IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
2. apr 2012

@majca55 len pekne dohovor malinkej (blastocystičke), že má od začiatku trampolínu 🙂

adikasala
2. apr 2012

@tinasc no ja som vazne natahovala brucho vedsa pamatas ako mi bolo velmi zle na konci 3 mesiaca az ma rozdrapovalo,,,a bambulka to nakoniec vsetko zvladla a je tu snami a riadne mi vystraja posledne dni 🙂 🙂
to mas pravdu detom sa oplati nepovedat nic ved oni na to sami dojdu,moj synovec minule naznacil takto svagrinej,,,mamina co to tam mas v tom bruchu? 🙂dievcatko alebo chlapceka?,ja by som chcel dievca lebo chlapec som uz ja v rodine,,, 😀nakoniec je aj tak rad ze bude bracek aby sa mal skym hrat fotbal 🙂

majca55
2. apr 2012

@mirka2010 ráno som volala a že jedno je krásne veľké aby sme do dvoch hodím prišli,ja ani neviem ako som sa poobliekala a sedela v aute 😀 ale musím povedať pikošku moja kmotra si ide po druhé bábo a na dnes jej to presne vyšlo ako mne 😀 išla pol.hodinu po mne a snami v aute aká náhoda,hovoríme,že toto nám musí vísť,lebo ona pred dvoma rokmi ked bola na prvom tak to sme chceli naraz a my sme až toľko čakali 😝 a ked som prišla do centra hned ma aj brali a doktorka bola nadšená ako pekne narástlo a nie a nie ísť dnu a potom mi hovorí to bude nejaká modelka a embriologička si pamatala mm a povedala ano ved to by chceli 😀 no super nálada tam bola a potom sme vedla seba ležali s kmotričkou,každí sa tam čudoval ako sa poznáme a ked sme to povedali tak sa smiali,že toto tu ešte nemali.celkový dojem moj dnes je super tak verím,že tak aj zostane na celých 9 mesiacov 😵 už som pohladkala za vás oboch a dakujem ti za velikú podporu moja 😲 😲

majca55
2. apr 2012

@kostickabonnie 😀 dakujem ved to teda má aj sa bojím zakašlať aby nevypadla 😕

tinasc
2. apr 2012

@adikasala ja si tiež myslím, že bábo by to už malo zvládnuť, bude o začiatku odolné 🙂 má dobré cvičenie 🙂
malej to povieme, ale ešte to chce čas... až to bude vhodné povedať aj ostatným 🙂

dadax84
2. apr 2012

@majca55 Jej, to je uzasne. Tak ty mas uz babuľku v brusku. To bolo rychle. Tesim sa s tebou, a poriadne ju hladkaj. Drzim Vam palce. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
2. apr 2012

@dadax84 dakujem moja hladkám ju a dohováram,aby zostala u mna 😵 😵

majca55
2. apr 2012

@tinasc ty si teraz mala tiež celé IVF že?či si mala zamrazene?

mirka2010
2. apr 2012

@majca55 jeeeej, tak to je teda zazitok?? to naozaj je znamenie toho, ze to vyjde...jeeej, naozaj to urcite vyjde, tuk, tuk, tuk...s kmotrickou v jeden den pri takejto udalosti, ved to je naozaj osud....to sa nedeje len tak...!!! ma to svoju pricinu a to je ta, ze budete obidve krasne tehulky a budete to krasne spolu vsetko prezivat....teeeeeda...tak fazulka je v brusku, vies ako sa tesim???? naozaj, keby si ma teraz videla, tak moc ti to prajem...dufam, ze mi budes davat o sebe vediet 🙂 myslime na teba/vas.....vlastne vy ste uz teraz dva v jednom 🙂🙂🙂

tinasc
2. apr 2012

@majca55 celé ivf odznova, nič mi nezostalo, tak predtým, ako aj teraz 🙂

alibabaa
2. apr 2012

@majca55 jej fakt krasny zazitok, tfuj, tfuj, tfuj aj pre kmotricku 😉

alibabaa
2. apr 2012

baby, ked ste zistili ze ste tehotne, tak vas tiez tak silno boleli vajecniky? pytam sa za kamaratku, ktora sem nechodi 😉

adikasala
2. apr 2012

@majca55 ja som mala podobny zazitok..ked som sa dozvedela ze svagrina je znovu tehulka, sme sa nahodne stretli v nemocnici pri tych istych dverach v rovnakom case a v rovnaky den 🙂 a vtedy nam oznamila ze je tehotna 10tt.a teraz sa nam znovu stalo ze nam dali spolu aj sono hned pomne bola objednana ona... 😀
ked by si to chcela naplanovat tak sa ti take nieco nepodari 🙂 🙂
vazne ide o osud,takze to vase bude osud a budete mat spolu deticky ako my 😲

majca55
2. apr 2012

@mirka2010 dakujem moja si zlatá hrozne mi to pomáha a dodáva energiu 😵 vy ste s Maroškom také moje povzbudenie 😲 😲 a vaše fotečky to ani nehovorím vždy mám hned lepšiu náladu niekedy si ich len tak pozriem 😵 😵 o všetkom ťa budem informovať 😵

majca55
2. apr 2012

@tinasc ja,že či sme není oslabené ztých hormonov?ja som taký kašel nemal ani neviem 😝

majca55
2. apr 2012

@adikasala presne tak moja osud aj v centre z nás mali radosť a nechápali 😵 kmotrička bola minulý mesiac na vklad a neujalo sa ☹ a ked sa nám začali termíny zhodovať tak sme vraveli,že ked som ja čakala toľko tak musí aj ona aspon mesiac počkať na mna 😀 dnes fakt super nálada dúfam,že všetko dopadne super 😵 juj moja teším sa teraz ked nám ukážeš Valentínku 😵

tinasc
2. apr 2012

@alibabaa áno a teraz ma tiež dosť bolia 🙂

adikasala
2. apr 2012

@alibabaa no ja som mala mierne sustavne pobolievanie asi 5dni pred mrchou, apotom este ked mi meskala asi 10 dni 😉

tinasc
2. apr 2012

@majca55 ja neviem, je to možné, ja beriem od začiatku decembra aj ten prednison, takže ten tiež znižuje imunitu, takže môže to byť z toho, že sa teraz telo nevie brániť 🙂

majca55
2. apr 2012

@alibabaa dakujeme 😲 😲 moja mna boleli ale len po IUI,ale prirodzene neboleli 😝

alibabaa
2. apr 2012

@majca55 moze to byt. ja som po ivf chytila taky zapal priedusiek ako este nikdy.. bola som chora cca mesiac ak nie viac. ak si spominas, pisala som to tu, ze uz som mesiac chora a stale ma to drzi...

majca55
2. apr 2012

@alibabaa ano ano pamatám takže to bude isto ztých hormonov oslabený organizmus 😝 trošku mám strach ak nič nezostane na mrazenie ☹ a tak dobre to išlo 😝

adikasala
2. apr 2012

@majca55 neboj ved uz mrazacikov nebudes potrebovat...ledaze by si chcela este dalsieho surodenca 😝

majca55
2. apr 2012

@adikasala to už nie stačí nám 😀 to ja že by bola taká istota predsa strach je 😝

alibabaa
2. apr 2012

tak mam tu este otazku pre @tinasc a @adikasala @majca55 kamaratka sa este pyta: opytaj sa ze ci aj vtedy ju bolia ked sa pohne, napr mna lavy boli ked si dam nohu cez nohu. ale iba ked si ju prekladam a este ked si odkaslem ..

alibabaa
2. apr 2012

@majca55 tak im ver. drzim palceky aby mrazili a aj aby to boli zaroven buduci surodenci 😉

majca55
2. apr 2012

@alibabaa juj moja mna bolel ked som zakašlala tak som ho cítila 😝

alibabaa
2. apr 2012

@majca55 a moze aj spinit, tak do hneda? ked je to prirodzene tehu?? strasne sa boji.. jaaaj viem si to predstavit ako sa vystrasila..

majca55
2. apr 2012

@alibabaa ano može,ved niektoré baby majú aj mrchu 3 mesiace nevedia že su tehu 😝 len by mala mať klud teraz možno aj ísť na PN 😕

mirka2010
2. apr 2012

@majca55 🙂🙂🙂 to sme radi, ze sme taki tvoji kamosi 🙂🙂🙂 verime a stale budeme, ze malicka fazulka bude krasne u maminky dalsich 9 mesiacikov 🙂 odkaz jej, ze jej teta z internetu s jej syncekom odkazuju, aby sa tam krasne vyvijala a posluchala svoju maminku 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre