IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
10. apr 2012

@cmelica čakám ťa 😀 😀 naozaj 😵

majca55
10. apr 2012

@dasaa moja ešte som čítala preferencie kočíkov,že si máme všímať aj hlavne športovú časť vnej bude dieťatko dlhšie ako v hlbokej a potom podla toho či je dieťatko letne alebo zimné 😵 presne ako píšeš až není ťažký

dasaa
10. apr 2012

Babenky @cmelica @majca55 budem koncit ideme prec tak vam prajem pekny a prijemny vecer 🙂 🙂

cmelica
10. apr 2012

@majca55 ty si blazon 🙂 🙂 🙂 kym by som tam prisla ,tak je 20.00 a mozem ist hned aj spat 🙂 niekedy sa takto dohodneme a mm ma privezie rano 😵 😵 alebo prid ty 🙂 🙂 🙂

cmelica
10. apr 2012

@dasaa ahoj!!!a hladkame Simonku 🙂 🙂 pekny den 😵 ci uz vecer 😀

majca55
10. apr 2012

@dasaa ahoj moja aj tebe pekný zvyšok dna 😵

majca55
10. apr 2012

@cmelica však prespíš u mna je tam toho 😉 prídem pre teba na stanicu 😀

cmelica
10. apr 2012

@majca55 to nie,by to mm asi nerozchodil,keby mu zavolam ,ze idem k tebe spat 🙂 🙂 terazu som pod kontrolou 😀

majca55
10. apr 2012

@cmelica jasne chápem ved keby že to ajja mojemu poviem tak by sa hneval,alebo išiel somnou 😀 😀 dohodneme sa

cmelica
10. apr 2012

@majca55 jasne,ze sa dohodneme 🙂 🙂 ked bude teplucko aby sa niekam na terasku aj dalo ist 🙂 🙂

mirka2010
10. apr 2012

@alibabaa tak to sme radi, ze by si takeho sibaca pustila...🙂🙂🙂 a ako sa mas??? co je u teba nove?

mirka2010
10. apr 2012

@majca55 ahojky, tak ako sa ma fazulka????

majca55
10. apr 2012

@mirka2010 ahoj moja no dufam,že dobre chytá ma nejaká depka a bojím sa pondelka 😕 a vy moja boli ste na prechádzke?

mirka2010
10. apr 2012

@majca55 ahoj zlaticko...vobec nech ta depka nechyta..nemas dovod, ani ten najmensi....neboj, fazulke je urcite u maminky dobre a uz sa tesi na pondelok, ze ta potesi bud testikom, alebo vysledkom z krvicky...dnes sme boli na prechadzke, samozrejme....to by sa nam dnik neratal...teraz sa maly troska hrajka s hrazdickou....tak mozem chvilku pismenkovat....ale nas vyfucalo poriadne....a ty chodis von, ci radsej len oddychujes??? dufam, ze sa o teba tvoji chlapi pekne staraju 🙂🙂🙂

majca55
10. apr 2012

@mirka2010 moja chodím dnes som bola aj vrobote pozrieť lebo od dnes som riadne na PN doteraz dovolenka atak som to látala 😝 aj cez víkend sme boli s mm v kine takže trochu zmeny inak len navarím a vyvešam prádlo a to mi všetko pekne donesú 😵 u nás bolo celom pekne a to sa už takto aj pohrajka zlatučký to máš dobre aspon máš aj trochu času pre seba 😵

mirka2010
10. apr 2012

@majca55 tak super, ze oddychujes, aj do kina zajdete...len sa pekne opatruj, aby fazulke bolo co najlepsie v brusinku....a v pondelok ides rovno na krv, alebo si budes robit testik?
inak, nas maly sa vie pekne prehrat, aj rano mi dovoli sa v klude najest, poriadit...on je nase zlaticko...tuk, tuk, tuk 🙂

majca55
10. apr 2012

@mirka2010 zlatulinky to je super máš na všetko čas a klud 😵 moja na krv aj sono idem takže v nedelu asi ani spať nebudem 😀 ozaj a ty si už celkom v pohode po porode?

mirka2010
10. apr 2012

@majca55 tak budeme na teba taaaaaaaaaaaaaaaak moc mysliet, len aby sono ukazalo nadhernu fazulku 🙂 no a ci ja som po porode v pohode??? hm, dobra otazka...pri zmenach pocasia jazvy bolia, ale da sa to samozrejme vydrzat...chcela by som uz aj cvicit, ale bojim sa este, ani dr mi to este neodporuca...takze pockame chvilku...ale brusko by si to uz zasluzilo 🙂🙂🙂

majca55
10. apr 2012

@mirka2010 dakujem vám moji zlatí 😵 počkaj ešte mesiac a možeš ja som si vždy brucho stahovala a kupila som si aj sťahovací pás a veľmi mi to pomohlo a ideš chodiť do fitka?

annastasia22
10. apr 2012

@bambulla ahoj dakujem ti za tieto pekne slova pretoze sme uplne zufali....:(my sme sa to len pred tyzdnom dozvedeli ze ma manzel zle vysledky........a tiez sme boli v heliose v MT.chcem sa ta opytat kolko to trva aby som mohla ist na umele oplodnenie?

bambulla
10. apr 2012

@annastasia22 ahoj ale my sme boli iba na IUI ja som nebola na umele oplodnenie 😉

tinasc
10. apr 2012

@cmelica hej mali a narodila sa presne na vypočítaný termín... ono všeličo sa hovorí a aj tak to tak nakoniec nie je... však uvidíte na utz 🙂 19.4. uvidíš malé, tak Ti závidím 🙂 ja by som zase chcela vedieť, ale keď mi takto dal poradňu, tak čo narobím 🙂 ty len pekne oddychuj a nohy hore, všetko bude ok 🙂

tinasc
10. apr 2012

@majca55 neboj sa všetko je v poriadku, kašeľ embryjku neublížil 🙂 ja si už len sem tam odkašlem, čo mi niečo zavadzia v krku, alebo musím vykašľať hlien 😉

tinasc
10. apr 2012

@cmelica a Tebe endokrinologička nezakázala brať vitamíny s jódom? lebo mne ich neodporúčala...

cmelica
10. apr 2012

@tinasc ahooj!no hej uvidime drobca 19,ale uvidim zajtra sa chystam volat dr co povie,ci tam aj nezbehneme az ma pozrie...na endokrinologii som bola hned na zaciatku tehu po potvrdeni krvou a nehovoril nic...myslis ,ze by to mohlo byt aj tym???

cmelica
10. apr 2012

@tinasc asi zavolam zajtra aj tam ci mozem brat tie vitaminy..

majca55
10. apr 2012

@tinasc dakujem ti ako sa to blíži tak som nejaká negatívna ☹ malá už poslúcha?

tinasc
10. apr 2012

@cmelica ja neviem, či by to mohlo byť vitamínmi, skôr nie, len ide o tie vitamíny, mne neodporúčala endo vitamíny s jódom, vraj vtedy sa to nemá brať, ak má niekto hypothyreózu... ale nevyznám sa v tom, som zvedavá, čo Ti povedia 🙂

tinasc
10. apr 2012

@majca55 nebuď negatívna, bude to ok 🙂 nie neposlúcha, dnes som už potrebovala vypustiť paru, tak som na ňu aj nakričala aj po riti dostala, škoda, neovládla som sa, ale už som to asi potrebovala 😉

majca55
10. apr 2012

@tinasc niekedy aj to treba 😉 ty musíš byť tiež vklude 😵 ty si už v ktorom tt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre