IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. sep 2012

@majca55 dakujeme velmi pekne...a ty sa ako mas??? co mate nove???

mirka2010
13. sep 2012

@apolenka6 no ty si zlataaaaa 🙂 teraz som aka pysna maminka 🙂 maly ma naozaj kamosku a su tak zlati spolu, ze pohlady na nich si vyslovene uzivame aj s jej maminkou...je to parada, ked su deticky spolu, nielen s nami dospelakmi...naozaj chcem aby Marosko bol taky spolocensky tvor, inak by to v nasej rodine ani fingovat nemohlo...my sme velmi spolocensky zalozeni...takze Maroska vedieme k tomu tiez....no krati sa ti to veru...uzivaj si este ako sa len da 🙂 lebo onedlho, teda uz velmi skoro bude z teba krasna tehulka 🙂

tinka9075
13. sep 2012

@mirka2010 to som fakt zvedavá kolko rozmrazia však sa môže stat že zostane len jedno 🙂 🙂 uvidím ale zase nie je dobre sa pozorovat a ako sa poznám ani test ma nebude lákat si spravit asi len pekne počkám na krv a výsledok 🙂 🙂

walta
13. sep 2012

@mirka2010 ahojky moja... veru, nebola som tu dobre dlho... stale nas este nezaockovali proti pneumokokom, to pliecko mala este troska hnisave, ale uz sa to hoji, buduci tyzden by ju uz mala p. dr. zaockovat. Dnes prsi, tak budeme vo vnutri, alebo ju dam s kocikom na terasu, ked bude spinkat, aspon troska cerstveho vzduchu bude mat. Pozdravujeme vas a posielame cmuk... a dufam, ze to ockovanie malá zvladne... vy ste to ako znasali?

tinasc
13. sep 2012

@mirka2010 no veru ja dúfam, odkedy nastúpila do školy, nemali sme jedno kľudné ráno 😔 tiež dúfam, že si to nejako zorganizujeme, lebo manžel ju voziť nemôže, lebo by nestíhal do práce... ale však ako sa vraví uvidíme 🙂
inak u nás je hrozná zima a prší, normálne skok o 10 stupňov dole a aj fúka, mňa od rána hrdlo bolí, našťastie teplotu nemám, už len to mi chýbalo... neviem či mám ísť k doktorovi, ktorý mi samozrejme len atb dá, alebo si dať homeopatiká...

tinasc
13. sep 2012

@walta jejej aká krásna babulka, páči sa jej kúpať? my sme mali vodu všade naokolo, po kúpaní som vždy s mopom behala 🙂 to je super, že máš terasu, kde ju môžeš dať aj za takéhoto počasia, my síce terasu máme ale nezastrešenú...

mirka2010
13. sep 2012

@tinka9075 tak to si ako ja...ja som presne cakala normalne na meskanie MS a nerobila som ani test skor...proste som to nejako neriesila a potom tie dve ciarocky...to bolo prekvapenieeee....vsak uvidime...ale urcite budeme pri tebe a poriadne netrpezlivi ako to cele dopadne...🙂

mirka2010
13. sep 2012

@walta bozinku aka je kraaaaaaaaaaaaaasna....okana mala nadhernaaaaaaa....posielame malickej boztek od Maroska 🙂🙂🙂 ockovanie prve maly znasal velmi zle, mal tyzden zvysene teploty, dala som mu aj homeopatika, ale nezabrali...ale teraz mi poradili a uz mame aj odskusane, kupte si homeopaticke cipky Viburcol, tie su naozaj uzasne, aj ked idu zubky, naozaj pomahaju,....uz to maju niekolke mamicky odskusane a funguju paradne aj na ockovanie...🙂 ale som este chcela ze druhe ockovanie uz bolo uplne bez problemov, takze urcite to zvladnete aj vy paradne...vies, maly mal len 10 tyzdnov, ked ho 1x ockovali, bol este malicky...vasa uz je krasna slecna, dobre to zvladne, uvidis 🙂 a ako papa a spinka?

mirka2010
13. sep 2012

@tinasc tak to ma velmi mrzi, ze ta boli hrdlo.....nech ti to rychlo prejde...no ja neviem atb by som nechela, radsej homeopatika, tie mi v tehu pomohli...a tiez kloktanie....aj tamtum verde, aj ked sa hovori ze v tehu nie, ale uz si vo vysokom stadiu, uz by nemalo co zle posobit...mne to aspon dr tak povedal aj na kvapky do nosa, aj na hrdlo...tiez som bola okolo 35 tt chora....no a ta organizacia s malou do skoly a s malickym...fiiiha, to bude riadne tazke...to budes musiet malu vozit aj s drobcekom? ci ako to budete robit?

walta
13. sep 2012

@tinasc ahoj moja... ano, vodu miluje, velmi rada je vo vanicke... uz sa tesim, ked uz bude sama sedkat, co bude vystrajat v kupelni vo velkej vani.... u nas stale prsi, je zima jak slak.... prave som dokoncila bolognezske cestoviny, ja aj mm ich moooc lubime.... a mala varila so mnou, uz ju posadim do kocika a vsetko sleduje.... zlata je... dnes sa tak "vykrutila v kociku", nechapala som, som ju aj odfotila, ale ani nemukla, ze by sa jej to nepacilo 😀 😀 😀 a potom som ju posadila, ako torticku, poriadne vyšprajcovať 😀 , lebo sama sediet este nevie... no uznaj, je to vymyselnicka, ze?

alibabaa
13. sep 2012

@kostickabonnie aj ja som si myslela ze 3 litre denne nedam.. a bola som smadna ako tava.. a ver ci never 2,5 litra som vypila.. a to ja mam niekedy dni kedy vypijem ledva liter.. takze nemaj obavy.. vsetko bude dobre. 😉

linddi
13. sep 2012

čaute babenky, zajtra ma čaká moje prvé IUI... chcem sa spýtať, na koľký deň od podania pregnylu Vám IUI robili. Ja som dostala dnes (13DC) dvojitú dávku a zajtra večer mi ide dr. robiť IUI. Vajíčko som mala 21 mm, odkedy mi ale pregnyl pichli ,tak ma bolí a pichá v bruchu. Nemôže sa stať, že vajíčko praskne skôr ako zajtra - napr. ešte dnes a ovulku nestihnem? Ja viem, že je to divná otázka 😝 A ešte, nebolelo Vás, keď Vám zákrok robili?
Vďaka.

tinasc
13. sep 2012

@mirka2010 uvidíme ako bude zajtra, ani ja by som atb moc nechcela, len sa cítim strašne slabo, teplotu mám síce len 37,1 ale aj tak... uvidím, dám si nejaké homeo, poprípade ak bude horšie, tak bioparox, ten sa tuším môže 😉 no uvidím, ako mi bude ráno 🙂 no veru tá organizácia s malým do školy bude riadne ťažká ale nájdeme si systém, bude musieť aj tatinko sa zapojiť a princezničku do školy nosiť, inak to asi nepôjde 🙂

tinasc
13. sep 2012

@walta no teda bambulka malá ako sa krúti... však to sa musí aj v postieľke, sranda je, že ja som malú uložila na noc spať a o hodinu som ju našla úplne inak, hlavne tie nohy a ruky v tyčkách na postieľke no sranda 🙂 zlatučká je babulka, krásna, musíte z nej mať radosť 🙂

tinasc
13. sep 2012

@linddi mne robili iui vždy o dva dni od podania pregnylu...napr. v pondelok o 22.00 mi pichli pregnyl a v stredu som bola na iui... zákrok ma nebolel... ale to som ja, kočky tu majú aj iné skúsenosti...

majca55
13. sep 2012

@mirka2010 moja mam sa dobre a noveho nemam nič zatial 😝 akurat sa snažime vylepšovať si našu chatičku a okolie ale teraz bude asi škaredo cez vikend tak som smutna ☹ zostaneme doma asi no čo už treba aj vodu 😉 moja ved Maroško bude aj pomaličky už chodiť 😵

apolenka6
13. sep 2012

@walta veru malá je chutná 😵 😵 teda ti poviem ako to letí aká je už malá veľká 😀 si pamätám ako ste sa báli či bude zdravá ,ked si čakala výsledky ...a aha?! 😵 krásne ,bystré dievčatko 😉 😉
ozaj vieš že naša spoločná dr.gynek. Ludka je tehotná?? 😝 to je prekvapko pre mňa a sama mi to aj potvrdila ked som bola v pondelok u nej ,no ona to stále tají aj ked už to je verejné tajomstvo u nás v práci ma o tom informovali ..čo som jej ja oznámila 😕 bola prekvapená,že sa už o tom vie a veru dobre sa maskuje 😀 😎

apolenka6
13. sep 2012

@linddi neboj lekár vie kedy ti má pregnyl pichnúť to máš akurát ked ti zajtra večer má robiť IUI ,vajíčko máš krásne ...niekedy som mala aj ja bolesti pred IUI a niekedy až po IUI 😉 prajem ti aby sa vám IUI podarilo!!! 🙂

linddi
13. sep 2012

@apolenka6
@tinasc babuľky, ďakujem Vám... strašne sa modlím, aby sa to podarilo, aj keď na prvý krát sa to podarilo máloktorej... 😖 , no veď uvidíme, dám vedieť 😉

apolenka6
13. sep 2012

@majca55 ani nehovor ako je treba dážd ,a tento jeden deň je veru málo 🙄 spodné vody sú nízko otec má problém polievať záhradu ..aj jabĺčka tak nenarástli ako mali ,vlastne všetko je malé burgyňa,orechy a tráva je viac žltá ako zelená
víkend má byť celkom pekne aj ked už nie tak teplo tak na chatu určite pôjdete 🙂

apolenka6
13. sep 2012

@linddi no možno ty zmeníš k lepšiemu štatistiku prvé IUI 😅 držím ešte raz palce a potom napíš 😉

apolenka6
13. sep 2012

@alibabaa ja sa vody neobávam ,ale je pravda,že po dovolenke som znížila príjem vody ...možno môže za to ten Egypt kde som pila tolko vody,že my až ušami vytekala 😀..a ked budem doma WC po ruke tak žiaden problém 😉
ozaj budeš PN pri IVF?

linddi
13. sep 2012

@apolenka6 😀 jáj bodaj by, moja...

majca55
13. sep 2012

@apolenka6 juj moja len nechcem prechladnuť 😝 chceli sme aj dosť porobiť tak uvidime aka ta zima velka bude 😝 ale maš pravdu sucho je moc moc a potom zase pridu zaplavy ☹

apolenka6
13. sep 2012

@majca55 ved to jeden extrém za druhým 😒 síce ma napadlo,že u vás je určite chladnejšie ako tu 😕
ozaj aj ste chodili na hríby u vás ak rástli 😕 tu u nás nerástli a nemám nič k Vianociam ,tajne dúfam že by mohlo niečo ešte narásť aspoň na tú Vianočnú polievočku 😝
ja som si dnes už dala aj tielko ja ked sa schladí ho hned potrebujem 😉

majca55
13. sep 2012

@apolenka6 moje nerastli aja tak rada chodim na huby 😝 verim tiež že ešte budu 😵

kostickabonnie
13. sep 2012

@linddi ak by aj prasklo dnes, ma zivotnost 24 hod, takze by nemal byt problem a spermie sa k nemu dostanu nacas....drzim palce 😉

kostickabonnie
13. sep 2012

@alibabaa no asi si nastavim budik na kazdu polhodinu a na flasu nakreslim ciarocky s hodinami a budem to sledovat....a kedy mam teda zacat s tym pitnym rezimom? hned od zaciatku protokolu ci staci az s injekciami alebo az ked sa picha gonal, ktory tvori vajicka?

dasaa
13. sep 2012

@mirka2010 @mirka2010 dakujem za info.Mam sa docela dobre.Simonka sa ma tiez asi dobre dnes ma akurat 2 mesiace 🙂 a zacal sa jej aj zly den.Vies mala ma to tak 2 dni je ako anielik a zase 2 dni je ako mali certik 🙂 A stale to tak mame dokola.Boli sme na poradni v utorok ale mali sme ist az dnes.Len som musela ist skor bo mi dochadzal Nutrilon HA a to je na predpis.Tak hned nam urobila poranu co som aj rada aspon som nemusela ist o 2 dni neskor.Po zdravotnej stranke je Simonka zdrava vahu mame 4240g a vysku mame 53cm.U nas sa doplaca za Prevenar 12eur a za rotarix sa plati 2x50eur.
Mirka pani Marosko uz je taky velky a krasnucky je.Dakujeme za fotky 🙂 A vy ako sa mate?a ako Marosko?

mirka2010
13. sep 2012

@tinasc tak dufam, ze ti teplota nestupne a dostanes sa z toho aj bez antibiotik...este to by ti chybalo...mne homeo pomohli v tehu....aj teraz ked som kojila, predtym nikdy nie...ale neviem ci to skor nie je o psychike...treba tomu verit...no a co sa tyka systemu s malickym...hmmm, noooo, ako by si malu vozila ked on by este spinkal? mozno bude taky uzasny a zvykne si hned na taky system...vsak vsetko sa o chvilocku uvidi...hlavne aby ste boli zdravucki 🙂🙂🙂 a ozaj, mala bola dnes cez strajk doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre