IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. aug 2012

Ahoj @mariankach dakujem za radu.Vyzera to tak ze nasa mala nema kolikumusim poklopat klop klop klop.v nedelu aj pondelok ju bolelo brusko ale od utorka uz to je lepsie.Len sa mi zda ze malo si purka ale stolicu ma.Rozmyslala som ze by som jej dala sem tam kvapky espumisan len neviem kolko jej mam dat.Davam jej aj cajik Fenykl plod od znacky leros ten jej chuti.Ale decky feniklovy napoj v prasku caj od Hippy jej vobec nechuty.Aspon ked som jej davala tak sa divne zatvarila a hned aj vyplula cumel z flasky.

dasaa
9. aug 2012

@tinka9075 joooj moja ta co to je stebou.Nevadi ze si nebola ved zajtra ides k svojmu a ta druha ciarka ked je tam tak tam aj bude len uz silnejsia a silnejsia 😉

tinka9075
9. aug 2012

@dasaa ahoj no tak mi bolo zle velmi som nevládala na nohách stát 😒 ale už je lepšie tak dúfam že mi už zle nebude,len mám stále také pochybnosti a velmi našim centrám neverím 12 septembra som sa objednala do Brna aspon s dokim preberieme vela vecí 😉 😉

kuspitka
9. aug 2012

@tinka9075 moja prajem ti to velmi nech si tehotna

tinka9075
9. aug 2012

@kuspitka dakujeeeeeeeeem ved uvidíme ako bude snád len dobre 🙂 🙂

buba13
9. aug 2012

@tinka9075 joooj moja, dufam ze sa udrzi vas maly prcek. som rada, ze to beries ako to je. Hlavne nech si ok aj s malym babenkom v brusku...

mirka2010
9. aug 2012

@tinka9075 moja, tolko som na teba myslela...tak bude super ak pojdes zajtra k doktorovi a hlavne nech ti to potvrdi krvicka....🙂 mrzi ma ze ta bolela hlava, ale to si aj ja pamatam, ze ma tak na zaciatku bolela...takze urcite je to tak, ze babulky su v brusinku a dari sa im u maminky 🙂🙂🙂

tinka9075
9. aug 2012

@buba13 zajtra bude lepšie len výsledky budem vediet asi v pondelok nevadí vydržím 🙂 🙂 my chodíme na huby trošku pohybu nezaškodí tak suším a teším sa ako zaplnam poháre potom sem hodím foto 🙂 🙂 ale treba všetko brat ako to ide ved máme ešte zmrzlinky a ešte pôjdem do Brna tak stále nádej je 🙂 🙂 dnes sa mi snívalo že sa Ti Romanko narodil 22augusta no keby to bola pravda by sme oslavovali spolu a bol by ešte lev júj keby si to stihla nech malinký nie je znamenie panna 🙂 🙂

tinka9075
9. aug 2012

@mirka2010 Mirka hlava ma bolela neskutočne tak mi bolo strašne zle ale vydržím 😒 😒 ked ja si to nejak nepripúštam čo sa má stat sa stane a ked sa tam bude malinké mat držat tak sa bude 🙂 🙂 ale testík stále pozitívny čo ma velmi teší 😉 😉

cmelica
10. aug 2012

ahojte kocky!!!
ja sa hlasim z nemocnice,za s:( :( ale uz nie z tej co obycajne,ale pre pripad predcastneho porodu v specializovanej nemocnici ...ach jaj...v stredu bolesti kolo pupka,tak ma mm sikoval k dr a ten hned,ze nemocnica a na pozorovanie...ale podla toho co mi tu dnes povedal dr tak krcok maternice dost skrateny a co som vyrozumela tak ma drzi len ten steh ...som z toho na nerva,ale musim verit,ze drobcek ostane u maminky co najdlhsie....vybrala som pre istotu 4 injekcie na dozretie plucok drobca a samoska pre mna magneziove infusky...
KOCKY DRZTE NAM PALCE AZ TO ZVLADNEME...neviem ci je este nejaka sanca ,ze by ma pustili domov ,ale budem dufat,ze sa to skludni ...

cmelica
10. aug 2012

@tinka9075 drzim palce az sa pekne drobcekom dari u teba a HCG pekne rastie 🙂

dadax84
10. aug 2012

@cmelica Co to citam? Verim, ze drobcek bude v brusku co najdlhsie, a neboj sa, ved v nemocnici sa o teba dobre postaraju, verim ze vsetko dobre dopadne 🙂

mirka2010
10. aug 2012

@tinka9075 no mojinka, to je uzasne, ze testik je stale pozitivny...dnes na teba budeme mooooc mysliet a hlavne budeme cakat co nam napises...ako si dopadla u dr...urcite sa babatka drzia, nepochybuj...musis im verit...veeeelmi dobre im je u maminky 🙂

mirka2010
10. aug 2012

@cmelica no ahooooooj zlaticko...a co to nam pises??????? ved to som necakala ze ty takto budes zase v nemocnici...ach, moja...no najdolezitejsie je, aby sa Branusko udrzal v brusku co najdlhsie, to je naozaj pravda...mojinka, no velmi ma to mrzi, ale budeme verit, ze bude vsetko v poriadku...hlavne aby malicky este nechcel ist von...dohovor mu, dobre!!!!!! budeme na vas veeeelmi moc mysliet...a hlavne nam pis, co je s vami, dobre???

buba13
10. aug 2012

@tinka9075 uz je lepsie dneska? a v pondelok ides do ba? kedy ides do brna? su tam naozaj odbornici, len to cestovanie je na prd... teda hriby su, len ty uz mas aj miesta kam chodit 🙂 joooj bodaj by to bol skutocny sen. aj ja chcem este leva 😉 ale mat doma byka a leva neviem ci je vyhra 😀

buba13
10. aug 2012

@cmelica ahojcek moja, uz som pozerala co nepises a dufala, ze si ok. Branko je aky nedockavec! je dobre, ze ste v nemocke. tam je to istota, ze vas maju pod palcom a keby daco nemusis sa bat. Kamosovi odkazujeme, ze nech pekne vydrzi este aspon 4 tyzdne. a pekne ho hladkame nech maminku poslucha. kde si v nemocnici?

tinka9075
10. aug 2012

@mirka2010 tak krv zobratá ale výsledky budú až v pondelok alebo utorok tak musím vydržat 🙂 🙂

tinka9075
10. aug 2012

@buba13 dnes už ok len včera niečo zo mna vypadlo dúfam že to nebolo embrio 😒 😒 do blavy idem 24 na konzultáciu a do brna 12 no nevadí ale my to do brna máme asi tak ako do blavy verím že Romanko bude ešte lev my sme z mužom levi obaja a zatial sa znášame už 17 rokov večnost 😀 😀

tinka9075
10. aug 2012

@cmelica dakujem 🙂 aj ty sa držkaj a Brankovi dohováraj nech ešte u maminky vydrží až do pôrodu budem na vás mysliet a držat vám palčiaky 🙂 🙂

kostickabonnie
10. aug 2012

@cmelica oddychuj a Brankovi dohovaraj, aby tolko v brusku nesantil, na to ma cas od oktobra....myslime na vas 😉

mirka2010
10. aug 2012

@tinka9075 nooo, tak to budu dlhe dni...ale co ti povedal? vysetril ta? co povedal na to krvacanie a bolesti hlavy atd? ako sa dnes citis?

tinka9075
10. aug 2012

@mirka2010 počkáme povedal že môže to byt tehu ale mohla som o bábetká aj príst 😒 nevyšetroval ma môj doki je toho názoru že netreba tam kukat v začiatkoch 😀 😀 na krvácanie mi dal ascorutin vraj by to malo prejst tak uvidím dnes už je celkom dobre 😉 😉 ale keby sa aj niečo stalo mám mrazáčikov a ešte idem aj do brna tak nádej je vždy 😉 😉

mariankach
10. aug 2012

@dasaa to je super 🙂 ak nema koliky..skor ako cajiky si ty uvar caj na dojcenie a babetko ho dostane cez mliecko. ked davas cajiky a vodicky takto skoro, babetka sa potom zvyknu dost rychlo odstavovat. Skor radsej sa porad s lekarkou o masazi na prdiky a protikolikovych masazach.

mariankach
10. aug 2012

@cmelica fuuuuuuuuuuuuuuuu drz sa..33t je docela pekny, ale radsej lez - si v perinatologickom centre v MT? Este aspon do toho 38t. by bolo super, drzim palce 🙂.

mirka2010
10. aug 2012

@tinka9075 no mojinka, drzime mooooc palce....napis ako sa mate cez vikend, dobre?

tinasc
10. aug 2012

@cmelica moc a moc držím palce, nech drobček ešte vydrží u maminky čo najdlhšie, nech všetko dobre dopadne 🙂

sijust
10. aug 2012

@cmelica moja zlata,moc na teba/vas myslime so Stellinkou a drzime palce,aby vsetko dobre dopadlo,opatrujte sa,kamarati nasi 🙂

sijust
10. aug 2012

@dasaa ahoj moja,ja davam espumisan 10kvapiek tak 3/4krat za den...dr.mi povedala,ze sa to nedostava do crievka,len to popuka bubliny,ktore su tam...my sme si zazili par krusnych chvil,uz som revala s nou...bola uplne zuriva,tak ju brusko bolelo...rektalna rurka je podla mna zazrak... 🙂 uz je teraz celkom fajn...pozdravujeme vas babulky 🙂

sijust
10. aug 2012

@tinka9075 drzim moc palce,aby vsetko dobre dopadlo...hladkaj brusko a prihovaraj sa 😉

tinka9075
10. aug 2012

@mirka2010 dakujem Mirka ozvem sa určite zajtra ráno spravím ešte testík aby som vedela na čom som 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre