IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
29. máj 2012

@icipxe tak presne...treba len verit....urcite uz co chvila babatenko pride....mate aj mrazacikov?

tinasc
29. máj 2012

@icipxe ach moja, to ma tak mrzí... veľmi ti prajem aby ti to vyšlo, posielam veľa energie... držím moc palce...

dasaa
29. máj 2012

@cmelica tak to mas pravdu ze dolezite je ze sme v poriadku..Moja neviem kolko vazi Simonka no urcite viac ako vtedy ved nadalej priberam 😀.jeeeej tak ze zase uvidis drobceka to je taky super pocit ked si ho mozes pozriet.Ja mam kontrolu 11.6 asi mi sono nebude robit no nechame sa prekvapit 🙂

dasaa
29. máj 2012

@buba13 ahoj nevadi len si davajte pozor.Veru je tu toho velmi vela co babenky popisali 🙂Tiez ked tu nie som par dni tak neviem co tu baby maju nove.To je super ze uz mate veci kupene pre babo.Ja tiez este vsetky nemam treba mi este par malickosti.Na matersku idem az 3.6 lebo skor sa nedalo v mojom pripade.Mame sa dobre v pondelok sme boli na poradni a vsetko je ok co sme radi dalsiu kontrolu mam o 2 tyzdne.Citim sa dobre kedy ako zalezi od pocasia.Ked je horuco tak mi puchnu nohy a som zadychcana ako keby som behala maraton 😀
Potom daj fotku maleho a aj kocik aby sme aj my videli a tesili sa stebou 🙂 🙂

ursula5
29. máj 2012

@mirka2010 určite fotku pridám vo štvrtok aj my sme na neho už zvedaví, teším sa, držím palčeky nech to Maroško pekne znáša 😉

ursula5
29. máj 2012

@icipxe to fakt??? tak to mi strašne ľúto, až mi je do plaču, si strašne silná a verím, že sa Vám to podarí, a vieš aj čo sa stalo? neudržali sa drobčekovia ☹
Prajem veľa síl a posielam veľa energie do ďalšieho boja 😉

icipxe
29. máj 2012

@ursula5 neviem co sa stalo. zacala som v nedelu spinit, co bolo ze ok, ale vecer to bolo aj s krvou a bolelo ma hrozne brucho tak som isla do nemocnice... a tam sa to natahovalo, lebo najprv to bolo zakrvacane ale nie odkrvacane, potom hcg najprv vysoke 1425 na utz len dve skrvny, potom kleslo moc na 270 a uz sa potom cakalo na to, ci ostalo aspon jedno a neostalo, tak ma rano vycistili a tesim sa neskutocne ze som doma...

icipxe
29. máj 2012

@mirka2010 mame este 2 poslednych :D z prveho stimulu... tak snad to vide...
@tinasc dakujem
@cmelica dakujem

ursula5
29. máj 2012

@icipxe tak aj tak čudne že Ti nič nenasadili na udržanie, lebo ja som tiež špinila a trošku krvácal v tom 6tt a napchali do mňa liekov strašne veľa, neskutočne ma to mrzí ale vidím, že si silná tak budem držať palce pri ďalšom pokuse

icipxe
29. máj 2012

@ursula5 ale ano moja, utrogestan, estrofem, ascorutin, magnezium, guaracujan :D a kadejake ine koktejli... len na prirodu je medicina niekedy kratka....

apolenka6
29. máj 2012

@icipxe zlatko toto niééé 😢 😢 😢 mrzí ma to a nemám slov na to ,držkaj sa !!!

apolenka6
29. máj 2012

@zuzanka7834 ja som to hned odhadla ,že je na ocinka 😅 je krásny a teraz ked príde domov to bude radosti!!! a viem,že štafeta sa chytáááá 😀 len ju neviem nájsť 😝 pošli mapu

tinka9075
29. máj 2012

@icipxe to mi je lúto akurát dnes som na teba myslela 😒 😒 to je také nespravodlivé 😢 😢

ursula5
30. máj 2012

@icipxe tak to máš pravdu na prírodu je medicína krátka, no nič treba bojovať ďalej hlavné je, že vieš že otehotnieť ide 😉 tak sa treba z toho teraz dostať a pokračovať v boji ďalej si veľmi silná a moc Ti držím palce 😉

icipxe
30. máj 2012

@tinka9075
@ursula5
@apolenka6 dakujem baby... ide sa dalej...

mirka2010
30. máj 2012

@ursula5 ahojky, tak Marosko prespal skoro 12 hodin....ani nepapal tak dlho...som len cakala kedy zacne nariekat aky je hladny...a on milacik moj, nic 🙂 takze asi sa z toho vyspinkal 🙂 tak tesime sa na Jarinkovu fotocku 🙂

mirka2010
30. máj 2012

@icipxe juuuuj, tak dvaja mrazacikovia este cakaju,....mojinka malicke, urcite sa to prave s nimi podari 🙂

ursula5
30. máj 2012

@mirka2010 jej tak som rada, že ste to tak dobre prežili a parádne sa z toho vyhajkal 😉 dáme fotečku aj my sa už nevieme dočkať na sono ale do zajtra už vydržíme 😀

majca55
30. máj 2012

@icipxe zlatko moc ma to mrzí viem čo prežívaš som stebou ☹ ☹ ako píšeš ide sa dalej ja som už taká vyrevaná ažaž ale bojujeme sme silné 😵 verím,že sa nam to podarí držím palce 😵

icipxe
30. máj 2012

@majca55 kedy ides najblizsie? 😉

majca55
30. máj 2012

@icipxe idem teraz na hysteroskopiu zistiť čo sa deje v maternici navrhli mi to v centre aj moja gyndoška suhlasi a podla toho sa uvidi zoberu aj vzorku zo sliznice a za 10 dni mam vysledky 😝 a ty ako teraz ideš pokračovať?

icipxe
30. máj 2012

@majca55 neviem idem zajtra k svojmu doktorovi dohodnut sa co dalej :D a 5teho som mala mat utz tak pojdem na ten termin asi sa porozpravat s dokym v centre... a kedy mas naplanovanu hystero?

sijust
30. máj 2012

@icipxe zlatko,je mi to velmi luto... 😔 ☹ prajem vela sil do dalsich bojov

icipxe
30. máj 2012

@sijust dakujem 😉

sijust
30. máj 2012

Ahojte babulky moje @mirka2010 @katy33 @zuzanka7834 @adikasala @majca55 @dasaa @cmelica @ursula @walta @apolenka6 @tinasc @icipxe dufam,ze som na ziadnu moju spriaznenu dusu nezabudla ,dnes som bola na prietokoch...bala som sa,ze bude nejaka jobovka...ale vsetko je super,je to na 100%dievcatko-taku krasnu pimpulku som este v zivote nevidela 😀 😀 hlavinkou dolu,krcek stale uzavrety-2cm,plodova voda v norme,prietoky podla slov mojej dr.ukazkove...postavenie druhe,to je ake?a Stejinka-tak ju najnovsie volame,lebo tatik sa zacal ucit spanielcinu (a tam sa dve ll citaju ako j 😉 )vazi 2520g....myslim,ze nebude velka,dr.povedala,ze do porodu bude taka,akurat 🙂 co myslite? robili mi stery na streptokoka a tiez brali krv kvoli EDA...

mirka2010
30. máj 2012

@ursula5 ahojky, tak Marosinka som ulozila spinkat tak mam chvilku cas....merala som mu teplotu a ma chudatko moje 37,6...tak dufam, ze do vecera to nebude vyssie...laska moja...ale aj tak to zvlada dobre, milacik moj milovany...tak sa zajtra tesime na fotocku 🙂

icipxe
30. máj 2012

@sijust no paradicka...stejinka ma krasne miery a jasne ze je vsetucko v poriadku... este par dni v brusku a sups s maminou do mesta :D ukazovat sa :D uz sa tesim na fotky :D

icipxe
30. máj 2012

@mirka2010 no maly je nadherny teraz som kukala fotky :D

mirka2010
30. máj 2012

@sijust ahoj zlatik...tak vidis, vsetko dopadlo ukazkovo, to sa tesime s tebou 🙂 my sme v 37 tt mali 3000 g takze mala bude urcite ukazkova...teda ak nebudes prenasat tak dlho ako ja 😀 😀 😀 a aka inak bola??? videla si ju dobre??? krasne ju od nas pohladkaj 🙂

sijust
30. máj 2012

@mirka2010 chrustik malicky,pofukaj mu bolacku za mna... ☹ nech je co najskor fit...posielame vam pusky 🙂 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre