IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
17. okt 2012

@alibabaa Tak to je super sprava, 8 embryjok je krasny pocet 🙂 a tie co su v tom inkubatore, tak tie sa tiez budu potom zmrazovat neskorsie? kolko si das vlozit?

kostickabonnie
17. okt 2012

@tinasc ja si myslim, ze budes rodit v pondelok alebo utorok buduci tyzden.....aby tvoje tehu virusiky boli cerstveeeee, ked poletia ku mne 😉

kostickabonnie
17. okt 2012

@dadax84 a co vybavujes, ake vysetrenia? stale si rozhodnuta ist do toho az v novom roku? 😉

dasaa
17. okt 2012

@apolenka6 ved to je super sprava co si mi napisala 🙂

kostickabonnie
17. okt 2012

@apolenka6 ahoooj, no neboli, len mi v nom stale vrzga a skvrka, citim take nepohodlie v crevach a zaludku, neviem ci som hladna alebo prejedena , neviem ci som nafuknuta zo stravy alebo z hormonov, je to take nijake,dnes som sice jedla prve jedlo o 13,00 a druhe teraz o 20,00 hod. skusim si dat espumisan uvidime, ci zaberie. zda sa mi to uz strasne dlho. a zajtra si chcem konecne pospat. pichnut o 6,30 a zalomit dalej, ak sa bude dat, vacsinou sa mi to uz nepodari.....

apolenka6
17. okt 2012

@dasaa super bude ak sa to podarí tak silno drž palce aj @alibabaa a @kostickabonnie všetky tri stimulujeme 🙂 ja som posledná 😉

apolenka6
17. okt 2012

@kostickabonnie ja už cítim PMS tak čakám zajtra mám 28 DC ..aj ty máš modriny na bruchu??
no to sú stavy toho brucha,že? som zvedavá už teraz som ako mega balón 😝
už by sa ti patrilo oddychu ,ved máš nakázané 🙂 ..tak nech sa ti to už zajtra podarí a si pospíš

dasaa
17. okt 2012

Jasne ze vam @apolenka6 @alibabaa a @kostickabonnie budem drzat vsetky prsteky a prida sa aj Simonka. 🙂

apolenka6
17. okt 2012

@dasaa dakujeme kočky !!! 🙂

dasaa
17. okt 2012

@apolenka6 ved vam to prajeme z celeho srdiecka 😉

kostickabonnie
17. okt 2012

@apolenka6 nie, mam len jednu, z prveho pichnutia gonalu, neviem, ako sa mi to podarilo. Potom mam zopar cervenych bodiek, ked som trafila nejaku zilku....dnes sa mo podarilo trafit na oboch stranach, tolko krvi 😀 😀 Mam taky vodnaty ciry vytok.....nevie niektora babenka ci je to normalne? vzdy sa zlaknem, ci to nepraskol nejaky folikul 😖

apolenka6
17. okt 2012

@kostickabonnie ty si iná macherka 😕 🙂 ja už mám dve modriny a to pichám ešte,len 5 injekciu 😀 😀 no ved sa ma aj v MT zľaknú ked to zbadajú....ozaj ked si bola na sono prvý krát od MS ti ho robili cez brucho a mala si oblečenú aj tú zásterku,či si bola,len v nohavičkách ??
myslíš ,že by toi to mohol folikul prasknúť ?? 😨 no snád nie ,ale ty ich máš aj tak dosť si to môžeš dovoliť 😉 ale môj názor je že to nie je prasknutý folikul to by ti tak nemohlo asi vytekať

mirka2010
17. okt 2012

@tinka9075 ahojky, tak super...to vies ze budeme s tebou...a mooooc drzkat palce...a ostavas PN?

mirka2010
17. okt 2012

@dasaa ahojky, tak teeeda....aj rotavirus ste nakoniec dali??? co vas presvedcilo, to ma velmi zaujima...po tom clanku co si sem pridala som mala skor pocit, ze ockovat ani nedat 😉 😉 😉 😉 a Simonka je pokladik ze to takto dobre zvladla 🙂 sikulka mala 🙂

tinka9075
17. okt 2012

@mirka2010 Dakujem Mirka 🙂 zostávam na pn doki ma do roboty nepustí 🙂 a mám ruku v dlahe včera som spadla tak dúfam že mi to v piatok nedajú do sádry 😒 bolí hrozne ☹

mirka2010
17. okt 2012

@tinasc ahojky, no veru,pozeram, kedy si toto pisala...co to tak ze nespis??? uz si nevies najst polohu,alebo kvoli tomu trpnutiu prstov? juuuj,moja, no tento koniec tehotenstva je naozaj narocny...a Lukasko vari sa ma dobre v brusinku...babuliatko male 🙂 a mala certica ako??? ako jej to ide v skole?

mirka2010
17. okt 2012

@tinka9075 a co si preboha robila??? vari to nemas zlomene!!!!

tinka9075
17. okt 2012

@mirka2010 spadla som na schodoch 😒 podvrtlo sa mi koleno a už som letela som dnes bola u dokiho a mám to prasknuté 😒 😒

mirka2010
17. okt 2012

@tinka9075 teeeda, tak to mi je neskutocne luto...urcite ta to musi poriadne boliet...musis si na seba davat pozor!!!! takze teraz oddychovat este viac!!!

tinka9075
17. okt 2012

@mirka2010 bolí hrozne jáj dúfam že mi to nedajú do sádry ved ako pôjdem na iui ani na kozu nevyleziem 😀 😀

majca55
17. okt 2012

@mirka2010 dakujem moja za opytanie su zlati a velmi mi aj pomahaju 😵 😵

apolenka6
17. okt 2012

@tinka9075 čoo?? 😨 😨 to ma mrzí tá tvoja ruka ☹ ☹ ale to nebude mať vplyv na IUI 😉 😉

apolenka6
17. okt 2012

@mirka2010 ako sa máte? už sem málo chodíš 😕 Maroško mamičku zamestnáva,že 😀

tinka9075
17. okt 2012

@apolenka6 ved nebude to vadit pri iui ale z rukou v sadre sa mi bude zle všetko robit 😉 😉

apolenka6
17. okt 2012

@tinka9075 a to je ktorá ruka? hádam nie pravá? 😕 no určite ti to bude ,zle ale čo narobíš ☹ nech sa ti to rýýýchlo zahojí 😉

tinka9075
17. okt 2012

@apolenka6 hej pravá som sa na schodoch zkiepila a už som sa nemala čoho pridržat 😀 😀 to dúfam že sa mi to rýchlo zahojí 😉 😉

apolenka6
17. okt 2012

@tinka9075 no super,že pravá 😖 neboj určite sa skoro zahojí ...inak raz dva sa stane zle 😒

alibabaa
17. okt 2012

@kostickabonnie praveze pobolieva.. neviem ci dnes este ma pobolievat.. ☹ ale asi hej..

kostickabonnie
18. okt 2012

@apolenka6 ked som bola na prvom sone cez mrchu, tak som sa vobec nevyzliekala, robili ho cez bruchu a to som si len trochu vyhrnula sveter a stiahla trosku nohavice. Ta zasterka sa mi vobec nepaci a netusim, ci by som si ju uviazala spravne, tak ja to riesim tak, ze tam chodim v sukni alebo satach, a tie tam len vyhrniem 😉 spodne pradlo nechavam v satni, samozrejme 🙂
dnes sa citim tak normalne, ako keby som vobec nestimulovala, uz nech je piatok, nech vidim, co sa deje s mojimi vajickami 😒 dufam, ze su vsetky tam a v poriadku. 😉

kostickabonnie
18. okt 2012

@alibabaa a ako sa dari drobcom, napis, ked budes mat nove info....tak nech ti to rychlo prejde, aby si sla v pohodicke po malickeho do bruska 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre