IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
19. mar 2012

@cmelica moja práve som vyššie napísala, že som sa chcela ísť objednať v stredu... lenže práve mi oznámili že tam nie je... takže sa nemám ako objednať a ani mi nemá kto napísať recept... ešte mi poslala Magduška nejaký, ale s tým vydržím max do konca budúceho týždňa... prečo je všetko také komplikované????

tinasc
19. mar 2012

@cmelica no uvidím, keď tu večer, alebo v priebehu dňa bude opýtam sa jej 🙂

cmelica
19. mar 2012

@tinasc moja ja som jej pisala sms...utros ma 🙂 staci ked jej napises IP a ona sa ti ozve...bude tu poobede,alebo na vecer 🙂

tinasc
19. mar 2012

@cmelica ďakujem ty si zlatíčko 🙂

cmelica
19. mar 2012

@tinasc rado sa stalo 🙂

apolenka6
19. mar 2012

@tinasc no to je smola že dr nerobí a to ked ordinuje ,len 1x za týždeň to je strašne málo 🙄 a keby si potrebovala niečo mimo toho jedného dňa? 😕 súrny prípad 😖 no ,ale liečiky som už poslala ako som ti písala do IP a čítam,že budeš mať dalšiu várku 😀 😀 potom ich môžeš brať aj dlhšie ...ale nie 😎 viem,že ,len do 12tt sa berú

apolenka6
19. mar 2012

@tinka9075 no v tvojom stave 6 dní pracovať 😠 😠 no,no,no šup na PN! ked to budeš mať oficiálne ....dávaj si pozor 😉

tinka9075
19. mar 2012

@apolenka6 ja pôjdem na pn hned ako bude niečo na sone vidiet 🙂 🙂

tinasc
19. mar 2012

@apolenka6 moja ja už som z toho mimo, viem, že je to na kočku, v centre mi hovorili, že by som mohla chodiť aj k nim, ale to by som najprv musela zrušiť zmluvu u obvodného, je to na dlhé lakte a neviem, ako to urobiť, no a to, že ordinuje 1x do týždňa je fakt málo, potom už len utekať asi len do nemocnice, alebo čo, neviem... hej do 12tt, ale s tými od teba to dotiahnem ledva do polky 10tt 🙂

apolenka6
19. mar 2012

@tinasc no ja ked som prednedávnom menila tiež dr.tak mi moja nová dala papier ,že si chcem vziať kartu a zmeniť dr. a chcem aby mi poslali zdr. záznam na adresu k dr... a ani som tam nemusela ísť 🙂
ja som si to rátala,že to pomôžem tak na 2 týždne a budeš ich mať málo ,ale ti ich určite dr. predpíše,len keby tam bol 😖 a ked sa ti dá tak si ich zožeň takto ,pre istotu 😎

apolenka6
19. mar 2012

@tinka9075 áno presne tak ,hned doma zosťaň ked bude bodočka, a nôžky vyložené 😅

tinka9075
19. mar 2012

@apolenka6 no nôžky asi vyložené nebudú ideme prerábat dom ale aspon budem robit dozor 🙂 🙂

tinasc
19. mar 2012

@apolenka6 no uvidím, pôjdem sa popýtať do centra aké sú tam podmienky aby som tam mohla chodiť... ale utroš mi tam veru nedajú, lebo samozrejme oni mi ho kázali vysadiť... a aj sestričky to hovorili...

dasaa
19. mar 2012

Ahojte vsetky babenky 🙂 🙂 🙂

dasaa
19. mar 2012

Babenky moje aj ostatne ako sa mi mate ? @sijust @buba13 @cmelica @tinka9075 @majca55 @mirka2010 ale ste toho popisali vela 🙂 🙂

cmelica
19. mar 2012

@dasaa ahoj moja!!!tak uz si si douzivala mm 😀 😀 😀 ako sa mas??
my v pohode,uz cakame kedy bude stvrtok aby sme videli drobcatko nase milovane 🙂 🙂 🙂

mirka2010
19. mar 2012

@dasaa ahojky zlaticko...no my sme ok...vcera sme mali nadherny dnik...s ocinkom sme boli na velkej prechadzke a boli sme pozriet aj male kozliatka a na palacinkach sme boli...mnam, mnam...no a vikend usiel ako voda, ale tym ze bolo tak krasne, tak nas to nabilo na cely tyzden...a vcera sme oslavovali maleho 2 mesiaciky, takze bola to oslava ako sa patri 🙂 a ty sa ako mas??? ako sa ma babika v brusku?

dasaa
19. mar 2012

@cmelica ahoj este nie mm ma stale volno az do stredy 🙂Mam sa docela dobre len asi na mna nie co lezie.Dost som zacala kaslat a aj priedusky mi trosku piskaju a rano stracam hlas.Zajtra pojdem k doktorke ☹
Jeeeej zachvilku ides na kontrolu to je super.Ja az na dalsi tyzden ☹.A ty moja ako sa mi mas a ako sa citis ?A co malinke hladkas brusko?

alibabaa
19. mar 2012

@tinasc mam kuk doma teda??

alibabaa
19. mar 2012

@ketere jeeeeej to ako rychlo ubehlo. blahozelam a prajem veeeela zdravicka 🙂 🙂 🙂

dasaa
19. mar 2012

@mirka2010 ahoj veru vcera bolo aj u nas krasne pocasie normalne mal clovek aj chut zit.My sme s mm boli na prechazdku a jasne ze som si musela dat aj jednu malu zmrzlinu to ja by som nebola 😀.Coooo to vazne Marosko uz ma 2 mesiace panecku ako ten cas leti.Tak mu posielam boztek cmuk.Ja sa mam dobre len na mna nie co lezie dost som zacala kaslat ale zajtra pojdem k doktorke aby mi nie co dala aj na priedusky bo mi akoze piskaju.Malinka je asi v pohode dost dlho som ju nevidela naposledy v 20tt ale dava o sebe vediet bo kopka cim dalej tym silnejsie. 😵

majca55
19. mar 2012

@dasaa juj moja ani ja som nestíhala ale ja som teraz strašne unavená a nič sa mi nechceeeeeeeeeee 😝 😝

dasaa
19. mar 2012

@majca55 ta co jarna unava moja 🙂

mirka2010
19. mar 2012

@dasaa tak sa moja vyzdrav co najskor, aby si bola v pohode...hlavne kvoli malickej...je uzasne, ze kopka a ze dava o sebe vediet...🙂 inak, vies co mne ostalo z tehotenstva??? obrovska chut na veterniky...🙂 my teraz kazdy piatok si urobime vylet do jedneho nakupneho centra, kde ich maju uplne ze najlepsieeeeee🙂 mnam...to je motivacia na cely tyzden....🙂

cmelica
19. mar 2012

@dasaa no citim sa tak ako keby som ani tehu nebola a to ma strasne ubija 😝 😝 😝 a dufam,ze drobcekovi nic nechyba 🙂 jasne brusko hladkame a aj sa prihovarame 😵 😵
juuj tak na teba tiez prisla choroba??no len chod k lekarovi az ti je lepsie 🙂

kostickabonnie
19. mar 2012

@tinasc ja mam doma dve balenia, ak by si potrebovala 🙂

dasaa
19. mar 2012

@mirka2010 no ja zase minuli tyzden som musela mat kazdy den kolac a kazdy vecer sme si s mm robili ovocny slahackovy pohar 😀 😀 a som sama prekvapena ze dnes nemam chut na to.Som sama zvedava co mi predpise doktorka len dufam ze nie antibiotika.Mirka uz 3 tyzden sa mi urobi kutik mozem pouzit nejaku masticku ?

dasaa
19. mar 2012

@cmelica zachvilku to budes citit tehotenstvo.Tiez som sa na zaciatku necitila tehu no a teraz uz citim.Bolia ma krize som skor zadychcana sem tam mi vadi ako sedim 🙂 Urcite nic nechyba ved je u mamicky a tam sa citi najlepsie 😵

adikasala
19. mar 2012

@alibabaa ahojky kedy zacinas????april sa blizi 🙂

majca55
19. mar 2012

@dasaa možno aj to ale hlavne z hormonov a tých injekciíííííííííí 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre