IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
25. sep 2012

@tinka9075 budem na teba mysliet,nech sa drobcekovia pekne uchytia...a prac.pohovor ako dopadol?to bude sila,ked sa to vsetko podari 😉 drzim palce

sijust
25. sep 2012

@apolenka6 zlatik a ty ako pokracujes?vsetko ok?myslim na teba...a posielam vela sil a energie 🙂

sijust
25. sep 2012

@tinasc moja,gulate sa?vsetko ok?Lukasko je krasne meno,dobre ste vybrali...uz sa nemozete dockat,co?a ako nasa prvacka?

sijust
25. sep 2012

@dasaa zlatko,vybavene... 😉

sijust
25. sep 2012

@alibabaa moja,tak ako ti to ide?strasne moc drzim palce,aby to teraz bolo uspesne...musi byt!!! 🙂

sijust
25. sep 2012

@mirka2010 zlaticka nase...ako sa mate?co ma moj zatik nove?

tinasc
25. sep 2012

@sijust ďakujeme... veru gúľam sa, už niekedy neviem ako sa v posteli uložiť 🙂 veru už sa ho nevieme dočkať, aj keď má ešte čas 🙂 a naša prváčka... zatiaľ v pohode, len sa jej veľmi nechcú robiť úlohy 😀

dasaa
25. sep 2012

@sijust super dakujem 🙂

dasaa
25. sep 2012

@tinka9075 Ahoj moja tak uz si tam a mozno to uz mas za sebou drzime ti prsteky a myslime na teba🙂

mirka2010
25. sep 2012

@tinka9075 supeeeeeer, tak to sa tesime, ze si na pohovore uspela a o aku pracu ide? dnes na teba moooooc myslime a cakame na spravu uz aj s babatenkami v brusku 🙂

dasaa
25. sep 2012

Ahoj @mirka2010 vcera vecer mi Simonka plakala pred spanim uz som s toho uplne mimo.Nevies nahodou koli comu to je ked je prebalena a aj napapana.Niekedy dez den ked jej dam papat tak si 2x odgrgne a o pol hodinky je uz nervozna bo zase jej treba odgrgnut.Mliecko jej z boku ust viteka a mam pocit ze ked mi spapa 90ml tak v brusku jej zostane 80ml alebo 70ml.Je to normalne toto ?

buba13
25. sep 2012

@sijust dakujeme 😉 nam espumisan nezabera. je to divne,ale dnes na poradni nam dala nove lieky, tak musime skusat a rurkovat. ☹ jaaaj keby uz to bolo prec! Vy sa ako mavate? vsetko je v poriadku?

alibabaa
25. sep 2012

@sijust zajtra prva injekcia dipherelinu a dlhy protokol. tak uz sa tesim aj bojim.. ved poznas tie zmiesane pocity.... 😉

tinka9075
25. sep 2012

@alibabaa
@buba13
@dasaa
@mirka2010
@sijust a všetky ostatné tak tri babulky si už oddychujú v teplúčku vydržali do rána všetky tak ma nesklamali teraz už len 14 dní čakat ako to dopadne a tešit sa 🙂 🙂

adikasala
25. sep 2012

@tinka9075 myslim na teba 🙂 ja vas sem chodim trosku citat ale nestiham pisat...z malej je uz velke sidlo co mi da zabrat 😀

adikasala
25. sep 2012

@tinasc ahojky vidim ze mas problem zo savgrovcami,,,ono to je pochopitelne,,aj ja som tym presla,ja som otehotnela potom co svagrina dosla o malu v brusku pamatas? 😉 a tiez sa predomnou dvere zatvorili....trpela som tym lebo som vedela ako mi velmi zelala babetko,,,,a nakoniec to skoncilo tym ze aj ona zostala tehotna a teraz sa uz tesi z maleho spunta doma,ale viem ze ju stale v srdci trapi ze nema dievcatko,,,ale stym nic nespravi...to je len sudene 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@adikasala dakujem pekne no veríme 🙂 🙂

dadax84
25. sep 2012

@tinka9075 Myslela som na teba, tak ja teda budem cakat s tebou tych 14 dni 😵

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 držím palce a pohladkaj za mňa drobcov 😉

tinka9075
25. sep 2012

@dadax84 dakujem už je to len na tom hore 🙂 🙂 asi mu pošlem mail nech mi pošle bábetko konečne 😀 😀

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 dakujem pohladkám vklad v pohode vôbec nič ma nebolelo 🙂 🙂

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 ak prebieha vklad? nebolí? som zvedavá... 😝

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 mne to pripadalo ako bežné gyn.vyšetrenie ked ti robí priehliadku 🙂 🙂 potom embriolog doniesol embrijká a povedal že vkladáme tri doki ich tam vstrekol ukázal na sone spravil ultrazvuk a šla som dole 🙂 🙂 potom som ešte 30 minút ležala na posteli a šla domov nič strašné 🙂 🙂

apolenka6
25. sep 2012

@sijust ahoj! no som ešte v "čakačke " ja mám dlhý protokol tak začínam až na 16 DC až 6.10 začínam ,teraz len naberám sily do veľkého boja...neboj o všetkom budeš informovaná ked to prepukne 😀
inak teraz čo ideme baby na IVF tak ja stimulujem ako posledná tu v tejto téme 😕 😉
a dakujem za energiu budem jej veľa potrebovať 😅

apolenka6
25. sep 2012

@tinka9075 ahááá 😨 tak také niečo ako IUI ,že? len to budú embrijká 🙂

apolenka6
25. sep 2012

@tinasc ach čo by neodpustili ,neboj aj im sa druhé podarí a budú mať ľahšie srdce 😀 🤐
inak toto predbiehanie v rodinách neuznávam ,to ti nezávidím ..,,také neúprimné "rodiny" 😖 škoda o tom asi hovoriť,že? ved ty ich najlepšie poznáš a tvoje pocity ťa neklamú 🙄
ty máš svoju rodinku mužíčka ,dcérku a aj chlapčeka čo nevidieť 😉 a to je tvoj svet a druhí nech sa prizerajú na vaše šťastie !!
ved je vaše 😉

tinka9075
25. sep 2012

@apolenka6 áno také niečo nič strašné neboj 🙂 🙂

tinasc
25. sep 2012

@tinka9075 držím palce, aj na nohách 🙂

tinasc
25. sep 2012

@tinka9075 ja viem, že ju to trápi, ale aj ja som si tým prešla (potratom) a nikoho som s tým neotravovala... a keby hneď aj otehotnela s dvojčatami, tak by som jej to z celého srdca želala... ja sa predsa nebudem pýtať, či jej to vyhovuje, či môžem otehotnieť... aspoň by mohli byť dobrí herci a zahrať to na mňa že sa teda tešia a nech sa zhrýzajú doma... ale takto okato to dávať najavo, ani bú ani mú, že ako sa má drobček, ako sa mám ja, nemusia sa ma pýtať každý deň ,ale občasný záujem by neuškodil... ale kašlem na to... 😉

tinasc
25. sep 2012

@apolenka6 no veď toto predbiehanie, tiež tomu nerozumiem... oni sa brali dva roky pred nami, my s manželom sme už boli tiež zobratí a oni ešte dieťa nemali... a stále švagriná prízvukovala, že vraj oni sa prví zobrali, tak oni majú právo prví mať dieťa... no chápeš to takéto nezmysly, ja by som nad takým niečím ani neuvažovala, mala šťastie, že som ešte študovala, ono niekomu sa bábo pritrafí hneď prvý mesiac, kľudne to mohol byť aj náš prípad, ale nebol 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre