IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
16. sep 2012

@katka210 dakujem potom napíš kedy máš iui aby som mohla držat palce 😉 😉

mirka2010
16. sep 2012

@tinka9075 tak to je supeeeeer cena...to nasa nas stala 2000 a k tomu este spotrebice...ach, jaaaaj...ale som s nou naozaj neskutocne spokojna...verim ze aj ty budes s tou tvojou a budes v nej vyvarat s laskou svojim deturencom...a to uz onedlho...veru, ja si varenie malemu tak uzivam...moc ma to bavi, tesim sa ked bude moct papat uz aj ine veci ako len teraz zeleninku a vsetko mixovane 🙂

mirka2010
16. sep 2012

@majca55 to naozaj dćaka dievcatko??? to je krasne...no mohli ste byt naraz, ale urcite sa aj ty takeho krasneho dievcatka dockat...podnikate kvoli tomu nieco? alebo to nechavate teraz na prirodu? a chlapci su v ktorom rocniku?

mirka2010
16. sep 2012

@tinasc no ja som pribrala 19,5 kg...ach, to bolo cosi...aj do tvare som bola uz taka spuchnuta, ale ja som hned po porode dala dolu 17,5 kg, ale tie 2 kila vyzeraju na mne uplne inak ako kedysi predtym ked som nabrala...musim pockat kym prestanem kojit a potom s tym zacnem rapidne nieco robit...lebo niekedy sa na seba ani nemozem pozriet, ako priserne vyzeram ☹

tinka9075
16. sep 2012

@mirka2010 to verím že budem spokojná chladničku mám tiež novú tak to nejak zladíme 🙂 🙂 no už sa mi to blíži a v piatok že sono dúfam že všetko bude ok a v pondelok by mohol byt vklad a potom dlho čakat či sa podarilo 😉 😉

katka210
16. sep 2012

@tinka9075 ozvem sa v utorok. Dakujem za podporu.

tinka9075
16. sep 2012

@katka210 budem čakat 🙂 🙂

tinasc
17. sep 2012

@mirka2010 jaaaj Mirka, tie tvoje riadky sa tak pekne čítajú, cítiť z nich, že nie si vystresovaná mamička na materskej, ale že si to naozaj a v skutočnosti užívaš tie materské povinnosti a malého tiež 🙂 ako si to vieš naplno vychutnať a tešíš sa z malého každý deň 🙂 normálne Ti závidím, už sa vidím, ako ja budem okolo detí lietať každé ráno a budem spotená a nervózna kým to všetko vychystám 🙂 😉 😔
no ja budem so sebou robiť tiež niečo až po skončení dojčenia, teda dúfam, že potiahnem viac ako pri malej... ale mne to pôjde teda ťažšie ako Tebe, lebo mne bude treba schudnúť viac ako 2 kilá 😉 lebo budem zhadzovať nielen tehotenské kilá ale aj tie, ktoré som si nasporila predtým 😀

apolenka6
17. sep 2012

Prajem kráááásne ránko a nech je celý týždeň taký krásny 🙂 🙂

mirka2010
17. sep 2012

@tinasc si zlata...dakujem 🙂 mas uplnu pravdu, ja si maleho vychutnavam uplne maximalne ako sa len da, dnes sme sa rano tak krasne k sebe v postielke tulkali...on objavuje kazdy moj detail...teraz ho zaujimaju moje vlasky ( po jednom ) potom zuby...dotyka sa ma, je to take nadherne...dnes pojdeme aj na jamahu s nasou frajerokou Stelkou, tak sa uz velmi tesime 🙂 a ty urcite zvladnes aj rychlejsie tempo...neboj, aj mna to pocka...my predsa tiez chceme druhe babo a potom ti to pripomeniem ako budem tiez rano vstavat, chystat maleho do skolky, alebo skoly...a pritom na rukach bude dalsi pokladik...🙂

mirka2010
17. sep 2012

ozaj kamosky nase...keby ste chceli vidiet viac nasich fotiek mame ich na FB pod vlado ivan photo 🙂 kuknite 🙂

tinasc
17. sep 2012

@apolenka6 no ak bude také počasie ako dnes tak veru týždeň bude krásny 🙂

tinka9075
17. sep 2012

čaute babenky ako sa máte?ja idem v piatok na sono tak uvidím kedy bude vklad a či z toho niečo bude lebo som chorá smrkám kašlem kýcham a hlava ma tak bolí tak toto mi nebolo treba dúfam že mi to do piatku prejde lebo to som potom zbytočne brala tabletky pred ket ☹ ☹

walta
17. sep 2012

@apolenka6 ahojky.... ano, Ludka je z Kovariec, aj ja som odtial 🙂 .... Paradox je, ze sme sa na hodoch nestretli, a to som jej aj chcela zablahozelat k meninam, co mala v nedelu... asi nebola vo svojej kozi, co by som aj pochopila... ak s nou budem, opytam sa jej, co bude s nami, s jej pacientkami a dam vediet 🙂

walta
17. sep 2012

@cmelica ahojky.... dakujem za pochvalu, ale aj ten vas malicky je sladky.... pekne sa tu rozrastame, co ma velmi tesi.... juj, ja uz by som pristala na druhe babo, ale zas po cisarskom sa musim setrit aspon rok 😖 ktovie, mozno druhe babo sa nam podari, ani nebudeme vediet.... snad, dufam 🙂 🙂 🙂

walta
17. sep 2012

@tinka9075 ahoj... drzim ti silno palce, aby si na ten vklad mohla ist.... neboj, bude 🙂

tinka9075
17. sep 2012

@walta dakujem aj ja verím že bude ved už čajíčkujem tak snád to prejde ale aj muž je chorý tak snád nám to prejde obom 🙂 🙂

tinasc
17. sep 2012

ahojte kočky, už aj ja tu čajíčkujem, bola som v lekárni, tam mi odporučili len pinosol, alebo len morskú vodu... tak som brala ten pinosol minule mi dosť pomohol, tak som si ho nakvapkala, vliezol mi až do hrdla... dúfam, že to nevadí, nabudúce si to nakvapkám na tyčinku 🙂 kašel je môj verný spoločník počas celého tehotenstva, prečo by sa ma nedržal aj teraz však... 😀

majca55
17. sep 2012

@mirka2010 moja nechavame na prirodu a ešte uvidime či IUI 😵

cmelica
17. sep 2012

@tinka9075 drzim palceky ,aby si sa cim skor zotavila aj s @tinasc ...a nebojkaj nic neni zbytocne...drzkaj sa a hned nas informuj co nove 🙂

cmelica
17. sep 2012

@apolenka6 ahoj moja??? ako sa dari??? a co nove???

tinka9075
17. sep 2012

@cmelica jasné budem informovat asi v pondelok bude vklad dúfam 🙂 🙂 Brankovi posielam božtek na líčko 🙂 🙂

cmelica
17. sep 2012

@mirka2010 ahoj moja!! no co ti napisem... podrobnosti su asi taketo...
okolo 6tej rano mi pravdepodobne zacala odtekat plodova voda...teda ja som bola na WC a zrazu mi nieco tieklo po nohach,aj som si myslela ,ze voda no kedze bolesti ziadne tak som si spokojne lahla do postele a vstala o 9,30h spokojna...no uz na Wc to tak nebolo,mala som ruzovo krvavy vytok. tak sme sa pobrali do nemocnice kde mi potvrdili,ze odteka voda..nakolko som bola zasita hned mi prestrihli steh a zacalo to naplno...voda odtekala prudom a nastupili kontrakcie...to bolo okolo pol 12tej..hned na porodnu salu a to uz som sa otvarala vo velkom... zachvilku som bola otvorena na 6 prstov...bolesti sa stuplnovali,co uz som horko tazko rozdychavala...nehorazne tlaky na konecnik 😒
pomahala len sprcha ale v tej nebolo mozne byt stale bo ma sledovali ako to pokracuje...nakoniec som vyliezla na postel a uz som len zakricala ze musim tlacit 😝 dobehli sestricky,doktor a po 3 zatlaceniach bol Branko vonku 😀 😀 prilozili mi ho na brusko-najuastnejsi pocit ako som len zazila 🙂 😀 😵 ... kedze bol predcastne narodeny tak nam ho odniesli na predcastne oddelenie do inkubatora na zohriatie...ale len na nejake 3 hodinky...potom uz pekne lezkal v postielke a ja som zacala za nim chodit kazde 3 hodinky na krmenie... kedze mliecko som mala az na 3 den tak ho krmili z flasky...
no teraz uz pekne papa z cicika a pribera na vahe 🙂 🙂 dnes sme ho vazili na kuchynskej digitalnej vahe a ma priblizne 2750g...ale ideme sa dat prevazit k lekarke ci to tak naozaj je... ked sa narodil mal 2210g a 45cm 😵 😵

a vy sa ako mate??? co nove??? Mrosko rastie ako z vody 🙂 posielame mu cmukaaaaaaa 🤐 🤐

cmelica
17. sep 2012

@tinka9075 nebojkaj vklad bude 🙂 a kolko vkladate teda???

tinka9075
17. sep 2012

@cmelica ak sa rozmrazia tak tri síce to bude riziko po potratoch ale jedno sa musí ujat a ked nič tak ideme smer Brno a bude malý moravák 😀 😀

cmelica
17. sep 2012

@tinka9075 no to uz sa veru musi ujat aspon to jedno...ved po tom vsetkom co si pre to urobila,by sa aj patrilo 🙂 drziiiime moooc palce 🙂

tinka9075
17. sep 2012

@cmelica ved ja verím musíme len verit 🙂 🙂 akurát po vklade budem robit všetko ako doteraz len si budem trochu dávat pozor a velmi nato nemysliet 🙂 🙂

apolenka6
18. sep 2012

@tinka9075 oooch to ma mrzí,že si chorá 😒 ale verím v to že na KET pôjdeš 🙂 moc ti to prajeme všetky !!!!!!

apolenka6
18. sep 2012

@tinasc ach žienka 😕 ty máš skoro celé tehu problémy a si chorá 😠 prajem skoré uzdravenie ,nech ti to rýchlo prejde ...
a ozaj ?!! štafetu chcem bez choroby 😝 😀

apolenka6
18. sep 2012

@walta áno hovorila mi to kolegyňa že je z Kovariec tiež k nej chodí a pozná jej mamu,lebo ju učila a vraj bola prísna učiteľka 🙂 ja od Kovariec som nebývala ďaleko 😨 Dvorany Nad/Nitrou to je moje rodisko 😵
tak ste sa nestretli 😕 škoda ,ale určite bolo na hodoch dobre 😝 chutne
veru potom sa jej spýtaj som teda veľmi zvedavá ako to bude dr. riešiť ,určite má veľkú dilemu 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre