IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
21. máj 2012

@majca55 je mi to ľúto, ale moja hore hlávku a hor sa do ďalšieho boja 😉 nesmúť dlho čo ma prísť to príde 😉

apolenka6
21. máj 2012

@tinka9075 ved ona ma má rada,a volá ma Lenka ..a že Magduška? tak ma nevola chcela ma volať Lenka tak som jej povolila u nej reagujem na meno Lenka ,ale inak som Magdaléna -Magda

katy33
21. máj 2012

@apolenka6 Zlatinko poslal a som IP 😉

tinka9075
21. máj 2012

@apolenka6 ty to máš fain môžu ta volat dvoma menami inak Alena je meno odvodené on Magdalény to som sa dočítala 🙂 🙂

apolenka6
21. máj 2012

@tinka9075 to som ti chcela napísať ja mám dokonca tri mena v mojom mene Magdaléna,Alena ,Lena 😀

tinka9075
21. máj 2012

@apolenka6 tak ty sa máš mna volajú Ala sused Aluška rodičia Alenka ale to velmi nemusím a majstrová v robote Alenočka 🙂 🙂

apolenka6
21. máj 2012

@apolenka6 ale volajú ma Magdi ,Magduš -Magda 😠 😉 ale som naučená na to ,odbehnem sa odmalovať ,bude hlas československa ale aj sultán 😕

majca55
21. máj 2012

Dakujem vam veľmi za podporu uvidim čo ešte podniknem ale nemam už silu 😢 😢 😢

mirka2010
21. máj 2012

@ursula5 dakujem 🙂 aj ja si to myslim, ze chlapcom to troska dlhsie trva...jemu by sa aj chcelo, ale sa mu to este nepodarilo 🙂 a ty sa ako mas??? ako brusinko a Jarinko v nom?

mirka2010
21. máj 2012

@tinka9075 tak supeeeeeer, parada...hlavne je ze ste to podpisali a ani nevies ako to prejde a budes tehulka...a my ti budeme moooooc drzkat palce 🙂🙂🙂

mirka2010
21. máj 2012

@dasaa no vidis, ako dobre 🙂 a vybavene....zvlastne je ako vela veci zavisi od ludi...a zalezi na tom, na akych natrafis 🙂 takze vybavena MD a uz sa len na nu tesit, vsak??? ja som sice pred nastupom na MD bola na PN, ale ja uz som sa jej nevedela dockat...ta volnost, nebyt obmedzena vychadzkami, to bolo ako vykupenie pre mna...fotocky nejake nove mame, tak poposielam 🙂 aj my s Marosinkom moooc pozdravujeme 🙂

mirka2010
21. máj 2012

@katy33 ahojteeeee, tak vy uz takto papkate mrkvicku??? to je paraaaada...no uzasne ako malicka ju chcela a hlavne ze sa krasne aj vykakuskala 😀 😀 😀 tak svita na lepsie casy, ak jej to bude s prikrmy lepsie travit...no super, tesime sa s vami....a ake si mala prikrmy nakupene doma??? to ma zaujima, aj my nejake potom kupime...aj ked my si este asi na mrkvicku pockame...my asi zacneme nejako tak okolo konca 6 mesiaca...mozno troska skor, uvidim...ale tiez sa na to obdobie neskutocne tesim..to bude nieco uplne ine, ked ten moj uzlicek bude takto krasne papkat....dnes sme mali na navsteve kraaaasnu kocku Stellinku, 9 mesacnu, juuuuj, to je krasne dievcatko a tak krasne papkala pribinacika, to babatkam mooooc chuti...a co tak ze ta vasa len domka chce byt??? my sme dnes prebrazdili asi aj zo 5 km a vcera ani nevravim, sme mali taku dlhu vychadzku, ze ma nohy boleliiiii este aj v posteli 😠 inak, chcela som sa ta opytat...pouzivate aj nejaky ochranny krem proti slniecku, ked idete von??? lebo nam sa stalo ze vcera sme len vysli a maly uz mal cervene licka a aj rucicky mu chytalo....a to bol natrety, ale nie ochrannym faktorom, tak som zasla dnes do lekarne a ze 50 tka a vyse 20 euro za taku malu tubicku...tak neviem...skusili sme nakoniec kupit nivea 30 tku pre deticky, tak dufam, ze to bude stacit....a postielku este nemame objednanu, lebo dnes som cely den mimo domu, takze uz sa posnazim, este manzelika k tomu dokopem, nech si o nej co to precita..a pojdeme na to....a je super, ze sa tam vasej malej tak paci...len nech jej to vydrzi 🙂

mirka2010
21. máj 2012

@majca55 ale zlaticko, co to preboha citam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ved to je strasneeeeeee, ja som tomu tak verila...no je toto vobec mozne???? mojinka, musis byt silna a nevzdavat to...ved ty si tu taky obrovsky bojovnik, nesmies to vzdat,....vasa lasocka k vam pride, urcite...ja viem...musi to byt neskutocne sklamanie, ja viem, hladkam ta na dialku....a obimam tiez !!!!!

majca55
21. máj 2012

@mirka2010 dakujem Miruška moja uvidim čo ešte sa da urobiť teraz však nemam síl 😢 😢 😢

alibabaa
21. máj 2012

@tinka9075 a mna aj Alča ale inak tak isto ako teba Ala, Aluška, Alenočka, ale aj Alenoška 🙂 a mm ma vola AL
ci? teda ak som dobre pochopila ze sa volas tak ako ja :D

ursula5
22. máj 2012

@mirka2010 ďakujem za opýtanie, máme sa fajn, cítim sa dobre 😀 Jarko sa vlní a kopká, vypadá spokojne 😉 len ma trápi jeden syn už sa hádame asi 2 týždne 😀 tak ziapem po ňom a on po mne, tak chuďatko drobátko asi je z toho vystrašený 😒 no ale už sa idem krotiť aj tak nič s tým asi nedosiahnem 😉
Inak sa teším už keď budem doma, ale to ma asi prejde a robota mi bude chýbať 😀

tinasc
22. máj 2012

@apolenka6 no to sme sa ešte nerozhodovali, nejaké mená sa mi páčia, ale ešte sme sa o tom nerozprávali 😉

sijust
22. máj 2012

Ahojte babulky,tak my uz poslickujeme jedna radost...uz to prichadza aj v noci...zacinam sa bat... 😅 a mam nove zistenie...malinka neznasa televizor,radio,velku spolocnost-vela ludi ked sa rozprava a nahlas...vtedy je strasne nepokojna...uz som si to davnejsie vsimla,ale ako bol ten hokej...no hrozne co vyvadzala a vcera sme sa divali na Hlas...isla z bruska vyskocit,tak hovorim Petkovi,ze podme si uz lahnut a uvidis,ked ostane ticho,lahnem do postele,bude kludna aj ona...v momente ako sme vypli telku,mala akoby tam ani nebola 😀 moje zlatko...ona sa bude zrejme budit aj ked spendlik na zem padne... 😨

mirka2010
22. máj 2012

@majca55 moja zlatucka...tak mi to je luto, som aj v vecer este nad tebou rozmyslala..ze ako je toto vobec mozne??? ja ti verim, ze nemas teraz sil, ale verim, ze uz urcite sa to nabuduce podari...mas uz premyslene co teda ide byt dalej?

mirka2010
22. máj 2012

@ursula5 tak to tvoj syn je teda za cislo...ked po tehotnej maminke krici...to sa nerobi...a jasne ze by si sa nemala rozculovat, lebo maly Jarinko to vsetko citi...babatenko malicke...krasne ho od nas pozdravuj....a pohladkaj 🙂 inak, mne tiez robota chyba...dnes sa mi dokonca snivalo ako som tam bola...uz je to dlho, co som tam nebola...ale kolegyne ma boli pozriet, tak bolo super...🙂

mirka2010
22. máj 2012

@sijust zlatik...ale to budete pri Setllinke musiet byt stale potichucku, ked uz teraz si to vyzaduje...my sme maleho ucili od narodenia byt medzi ludmi ( teda od konca 600 nedelia ) v hluku, aj navsteva ked je u nas a on uz spinka, tak kludne mozu hovorit nahlas...aby si maly zvykal...je pravda, ze ma noci, kedy za zobudi aj na splachnutie wc, ale potom hned zaspika...zo zaciatku krasne spinkal aj vonka, ani auta, ani hluk v obchode ho nebudil, ale teraz ako je viac vnimavejsi, tak to uz tak nie je...najlepsie mu je v klude v postielke...a vonka uz len kukame 🙂

ursula5
22. máj 2012

@mirka2010 tak ako píšeš ten môj synátor je iné číslo 😀 ale to sa spraví, musím ho asi začať ignorovať a bude pokoj 😉 ďakujeme za pozdravy, s Jarinkom som pokecala večer a vysvetľovala som mu, že to nebolo na neho 😅
Vy sa pekne opatrujte a maličkému posielame božtek 😀

mirka2010
22. máj 2012

@ursula5 tak spravne, treba mu ukazat, ze na maminku musi byt dobry 🙂 ach, co ma cakaaaaaaa....juuuuj, vidis, uz sme to raz rozoberali, ale mna to stale mata to obdobie puberty...ale co narobime, aj my sme robili vrasky nasim rodicom 🙂 aj my pozdravujeme a hladkame Jarinka

katy33
22. máj 2012

@mirka2010 Mojenko, my sme nakúpili prikrmky od Hame-prva lyžička mrkvička, brokolička, potom aj nejake s kur. mäskom, zahradnu zeleninku, aj ovocne v takych umelych kelimkoch na cesty, i ked nam asi nebudu treba, ked toho nášho domasedka nikam nedostaneme...Ja som tiež chcela začat až po ukončenom 6.mesiaci, to som včera len tak skúsila, no a ked malinka hned kakala, tak už skusime dat papku aj dnes 😉 Som nahnevana na ten mixer 😠 ,jaj, som sa tešila, že ten prikrmček, čo jej bude chutit, nachystame viac, namixujeme a dáme zamrazit...Nám aj dr. vravela, že môžeme začat aj par dni pred 6.mesiacom, tak snáď som neurobila zle 🙂 No a neuveríš, ja si tu vypisujem, malinká sa zobudila v post. a mam pocit, že sa zasa pokakala, tlači o dušu a keca si pri tom 😀 ,nakoniec sa jej to zapáči 😀 😀 😀 ...ved tolko nenakala z acely mesiac, jaaaaj sa ja vytešujem 😀 😲 😲 Miruška, my sme kúpili opal.kremik 50 - od Vichy, mali sme štastie mali u nas v lekarni akciu, že ak si priniesla hociaky stary krem, mohla si si zakupit z opal.rady vichy krem s 50% zlavou, tak nas vyšiel 9,-eur, mojenko, určite by som davala tu 50-ku, tiež natieram malinkej všetko, čo jej vytrča 😀 , ked je vonku slniečko 😉 Malinka sa dnes zasa cely den hrajka s nôžkami, to je hračka 😀 , už sa jej podarilo zvliect ponožku, tak to teraz robi stale 😝 😲 😲
Miruška, aj budete chodit cez leto niekde k vodičke? My by sme chceli, len tiež mam obavy, ako na to malinka zareaguje, najskôr asi skusime len tu u nas, ak by spustila plač, aby sme to mali blizko 😕 😝

tinka9075
22. máj 2012

@alibabaa áno mená máme rovnaké mna muž volá Alienka a ked ma chce naštvat tak som Alenisko 😀 😀

tinka9075
22. máj 2012

@mirka2010 dakujem Mirka no teším sa velmi injekcie zvládnem potom odber a vklad už aby to vyšlo 🙂 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@katy33 juuuj, tak to sa s vami tesim ako si vy kakuskate 🙂🙂🙂 len aby to takto islo pekne dalej 🙂 ak jej prikrmceky pomhaju, tak jej ich davaj...ja uvidim...este neviem ci naozaj pockame az do ukonceneho 6 mesiaca, alebo dame skor...vsak som zvedava co nam teraz povie dr na poradni...kde nas budu zaroven aj ockovat...ach chudatenko moje malicke, zase budeme trpiet...ten moj pokladik milovany...bude to tazke..uz to teraz vidim...ten moj huncut zase nechce spinkat...vykrikuje z postielky, nejdeme von sa bojim ze by nas burka niekde chytila...tak radsej ostaneme domka a vecer ked sa troska ochladi a nebude prsat pojdeme trosicka vonka...a u vas je take dusno??? naozaj tu je burka na spadnutie, tak som zvedava kedy sa to spusti....inak dnes sa susedom narodil syncek, vcera nasim kamaratom tiez syncek...a dnes este k tomu kamoska co ma sestru tak jej dcerka...tri deticky za dva dni, taka som rada, je to krasne...hned som si pripomenula ako mne malickeho ukazali, este som len ledva vnimala, ale ten moment na to nikdy nezabudnem....uz som si aj poplakala 😅 ale tak v dobrom, zo spomienok...ma to proste dojalo 🙂 inak, mas doma knizku od Bukovskeho ,, Navod na prezitie pre baby,, ? tam je k tomu aj kucharska knizka pre babatka...su tak skvele recepty co vari a hlavne zdravo pre nase milovane deticky...tak ja sa urcite budem aj tam inspirovat 🙂 inak, co sa toho kremu tyka, tak uz mame tu 30 tku, v lekarni povedala, ze to staci, tak uvidime....hlavne aby mal ochrnu, to je najdolezitejsie...!!!! posielame nasej frajerocke boztek 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@tinka9075 ahojky,tak aj my sa tesime s tebou...moooooc, uz aby tu bola mala fatulocka a aby sme sa mohli spolu tesit 🙂 urcite nam vsetko davaj vediet, aby sme mohli drzkat palceky 🙂

sijust
22. máj 2012

@mirka2010 zlatinko,ved toto...som z toho smutna,lebo ja som bola presne taka ista,ked som sa narodila....budem ju musiet postupne zvykat...lebo pri nej fakt nic neurobim...je to mala vymyselnicka,tatik brusko vola Stella centrum a vie preco...lebo uz teraz si s nami robi co chce 😀

tinka9075
22. máj 2012

@mirka2010 jasné že vás budem o všetkom informovat teraz musím čakat asi mesiac kým mi schvália žiadost ale doki povedal že by nemal byt problém 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre