IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
15. jún 2012

@alibabaa silno budem držat palce o dva týždne budeš písat že si tehulka 🙂 🙂

mirka2010
16. jún 2012

@tinka9075 tak to dufam, urcite budes 🙂

mirka2010
16. jún 2012

dievcata 🙂 Silvuska @sijust si nechali v nemocnici, mali ju vcera pustit, ale odisla jej hlienova zatka, takze si ju tam nechali...tvrdne jej brusko, ale zatial nerodi...takze aby ste vedeli...a dakuje, ze na nu vsetky tu myslime...takze drzime jej palce, aby Stellinka prisla na svet zdravucka a aby boli obe stastne a spokojnucke 🙂🙂🙂

dasaa
16. jún 2012

@tinka9075 uz by sme chceli mat malicku doma.Na dalsi tyzden idem na ctg-cko ku svojmu porodnikovi tak som zvedava ako sa dohodneme a hned by mi mal urobit aj sono.A ako sa mi mas? 😵

dasaa
16. jún 2012

Ahoj @mirka2010 ako sa mi mate ?dakujeme za spravicku.Tak uz coskoro @sijust bude mat malicku pri sebe 🙂Myslime na nu a drzime jej prsteky. 😵 😵

tinka9075
16. jún 2012

@dasaa neboj ani sa nenazdáš a bábo bude pri maminke 🙂 ja sa mám zatial ok už sa teším do Brna som zvedavá ako dopadnem 😉 😉 ale aspon si spravíme výlet 🙂 🙂

ursula5
16. jún 2012

@alibabaa držím moc palce, opatrujte sa 😉

tinasc
16. jún 2012

@alibabaa to je dobre, že kašleš menej, mňa ako na potvoru tiež dráždi kašlať, nie je to také intenzívne ako predtým, ale hnevá ma to , že vôbec musím zakašľať, však to ťahám až z päty 😀

tinasc
16. jún 2012

@mirka2010 áno ideme ešte na dovolenku, však budúci rok to asi už nepôjde, ideme tu na Slovensko 🙂 hej určite sa má dobre, no uvidíme ako ho staršia sestrička bude hnevať 🙂

alibabaa
16. jún 2012

@tinasc no mna az napinalo ... z paty to bolo to hej a ja som mala pocit, ze sa zadusim.. ale teraz uz iba toto.. chvalabohu moja alergologicka ma pozna ako svoje boty... tak vedela ako na mna i s estrofemom...

mirka2010
17. jún 2012

@dasaa ahojky, no veru ano @sijust uz bude mamickou...sice este nic nove neviem, ale mozno uz aj je...vsak hned ako mi da vediet, tak vam napisem 🙂 inak, okrem tych horucav ktore tak zrazu nastali sa mame celkom fajn...sice Maroska musim von prezliekat, co byva taky spotenucky, ale tesime sa zo slniecka...a vy sa ako mate??? juuuj, mojinka uz 37 tt, to je neskutocneeeee!!!!! vsak o chvilocku je Simulka tu 🙂

mirka2010
17. jún 2012

@tinasc nebude hnevat sestricka, uvidis ze nie...bude si uzivat kocikovanie a bude hrda starsia sestra a bude sa o maleho starat ako sa len da 🙂

mirka2010
17. jún 2012

@ursula5 ahojky a vy sa nam ako mate??? ako malicky Jarulik, ako sa ma???

tinasc
17. jún 2012

@mirka2010 tak to dúfam, nejako tak si to predstavujem a teším sa na to 🙂

ursula5
17. jún 2012

@mirka2010 ahoj máme sa celkom fajn ale sa mi zdá, že niečo na mňa lezie mám horúčku na puse zas a som sa v noci strašne spotila 🙂 ale ja sa d´´nedám nech ta pliaga ide preč 😀 😀 😀
maličký je v poriadku, akurát ma doktorka chce pripravovať na cisársky rez v prípade komplikácií a vzhľadom na vek a že rodím po 16 rokov, už mám poradňu každé 2 týždne takže 26.6. sa uvidí či sme otočený zas riťkou, lebo v 30tt sme bolo otočený už dole hlavičkou a v 32tt zas riťkou 😒
rozmýšľam nad pôrodom v Martine takže sa chcem tento týždeň rozhodnúť už na isto, včera sme konečne objednali kočík a ešte mi treba pokúpiť do pôrodnice a už by som mala mať všetko 🙂 od 30.6. nastupujem na MD ale ešte budem chodiť týždeň zaúčať ak budem vládať 😀
takže asi tak sa máme, a vy ako všetko v poriadku Maroško je zdravučky? držte sa 😉

dasaa
18. jún 2012

@mirka2010 mame sa dobre aj ked je strasne horuco.Nikde nechodim ked je tak teplo bo ani by som to nezvladla.Posledne noci sa mi snivaju take blbe sni o porode aj ked na to vobec nemyslim.V noci mam problem sa uz aj otacat na bok a uz viem ze aj vela chodit nemozem.Mam problem ist aj do obchodu bo uz citim taky blby pocit ako keby mi mala tlacila na spodok a hned mi tvrdne brusko.Ale inak je vsetko ok.Konecne som zbalena do nemocnici.Simonka sa pekne hybe a robi mi kopceky na brusku.
A ako sa mas moja?Chystate sa nie kde na dovolenku alebo ani nie.A Marosko ako sa ma ?
Mirka Marosko ma krasne fotky a pekne aj rastie pozdravujeme ho 🙂

dasaa
18. jún 2012

Ahojteeeeeee babenky
@majca55 ahoj ako sa mas a uz vies nie co nove ohladom vysledkov ?
@cmelica moja kde siiiiii?Ako sa mas a ako sa ma drobcek ?
@alibabaa drzime prsteky.Ako sa citis a ako sa mas?
@buba13 ahoooj ako sa mate a ako sa citis ked teraz su tie horucavi ?
@tinka9075 juuuj som strasne zvedava na tvoju spravicku drzime prsteky

cmelica
18. jún 2012

@dasaa ahoj moja!! juuj my sa potime vo vlastnej stave...cez vikend sme neboli doma,tak preto som tu dlhsie nebola... drobcekovi je snad dobre...sem tam sa pomrvi a sem tam ustedri taky kopanec,ze az 😵 😵 😵 a vy sa ako mate????

cmelica
18. jún 2012

@mirka2010 jeee ahojte!!! Miruska malicky vam veru rastie krasne 🙂 🙂 fotecky su uzastne tak ako vzdy 😵 😵 😵
pozdravuj od nas @sijust a drzime mooooc palciaky aby vesetko prebehlo bez problemov 🙂 🙂
ako sa mate???ako znasate tie teploty???

dasaa
18. jún 2012

@cmelica jeeeeeej ty si tu to je supeeeer.No mi nie co hovor ta horucava je neskutocna teraz pre mna.Este dobre ze v byte mame trosku chladnejsie 😀.Tak uz dava silne kopance to je super aspon ukazuje aky silny je 🙂

cmelica
18. jún 2012

@dasaa vies co no kopka si tak ako sa mu chce...su dni ked citim len take prevalovanie,aj to sa musim sustredit,ci je to on 😕 😵 😵 😵 😵 mojka ale tebe tie tt ribidaju akosi rychlo 🙂 🙂 este take 2-3 tt a je z teba maminka 🙂

dasaa
18. jún 2012

@cmelica no ja pocitam ze take 2 tyzdne od dnes no uvidime.Stvrtok idem na CTG tak uvidime co nam povie moj porodnik.Ale uz som konecne zbalenaaaaaa.Este mi treba prichystat veci pre malu ked pojdeme domov ale sama neviem ake vecicky mam dat do komody aby mm vedela ze tie ma zobrat do nemocnici

tinasc
18. jún 2012

@dasaa aj ja sa varím vo vlastnej šťave a to ešte nie som tak ďaleko ako ty 🙂 august bude asi najhorší, neviem síce aká je predpoveď na letné mesiace. ale to budem v 7 mes. a bude to riadne kruté ak budú horká, prežila som si to aj s malou leto s bruškom, no uvidíme 🙂

tinasc
18. jún 2012

@cmelica ono to aj ja niekedy cítim len taký tlak, potom riadny kopanec... a sú dni, kedy ho celý deň necítim a potom až večer v posteli, joj to je diskotéka 🙂 čo ma trápi je, že neviem, ako v noci ležím, ráno ma z toho bolí celé brucho akoby som si na ňom ležala, ale v spánku to neovplyvním 🙂

tinasc
18. jún 2012

@dasaa keď išiel manžel pre nás do pôrodnice, tak som zbalila do prenosnej tašky na bábo všetky vecičky pre malú a on len chytil tašku a doniesol ju, nemusel rozmýšľať ani ja ho navigovať čo priniesť 🙂

dasaa
18. jún 2012

@tinasc no zatial co viem tak toto leto ma byt tropicke.Ja uz teraz mam dost.Mam rada leto aj teplo ale az take horucavy nemusia byt 🙂

dasaa
18. jún 2012

@tinasc asi aj ja to tak urobim.Je to jednoduche riesenie 😀 😀

tinasc
18. jún 2012

@dasaa no tak to potom bude kruté, som zvedavá čo urobím s mojou, keď ju nebudem chcieť pustiť von na to horko... 😉

dasaa
18. jún 2012

@tinasc och deticky na tom budu najhorsie

tinasc
18. jún 2012

@dasaa áno bude to oštara byť len vo vnútri 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre