IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
28. máj 2012

Ahoj @majca55 este si na PN alebo uz chodis do prace.Moja chybas nam tu velmi a co mas nove ? 🙂

cmelica
28. máj 2012

@dasaa Ahoooj!!! Tak ako ste dopadli na poradni?? ako sa mate??? bambulka je uz veru velka na fotecky,ale potom ked uz bude domka pekne u maminky a tatika tak to bude radost si ju fotit 🙂 🙂 🙂

cmelica
28. máj 2012

@zuzanka7834 ahooj!! dakujeme mame sa v celku fajn 🙂 🙂 drobec sa hybe o sto tristo,tak som rada,ze ho uz mozem takto citit 🙂 🙂
a vy sa ako mate?? zvykate si na seba vsak? posielame pusinku 😵 😵

majca55
28. máj 2012

@dasaa ahoj moja ešte som na PN idem na zakrok do centra rozhodli v centre aj moja gynekologička tak ma presvedčili tak uvidim dakujem moja že na mna mysliš 😵 ja si vas tu čitam a strašne sa tešim na fotečky ked tu pridate aj dalšie moja dufam,že sa maš super aj s bambulkou hladkam brušenko 😵

ursula5
29. máj 2012

@zuzanka7834 ahoj maminka 😉 no ja sa cítim zatiaľ dobre, včera som bola dosť unavená tak som vravela manželovi, že mi už šťava dochádza a nie som už taká čipera ako predtým, musím si na to zvyknúť ale však 2,5 mesiaca ešte vydržíme, malinký bol na poradni v poriadku, ďalšiu máme až 12.6. ale vo štvrtok máme sono tak ho zase uvidíme 😉
Držkajte sa aj s drobčekom 🙂

walta
29. máj 2012

Dobre raaaanko, dievcence 🙂 uz dlhsie som tu nebola, mam co citat... my sa mame dobre, malicka je podarena, zlatucka.... vydava uzasne zvuky, na vsetko sa pozera, ako keby tomu rozumela 😉 nadherne sa smeje, no nas maly pokladik.... ked mala 3 tyzdne, tak sme boli na ockovani proti TBC a uz sa jej na pliecku objavil pupacik... som zvedava, ako to bude... nejako specialne sa to osetruje, neviete? Teraz v sobotu sme mali krstiny, tak uz vsetko mame na poriadku... Pozdravujeme vas vsetky a Charlottka posiela sladucke pusinky 🙂 🙂 🙂

ursula5
29. máj 2012

@walta ahoj, tak som rada, že sa Vám pekne darí a maličká prosperuje 😉 užívajte si to spoločne 🙂

tinasc
29. máj 2012

@walta ahoj, tak super, že sa máte dobre, som rada, s tou ranou od očkovania to neviem poradiť, lebo našej malej sa to zahojilo nepamätám si, že by s tým mala nejaké komplikácie... tak snáď ti dievčence poradia, dúfam, že sa jej to pekne zahojí 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@walta ahojky, tak sa ti ockovanie proti TBC podarilo??? my sme ho tiez pre maleho chceli, ale u nas sa to nedalo...mne dr povedala, ze to by sa muselo nazbierat niekolko deticiek a ze to nie je jednoduche...ako ste to zrealizovali, velmi ma to zaujima? aj my malicku pozdravujeme, fotocku nam posli, sme na nu zvedave ako rastie 🙂

mirka2010
29. máj 2012

aj nas dnes caka dalsie ockovanie...tak na nas kamosky nase myslite...aj sa troska bojim, lebo maly tak zle spal tuto nocku...nikdy este tak zle nespinkal...tak dufam, ze je v poriadku, tuk, tuk, tuk..... 😉

ursula5
29. máj 2012

@mirka2010 držíme palčeky až to dobre zvládate 😉

dasaa
29. máj 2012

Ahoj @cmelica poradna dopadla dobre.Malicka sa nam ukazala aka betarica bude ked nam doktor robil sono 😀
Kontrolu mam o 2 tyzdne zatial vysledky su v pohode.Ale ty sa pochval co mate nove a ako sa ma drobcek ? 😵

dasaa
29. máj 2012

@mirka2010 drzime prsteky urcite to Marosko pekne zvladne 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@ursula5 dakujeme, len neviem ci naozaj dame zaockovat, lebo maly priserne zle spinkal, vcera akoby mal hnacku...ja neviem, necham to na posudenie doktorky...a vy sa s Jarinkom ako mate???

mirka2010
29. máj 2012

@majca55 ahojky a ako sa mas??? myslime na teba a Marosko posiela sladku pusinku 🙂

mirka2010
29. máj 2012

@dasaa malicka je uplne uzasnaaaaa....uz teraz je to krasavica krasna 🙂 urcite sa jej uz neviete dockat, vsak??? ani my 🙂 ale len nech je este krasne u maminky tak dlho ako ma...a citis sa ako???

dasaa
29. máj 2012

@mirka2010 veru moja uz sa jej nevieme dockat.Citim sa dobre aj ked ma bolia pod prsiami jak sa zacina brusko.Neviem koli comu ma to boli ani podprsenku nemozem mat dlho na sebe.A ked sedim na gauci ani tak nedobre jedine ze ked si lahnem vtedy to je lepsie.

zuzanka7834
29. máj 2012

@alibabaa ze odkazujem pani mrche, nech sa jej laskavo cim skor uraci a nech sa kludne vysanti, lebo najblizsich 9 mesiacov bude mat dovolenku 😉

mirka2010
29. máj 2012

@dasaa to som presne mala aj ja....mne to na lavej strane akoby aj trplo, bolo to neprijemne a prechadzalo to az do bolesti...tiez neviem, cim to bolo...ale podprsenku som nosila jedine tu sportovu...ta mi bola prijemna...ziadne kostice...takze oddychujes pekne?? a mala kopka??? ako v noci spinka? na predporodnu pripravu chodis, alebo sa chystas?

cmelica
29. máj 2012

@mirka2010 ahojte 🙂 🙂 jasne,ze budeme na vas mysliet 😵 😵 Marosko urcite citi co ho dnes caka preto ten zly spanok...urcite bude v poriadku 🙂

cmelica
29. máj 2012

@dasaa bude to betarica ako sa patri 🙂 🙂 dolezite je ,ze ste v poriadku a este si uzivajte 2v1 🙂 🙂 🙂
my v pohodicke 🙂 5.6 mam kontrolu tak sa tesim,ze znova uvidim Branuska 😵 teda verim,ze mi bude robit sono dr...
kolko,ze malicka vazi???

tinka9075
29. máj 2012

@mirka2010 budem vám držat palce a mysliet hlavne na Maroška aby injekciu zvládol chlapček peknučký 🙂 🙂

tinka9075
29. máj 2012

@cmelica ahoj tak tebe týždne pekne nabehujú ani sa nenazdáš a budeš maminka 😉 😉

cmelica
29. máj 2012

@tinka9075 ahoj! 🙂 🙂 🙂 a vy uz mate ziadost schvalenu??? kedy by mala byt???

majca55
29. máj 2012

@mirka2010 dakujem moja vam obom snažím sa posuvať sa dalej idem ešte jedno vyšetrenie podstupiť a uvidim takže takto o týžden na mna myslite a uvidim ako dopadnem či mi ešte nejaku šancu daju 😝 a vy sa mate ako?Maroško poslucha?verim že ano pokladik malinky 😵 😵

tinka9075
29. máj 2012

@cmelica ešte nie tak teda v Iscare je schválená ale ked som prešla do iného centra tak ju musia schválit znovu ako keby to nebolo jedno ale doki vravel že do mesiaca tak v júli idem pichat injekcie mám krátky protokol tak to zvládnem 😉 😉 už sa teším ako budem pestovat vajká 😀 😀

tinka9075
29. máj 2012

@majca55 ahoj neboj vyšetrenie dopadne dobre a budeš tehulka uvidíš 🙂 ja ti budem velmi držat palce 😉 😉

mirka2010
29. máj 2012

@cmelica
@tinka9075 dakujeme kamosky nase...🙂 juuuj, uz teraz mam stiahnute hrdlo z toho, ako tam bude malicky plackat ☹ ☹ ☹ a ja urcite s nim...ako naposledy ☹ ale dufam, ze to zvladne dobre.,,...pokladik nas milovany...vsak vam dame vediet!!!! posielame boztekyyyy

majca55
29. máj 2012

@tinka9075 dakujem moja ajja tebe držím nech ti čo najskor zavolaju že mate schvalenu žiadosť 😵

mirka2010
29. máj 2012

@majca55 majinka, urcite mate sancu...akoby nie!!!!! na to ani nemysli...samozrejme ze vas uz vasa babika caka a pride coskoro...uvidis!!!! ale das nam vediet, ako si dopadla, vsak? lebo my moooooc na teba myslime a posielame veeeeela energie....🙂 Marosko je pokladik, je to uzasne babatko...akurat spinka a potom ideme hned ockovat 😠 tak potom sa ozveme, papa a cmucik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre