IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
15. sep 2012

@sijust tak to som stastna, ze mozes mat este miminko...vsak teraz neuvazujete, ale nidky nevies, ci Stellinka nebude chciet braceka napriklad 🙂 hlavne ze uz si v poriadku a mas dost mliecka to je veeeelmi dolezite, aby malinka dostavala tvoje mliecko...to som rada ze tak krasne papkava...a ako casto? a ako je to so spinkanim? nas maly akurat zabuvkal, tak som rada, navarila som mnam obed, mm bol prec, tak sme si kuchtili s malym sami, ale bolo nam uzasne...a co inak mate nove? co uz maly pokladik dokaze?

mirka2010
15. sep 2012

@tinka9075 teeeeda, tak budete mat krasnu kuchynku, ked si ju celu prerobite...🙂 dufam, ze posles fotky ked skoncite s prerabkou...budem sa tesit 🙂 a samozrejme, do novej kuchyne nove babatko, alebo babatka 🙂 uvidis ze to tak bude 🙂🙂🙂 dufam, ze nebude treba toho dr aby ti prezradil ich tajomstvo, ale chcela by som to veru vediet 🙂

mirka2010
15. sep 2012

@cmelica no zlaticko, citit z teba pohodu a pokoj a stastie...veeeelmi sa s tebou tesim...vsak Branusko, to je predsa pokracovatel nasej stafety, takze pre nas taky dolezity cloviecik...a moooc mu prajeme aby krasne papkal a mal sa co najlepsie...🙂 moja, ale vobec neviem kedy a ako ta to chytilo, ake miery mal malicky, to mi vsetko napis, veeeeelmi som zvedava...urcite si si prezila bolesti, vsak kto nie pri porode, ale to ze si 3x zatlacila, parada 🙂 urcite nadherny pocit...ja dufam, ze prirodzene pojdem druhy krat 🙂🙂🙂 tak popis o vas viac a Branuskovi posielame boztek 🙂

tinka9075
15. sep 2012

@mirka2010 no veru už sa teším ako bude prerobená len dúfam že to do vianoc stíhame lebo muž stále robí bez neho by asi v robote umreli 😒 potrebujem aby bol aspon týžden v kuse doma 😉 😉 no takto o týžden budem vediet kedy bude vklad 😉 😉 doki mi to prezradit nechcel len sa smial ked som mu povedala že nech aspon povie potichu 😀 😀 tak povedal že aby som sa nebála ved sa ešte stretneme no on ma asi očakáva 😀 😀

mirka2010
15. sep 2012

@tinasc ach, ved toto tulkanie...aj ja si to uzivam a budem co najviac, lebo viem ze pride cas, kedy sa maly tulkat uz nebude...alebo moznoooo...nikdy nevieme, mozno bude z neho tulko a moj milacik....🙂🙂🙂 nooo a brusinko jasen ze zavadzia, vsak je to ista zataz, kolko si uz pribrala?

mirka2010
15. sep 2012

@tinka9075 no len nech ta on necaka, jedine v tom pripade ze mu prides ukazat krasne brusko 🙂 vtedy nech ti to prezradi 🙂 to ano...ale ja si stale myslim, ze tento vklad vynde...uvidis...🙂 tuk, tuk, tuk...a linku budete mat aku a odkial?

tinka9075
15. sep 2012

@mirka2010 ved aj tak som povedala že ked sa podarí vklad pôjdeme sa podakovat pár rád mi dal 🙂 🙂 linku nám robili v Polsku lebo u nás by ti vyšlo vela lebo bude asi 4metrová tak muž to nakreslil a poliak vyrobil ale pekná je 🙂 🙂

mirka2010
15. sep 2012

@tinka9075 vsak v pohode, poliaci vedia robit pekny nabytok...som zvedava aka bude 🙂 my sme si dali robit linku tu u nas, jednemu naozaj vychytenemu stolarovi, ale neviem porovnat tie ceny...nemam pocit, ze by bola extra draha...jasne, dala by sa aj lacnejsie kupit, ale my sme to potrebovali na mieru a nebolo jednoduche ju premysliet k mojej spokojnosti, aby bola aj funkca, aj pekna...takze joooj, to bolo roboty okolo toho...takze muzik je taky sikovny ze vam nakreslil linku?

tinka9075
15. sep 2012

@mirka2010 ved to aj my sme museli dávat na mieru a u nás si za každý cm rátali takú sumu až 😒 už ju máme doma no mne sa páči 🙂 🙂 a rozdiel bol dost velký skoro 1000eur 🙂 🙂 no môj muž ten je na všetko odborník 🙂 🙂

tinasc
16. sep 2012

@mirka2010 no naša malá ona je od mala taký typ, že sa nerada stískala ☹ no a teraz už vôbec nie 🙂 veru tá záťaž je cítiť, pribrala som už 10 kg 😉 😔

tinasc
16. sep 2012

babulky prosím neviete aké kvapky do nosa by som si mohla dať? kýcham a tečie mi z nosa, neviem, kde som prechladla ☹

evickav
16. sep 2012

@tinasc náhodou som natrafila na tvoj príspevok,,, ja som na tom rovnako a v piatok som bola u lekára, lebo mne každé smrkanie vždy skončí na prieduškách,,, on mi povedal, že toho je teraz veľa a viac druhov - aj črevné - a že inkubačná doba je 1-4 dni,,, ja som to dostala od mm za jeden deň,,, mám si dávať paralen,,, čaj + med + citrón,,, 3x denne kloktať slanou vodou - ja som mala aj hrdlo zapálené,,, do nosa mi dal nasivin, ale v lekárni ma dobre poznajú, tak mi doporučili muconasal plus - nevysuší, ale premastí sliznicu,,, mám si ho striekať iba pár krát za deň - max. 5x,,, pôsobí lokálne, takže bábenku by nemal ublížiť,,, a preventívne som si kúpila sirup hedelix,,, no ja už ho musím aj užívať, lebo mi stekajú hlieny dole krkom, tak nech nekašlem,,,
tak sa skoro vylieč 😉

mirka2010
16. sep 2012

@tinka9075 teeeeda, tak 1000 eur to je naozaj riadny rozdiel...a kolko ste za nu dali celkovo? prepac, inak by som sa nepytala, len ze porovname troska tie ceny tu a v polsku...a farebne je aka? no uz sa tesim na finalne fotky...juuuj a ako si ju budes uzivat...ja sa stale kocham nad tou nasou, mne sa neskutocne paci...uz ju sice mame namontovanu rok, ale aj tak je pre mna stale ako nova a vzacna 🙂

mirka2010
16. sep 2012

@tinasc tak ako ti pise aj evickav, ja som v tehu ale az ku koncu, teda asi tak ako si ty teraz si musela davat muconasal plus, je skvely, ja vzdy len ten pouzivam...dokonca som bola prechladnuta az do dna porodu a este na porodnej sale som si ho striekala a pred uspatim som si musela streknut tiez, sa mi smiali...a ja im na to, ze vsak aby som mohla dychat...takze urcite ti pomoze...a babatku by naozaj nemal uskodit 🙂 ale aj nasivin je celkom fajn, mne vsak az tak dobre nepomaha...skoro sa vyliec 🙂

mirka2010
16. sep 2012

@tinasc len 10 kg? to je niiiiic...ja som uz v tvojom stadiu mala dobrych 14 kg...ja som chodila ako taky slonik, najprv brusko, potom dlho nic a az potom jaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
16. sep 2012

@mirka2010 no v Polsku nás vyšla na 300 eur ale dosku na linku sme kúpili u nás a ta stála 200 skoro ako linka 🙂 🙂farba bledý dub či tak nejak nič prehnané 🙂 🙂no už sa teším ked ju už budem mat spravenú 😉 😉

katka210
16. sep 2012

Ahojte dievcata.... pravde podobne tento tyzdnen postupime IUI. Prosim, poradte mi na co sa pripravit.... zacinam mam z toho troska strach... bojim sa....
ako to u Vas prebiehalo.. podarilo sa Vam na prvy krat alebo????

tinka9075
16. sep 2012

@katka210 ahoj nemusíš sa bát celé iui je ako gynekologické vyšetrenie a nebolí to 🙂 🙂 to ti len do maternice vstreknú manželove spermie a poležíš si asi 20minút a potom ideš domou aspon u mna to tak bolo chodila som do Iscare v MT 🙂 🙂 mne sa podarilo 2iui aj ked to nedopadlo dobre ale to je už iné ale poznám babenky ktorým to vyšlo na 1x nemusíš mat strach vôbec 🙂 🙂 držím palce nech sa podarí 😉 😉

majca55
16. sep 2012

@mirka2010 zlatko super sa mame škola začala tak mame zhon 😝 ale su zlati a pomahaju mi velmi 😵 inak moja kmotrička čaka druhe diavčatko ta čo bola somnou na vklade tak sa aj tešim aj som smutna že sme mohli mať naraz ☹ čo už musim hladať novu zabavku 😀

katka210
16. sep 2012

@tinka9075 tinka dakujem velmi pekne za povzbudenie. Pokusime sa, a budemprosit aby to vyslo. Ja idem do heliosu. Mohlo by sa to.podarit na prvy sup...jaj

tinka9075
16. sep 2012

@katka210 neboj len klud a neboj sa nie je to nič strašné podarí sa uvidíš budem ti držat palce 🙂 🙂

katka210
16. sep 2012

@tinka9075 kludna sa mi moc nedari....ale snazim sa byt co najviac v pokoji. Budem robit vsetko pre to. Hadam zoberiem aj dovolenku tebe sa nepodarilo iui?

tinka9075
16. sep 2012

@katka210 presne len pokoj mne sa podarilo aj potvrdené z krvi a potom som potratila 😒 ale treba bojovat dalej 🙂 🙂

tinasc
16. sep 2012

@evickav joj ďakujem, veru aj to hrdlo sa hlásilo, aj prešlo mi to, hoci cítim akoby mi tam niečo vadilo, na to smrkanie veru niečo potrebujem, lebo nenávidím stále smrkať... ďakujem za tipy, pôjdem zajtra do lekárne niečo pozrieť 🙂

katka210
16. sep 2012

@tinka9075 ach jaj len bojovat na treba.... Ale podari sa.
V ktorom tt si potratila.ak sa smiem spytat, nechcem ublizit

tinasc
16. sep 2012

@mirka2010 ďakujem aj Tebe, pôjdem dačo pozrieť, najprv sa opýtam čo mi ponúkajú či mi poradia to isté 😀 a potom im poviem, čo chcem 😉 10 kg je v pohode, ono závisí aj telesnej konštrukcie ja nie som nejaká útla, ale som rada, že sa to zase na mňa až tak nelepí... ale zase za tých 6 týždňov čo mi zostáva, tak uvidíme možno celkovo to bude oveľa viac 😀

tinka9075
16. sep 2012

@katka210 ták presne bojovat treba ja som už potratila viac krát po iui to bolo v 5 týždni 😒 v pohode už je dobre 🙂 🙂

dasaa
16. sep 2012

Ahoj mamina @cmelica ja sa mam docela dobre a Simonka asi dobre.Mame niekedy dni placuce ved nemoze byt stale dobrucka a niekedy je Simonka ako anielik ako keby som ju ani nemala.Uz mame dva mesiace pekne rastieme a priberame 😵 .Len este vsetky veci su nam velke 😀 😀.Branko je zlatucky krasne fotecky su.Moja kazde 3 hodinky ?Ved to je super.Hlavne je nech je zdravucky nech krasne pribera a pekne rastie. 🙂 🙂 🙂

katka210
16. sep 2012

@tinka9075 drzkam palceky az sa to.aj Tebe podari

dasaa
16. sep 2012

@sijust joooj moja dnes tak hltavo jedla az jej bolo velmi tazko.Tak velmi plakala chudiatko moje ale ked si krasne odgrgla tak pokracovala papanim.Ja Simonku davam na balkon ked je skarede pocasie ale inak sme stale vonku len prideme domov napapat sa.Tento tyzden ked som davala Simonke papat z flasky(bo uz nekojim)tak trosku potiahla a usmiela sa a takto pokracovalo stale az kym nespapala vsetko.No bola velmi podarena 🙂Uz si sem tam na par sekund dokaze podrazt flasticku 🙂No muselo to byt podarene ked tak skoro rano sa chcela s vami rozpravat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre