IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
16. júl 2012

@cmelica joooj nestazujem si 🙂 spala som do 12h. potom som poupratovala co sa narobil bordel za jeden den, pozvesala pradlo a zase oddychujem. je to super. konecne oddychujem. na to som sa velmi tesila 🙂

tinasc
16. júl 2012

@mirka2010 už sa teším na to ako sa budú spolu hrať... dúfam, že to tak bude 🙂

tinasc
16. júl 2012

@cmelica áno ja som bola oveľa skôr... ale tak to prišlo a nejako blbo vyšlo... no čo už ešte zo dva týždne počkáme 🙂 dúfam, že sa to ešte bude dať... ak stihnem, idem v stredu na diabetológiu na ten záťažový test, dúfam, že všetko bude ok 🙂

apolenka6
16. júl 2012

@tinasc tak to je ozaj nepríjemná situácia -ved vieme svoje.... ale si myslím,že aj tak časom na tebe bude vidieť,a už to neschováš 😝
a malá odpadne ked jej to oznámite 😅 😉 bude natešená a ozaj? chcela by ona súrodenca 😕 ale asi áno každé dieťa chce mať brata ,či sestru 😉

apolenka6
16. júl 2012

@alibabaa akú máš poisťovňu? mne už žiadosť schválili do 20 dní presne ..ale ideme na to koncom septembra 🙂
a mám Dôveru poisťovňu som zabudla napísať ..

apolenka6
16. júl 2012

@majca55 Tak kontrola dopadla na jednotku 😅 ked som ráno vstala a pozerala si ranu tak bola čistá bez hnisu 😝
som sa potešila ,štichy vypadnú samé časom ..všetko ma tam svrbí asi sa to hojí..ale aj tak ešte nepredbieham opatrnosti nie je nikdy dosť 🙂

alibabaa
16. júl 2012

@apolenka6 no ja mam vszp.. tak uvidim kolko im to potrva.. ale vraj mam volat kadu chvilu v akom je to stave.. aby som si mohla termin zajednat v GF. lebo tam aj mesiac cakas na konzultaciu. ze ked to bude schvalene a bude to cakat na jeden podpis, tak mam volat do GF a pytat si konzult.. a potom volat do poistovne, ze uz mam termin a nechcem ho presvihnut.. to je ale vybavovaciek.. saakris.. a to asi budem aj na dovci v tom case.. som zvedava.. ako to cele pojde.

alibabaa
16. júl 2012

@dasaa gratulujeeem a prajem veeela zdravicka celej rodinke

apolenka6
16. júl 2012

@alibabaa mňa ani netrápilo kedy bude žiadosť schválená,lebo idem na to až v septembri ,ale si pohli 🙂 a volali mi to v ten deň čo mi zub robili tak to som mala takú milú odmenu za statočnosť 😀
ja som sa dnes chcela objednať ku koordinátorke 17.8 ,ale mám si vraj zavolať koncom mesiaca,nevedeli mi povedať či nebude mať dovolenku koordinátorka ,ale mne by to vyhovovalo,lebo ja budem mať ešte voľno a v práci nechcem toľko vymeškávať aj tak už tam chodím ako róm do školy 😝

chilinkaxxx
16. júl 2012

tak a máme dnes za sebou prvú IUI...o 2 týždne uvidíme, či sa podarilo 😉

tinka9075
16. júl 2012

@mirka2010 ahoj Mirka cítim sa dobre len sa mi chce stále spat ale inak v pohode 🙂 🙂 keby som si nepichala injekcie ani neviem že idem na ivf 😉 😉

kuspitka
16. júl 2012

@tinka9075 to mas dobre moja,že ani nevieš ,že berieš injekcie

tinka9075
16. júl 2012

@kostickabonnie no u mna to ide nejak rýchlo ani sa nenazdám a budem mat odber 🙂 🙂

alibabaa
16. júl 2012

@chilinkaxxx tfuj, tfuj, tfuj. drzim palceky 😉

tinka9075
16. júl 2012

@buba13 ja sa len smejem že som asi dobrá nosnica 😀 😀 v stredu mám íst ešte na kontrolu a dúfam že v piatok bude odber lebo už ma trošku pobolieva brucho 🙂 🙂

tinka9075
16. júl 2012

@cmelica júj tých vajok už stačí ved som zvedavá kolko zo mna vydolujú 😀 😀 ale mna stačí pár a kvalitných 🙂 🙂

tinka9075
16. júl 2012

@chilinkaxxx držím palce 🙂 🙂

tinka9075
16. júl 2012

@kuspitka ja to pichám nejako automaticky síce sa injekcíj bojím ale zatial to ide ok 🙂 🙂

kuspitka
16. júl 2012

@tinka9075 tak super.este kolko mas pichnut?

tinasc
16. júl 2012

@apolenka6 áno je to dosť nepríjemná situácia... no dúfam, že to ešte nejako uhrajeme 🙂

tinka9075
16. júl 2012

@kuspitka ešte nejaké tri dni mám krátky protokol 🙂 🙂

kuspitka
16. júl 2012

@tinka9075 tak super moja.budeme spolu tehulkovat.ja dvojicky a aj ty 🙂

tinka9075
16. júl 2012

@kuspitka tak to budeme obe tehulkovat aj ja chcem dvojičky 😉 😉

kuspitka
16. júl 2012

@tinka9075 moja ja mam pocit ,že cakame dve

buba13
16. júl 2012

@tinka9075 si dobra 😀 a bodaj by mala cmelica pravdu... aby z jedneho vajka boli dve deticky 😉

majca55
16. júl 2012

@alibabaa teda ale sme opice 😀 😀 😀 jasne moja aj ty 😵 😵 tak nech ju rychlo schvalia

majca55
16. júl 2012

@apolenka6 super moja to som rada 😵 isto sa to hoji to je dobre znamenie 😵

tinka9075
16. júl 2012

@buba13 no to by bolo super ked sa začnú delit a budú dve detičky 🙂 🙂

mirka2010
17. júl 2012

@tinka9075 tak to je super, tesim sa naozaj moc s tebou...hlavne aby to dopadlo tak, ze babatka uz budu o chvilu v brusku...aky je dalsi postup?

tinka9075
17. júl 2012

@mirka2010 ahoj zajtra idem ešte na sono a krv a v piatok dúfam že už bude odber a potom vklad a budeme čakat či sa podarí 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre