. mar 2012

Babenky pekne nam to tu ide a kolko tehuliek je tu 🙂 🙂 🙂
@cmelica -- 10tt
@buba13 --16tt
@ursula5 --18tt
@dasaa -- 22tt
@lenisko1 --23tt
@sijust --25tt
@petuska --27tt
@walta - - 36tt

A ostatne babenky sup sup sup k nam tesime sa na vas 😵 😵 😵

dasaa
7. mar 2012

@mirka2010 ano moja beriem to co si mi poradila a som velmi vdacna za pomoc velmi mi to pomaha. 🙂

cmelica
7. mar 2012

@sijust verim ,ze bude vsetko v poriadku 🙂 🙂

ursula5
7. mar 2012

@dasaa ty si to krásne napísala, veru baby šup šup nech môžeme tie týždne pripisovať 🙂

majca55
7. mar 2012

@ursula5 dakujem moja verím tomu že to dobre dopadne a budem vás nasledovať 😵 držkaj sa

walta
7. mar 2012

@dasaa ahoooooj, jeeeeej,ako si nas krasne usporiadala... a tusim som ja prva na rade 😉 😉 😉

sijust
7. mar 2012

@dasaa 🙂 to je zlate....a este si zabudla na Adku ... @adikasala ona je v 32tt 🙂

dasaa
7. mar 2012

@walta veru si prva v poradi 🙂

dasaa
7. mar 2012

@sijust joooj dobra som ja tava hned to opravim 🙂

buba13
7. mar 2012

@dasaa ahojcek, krasne si to zhnrnula. ako sa nam to tu naplna. len tak dalej a pevne verim, ze @tinka9075 😉 ako sa citis? vsetko ok dasi?

mirka2010
7. mar 2012

@dasaa moja, tak to som velmi rada....mne nic ine ani nepomohlo...🙂

dasaa
7. mar 2012

Babenky kolko tehuliek je tu a verime ze sa aj ostatne pridaju k nam a tesime sa na vas 🙂
@cmelica --10tt
@buba13 --16tt
@ursula5 --18tt
@dasaa -- 22tt
@lenisko1 --23tt
@sijust --25tt
@petuska --27tt
@adikasala --32tt
@walta -- 36tt

Tak a ostatne babenky este raz sup sup k nam 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre