IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mariankach
19. júl 2012

@alibabaa ta sak od toho som, nieee???? 😀

tinka9075
19. júl 2012

@kostickabonnie ved im aj dohováram aj im hovorím že nech necestujú lebo ma pri tom pichne v brušku 😀 😀

tinka9075
19. júl 2012

@apolenka6 ja iné ani nečakám podarí sa a hotovo 🙂 🙂

tinka9075
19. júl 2012

@tinasc dakujeeeeeem 🙂

sijust
20. júl 2012

@tinka9075 moja,velmi sa z toho tesim,nech sa vam podari take stasticko,ako sa podarilo nam 🙂 moc vam to prajem!

sijust
20. júl 2012

@mirka2010 ahoj babulka,dakujem za krasne Marosinkove fotky...je prekrasny,prajem vsetko najlepsie k pol rocku 🙂 my si na seba stale zvykame,kazdy den je iny...vcera sme boli na 3tyz.poradni...malinka ma 4800g...dr.nas pochvalila,tak som az do neba rastla 😅 uz zacina dvíhať hlavku a usmievat sa aj mimo spanku...dolozim zase nejake fotky... 🙂 a vy ako zlaticka?

mirka2010
20. júl 2012

@tinka9075 tak ty mas kraaaaaaasnu urodu...to je naozaj uzasne ze je ich tolko...moja verim, ze ta boli brusko, ale uz len chvilu vydrzat a bude vseeeetko v poriadku...mooooc na teba myslime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
20. júl 2012

@mariankach tak super, pojdete na dovolenku...to vam moc prajemeeee...oddyhnete si, to je dolezite...takze mala uz lozi kade tade??, to naozaj???akoze stvornozkuje? nas maly este vobec nelozi...len sa plazi skor dozadu, niekedy sa mu podari aj dopredu, no taky je zlaty...krasne sedka, tak sa z toho moc tesime....prikrmy davame, mrkvicku priam zboznuje 😀 😀 😀 z kasicky ho tak zapieklo, ze najprv 4 dni nekakal a potom 7 dni...to bolo strasne chudatenko moje...teraz uz druhy den zase cakame...ale kasicky uz nedavam..a vy co mate este nove???

mirka2010
20. júl 2012

@sijust teeeeeda, to je krasna sikulka...ma aj peknu vahu, krasne prospieva, to je dolezite...a hlavicku uz chce drzat??? no sikulka jedna malicka nadhernaaaa....bozinku, to je tak krasne tieto mrnusky malickeeee....ja ked si spomeniem na tieto prve uspechy maleho...a vlastne doteraz je to tak, ze sa nejdeme na neho vynadivat co vsetko dokaze....dakujeme za pochvalu malickeho...je to veru stale taky nas model...ten sa vie vyskierat ked chce 😀 😀 😀 by som ho spapala od samej lasky.... 🙂 🙂 🙂 a chodite aj von?? ako sa paci Stellinke v kociariku?

mariankach
20. júl 2012

@mirka2010 sevaaas, moja presne kao aj ty pises, len tu ju najdem v obyvke pod stolom, tu na okraji postele, no hruuzaaa. My kasu davame a kaka mi pekne celkom, tak sa da 🙂
Chceme ist tuna, kuk:
http://www.belissario.com/elanaccomodation/

mirka2010
20. júl 2012

@mariankach takze uz ti mala stvornozkuje??? to je ina sikulkaaaaaa.....takze vasa mala s kakanim nemala nikdy problem?? a ako jej chutia prikrmy? ten hotel aj prostredie je krasny, nadhera...jaaaj, aj my by sme isli...

mariankach
20. júl 2012

@mirka2010 zatial hadze zadkom a raz dopredu, raz dozadu, skor by som povedala ze husenicuje a jeduje sa. Mala mavala koliky, aj zelenu stolicu, praveze dost sme si pri nej vyskakali. Prikrmy - ona by zbafla najradsej celu mrkvu s brokolicou aj s miskou 😀. Hovori sa, ze co som jedavala v tehotenstve, tak to chuti aj babetku. No a ja mam rada brokolicu. Akurat mi suseda oznamila, ze nejdu s nami do HR, takze 30.-teho chcem zajednat 🙂.

mirka2010
20. júl 2012

@mariankach no ja neviem z coho ma nas maly take problemy, chudatenko moje milovane...ale bojujeme s tym ako sa len da...kasicky uz naozaj nedavam, aj tak mi po nich v noci dlhsie nespaval ako ked mu dam len mliecko...tiez sa husenickuje, ked je na brusku, chce sa odrazat spickami, no taky je chutny...o chvilu budu naozaj uz lozit...bozinku ako to letiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂

alibabaa
20. júl 2012

juj ze 1400 strana..

@mirka2010 mna zapeka varene mlieko. neskusila si uvarit tu kasu s inym mliekom ako normalnym? ja to mam preto ze mam alergiu na laktozu.. skus pripadne sojove a ak z neho bude normalne kakat, tak sa skus lekarky popytat ci je mozne aby sa taketo nieco mohlo prejavit u takeho maleho babatka.. . je to skoro podla mna ale clovek nikdy nevie.. a ked sa to podchyti skoro. tak je moznost napravenia a neskor sa mu to nemusi vratit. ale mne to zistili az teraz ked mam 6nasobne hodnoty, cize ja nesmiem ziadne mliecne vyrobky.. ale to nedodrzujem.. ved to by sa nedalo. kupujem si tie bezlaktozove vyrobky... z normalneho neprevareneho mlieka som zasa do hodky bola urcite na velkej..

hlavne ta nechcem vystrasit, ani vystresovat. len ma to zaujalo co si pisala... lebo som mala take problemy, pokial som nezamenila mliecne vyrobky za bezlaktozove...

tinka9075
20. júl 2012

@sijust dakujem ja verím že sa to už podarí ved ja to tak aj beriem že budem tehulka a hotovo 🙂 🙂 🙂

tinka9075
20. júl 2012

@mirka2010 ahoj muž sa smeje že som plodná ako čerešna 😀 😀 ale aspon viem že som v poriadku ked vajká narástli 🙂 🙂 v nedelu napíšem ako som dopadla hned sa mi bude dobre zaspávat ked bude na mna niekto mysliet 🙂 🙂

mirka2010
20. júl 2012

@alibabaa dakujeme si zlatucka ze si mi to napisala...len on papal instantnu kasu od nestle ryzovo-kukuricnu a ona sa zaraba do vodicky, takze tam asi velky obsah mlieka nie je...ale pozriem to pre istotu...ale uz mu ju nedavam 4 dni a zase je treti den co nekaka, takze ja uz neviem...ach, je to zlozite....a ty sa ako mas?

mirka2010
20. júl 2012

@tinka9075 to veru ano, ako ceresna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je kraaaasne...uz sa tesim na to, kolko z nich sa krasne oplodni....a to vies, ze my tu stale budeme na teba mysliet a nedockavo cakat, kedy sa nam po odbere ozves!!!!

tinka9075
20. júl 2012

@mirka2010 ja som včera zostala prekvapená ked to rátal a ja že fain ked povedal že 15 a doki že to idem ešte rátat druhú stranu tak som sa aj potešila aspon bude z čoho vyberat 🙂 🙂 🙂 v utorok by mohol byt vklad lebo ideme bez PK si myslím že je zbytočná ked mne sa vždy vajká pekne delili

mirka2010
20. júl 2012

@tinka9075 to je uzaaaasneeee...to by som sa aj ja poriadne tesila...je to teda naozaj uroda prekrasna...necudo vsak ze ta brusko boli...no uz len chvilku a ulavi sa ti

kuspitka
20. júl 2012

@tinka9075 moja je to tam//,ale este sa bojim

tinka9075
20. júl 2012

@mirka2010 ja už vydržím ved som toho už prežila dost ale budem velmi rada ked mi vajká dajú preč aspon sa mi ulaví 🙂 🙂

tinka9075
20. júl 2012

@kuspitka to jakt hurá teším sa s tebou len pekne oddychuj 🙂 🙂 vidíš ja som ti hovorila že sa podaríííí 🙂 🙂

kuspitka
20. júl 2012

@tinka9075 uvidime,co bude dalej...

tinka9075
20. júl 2012

@kuspitka no už ti len bude bruško rást a budeš si tehu užívat ak ti to Kamilka dovolí 🙂 🙂

kuspitka
20. júl 2012

@tinka9075 uvidime moja..ale este uvidime co bude dalej..

tinka9075
20. júl 2012

@kuspitka a kolký den si od vkladu dnes? 🙂

kuspitka
20. júl 2012

@tinka9075 6den spm moja..inak co mozem na bolest hlavy

tinka9075
20. júl 2012

@kuspitka ved to budú dvojky ked ti tak pekne vyšiel testík 🙂 mna ked bolela hlava po iui som si dala citronovú vodu a pomohlo 🙂 🙂

kuspitka
20. júl 2012

@tinka9075 skusim moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre