IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
3. okt 2012

@ursula5 krasne fotečky a malinky je zlatučky 😲 😲 vtej čiapočke hnedej je ako Mirkin Maroško 😵

dasaa
3. okt 2012

Ahoj @sijust joooj moje zlate ale Stellinka uz to ma za sebou.Nas to len este caka ☹ ☹ach jaj.To bude ale placu.Ja neviem ci mam dat Simonku zaockovat bud PREVENAR 13 alebo SINFLORIX .Mam si vybrat ale sama neviem ktore mam dat.Doktorka nam nic viac o tom nepovedala len ze je to na nase rozhodnutie ktore dame 😕 Tak to mate krasnu vahu a aka velka uz je slecna 🙂 Prajeme Stellinke vsetko najlepsie k 1-im meninam.Ja som dost chora tecie mi z nosa boli ma hrdlo,uz som zacala aj dost kaslat a este k tomu mam chytnute priedusky 😠 .Uz aj manzela boli hrdlo a zacal tiez soplit len dufame ze Simonka od nas to nechyti co je pravdepodobne ze aj ona bude chora.Inac je u nas vsetko po starom.A ako sa ma Stellinka po ockovani?

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc no pekne každý deň 😕 to sa už nebudeš nudiť vôbec,nie ,že by si sa nudila 😉 to už máš pomaly za pár ked ťa chcu tak často vidieť 🙂 aj malý je otočený čo si neverila ,že je, tak už ho len porodiť 😝
áno som šikovná 😀 ...niečo tu smrdíí 😖

apolenka6
3. okt 2012

@tinka9075 ten manželíno nemá chybu 😀 vždy sa pousmejem ,no ,ale neviem či by mal zajtra trpezlivosť ,lebo je u nás jarmok 😕 ja sa pôjdem mrknúť ,vyvenčiť ,lebo dnes som bola,len na krv a doma ,no venčenia som mala dosť v okne ,som si všetky okná umyla 😀
sušička? hm... 😉

tinka9075
3. okt 2012

@apolenka6 on so mnou chodí po obchodoch jedna radost ja ho povláčim všelikade a neprotestuje a chodí so mnou všade 🙂 🙂

apolenka6
3. okt 2012

@tinka9075 môj tiež nemá problém a aj mi poradí 🙂 🙂

tinka9075
3. okt 2012

@apolenka6 ved sme boli v TO pobehali všetky elektrá a skončili u Krajčíka a spravil aj zlavu 🙂 🙂

apolenka6
3. okt 2012

@tinka9075 aj my sme tam všetko ,úplne všetko nakúpili do bytu,lebo sme nemali nič spravili sme im tržbu a aj zlavu tiež dali ...ved sme tam vtedy kúpili : práčku,chladničku ,mikrovlnku,trúbu , plynový sporák ,digestor .jedine telku sme mali 😕

apolenka6
3. okt 2012

@tinka9075 a prečo si sa rozhodla pre sušičku? mňa to ešte nenapadlo ...ani som pomaly netušila,že aj to sa dá kúpiť 😀 😉

micak
4. okt 2012

ahojte, čo nás čaká ak sa rozhodneme pre IUI (alepšie povedané, prirodzene to nepôjde)? Poprosím vás celý postup od odporučenia lekárom až po samotný zákrok...dakujem...

ursula5
4. okt 2012

@majca55 ďakujeme 😉
@dasaa aj my ideme očkovať 6.11. ☹ tak dúfam že to malý bude znášať dobre

mirka2010
4. okt 2012

@tinasc a co Lukasko este nie je dole hlavickou? ako je polohovany?

mirka2010
4. okt 2012

@apolenka6 samozrejme, to ti verim, ze si opatrna...ale vies podvedomie je velky pan...takze tam niekde v sebe v upnom vnutry by si si mala povedat, ze to vyjde....a vyjde to, uvidis 🙂

mirka2010
4. okt 2012

@sijust ahojteeee....vsetko najlepsie Steluske k prvym meninaaaaam 🙂 tak vy uz mate prve ockovanie za sebou??? joooj, viem presne co ste si prezili...ach, ja som tak s malym plakala...proste to malicke babatko a ten urputny plac...no hroza...ale povzbudenie pre druhe ockovanie...to uz bude omnoho lepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a teplotky malicka mala? ako to znasala? nas mal teploty tyzdne...zvysene, ale mal! a hrca na jednej nozicke tam bola aj dlhsie...nas caka tretie v decembri...uf, uz teraz sa toho obavam...ale mame super homeopatika, tak tie pouzijeme 🙂 inak Steluska je aka sikulka, ked uz toto vsetko dokaze....no ved ako inak...sikovnica pre naseho Maroska 😀 😀 😀 😀 😀 piste castejsie 🙂 budeme sa tesit 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
4. okt 2012

@mirka2010 ahoj ! idem si to do toho hlbokého podvedomia natlačiť 😉 ...napíšem si niekde na lístok,že podarí sa to a budem si to každý deň čítať 😕
a ty ako? už ti je lepšie ?

mirka2010
4. okt 2012

@ursula5 no co uz...ani my taku nemame...ani jednu 😉 😉 😉 to uz tak je ked chces, tak ani naschval nie 🙂 ale su krasne, mate nadhernu pamiatku...a inak sa ako mate? ako sa malickemu dari, ako spinka, papka?

mirka2010
4. okt 2012

@majca55 ahoj zlaticko...tak ako sa nam mas????

mirka2010
4. okt 2012

@tinka9075 tak si teda super trpezliva...ja ta uplne chapem...pockaj si na krv, to je asi naozaj najlepsie...ale ci naozaj vydrzis????? 😉 😉 😉 😉

mirka2010
4. okt 2012

@apolenka6 ahojky, dakujem za opytanie...ano, tuk, tuk, tuk...kasel pomaly prechadza...takze som stastna,...len maly je vrtky aj pocas spanku, takze v noci som pri nom hore aj 10 krat, co citim uz na sebe poriadne, ze zacinam byt absolutne nedobita...takze tak 🙂 a veru, ten listok je super napad 🙂 uvidis,ako zaberie 🙂

simonlea
4. okt 2012

Ahoj Ja som nemohla mať 4.roky detičky, bola som na IVF v Košiciach, tam mi zistili že mam endometriozu,preto som nemohla otehotnieť. Ked som bola po operacii (už sice bez jedneho vaječnika)tak sme išli na liečbu Odber vajičok atd... žial nepodarilo sa 😔 , a ani na druhy krát... 😔Kedže som mala možnost ist ešte na treti krat(3x, preplaca poisťovňa) ja som už nechcela zažiť opäť to sklamanie,tak treti krat odber vajičok som už nepodstupila. Ked tu po par mesiacoch som zistila že som tehotna !!! Brala som to tak,že som bola napichana liekmi,tak sa mi podarilo prirodzene otehotnieť. Tu dobu sme sa sťahovali,nebol čas rozmyšlať nad bábatkom,a prave vtedy ked človek to najmenej očakáva sa stane ,ja tomu hovorím ZAZRAK!Aj s jednym vaječnikom sa mi podarilo donosiť dieťa. 🙂

apolenka6
4. okt 2012

@alibabaa ako ti ide pichanie? už asi picháš nie 😨

apolenka6
4. okt 2012

@simonlea tak to je teda zázrak 😵 gratulujem! veru aj toto sa stáva a máš obrovskééééé šťastie 😉 😉

apolenka6
4. okt 2012

@mirka2010 a to sa malý dožaduje aby si k nemu vstala? alebo sa chceš ty presvedčiť či je v poriadku 😕 tak to ti verím,že si potom unavená ked 10x k nemu vstávaš 😝 ale to je asi materstvo,že ? 🙂
som rada,že sa cítiš lepšie 😉

sijust
4. okt 2012

@apolenka6 mojinka,obklad je uzasny!!!velmi pekne...tak uz sa pomalicky priblizujes k vytuzenemu babatku,moc sa s vami tesim a drzim palce...len nezabudaj pit vela vody...mne to velmi pomahalo,aj ked som bola kazdych 10minut na wcku....zajtra bude rok,co som bola na punkcii 😅

sijust
4. okt 2012

@fomarik mas pravdu Lucka,srdce mi islo puknut,ked tak strasne plackala...ale,ked som ju zobrala na ruky,akoby utal...ostala ticho,ale na doktorku sa uz ani nepozrela 😀 ako sa mate babulky...Livinka uz je riadna kočka...musi vam robit len a len radost...daj jej za mna pusinku 🙂

sijust
4. okt 2012

@dasaa Daska,uz ti prisiel fusak?som zvedava,ci si spokojna...dakujeme za prianicko...malinkej sme dali Prevenar...hned jej tam nalepili na obidve nozurky flector naplaste,ziadne opuchy,cervene flaky...nic...ani nie je vidiet miesto po ihle...cely den som jej merala teplotku...nemala,vecer som jej dala nurofen,bola taka ako vzdy,ziadna zmena,akurat vcera doobedu aj dnes taha uz viac ako 4hodiny... 😅 aspon som si porobila zameskane,lebo ja pri nej nic nestiham...teplotku nemala ani rano,uvidim,ked sa zobudi...ale mame taky cumlovy teplomer digitalny a ona ho neznasa,dala som jej ho a vyplula ho,ze letel cez pol izby 😀 velmi som sa bala toho ockovania,ale musim zaklopat,ze zatial to je ok...

sijust
4. okt 2012

@tinasc dakujeme za prianicko,Mati 🙂 ako sa mate?uz sa vam to krati 😅 drzim palce a myslim na vas 😲

sijust
4. okt 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka moje krasne,tak zatial sme bez teplotky...nozicky neboli opuchnute,ani bolave...mala sa tvari akoby nic...po pichnuti jej na obe strany dala dr.flector naplaste a teraz uz nie je vidiet ani miesto vpichu...nevsimla som si na nej ziadnu zmenu,co sa tyka spravania po ockovani...akurat,ze teraz spi uz viac ako 4hodiny...co je teda dost nezvycajne...lebo su dni,kedy nespi vobec...ale aspon som si porobila nieco,pozehlila,poprala,navarila...lebo inak pri nej nestiham nic...ona si vyzaduje,aby som sa stale na nu divala a komunikovala s nou...vobec sa nemozem otocit...hned zacne mrncat a ked sa k nej otocim hned sa smeje...je to taky moj ciciček treti 😅 niekedy si sama leziem na nervy z toho vecneho kvakania a jacania,viskania a ťa ťa,ťu ťu,la la... 😀 😀 jej sa to ale paci...smeje sa tak, ako ked hodis plechovku dolu po schodoch...moje male jamkate...no co?!nech je tu bordel,neoprane,neozehlene,ale tieto chvile s nou mi uz nikdy nikto nevrati 🙂 a vy ako moji?

tinasc
4. okt 2012

@mirka2010 ale áno, hlavu má už dole 🙂 chrbát a zadok má napravo a nohy naľavo... sranda, takže to čo som si myslela, že je hlava, tak vytŕčal zadoček 😀

mirka2010
4. okt 2012

@apolenka6 nooo, vies, on cestuje po postielke a dostane sa uplne po okraj, tam sa sprieci a tym padom ho musim prelozit 😀 😀 😀 😀 to je aj x za noc...ostatne razy je to bud papanie 2 x, alebo nejake mrnkanie, pripadne plackanie zo sna...ale vies co? ja to ani tak zle nevnimam..mne to v zasade nevadi...ja ho tak milujem, ze vstanem aj 100 x ak bude treba 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre