IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
19. máj 2012

@icer Moja, mimo plodnych dni, je hlien husty a je ho malo, čiže spermie sa cez neho nedostanu na miesto činu, s prichadzajucou ovulaciou hlien redne, zlepšuje sa jeho kvalita a je prospešný pre spermie, dlhšie vydržia fit 🙂 Takže to, že ti tvoja dr. robila ster v neplodne dni, nemalo podla mna žiaden vyznam, pretože vy potrebujete vediet, či sa tam tie potvorky dostanu v ten spravny čas 😉

katy33
19. máj 2012

@mirka2010 Zlatinko, to si vôbec nejako neber, že sa Maroškovi nechce pretačat, ja som tiež čitala tie,,tabulkove veci,,a bola som tolkokrat z toho na prášky.Malinka tiež dlho nechcela byt na brušku, a ked ju dr. na poradni vždy tahala za ručky, nechcela dvihat hlavičku, ja som bola z toho neštastna a potom z ničoho nič zo dna na den sa začala pytat na bruško, tak sa teraz aj pohrajka a sadkala by stale, dokonca už ked si chyti z hrazdičky hračku, zdviha hlavičku 🙂 Som si povedala, že si nebudem robit hlavu z toho, čo ine detičky vo veku malinkej už vedia, al. nie, každe dietatko je ine, jedinečne, vynimočne a vyvija sa inak...Aj prevracat sa začala zo dna na den tiež...inak malinka stale nekakala, v noci sa 3xzobudila s hroznym plačom, dnes už dame asi ruročku 😔 , i ked papka normalne, ale je taka mrzutejšia...

apolenka6
19. máj 2012

@katy33 Som jej písala už znovu ,ale zatiaľ neodpísla asi nechodí často na FB ...

mirka2010
19. máj 2012

@katy33 to mas uplne pravdu ze kazde babatko je ine a vyvija sa inak...vsak ja to aj tak beriem...len dufam, ze sa zacne pretacat, vsak popytam sa na to aj dr, uvidime co mi povie 🙂 takze malicka este stale nekakala??? chudatenko moje, to je jasne ze je mrzuta, vsak si zober, keby sme my tak dlho nesli na velku, ach, mojika malicka, tak len ench sa jej to uz spusti...a hadicka pomaha??? nam pomoze aj teplomer vela krat...tiez mavave take dni, ze niekedy kaka aj 4x a niekedy len raz za den...neviem veru podla coho to zavisi...dnes ma pistaci den, taky je podareny...pisti tak, ze ho vari aj k susedom pocut 🙂 taky je zlatucky....a veeeeelmi sa mu to paci....novy zvuk si objavil...do vcerajska nic ine nerobil len vrcal ako motorka...a dnes toto...a dokaze to cely den robit...to aj vasa??? tak posielame malickej boztek a hlavne nech uz ju brusko netrapi, cmuciky

dasaa
19. máj 2012

@sijust ahoj tak uz mate kocik doma a ako citam uz si ho aj poskladala no sikulka velka si 🙂Ved to je dobre ze mas velke brusko aspon malinka sa trosku moze roztahovat a inak mas aj 35 tt 😉.Zelezo beriem aj ja a vola sa (durules )beriem ho odkedy som prisla z nemocnici. My sa mame dobre len stvrtok a piatok sme malovali obyvacku a aj spalnu tak trosku sme maklali.Ale konecne to uz mame za sebou co sme radi.Na poradnu idem az 28.5 tak musim kecnut s lekarom bo mi dal papier na matersku a na socialke mi povedali ze na matersku mozem nastupit az 6 tyzdne pred porodom.A ked som im povedala ze mi dal papier koli tomu ze som na rizikovim tak mi povedali ze som 8 mesacnej lehote a mozem ist na MD az 6 tyzdnou pred porodom.No pozerala som na nu ako puk co mi povedala.Este raz skocim na socialku v pondelok a som zvedava co mi povie druha osoba.A predstav si ze aj PN-KU mi vratila a povedala ze ked tak nech mi doktor predlzi.Hned som jej povedala ze to sa neda ked uz mamm ukoncenu PN.Som sama zvedava ako dopadnem na tej socialke.
Zatial nemam problemy len dnes mi trosku opuchli nohy citim sa dobre klop klop klop.A malinka ma kopka pekne a presuva sa 😀 .A co sa tyka toho cholesterola neriesim to teraz jem normalne ako doteraz vraj je to normalne v tehotenstve.Prajem vam pekny vikend a pohladkaj za nas malicku 😵

dasaa
19. máj 2012

@apolenka6 ahoj veru krati sa nam to.Ja sa mam dobre a Simonka pekne kopka a aj presuva sa ako ona vie 🙂A ty ako sa mas chystate sa nie kde cez vikend ked je dnes tak krasne 😉

dasaa
19. máj 2012

@mirka2010 ahoj veru aj nam sa take pocasie nepaci krajsie je ked je teplucko a slniecko svieti clovek ma az chut zit 🙂 Mame sa dobre len ma trosku serie ta socialna poistovna bo vraj na MD mozem ist az 6 tyzne pred porodom koli tomu ze som 8 mesacnej lehote.A ked som im povedala ze ma doktor poslal na MD skor koli zdr,dov a to je 8 tyzden pred porod aj tak mi povedal ze skor nemozem az ten 6 tyzden.A to mi este ani PN-ku nezobrala ze ked tak doktor mi ma predlzit marodku.A ked som jej povedala ako mi dr.moze predlzit pn ked uz ju mam ukoncenu tak bola ticho.V pondelok pojdem zas na Socialku ale k druhej tetke tak som zvedava co mi povie ta.Och ja to tak neznasam 😠.No som sama zvedava co bude v pondelok.Pozdrav od nas Mroska 😵

tinasc
19. máj 2012

@mirka2010 och áno, bude to trochu boj, donútiť ju k úlohám, do toho malé bábo, no ale zvládneme to... 🙂

apolenka6
19. máj 2012

@dasaa Dnes bolo veru krásne a teraz večer je ešte lepšiééééé!!!!!!!! konečne sme vyhrali na Českom !! 😅 😵
boli sme u mojich rodičov ,som maminke posadila muškáty u nej sa im vždy krásne darí máva ich dlhé husté ako "duchny" 😀
Simonka sa presúva ale o chvíľu jej bude bruško malé 😉 a kedy máš presne termín?
a dakujem aj vám pekný zvyšok víkendu 🙂

dasaa
19. máj 2012

@apolenka6 na velkom sone mi napisal termin 14-15.7 porodu.Veru konecne sme vyhrali nad Ceskom.No ked som pozerala hokej stalo to zato same nervy to boli ale zato to stalo jupiiiiiiiiiiiiii. 😀

apolenka6
19. máj 2012

@dasaa 15.7 má môj mm narodky 😀 😅 to by sa mne páčilo byť tak tehotná a mať termín pôrodu ako on má narodky 😕 ale budem rada ked raz otehotniem a kedy či v lete al. v zime mi bude úplne jedno ,hlavná vec že bude 😎
inak aj ja tak prežívam hokej ,že mám nervy ako na nitke napnuté ,dlane spotené 😀 😝 bol u nás brat a mal malú neterku tak som kukala očkom na telku , aby som to tak strašne neprežívala a venovala sa malej,ale ku koncu sme ani nedýchali 😀 😀

apolenka6
19. máj 2012

@sijust tak nám odfoť kočík nech sa aj my potešíme 😅 si sa nemala nadrapovať ,aby si si neublížila 😕 ale určite sa nedalo odolať neposkladať ho 😉

tinasc
20. máj 2012

@apolenka6 naša malá sa narodila deň pred tatinovými narodeninami, presne na termín, tiež som jej hovorila, že mohla ešte deň počkať... ale nie, hrnula sa na svet, ostatne ako vždy bola do všetkého hrrrr 😀 😀 😀

katy33
20. máj 2012

@mirka2010 Mojenko,presne,ako píšeš 😀 aj naša najskôr vrčala, potom hmkala, pár dní dozadu hrozitánsky pištala a teraz džavoce 😀 Ale, čo sa prihodilo, dala som ju teraz do cest.post.,máme ju v obyvačke, je otočená tak,že vidi na tv,pustila som jej rozpravočku,ona začala silno komunikovat so ,,švábmi kreslenými,,a zrazu počujem,že tlačí a pokakala sa, nechala som ju chviločku, nech ešte potiska 😝 a teraz idem pre ňu,že sa prebalime a ona si natiahla dečku až po uši-to má po tatovi,zakutkala sa a spinka 😕 😀 v tom kaku, no parada,musela som otvoriť okno, taká zdravá aroooma 😀 , ale mam pocit,že idem nachystať vaničku, pretože to bude určite vytekajúce kako-za toľko dní 😀 Sa jej očividne v tej postieločke páči 🙂 S rektalnou rurkou sa vždy pekne pokakala, tiež sme si pomáhali aj teplomerom, no to u dr.nehovor,že používate teplomer, nás sa dr.pýtala, ako malinkej pomáhame, ja že s rúrkou a môj milý mm, že aj teplomerom..a dr. oči prevrátila,že teplomerom sa nemá pomáhať, aby sme to nerobili, tak som mu potom celou cestou domov dávala kázeň, že u dr.bude rozprávať odteraz už len mamina 😝 😎 Včera sme boli konečne na prechádzke, celkom nám dobre dopadla 🙂 Aj hokej bol úžasný 🙂

cmelica
20. máj 2012

Kocky poznate niekoho vo svojom okoli co dali synovi meno Branko?????nie Branislav,Bruno ale jednoducho Branko??????????

mirka2010
20. máj 2012

@dasaa ahojky, to ja poznam veeeeelmi dobre...ja kym som si vybavila do dobr.pripoistenie a koniec PN, zaciatok MD, tak to tiez trvalo a neustale mi od nich chodili nejake vyzvy, ze co mam este zaplatit, doplatit...a nakoniec si zober, tak oni mi vyplacaju MD aj s pripoistenim ale v pocitaci to nemaju a ratal sa mi tam dlh...je to normalne???ale naozaj, treba byt s nimi trpezlivi a urcite to nejako doriesite...a ako sa ma malicka??? ako brusinko???aj my posielame obrovsky boztek malickej a prajeme kraaaaasnu nedelu, verime ze zlatu-hokejovu 🙂

mirka2010
20. máj 2012

@katy33 ahojteeee....🙂 tak to som stastna ze sa to malickej konecne podarilo..tak prave mozno to prostredie v novej ohradke,,,rozpravocka...a islo to aj same...ako to nakoniec vyzeralo??? veeeeela??? my v podstate teplomerom nepomahame...nam sa to stalo nahodou, lebo ja preventivne malemu meriavam teplotu...lebo maval ju zvysenu a po tom ockovani aj vyse tyznda a vtedy sa nam to podarilo...jasne ze by som mu ho tam nepchala neviem ako hlboko, to by som sa aj bala...ale veru ked u ho tam niekedy dam tak sa mu to podari...a pred dr to nepoviem, budeme psssst 🙂 tu rurku ani doma nemame...dufam, ze ju nebudeme ani potrebovat, tuk, tuk, tuk....ale hlavne je, ze to malej pomaha a poznam vela mamiciek co ju aj pouzi...a bez nej sa to uz ani neda...inak hokej vcera bol uzaaaasny...mame aj video ako maly fandi s ocinom...taki boli uzasni...som sa na nich nesla vnadivat...ocino mal maroska na kolenach a cumeliiiii na ten televizor...som sa normalne rozplyvala pohladom na nich 😀 😀 😀 uvidime ako to dopadne dnes...dufajme, ze vyhrame...to by bolo co za supeeeeeer 🙂 inak ako hodnotis stabilitu tej postielky? ked zaistis tie kolieska, je to dostacujuce,??? a co myslis, ked sa tam zacne stavat??? lebo uz som viac menej rozhodnuta...ja by som kupila tu zelenu, ta sa nam hodi do obyvky...a ozaj, este som nasla aj taku co ma hojdacku..tu si tiez pozerala? posielame boztekyyyyyy

mirka2010
20. máj 2012

@cmelica ahojky, nepoznam...aleeeeeeee, ked rozmyslas nad chlapcenskym menom???nieco mi uslo??? je to teda chlapcek?

cmelica
20. máj 2012

@mirka2010 ahooj!!!je uzastne vas citat ako si vymienate rady a typy o babatkach 🙂 🙂 🙂
nie Miruska este neviem ci je to chlapec,ale ja to tak citim a aj kazdy to vravi,ze to bude chlapcisko 🙂 dievcenske meno uz mame davno vybrate,len to chalanske sa nevieme nejako rozhodnut...Branko by sa nam uzastne hodilo k priezvisku 🙂

mirka2010
20. máj 2012

@cmelica tak to som rada, ze ta nase pismenkovanie o detickach bavi,...vsak o chvilu takto pisat budes aj ty...a budeme si vypisovat tiez 🙂 a dievcenske meno mate ake??? inak Branko je velmi mile meno...a kedy to uz budete vediet??? my sme to uz v tvojom tyzdni mali 2 x potvrdene...tak sup, sup...nech ti to uz konecne povedia...aj je tam chlapcek, tak tam to bude zjavne hned na prvy pohlad...nasmu uz v 18 tt pindurik plaval tak, ze to by uz nebolo mozne ani nevidiet 🙂🙂🙂

cmelica
20. máj 2012

@mirka2010 naozaj len sa usmievam,ked vas citam 🙂 a teraz tie prdy 😀 😀 😀 😀
no pre dievku mame meno Ninka 🙂 v utorok ideme na to sono velke,tak sned nam zas neukaze len ritulu,ako do teraz 🙂 juuj a sme strasne zvedavi ako nam dopadli testy...dufam,ze je drobcatko v poriadku 🙂
a vy sa mate ako??? Tak uz rozmyslate aj nad ohradkou???

mirka2010
20. máj 2012

@cmelica tak konecneeee v utorok sa to dozvieme 🙂 uz sa neviem dockat...a to cakas na vysledky z triple testov? urcite vsetko budete mat v poriadku 🙂 tak aj Ninka je kraaaasne, ale ak citis ze je tam chlapcek, tak to tak asi aj bude...vies ze ja som to vedela od sameho zaciatku 🙂🙂🙂 nas maly bol proste v mojich predstavach stale len ako chlapcek..len moj mm stale ze nieeee, tak je dievcatko...aleeee, maminka mala pravdu 🙂🙂🙂 nooo, jasne ze zhaname uz ohradku...maly sa zacina vrtiet...a ja potrebujem aj nieco porobit, navarit atd...a hlavne tieto ohradky sa daju dat aj von a to sa mi paci...ze budem moct byt aj na vzduchu a aj v bezpeci...takze uz len par detailov ktore potrebujem vediet a idem ju objednat 🙂

mariankach
20. máj 2012

@mirka2010 caveees, dlho som nebola, strasne som prechorena, uz som na 2 ATB, to som zvedava, ako bude s kojenim. Ako sa mavas s Maroskom?
🙂
pripajam link - uz sa nam mala pretaca sama na brusko si predstav 😀...Kuk sem.

https://www.youtube.com/watch?v=iULC0eQm8oI
mirka2010
20. máj 2012

@mariankach jeeeeeeeeeeeeeeeeej, to je ale kraaaaaaaaaaaaaaaaasne video 🙂🙂🙂 dakujeeeeeem velmi pekne, ze som si ho mohla pozriet....no Misulka je sikulka neskutocna...krasne sa pretocila....a skerko maly aky je 🙂🙂🙂 nas maly sa presne tak hemzi na bok sa stale dava ale toto pretocenie sa mu este nepodarilo....ach, az sa bojim ci sa mu to vobec podari....dufajme ze ano...mozno robim chybu v tom, ze on je na makkom gauci, lebo ho mame dost velky a ze ho nemam na podlahe, kde to ma tvrdcie, budem to skusat....juuuuj, hned mam krajsi den, take krasne video...malicka je uplne prenadhernaaaaaa....posielame jej boztek na noztek 🙂🙂🙂 a co si taka chora??? co ti je??? prajeme skore uzdravenie....a ant mas take ze mozes kojit??? ci pouzivas zasoby?

cmelica
20. máj 2012

@mariankach to je uzastne video 🙂 🙂 🙂 malicka je krasna 😵 😵 😵

cmelica
20. máj 2012

@mirka2010 no to bude mat super Marosko ked si bude pekne hovkat na zahradke na cerstvom vzduchu a bude krasne v bezpeci 🙂
hej ja citim od zaciatku ,ze to bude chlapec,a naozaj su vsetci presvedceny o tom 🙂 dokonca sestry uz kupili aj vecicky...sice by mohli byt aj pre dievca,ale skor by som ich dala chlapcovi 😵 😵

kostickabonnie
20. máj 2012

kocky....preslo uz @majca55 14 dlhociznych dni ? stratila som prehlad 🙂

apolenka6
20. máj 2012

@kostickabonnie Ahoj 🙂 zajtra ide na krv 😕 😉 aj ja som v tom niekedy strácam 😝

apolenka6
20. máj 2012

@cmelica Branko je pre mňa krásne meno 🙂 som teda zvedavá ,či to bude chlapec 😕

katy33
20. máj 2012

@mirka2010 No tak bolo toho hoooojne, ale nestihlo pretekať 😀 Tatino asistoval, dobehol s obrovskym mikrotenovym saklom, ved aby sme to mali kde hodit a rychlo uzatvoriť 😀 😀 😀 Viem si predstavit, akí museli byt -na zjedenie, aj ja sa tyk neviem vynadívať, ked su obe moje lásky do niečoho tak hrozne zažratí 🙂 Inak Vikinka tiež má veľmi rada TV - večer pred kúpaním má vždy 20minutovku ,,Krtka,,-tatino kúpil cd s rozprávkami a z krtka je úplne unesená, to už vie, že sa pôjde kúpkať, papať a spinkať 🙂
Tá postieločka je stbilná myslím až-až...máme všade pláv.podlahu, tak som myslela, že ked zaistim kolieska, i tak sa bude postieločka trepat, no nie, pohne sa, ale už naozaj musiš vynaložiť väčšiu silu, akurat je tam taky tvrdší matrac, no ale to je najmenej, dala som malinkej pod seba hrubšiu dečku a je to super 😉 A ked sa bude stavat podla - ono je to cele sietkove, no je dostatočne napnuta, kovove rurky su hore, lenže o ne sa nema ako babatinko udriet, pretože nebude mat hlavinku v takej vyške a sú rurky ešte v rohoch, ale ta sietovina je dostatočne daleko od nich, tak si myslim, že malinke si tam nema ako naozaj ublížit, snad sa nemýlim a nebudeme mat v postieločke uraz 😖 A s tou hojdačkou neviem aká? Napr.táto ma tiež zospodu také primontovatelne lyžiny a tiež sa dá hojdať 😉 My ju máme v hnedej farbe - tiež sa nám hodi do bytu a tiež sme premýšlali nad zelenou 🙂 😉 Malinká si dnes celý deň dočahuje šľapy, vždy jej dám pestre ponožtičky a ona sa len diví, čože to tam má, aj by ich už chcela cmúľať, no ešte jej to nejde, vieš, aká je to dobrá hračka 😀 😝 Inak ako som tak spozornela, tak sa Vikuška prestala pretáčať na bruško, prevalkuje sa len na boky a to jej asi stačí 😕 🙂 Práve tu má debatný krúžok so svojim mob.telefonom, asi debatí s operátorom 😀 Stále sa pýta sadkať si, a keď ju len tak postavim na nožičky, postaví sa a neskutočne sa tomu smeje, asi tomu, že je zrazu v takej výške 😀 😀 😀 je sladunká, jaj tak by som ju vykuskala 😲 😲 😲 Zajtra musíme ist do NR, pred 4 mesiacmi sa mi pokazil tyčový mixér, tak sme kúpili, akože už ,,lepši,,aj s nádobkami a s nádstavcami, aby som mala, keď budem robiť malinkej prikrmy , včera som šla s ním mixovat a on zrazu nejde 😠 😠 😠 Chápeš to,moja? Ja som už taká znechutená, my sme mali už z elektroniky pokazené všetko okrem chladničky a práčky, inak úúúplne všetko 😠 Všetko sa to teraz chrlí v Čine a tak to aj vyzerá...a teraz budem mesiac čakať na vyreklamovanie a malinkej môžem papaničku akurát tak strúhať a drviť...Ďakujeme za pusky a posielame tiež obrovsku kopu 😲 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre