IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 Nebojkaj preberu a bude to ok 😉 Vyjde to uvidíš 😉 A kedy maš vklad?

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 v piatok idem na konzultáciu ak by sa dalo chcela by som ešte tento mesiac 🙂 🙂 12 idem do Brna tak som zvedavá čo poriešime 🙂 🙂

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 A čo idete do Brna? Niečo čo sa tyka IVF? A ozi ako znášaš injekci, pri IVF? Pichaš si ich sama, alebo si davaš niekomu pichať? 😅

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 ideme na konzultáciu ak sa nepodarí KET tak pôjdem na ivf do brna majú dobrú úspešnost tak preto 🙂 🙂 ja som injekcie znášala dobre vôbec mi nebolo zle v pohode keby si nepichám injekcie ani neviem že idem na ivf 🙂 🙂 a ty do akého centra chodíš? 🙂 🙂 pichala som si sama aj ked sa injekcij bojím ale premohla som sa

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 Ja pôjdem do MT, kedže ho mam najbližšie 😅 Fuuuha, no ja sa prave tych injekcii obávam 😅 Lebo ja pri každej odpadavam a určite si nedokažem sama pichnuť 😅 A to byva z nich aj zle? Ako často sa pichaju? Tych injekcii sa strašne obávam 🙄 😅

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 ja som mala krátky protokol pichala som si 12 dní a potom bol odber 🙂 🙂 mne z injekcíj zle nebolo 🙂 🙂 pôjdeš do Iscare v MT? 🙂 🙂

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 Ano asi 😀 Snaď su tam dobrý, či čo si myslíš? Fuuuha a pri dlhom protokole sa picha kolko dní? 😕 A to sa pichaju do brucha však, či? 😅 1x1?

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 aj ja som chodila do Iscare ale ked tam ešte robil docent Tomáš 🙂 🙂 pri dlhom protokole neviem kolko sa pichá ale to ti povedia v centre 🙂 🙂 pichá sa do brucha 🙂 🙂 ja som si pichala 3injekcie 😉 😉

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 A už tam nerobí? 😕 Zmenilo sa tam niečo? 😕 Fuuuha 3 injekcie? No to bude fakt ťažky boj 🙄 😅

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 už tam nerobí odvolali ho teraz je v anglicku a je tam spokojný 🙂 🙂 injekcie zvládneš neboj nie je to až také strašné 🙂 🙂

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 No snad to nejako zvladnem 😉 Budem musieť, ak chcem ešte drobčeka 🙂 A nevieš kto je tam teraz novy, či je dobry?

kostickabonnie
22. aug 2012

čaute kočky, takže náš recept je PROVERA-DECAPEPTYL-GONAL, zacneme koncom septembra 😉

apolenka6
22. aug 2012

@kostickabonnie tak ako ja skoro 😅 😅 ja nemám Gonal 😕 ale Menopur ..kto vie podľa čoho to predpisujú .... 🙂

kostickabonnie
22. aug 2012

@apolenka6 ze vraj len Gonal je formou pera a nie prasku a vodicky ...kedze my sme pri prvej konzultacii trvali na pere, tak preto takato kombinacia, aj decapeptyl je uz zarobena striekacka aj s ihlou...no bojim sa, ked to budem pichat pod tu kozu, aj ty mas koordinatorku J. Janakovu?

cmelica
23. aug 2012

@kostickabonnie @apolenka6 jeee kocky tak budete spolu pichat 🙂 super a oktober bude plny ocakavani 😵 😵 drziiiim moooooc palce aj na nohach 😵

apolenka6
23. aug 2012

@cmelica dobré ránko!!! 🙂 🙂 nespíš?? 😅 ja idem na 6hod. do práce tak sem pri raňajkách nakúkam 😕 stíham.... 😀
včera som bola na poobednej tak vieš aká som vysatá 😝 ale zas nebudem musieť byť v horúčave v práci uf...je to strašné ked je tak teplo 😠 dakujem za IP ,neskôr napíšem ked budem doma poobede al. večer
a pohladkaj Branka 😉

apolenka6
23. aug 2012

@kostickabonnie áno aj ja ju mám 😅 bola super,že?? 🙂 mne sa páčila ,ja mám injekcie a budem si miešať 😝 😝 ,pero je asi ľahšie ,ale ved ja injekcie zvládnem ved ked to zvládli aj druhé 😉 a vy ste si dali spraviť halosperm?

cmelica
23. aug 2012

@apolenka6 dobre ranko 🙂 nie vystrajala som mm do prace ... no veru tie tepla su na zblaznenie 😝 😝 😝 prijemnu pracu prajem ti to ubehne ako voda 🙂 🙂 Branko pohladkany 😵 😵 😵 😵

tinasc
23. aug 2012

dobré ránko, ja musím ísť dnes povybavovať kopu vecí a do toho to teplo... uff... snáď sa neuvaríme, hoci malej bolo z toho tepla včera zle... teda pravdepodobne.. lebo ani jesť mi celý deň nechcela, zaspala večer už o ôsmej, skrátka moje temperamentné a živé dieťa bolo včera až veľmi kľudné 🙂 😉

mirka2010
23. aug 2012

@cmelica ahojteeee, tak ako sa nam mate??? dufam ze Branusko pekne mamicku poslucha a este je krasne v brusinku...ako sa citis v tychto horucavach? moooc vas pozdravujeme 🙂

apolenka6
23. aug 2012

@tinasc ahoj! ako si dnes zvládla deň, a čo malá? už sa teší na bračeka ??? 🙂 🙂 🙂 a čo už to zvestovala babke(svokre)?
už v budúci týždeň bude lepšie počasie aj pre tehotnééééé 🙂

apolenka6
23. aug 2012

Inak babulky dnes mám MS a tá budúca je štartovná na IVF 😅 😅 😅

kostickabonnie
23. aug 2012

nikdy si sa na MS netešila viac, že 😀 😀 😀 ja mám dnes 16-den, keby boli iné okolnosti, dnes berie prvú proveru, ale tiež si počkám na nasledujúcu a možno sa pridá aj @alibabaa do trojky a co @majca55 a @dadax84 ?

apolenka6
23. aug 2012

@kostickabonnie áno ,áno 😅 😅 aj ty čakáš ttu najbližšiu MS čo bude? a ideš na to 😉 určite sa kočky pridajú a aj @tinka9075 mať KET

kostickabonnie
23. aug 2012

@apolenka6 ano, mne to vychadza, ze zacnem cca 23.9. akurat som si naplanovala exkurziu do ciech na 24-26.9. ale to este zvladnem, setrit sa zacnem ked pride ms pocas stimulky.

tinka9075
23. aug 2012

@apolenka6
@kostickabonnie babenky ja som zvedavá ako dopadnem zajtra ale vyzerá to tak že budeme tehulkovat spolu určite bude doki chciet aby som počkala na dalšiu mrchu 😉 😉

tinasc
23. aug 2012

@apolenka6 ahoj, malej sme to povedali, ťažko povedať, či sa teší, nehovorí o tom... a čo som prekvapená, tak to ešte neprezradila nikomu, svokrovcom nám to ešte stále nejako nevyšlo povedať, nakoniec si to budú musieť všimnúť sami 😀 teplo bolo dnes strašnééééé.... veru budúci týždeň bude lepšie, lebo toto je hrozné...

apolenka6
23. aug 2012

@kostickabonnie ja budem mať mrchu cca 20sept. a začnem 5 októbra ,ty máš tiež dlhý protokol ? 😕
myslím že ten zájazd do Čiech ešte zvládneš ,ale potom by si si už mala dať oddych a ozaj sa venovať a byť v kľude na IVF ,tebe sa tiež páčila koordinátorka? 😕 🙂

apolenka6
23. aug 2012

@tinka9075 daj zajtra vedieť a sa určite pridáš ku nám a už to bude 100% !!!

apolenka6
23. aug 2012

@tinasc no možno malá na to zabudla 😨 alebo si to tak neuvedomuje ked to nie je na tebe vidieť a nik to ešte na tebe nezbadal 😀 😝 a nebude sa svokra hnevať ,že ste jej to neoznámili? aby to tak náhodou nezobrala 😕
u nás ráno bola búrka to som mala budík do práce a o pol hodinu skôr 😠 ale napokon bolo aj tak teplo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre