IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
22. máj 2012

@cmelica gratulujem k chlapčekovi tak potom preberiem štafetu lebo ja tiež túžim po chlapčekovi muž chce síce dievčatko ale stále mi hovorí že budú dve aj chlapec aj dievča 😀 😀 😀

kostickabonnie
22. máj 2012

@majca55 verim, ze sa ti vdaka rodine a vsetkym babenkam, ktore na teba mysleli a drzali palce, podari rychlo sa vzchopit, nachvilu sa odreagovat a potom sa rozhodnut, ako dalej....budeme ta stale podporovat 😉

mirka2010
22. máj 2012

@apolenka6 aka si zlata, ze myslis na nasho modela malickeho 🙂 noooo, mame fotocky, ale nestihame ich spracovat...mam teraz toho nejako vela...a ocino len okolo domu robi, tak aj menej foti...ale urcite nejake v dohladnej dobe pridam 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@tinka9075 tak presne!!! pekne na PN budes, len a len oddyhovat a hladkat brusko ked tam bude fazulka vlozena 🙂 a my ta v tom budeme neustale podporovat 🙂

majca55
22. máj 2012

@kostickabonnie díky moja si zlatá 😉

apolenka6
22. máj 2012

@kostickabonnie chcem sa ťa spýtať ty bývaš pri NR bola si aj na genetike v Nr? ja sa tam mám objednať,neviem kolko sa čaká ,či náhodou nevieš,alebo či si tam nebola 😕

apolenka6
22. máj 2012

@mirka2010 jasné okolo domu je viacej práce a je to aj super si sadnúť na terasu na kávu na rodinnom dome ,ako by som rada mala dom 😉 ale v zime byt 😀
Jasné ked budete mať čas pridáš fotku ,budem rada a sa poteším malému 😵

sijust
22. máj 2012

@mirka2010 nech si robi s nami co chce...ved sme na nu tolko cakali...to bude rozmaznancek,hlavne tatinkov...uz to vidim 😉

sijust
22. máj 2012

@cmelica to je krasne chlapciatko 🙂 moc gratulujem!mala si spravneho tusaka 😉

sijust
22. máj 2012

@zuzancek22 drz sa,nech su chlapcurikovia skoro s vami 😉 hlavne aby ste boli vsetci traja zdravucki 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@sijust jasne, uplne chapem...my si to iste vravime...vsak to je ten najvzacnejsi poklad na svete pre nas 🙂 ale uz vidim, ze zacina prejavovat svoju povahu...normalne si uz vie presne naznacit co sa mu nepaci...rozpoznam uz plac nech je akykolvek...a ked uz tak pisti, tak si vravim...ach, ty budes ale rozmaznany 🙂🙂🙂

dasaa
22. máj 2012

@cmelica jeeeeeej moja krasna fotecka a je to chlapcek supeeeeeeeeer velmi sa stebou tesim. 🙂 Tak Simonka ma dalsieho kamarata jupiii 😵

tinka9075
22. máj 2012

@mirka2010 ja viem že ma budete podporovat s vami to zvládnem lepšie Maroškovi posielam pusinku chlapčiatku krásnemu 🙂 🙂

sijust
22. máj 2012

@mirka2010 ...ja som mala pred tehu take vizie,ako ja budem bejby vychovavat a ziadne rozmaznavanie a tak...este je len v brusku a uz teraz viem,ako to bude 😀 hovorila som si,ze nikdy nedam babatku cumel...uz ma tri 😀 a pod.mozes si hovorit vsetko mozne,mat predstavy,ale ten drobcek ta uplne odzbroji 😅

mirka2010
22. máj 2012

@tinka9075 dakujeme, odovzdam laske nasej...uz tak krasne buvinka...a manzel zapija susedovho synceka co sa dnes narodil...taka radost 🙂 takze este ze vas tu mam a mozem tu byt s vami 🙂

mirka2010
22. máj 2012

@sijust no to mi hovor...a ked ta to chyti tymi malickymi rucickami...ja som vtedy uplne namakko...a ked ide spinkat a uz sa len tak k tebe tulinka...ja by som vtedy za tie pocity platila..a ked kuka tymi ockami a ten pohlad je len a len pre teba...a vidis, ze si uplne najdolezitejsim clovekom pre to drobciatko...to su pocity, pri ktorych sa naozaj zabuda ja na vychovu 🙂 ale preco si bola proti cumliku??? ja neustale chvalim toho, kto ich vymyslel...neskutocne dobra pomocka tak pri uspavani, ako na upokojenie...teraz uz aj na hranie...nedam dopustit 🙂

kostickabonnie
22. máj 2012

@apolenka6 ano, bola som na genetike u dr. Barošovej a čakačka na výsledky je 8 týždňov, ja som dokonca čakala ešte ďalší týždeň, lebo boli akurát sviatky a nemala to spracované 😒 ale aspon som sa dočkala dobrých výsledkov

apolenka6
23. máj 2012

@kostickabonnie presne k tej dr. ma poslala moja,len som tam ešte nevolala ,lebo robím ráno a nemám pri sebe kalendár a cez prestávku v rýchlosti mi je to zlé...a ako dlho sa čaká na objednanie? a čo vám tam robili? krv brali? alebo? 😕
potom si ideš osobne pre výsledky??
tak gratulujem k dobrým výsledkom 🙂

zuzancek22
23. máj 2012

@ursula5
@apolenka6
@mirka2010
@cmelica
@katy33 babenky moc dakujem a samozrejme, že vám dám vediet.

tinasc
23. máj 2012

@sijust moja aj naša bola taká ofukovaná princeznička... tiež sme si ju rozmaznali... a teraz sa nám to nejako vracia... že sa niekedy nestačíme čudovať 😀 aj ja som si hovorila, že nikdy neurobím to alebo ono... a hop na druhý deň to bolo inak 🙂 😉 ale verím, že Stellinka bude dobré a poslušné dievčatko 🙂 🙂 🙂

cmelica
23. máj 2012

@dasaa Dakujeme moja!!hej Simonka bude mat tolko kamosov 🙂 🙂 🙂 ako sa mate???

tinasc
23. máj 2012

@mirka2010 Maroškovi posielam cmuk, musí to byť krásne všetko toto prežívať s bábätkom, už sa na to teším aj ja 🙂 lebo si na to už nepamätám 😉 inak cumlík som si pochvaľovala aj ja, malá sa po ňom pekne ukľudnila aj v noci 🙂

cmelica
23. máj 2012

@tinka9075 Dakujem 🙂 🙂 🙂 a rada stafetu odovzdam 😵 len neviem ci sa ti chce cakat az do oktobra 😀 😀
tak mm to ma riadne vymyslene,hned dvojky a parik 🙂 tfuj tfuj tfuj az to tak je 😵

michelitta
23. máj 2012

@icipxe ahoj moja s to ty vsak? strasne strasne ti gratulujem zo srdiecka,velmi som ti to priala,prajem ti nech si zdrava pocas celeho tehu,nech pekne rastiete,proste je to uzasne 🙂 🙂 drzkaj sa!!!🙂

majca55
23. máj 2012

@cmelica moja gratulujem moc a už teraz som zvedava na Branka 😵 😵 😵

sijust
23. máj 2012

@mirka2010 moj otec je zubar a bol vzdy proti cumlikom z hladiska neskorsieho rastu zubkov,ja som cumlik vobec nemala,ani raz...a jedine s cim som na sebe teraz spokojna, su zuby 😀 uvidime...tri zatial mame...ak bude dobrucka aj bez cumla,nebudem jej ich davat 🙂

cmelica
23. máj 2012

@majca55 Dakujem moooc!!! 😵 😵 😵

majca55
23. máj 2012

@zuzancek22 držím moc moc palce 😵 moja krasne ste to vydržali držkajte sa 😲 😲

sijust
23. máj 2012

@tinasc dufam,ze budes mat pravdu...bude dobrucka a poslusna po maminke 😀 ja mam velke plany...ale lahko sa to hovori,ked je este v brusku...myslim,ze to bude velky maznacik,najma tatinkov...lebo on uz ma dve velke dcery...a teraz sa mu narodi ako panovi kralovi "Maruska" uz teraz je z nej hotovy,z jeho strany nejake "prisnosti"necakam 😀

sijust
23. máj 2012

@mirka2010 zlatik,porad pls...co mam dat na spodok kocika,myslim na ten matracik? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre