IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
4. okt 2012

@majca55 dakujeeeeeeeeeem 🙂 🙂

apolenka6
4. okt 2012

@majca55 dakujem mám mm výsledky a výsledok je tento
<2.0< IU/ml 2-10 *( ) aké to má?

dasaa
4. okt 2012

@majca55 to vazne a ze nie su huby.Simonka uz blabota a zacala sa nam dvihat ako keby uz chcela sedie 🙂 .Ja som teraz dost chora beriem antibiotika ☹

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 urcite ja tomu verim ze bude a aj drzime prsteky. 😉

majca55
4. okt 2012

@apolenka6 to by malo byť negativne do hodnoty desať 😵 niečo prekonal?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa dakujem musím len verit a bude dobre 🙂 🙂

majca55
4. okt 2012

@dasaa chuda moje tak nech sa rychlo vyliečiš a ešte ju kojiš?vraj je teraz aj veľa črevnej infekcie ☹

apolenka6
4. okt 2012

@majca55 no to ja neviem ,či niečo prekonal , ale má diagozu Z02.2 a som to pozerala a malo by to byť ,že rýchlo rástol asi v detstve 😀 😝 ale všetko má chvála bohu negatívne ,len toto nebolo vyhodntené ...
inak dnes mám ovulku ,brucho ako balon ,bok bolí 😝 a mm preč ,zajtra príde 😉

dasaa
4. okt 2012

@majca55 uz ju nekojim asi taky mesiac.Papka mi nutrilon Ha

majca55
4. okt 2012

@apolenka6 tak ešte treba skušať možno ani IVF nebude treba 😵

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 presne tak musime verit a aj verime vsetky babenky 😵

majca55
4. okt 2012

Kočky prajem vam dobru noc idem het rano do roboty ufuf 😝 😝 papa

dasaa
4. okt 2012

@majca55 aj tebe dobru nocku a na zajtra ti prajeme prjemnu pracu 😵

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa ved to iné nám nezostáva 🙂 🙂

tinka9075
4. okt 2012

@majca55 dobrú nocku 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 a zajtra mas nie co na plane ?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa zajtra idem pozriet trochu von ked len doma sedím idem pozriet kamošku 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 treba aby si na to nemyslela.Aspon podla mna najlepsie je nemysliet na to 😵

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa vieš ja to teraz ani velmi neriešim mysliet myslím len ked utroš dávam ale inak v pohode snažím sa na to nemysliet 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 to je dobre potom.Moja budem koncit idem si uz lahnut prajem ti dobru nocku 🙂

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa jasné dobrú nocku 🙂 posielam Simonke cmuk na líčko 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 odovzdam 🙂 🙂

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa dakujem 🙂 🙂

apolenka6
4. okt 2012

inak by to ani nemohlo byť ,okná mám umyté jeden deň a už pršííííí 😠 😠 😠 ..zákon prírody asi 😀

tinasc
4. okt 2012

@mirka2010 už sa len vlní, sem tam sa bruško aj zatrasie, asi tam fakt nemá veľa miesta... neviem aká je váha, nepovedal mi, len si robil svoje merania... od budúceho týždňa už budem chodiť do nemocnice, tak snáď ma aj tam pošlú na utz, lebo ešte nemám ten ktorý pripadá na 36tt 🙂

tinasc
4. okt 2012

@apolenka6 samozrejme že to inak nemôže byť, ja keď umyjem okná, tak na betón na druhý deň prší 😀

walta
5. okt 2012

@apolenka6 @cmelica @dasaa @tinasc ahojte.... hlasim stav ku kauze "riťka"- pouzivam imazol a vyzera to ovela lepsie. Teraz vobec nepouzivam vlhcene obrusky, ale jej ju umyvam v repiku, aby sa jej to rychlo zahojilo, mojej zabke malickej. Chvalabohu neplace, ze by ju to bolelo, vsak hned som to zacala natierat v zaciatkoch. Dnes sme spinkali do 6h, co je super, sa tesim.
Ja som nejaka skapata, pod nosom sa mi vyhodil herpes, soplim, hrdlo podrazdene, toto ma stve viacej. Pri malej stale nosim ruško cez tvar, aby som na nu ani nedychala a nedajboze ju nenakazila. Musim sa z toho rychlo dostat, jaaaj, este to mi-nam chybalo. Dopujem sa coldrexom max grip, do nosa si davam olynth ha a keby zacnem kaslat, uz mam nachystane tablety mucosolvan. Pomoooooooooooc- cisty Lazar je zo mna 😢 😠 😢 😖

apolenka6
5. okt 2012

@walta ach jáj 😖 nie je čo závidieť ,ale nie si sama čo si tu chorá aj @dasaa @mirka2010 @tinka9075 boli a sú choré ☹
ale teraz je toho strááášne veľa aj moja neterka a synovec sú chorí a to už berú druhé lieky 😖
no mamičky to majú horšie a boja sa o svoje detičky 😕
prajem skoré uzdravenie !! 😉

tinasc
5. okt 2012

@walta ufff už aj ty si chorá ☹ tak sa skoro vylieč, ono takto behať okolo dieťatka ešte aj chorá nie je bohviečo... tak som rada, že riťka sa hojí, moja mávala vyštípanú hlavne z hnačiek, alebo keď som skoro nezistila, že je pokakaná... vtedy mi až vrieskala, ako ju to štípe... takže čistá voda je najlepšia a krémovať a krémovať 🙂

mirka2010
5. okt 2012

@dasaa joooj,tak nech si co najskor zdrava...verim, ze sa bojis o Simonku,ale nebojkaj, urcite neochorie...atb ti rychlo zaberu a bude dobre 🙂 S Maroskom sme boli vcera u brata, na velkej prechadzke a potom na super, mnam palacinkach, prisla aj nasi,takze nam bolo super 🙂 takze mm je s vami teraz doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre